Autor Wątek: Najgorszy/Najlepszy serial  (Przeczytany 46045 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MrCzarnymen

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 123
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #40 dnia: 12 Luty 2008, 22:23:19 »
Zrobię mały refresh w temacie więc:
+ÂŚwiat według bundych
+Odwróceni
++Kiepscy!
+Prison Break
+Za pewne Złodziej bo zamierzam oglądać
Wszystkie soap opery i inne do kitu i paszoł won swołocz na sybir!

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marzec 2008, 19:02:14 »
+
ÂŚwiat według Kiepskich - poroste życie w Rzeczpospolitej
Jaka to Melodia - fajne xD
Plebania - Nie wiem czemu, ale wciągające ;)
Sędzia Anna Maria Wesołowska - fajne, ale nie śmiać się ze mnie!

-
Wszystko w stylu "M jak Miłość"

Forum Tawerny Gothic

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #41 dnia: 10 Marzec 2008, 19:02:14 »

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #42 dnia: 10 Marzec 2008, 21:25:16 »
Cytat: Lord Arthas
+
ÂŚwiat według Kiepskich - poroste życie w Rzeczpospolitej
Jaka to Melodia - fajne xD
Plebania - Nie wiem czemu, ale wciągające ;)
Sędzia Anna Maria Wesołowska - fajne, ale nie śmiać się ze mnie!

-
Wszystko w stylu "M jak Miłość"

Cóż, "Plebania" już podchodzi pod "styl M jak Miłość". A "Jaka to melodia?" to nie serial.

Seriale, które lubię oglądać:
- ÂŚwiat według Bundych (którego z Polsatu wyparły durne telenowele) - humor stoi tutaj na bardzo wysokim poziomie, sparodiowano bardzo ładnie życie 'typowej' rodziny amerykańskiej.
- ÂŚwiat według Kiepskich - serial stary jak świat, mimo to jest jednym z najlepszych, jak nie najlepszym, polskim serialem komediowym, losy nietypowej polskiej rodziny...
- I kto tu rządzi? - serial stosunkowo młody, wcześniej bardzo podobny leciał bodajże w stanach. Ponieważ lubię Lindę, oglądam go i bardzo podoba mi się humor tam przedstawiony
- Fala zbrodni - właściwie to lubiłem to oglądać - teraz jest do dupy :]
- Pitbull - jeden z bardzo nielicznych pojawiających się w polskiej telewizji takich seriali. Serial kryminalny, w którym akcja jest dynamiczna, pokazują prawdziwą, nie zakłamaną rzeczywistość polski, jak i najnormalniejsze w świecie zachowania ludzi. Poza tym naturalność wypowiedzi i dykcji sprawia wrażenie, jakby kręcono ten film spontanicznie. W większości seriali ludzie mówią nadzwyczaj wyraźnie, mega-poprawną polszczyzną bez najdrobniejszych niedociągnięć. W "Pitbullu" aktorzy mówią tak jak w rzeczywistości, tak samo się zachowują. Według mnie serial jest wielkim hitem.
- oczywiście "Włatcy móch" - nie muszę chyba wyjaśniać? :)

A tutaj te, na które nie mogę patrzeć:
- wszelkie "M jak miłość", "Plebanie", "Klany" czy inne gówna. Pojawia się ich coraz więcej i każdy z nich jest coraz gorszy.
- wszelkie W11, Detektywi, Anne Marie Wesołowskie i inny shit, w którym aktorstwo stoi na poziomie przedstawienia w przedszkolu, jest sztuczne, plastikowe, a sama "akcja" nudna jak przemówienie Tuska...
- wszelkie "Zbuntowane anioły", czy "Jesteś moim życiem" - argentyńskie, wenezuelskie czy jakie tam jeszcze telenowele do kosza! chyba nie muszę mówić czemu?

Offline Naugrim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Maj 2008, 11:44:57 »
Najlepsze:

 Przyjaciele
 Kompania Braci
 Ostry Dyżur
 Chirurdzy

Ujdzie:

 Dwóch i pół
 Detektyw Monk (prawie zaliczam do najlepszych :D)

Tragedia:

 99% POLSKICH SERIALI - ostatnio polscy filmowcy a także ci co się zajmują serialami wzięli sobie za punkt honoru żeby w każdym filmie i serialu nieważne czy to komedia dramat czy kryminał pokazać miłość (nawet to im nie wychodzi) (patrz- kryminalni) albo są sztuczne do kresu wytrzymałości (patrz- sędzia anna maria wesołowska)
 Kobra-Oddział specjalny
 No i amerykańskie seriale z "podśmiewaczkami" (sam wiem kiedy się śmiać) z nielicznymi wyjątkami (patrz- Przyjaciele)
« Ostatnia zmiana: 01 Maj 2008, 11:47:09 wysłana przez Naugrim »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #44 dnia: 23 Maj 2008, 18:14:53 »
Ja to oglądam czasem Na Wspólnej, bo jeszcze mnie jakoś wciąga. Poza tym, oglądam też W11, Kubę Wojewódzkiego i Szymon Majewski Show, choć także nie zawsze. Oglądałem też Kryminalnych ale już tego nie robię, ponieważ są nudne jak flaki z olejem (chyba za dużo edycji). Był jeszcze serial Odwróceni i to był najlepszy serial, jak dla mnie, ale już nie chodzi. Natomiast innych seriali nie oglądam, więc nie wiem jakie są. O, i telenowele też nawet oglądam :lol:.
« Ostatnia zmiana: 05 Marzec 2009, 20:22:46 wysłana przez Robben »

Offline Los_Emilos

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Maj 2008, 07:38:06 »
U mnie do najlepszych należy (najlepsze wyróznione):

W11- ciekawy serial, jak ktoś już napisał "kto, kogo zabił".

Detektywi- uwielbiam ten serial, ponieważ tutaj detektywi przynajmniej nie latają ze spluwami i nie rozwalają połowy miast.

Strażnik Teksasu- bardzo lubię do tej porty ten serial.

Viper- super serial w którym piękny czerwony Viper zmieniał się na uzbrojony po zbęby srebrny pojazd, mający wszystko co najlepszy w swoim wyposażeniu.

Drużyna A (A-team)- co tu dużo mówić, zero przemocy a dużo śmiechu. Super postacie, a ich pojazdy to majstersztyk.

MacGyver-  złota rącza, z niczego zrobił helikopter lub coś innego.

Knight Rider (Nieustraszony)- gadający samochód, który był jeszcze dowcipny. Cóż chcieć więcej?

Desperate Housewives - Gotowe na wszystko- sam się tego wstydzę ale lubię ten serial.







Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #46 dnia: 24 Maj 2008, 18:02:49 »
Ulubione:

Zagubieni - Po obejrzeniu reklamy stwierdziłem, że muszę obejrzeć chociażby jeden odcinek tegoż serialu. Jednak, jak to zawsze u mnie bywa, zapomniałem o tym... jednak tego samego dnia, gdy miał zostać wyemitowany pierwszy odcinek, włączyłem sobie telewizor, akurat na TVP1. Pierwszego odcinka nie obejrzałem, zdarzyłem dopiero na drugi... a szkoda, bo i gdy leciały powtórki zdarzyło się coś zupełnie podobnego,  
4400 - Czyli drugi serial, który mnie wielce zaciekawił... Oglądałem, jeśli tylko miałem dostęp do telewizora. Specjalnie rezygnowałem z komputera, by sobie obejrzeć tenże serial. Muszę powiedzieć, że nie straciłem czasu, warto było go sobie obejrzeć, choćby dlatego, by ten post stał się dłuższy,
ÂŚwiat według Bundych - Altair ma rację... serial, dzięki któremu już nieraz miałem okazję polać się ze śmiechu. ÂŻe też niemal zawsze sam musiałem go oglądać, nieraz przed ekranem telewizora spędzałem czas razem z kuzynem, oglądając rodzinę Bundych, jednak i tak rzadko. Ni rodzice, nie brat nie przepadali za tym serialem.
ÂŚwiat według Kiepskich - Wspaniały, polski serial. Większość, których znam go ogląda i poleca... po prostu klasyka! Z tego, co pamiętam, parę odcinków oglądałem już dawno temu, kiedy to jeszcze o wiele młodszy byłem i nie wiedziałem, co to Internet,  I niestety, dawno nie miałem styczności z tym serialem, a szkoda...
I kto tu rządzi? - I to lubię oglądać... szczególnie kiedyś, kiedy to dwa odcinki pod rząd leciały. Obecnie sytuacja inaczej się przedstawia, sam nie wiem nawet, kiedy i o której godzinie mogę się na niego natknąć.
39 i pół - Sama reklama zachęciła mnie do obejrzenia serialu... i po raz kolejny zdarzyło się coś, czego chciałem uniknąć. Zapomniałem i w efekcie "zdarzyłem" dopiero na trzeci odcinek i nadal, mimo, iż chcę obejrzeć, jak najwięcej, udaje mi się pośmiać, z co drugiego.
Rodzina zastępcza - Mimo, iż serial jest już jakiś czas emitowany i ma "parę" odcinków, to nadal lubię sobie go obejrzeć... Choć ostatnio jakoś nie znalazłem na to czasu. Ostatni raz "spotkałem" jeden z odcinków jakiś miesiąc temu. Ogólnie - serial ciekawy i śmieszny nierzadko.

Zapewne było ich o wiele więcej, ale jakoś ich nie zapamiętałem, przez co i nie mogłem wypisać tytułów w tymże temacie, zdarza się...

Nielubiane:

Tutaj raczej nie będę się wyróżniał - Gdy byłem mniejszy, jeszcze ze dwa/trzy lata temu oglądałem te serialu, typu Moda na sukces, M jak Miłość i Plebania, a dlaczego? Schodziłem na parter, by babcia mi zrobiła śniadanie/obiad/kolację i czekając/jedząc widziałem to wszystko na oczy, przez co wiem, że Stephanie ma na nazwisko Forrester (o_O).
Oraz reszta tych, którzy zapodali moi poprzednicy (wiecie, o co chodzi?)...


Pozdrawiam, Medivth

Oktawian August

  • Gość
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #47 dnia: 23 Grudzień 2008, 20:33:53 »
ULUBIONE
Prison Break
Strażnik Teksasu
Lost
ÂŚwiat Według Kiepskich
Dr. House
« Ostatnia zmiana: 14 Sierpień 2009, 11:53:20 wysłana przez Pabloo »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #48 dnia: 24 Grudzień 2008, 00:09:50 »
Ulubione
Odległy front - doskonały serial przedstawiający wojnę na bliskim wschodzie i to jak się ogląda wygląda naprawdę a nie jak o tym mówi amerykańska prasa. Oczywiście jest to serial amerykański ale tak na oko bardzo wiarygodny.

Dr. House - widziałem tylko jeden odcinek ale bardzo przyjemnie się zapowiada, serial ala Grace's Anathomy <chirurdzy?> Oczywiście mam nadzieje, nie ma tylu wątków miłosnych i ma dosyć ciekawie prezentujący się czarny humor.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #49 dnia: 02 Styczeń 2009, 11:37:58 »
Najlepszym według mnie serialem jest oczywiście LOST. Serial z tak wymyśloną fabułą, że czasem zastanawiam się jak wielką wyobraźnię ma człowiek, który odpowiedzialny jest za jej tworzenie. Kolejne odcinki są coraz to lepsze, trzymają w napięciu, bohaterowie ciągle odkrywają nowe to zakamarki wysp. Krótko mówiąc serial genialny.

Na moje uznanie zasługują również seriale:

- Kości
- ÂŚwiat Według Bundych
- Włatcy Móch ;-)
- 4400

Nienawidzę wszelkich brazylijskich seriali, oraz Mody na Sukces (gdy słyszę tytuł i wyświetla się napis odcinek 3256 to normalnie coś się we mnie gotuje)...Seriale te uznaje za bezsensowne.



Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #50 dnia: 08 Luty 2009, 15:22:53 »
Złe:
Wszystkie polskie za wyjątkiem "Kryminalnych" - jedyny sensowniejszy polski serial - boć kryminalny. Telenowel - czy telenowelopodobnego shitu (Na wspólne, m jak miłoście, brzydule, pierwsze miłoście, barwy szczęścia itd. itp. etc.) nie zdzierżę.

Dobre
- Detektyw Monk - bardzo ciekawy i innowacyjny pomysł - na główną postać
- Prison Break - dosyć oklepany pomysł - ucieczka z więzienia, ale - wpleciona w doskonałą opowieść spiskową.

Chyba tyle... Jak się mnie coś przypomni - napiszę.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #51 dnia: 08 Luty 2009, 16:31:26 »
PLUSY

ÂŚwiat według kiepskich: Najsmieszniejszy polski serial. Az czasem rotfla mozna zaliczyc.
Lost: Moj ulubiony serial. Ciekawa tajemnicza fabula ze nigdy sie nie nudzi.

MINUSY

Swiat wedlug bundych: Glupie i w ogóle nie smieszne. Jak moi dziadkowie moga to ogladac i smiac
sie jednoczesnie :unsure:
Friends: To samo co wyzej tylko ze moi rodzice to ogladaja.
Plebania, Klan, Zlotopolscy itd.: Moi poprzednicy juz pisali. Po prostu SYF.
To wszystko z tych wazniejszych.

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #52 dnia: 08 Luty 2009, 16:51:03 »
Najlepsze seriale:
Skazany na śmierć - serial ma fajną fabułę, i bohater potrafi knuć
Dr. House - dr. House ma fajny charakter i fajnie zwraca się do niektórych pacjentów
Plebania - Fajny serial, o księdzu, o bandytach i moji bohaterowi ulubieni : Osa i Jurek, no i jeszcze Irka i Wiki wiadomo dlaczego
Świat według Kiepskich - bardzo fajny serial ukazujący "standardową" rodzinę w Polsce
Magnum - film z lat 80 bardzo fajny, lubie filmy z tych lat
Gliniarz i prokurator - -l l-
Detektyw w sutannie - -l l-
Włatcy Móch - oczywiście serial rysunkowy musi być, fajne dialogi i postacie
Najgorsze seriale:
Wszystkie brazylijskie seriale,
Moda na sukces - za parę lat wszystkich bohaterów zabierze ufo
Złotopolscy - zacofany serial i już, wieś jest taka naprawdę, na wsi ludzie są naprawdę tacy tępi, ogólnie serial żałosny
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2009, 16:58:56 wysłana przez Miszcz »

Offline Jane Doe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nie będzie pomysłu - nie będzie tekstu. Ot co!
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #53 dnia: 08 Luty 2009, 17:38:33 »
Fajne:
W11: fajna akcja, zawsze coś się dzieje i nie przynudzają
Detektywi: Tak samo jak w przypadku W11
Brzydula:Jakoś tak ciekawe to jest
Dr.House:Super, House ma świetne teksty i czasem można rotfla zaliczyć ;D
Włatcy Móch: Nie wiem czemu, ale to jest tak debilne, że aż śmieszne

Bezndziejne:
Moda na sukces: Ech.. moja babcia ubóstwia ten serial przy okazji obrażając W11, Detektywów i Gothica (ale to już inna bajka :))
Na Wspólnej, M jak miłość, Złotopolscy itp.: chyba nie muszę nic mówić?


Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #54 dnia: 14 Sierpień 2009, 10:59:46 »
A ja od jakiegoś czasu oglądam, a właściwie ogladałem "Gotowe na Wszystko", zakończenie czwartego sezonu zaskakujące strasznie. ^^ Oprócz tego czasem obejrzę sobie Housa, rzadziej Lost-a (Na AXN czasem uda mi się obejrzeć jakiś odcinek z piątego sezonu), ale to już nie ma swojego pierwotnego uroku. Ogólnie jest jeszcze kilka fajnych produkcji w tv, ale ogladam nieregularnie.
Kilka osób wyżej wymieniło "Wlatców Much", oglada ktoś ich nową kreskówkę? Coś tam o piekle i te klimaty... Chujowe ponoć.

Offline Eternit

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #55 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:05:48 »
Cześć misiaczki! Widzę, że wielu jest tu fanów KIEPSKICH komedii, holiłódzkich, epickich opowieści o ucieczce z elektrycznego krzesła, amerykańskich ciotach na wyspie i serialów dla mamusiek po trzydzieste (tak, mówię o chamskim doktorze-bogu, którego nazwisko brzmi Dom). ÂŻeby nie było, że nie trzymam się tematu, nie oglądam żadnych seriali i dobrze mi z tym. Pozdrawiam, autografy później :*.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #56 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:15:37 »
Hmm, miło że podzieliłeś się z nami swoim jakże oryginalnym zdaniem, ale zmuszony jestem stwierdzić, iż gówno nas obchodzi twoje zdanie, nie podoba się - wypierdalaj.
Pozdrawiam.

 Offtop.

Offline Eternit

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #57 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:33:27 »
Biję się w piersi, że uraziłem naszą 15-letnią ekscelencję wyrażając swoje zdanie. Idź zapal, obejrzyj hałsa posłuchaj swoi g(u)ru. Powiedziałem co myślałem, nie musisz się z tym zgadzać. Narqa misiu!!!!11

Pabloo

  • Gość
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:33:58 »
zmuszony jestem stwierdzić, iż gówno nas obchodzi twoje zdanie
Może kogoś obchodzi jego zdanie ,więc dlaczego wypowiadasz się w l. mn. ?

PS: Eternit wyluzuj trochę ;]

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:38:40 »
Cytuj
Może kogoś obchodzi jego zdanie ,więc dlaczego wypowiadasz się w l. mn. ?
Bo mam tutaj dwa konta. xDD

Forum Tawerny Gothic

Odp: Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Sierpień 2009, 12:38:40 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything