Autor Wątek: Najgorszy/Najlepszy serial  (Przeczytany 46043 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Styczeń 2007, 21:35:01 »
Od ostatniego mojego posta trochę czasu minęło i musze napisać o kilku serialach o których zapomniałem, bądź o tych które ostatnio polubilem, więc jedziemy :D :

+Nash Bridges- ÂŚwietna rola  Don Jonsona i jego partnera(nie pamiętam jak się nazywał :)) ) ciekawe sytuacje oraz świetny humor

+Detektyw Monk- Ahh...jak ja lubię oglądać te odcinki. Genialny detektyw rozwiązujący najtrudniejsze zagadki zupełnie nie radzący sobie z trudami życia codziennego. Zabawne są jego problemy oraz reakcje towarzyszących mu osób. Ciekawe są zagadki.

+Allo! Allo!- ÂŚwietny Angielski(?) humor. No i nieśmiertelne:"Dziń dybry" rozśmieszą każdego ;)

Offline Kapi Pogromca

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 128
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Styczeń 2007, 14:45:22 »
A oto filmy:

- M jak Miłośc - da się po oglądac choc rzadko to robię ponieważ staje się to nudne. Sam osobiście nie oglądałem tego od początku.

- Na wspólnej - nie oglądałem i nie mam zamiaru. Słyszałem, że to straszny gniot, którego nie idzie oglądac, więc sam nie próbuję.

- Lost - bardzo fajne według mnie. Tajemnicza wyspa, tajemniczy bohaterowie i każdy skrywa jakąś tajemnice. Z niecierpliwością czekam na III sezon.

- Wszystko co jest produkcji brazylijskiej itp. - FUJ!! Totalne dno. Jak można oglądac na każdym odcinku płacz bo Huan zdradził Marię i ona popełniła samobójstwo.

- Klan, Złotopolscy, Plebania itp. - beznadzieja, totalna beznadzieja. Może kiedyś to oglądałem, ale teraz jak to widze w telewizji to idę do swojego pokoju.

- Niania - można się pośmiac z przygód niani Frani i jej zwariowanej "rodzinki".

- 4400 - bardzo fajnie się zapowiada. Nagle pojawia się 4400 osób i nie wiadomo skąd się tam wzięli. Wiadomo tylko, że każda z tych osób w niewyjaśnionych okolicznościach zaginęła...

O reszcie nie mam zdania.
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2007, 13:54:25 wysłana przez Kapi Pogromca »

Forum Tawerny Gothic

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Styczeń 2007, 14:45:22 »

Offline wErNi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Styczeń 2007, 15:38:11 »
Na wstępie powiem, że u mnie polskich seriali będzie mało, bo to tandeta, więc (najlepsze) :
1. Lost - poprostu the best ;) (teraz czekam na odcinek 3x07 :D)
2. Prison Break - dziwie się, że jeszcze nikt go nie wytypował :/ Ale nie długo leci na polsacie pod nazwą "Skazany na śmierć" więc będziecie mieli okazje go obejrzeć - bardzo dobry serial opowiadający jak młodszy brat (geniusz) Michael uwalnia z więzienia (najpierw sam dał się złapać i w więzieniu wykonywał swój plan krok po kroku) swego starszego brata Lincolna.
3. 4400 - jak ktoś już napisał serial bardzo fajnie się zapowiada.
4. Kamienie śmierci - serial leciał już na tvp1, mimo że odcinków było nie wiele to były one naprawdę dobre.
5. Method & Red - śmieszny mini serial o raperach grających samych siebie (pamiętacie film How Hight ? - to właśnie oni :PP)
6. ÂŚwiat wg. Bunddych - no comments :D
7. American Dad! - fajna/śmieszna kreskówka
8. The Family Guy - to samo co wyżej
Tandetą są dla mnie polskie seriale, a między nimi (czołówka ;P)
1. Klan - ehh Bożenka i Rysio ;]
2. Złotopolscy - a pan biernacki... :/
3. Kopciuszek - wtf ?
4. Plebania - może serial nie był by taki do dupy gdyby nie aktorzy
ah no jeszcze przypomniała mi się zagraniczna tandeta ;) hit hitów !
1. Moda na sukces - jak to w opisie miał mój znajomy: "tylko Chuch Norris wie kiedy się skończy moda na sukces" amen...
peace...

Offline Gałązka

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Styczeń 2007, 14:32:55 »
Uważam, że wszystkie polskie seriale (poza kryminalnymi) są do bani. więc wymienię genialne zachodnie produkcje:
LOST -chyba każdy wie czemu. Genialna fabuła, zagadki, pewna mistyczność świata i aktorzy.
4400 -bardzo lubię ten serial, choć pojawił się na antenie stosunkowo niedawno. Fabuła, akcja, problemy... Po prostu majstersztyk!
JERICHO-emitowany na AXN serial jest moim ulubionym -świat po (a właściwie w trakcie) wojny nuklearnej i malutkie miasteczko Jericho, zmagające się z trudną rzeczywistością. Lubie go za "fallout'owy" klimat i dużo zagadek, nieścisłości...

No, to wszystko  

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Styczeń 2007, 16:33:05 »
Gałązka z tym się nie zgodzę ! A co z Magdą.M ? To mój ulubiony polski serial, a Kryminalni, sorki ale ich nie lubię :P  .

LOST - no chyba naprawdę wszyscy wiedzą dlaczego ! :)

Prision Break - Widziałam dotychczasowe wszystkie odcinki, super serial. Ten dreszczyk emocji :P. Jeśli ktoś jeszcze go nie widział to jutro zaczyna lecieć na Polsacie.

Niania - Ah panno Maj ! :)

4400 - Od niedawna na TYP 1. Całkiem fajny i ciekawy. Polecam !
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2007, 16:34:16 wysłana przez Madzia »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #25 dnia: 29 Styczeń 2007, 15:25:11 »
Wychodze z założenia, że wszystkie seriale, które aktualnie puszczają w TV są beznadziejne i nie warto ich oglądać. Jednak muszę przyznać, że niektóre z nich są na prawde dobre i bardzo wciągają. Te które wymienie gorąco polecam, a tych których nie wymienie... no chyba sami wiecie.

Polskie:

Fala Zbrodni - Oglądam od pierwszego odcinka i muszę powidzieć, że ten serial jest bardzo dobry. Cóż... ta nowsza część już tak nie wciąga, jednak i tak jest co oglądać. Wszyscy bohaterowie, tacy jak Szajba (Mirosław Baka), Młody (Jan Wieczorkowski), Aleks (Agnieszka Wagner - Niestety zginęła), Rafalski (Mariusz Jakus), Czarna (Agnieszka Dygant)... No cóż. Jak widać wszyscy to świetni aktorzy i na prawdę dobrze odgrywają swoje role.

13 Posterunek - Wiadomo... każdy lubi się czasem pośmiać, a humor i Cezary Pazura bardzo często chodzą parą. Szkoda, że nie ma już tego na polsacie.

Zagraniczne:
Tu będzie tego więcej...

Z Archiwum X - ÂŚwietny serial zagraniczny. Polecam każdemu. Jest bardzo ciekawy i wciągający, a tym bardziej, jeżeli ktoś lubi historie o UFO itp. choć nie tylko takie są. Odcinki są praktycznie o wszystkim co dziwne i niespotykane w naszym świecie. David Duchovny (Fox Mulder) i Gillian Anderson (Dana Scull), naprawde świetnie odgrywają swe role.

ÂŚwiat Według Bundych - Al Bundy jest w tym filmie genialny... Nie da się tego porównać do żadnego innego serialu komediowego. Jest zwyczajnie świetny. Niektóre teksty, czy też miny Al'a doprowadzają mnie do łez.

Ally McBeal - Bardzo żałuję, że ten serial wycieli z anteny. Był jednym z najlepszych. Bardzo śmieszny itp. Lubiłem oglądać.

Kamienie ÂŚmierci - Serial do końca trzymający w napięciu. Bardzo tajemniczy i często dość straszny.

Moda Na Sukces - Ekhm... jest co oglądać  .

Chyba tyle. Wszystko czego nie napisałem, jest jak dla mnie... sami wiecie, lub jeszcze tego nie oglądałem i pewnie w wielu przypadkach nigdy tego nie obejże. Wymieniłem wszystkie, które lubię, lub bardzo lubię...  . Polecam je każdemu.

Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2007, 15:28:06 wysłana przez RooteR »

Offline Legolas

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 311
  • Reputacja: 51
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Luty 2007, 15:23:34 »
Więc tak z polskich fajnych seriali to:

- Oficer/Oficerowie

i Wszystko a najgorsze z polskich to:

- Złotopolscy (Marcysia nie zostałą sołtysem i przeżywa) jak mnie to wpienia moja mama to ogląda jak razem jemy obiad

I chyba też na tyle a z amerkykańskich produkcji to bardzo ale to bardzo spodobał mi sie tylko jeden serial:

- ÂŻycie na fali czy jak kto woli The O.C leciał w te wakacje nie dawno i będzie prawdopodobnież leciał i w te co będą

I wszystko a to czego nie lubie to poprostu LOST ten serial mnie roz*****ala. Krótko mówiąc ale także Moda na Sukces odcinek (3596:D) brazylijskie badziewia i tyle.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Luty 2007, 16:51:03 »
Lost - świetna fabuła, gdy zostaje rozwiązana jedna zagadka nasówa się kolejna. To właśnie jest świetne.

The OC/Życie na fali - super serial, śmieszny i lekko obyczajowy, ale bardzo lekko. Każdy odcinek jest ciekawy.

Prison Break - kolejny dobry serial, tym razem na Polsacie. Dobra fabuła i wiele osobliwości w więzieniu.

4400 - chociaż w ostatnich odcinkach prawie straciłem wątek, bo przez jeden wszystko się pokręciło, to już wszystko wróciło do 'normy'.

A najgorsze to te wszystkie M jak Miłość, Na dobre i na złe, Kopciuszek, Klan. Plebanię jeszcze da się przełknąć.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 16:55:52 wysłana przez Assasyn »

Offline Zeltixx

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Luty 2007, 17:44:49 »
Spośród całej gamy barwnych seriali wybór jest baaardzo duży, ale kilka rzuciło mi się w oczy.
 
Pierwszym z nich będzie "Moda na sukces", wyrób Ameryki ÂŁacińskiej, ile tych odcinków było to nawet nie powiem, bo sam dokładnie nie wiem. Tyle lat bezsensownego nawijania "Fernando kocha Lucie, ale ona ma dziecko z Juanem, który kocha Margaritę..." itp. ÂŻal serce ściska, kiedy pierwszy raz to zobaczyłem, polały się łzy me czyste, rzęsiste, później nie włączałem, kiedy na końcu serialu usłyszałem "Koniec odcinka 2865...". Reżysera powiesiłbym nie powiem za co, a zamiast tego wsadził jakiś normalny serial komediowy.

Drugi "Słoneczny Patrol"... wiecie, mógłbym tu użyć kilku niecenzuralnych słów, więc najlepiej po prostu powiem "dno i wodorosty".

No i coś polskiego... "Klan", czy "Złotopolscy", nie odróżniam tego, są tak samo beznadziejne... Nie wiem, czy śmiać się, drwić, czy rwać włosy z głowy i płakać. Po prostu nie umiem nazwać tego wytworu przedawkowania środków odurzających i przepicia mózgu. Może przesadzam, ale nie, nie przesadzam. Dajcie spokój, opowiadania o starych wieśniakach, księżach, a ci aktorzy... ble... ruchy spontaniczne jak u teatralnych aktorów, wymowa jak u recytatorów "Trenów" Jana Kochanowskiego. ÂŻałosne.

Jedyne dobre polskie seriale to "ÂŚwiat według Kiepskich", "Pierwsza miłość" (przynajmniej nie przypomina wyżej wymienionych, chociaż coś z tego tam siedzi...), czy dawno wycofane "Miodowe lata".

No i majstersztyk, według mnie arcydzieło, po prostu serial który, kiedy idzie w telewizji przykuwa me gały do odbiornika i nie puszcza aż do zakończenia. Nazywa się "Prison Break", jak to przetłumaczyli nasi polscy spec-tłumacze "Skazany na śmierć" (lol?). Ciągła akcja, nie można nawet często mrugać. Sam pomysł niezwykle oryginalny, skomplikowane intrygi, wielowątkowa fabuła, wszystko komponuje się wspaniale, a kiedy serial się kończy, nie możesz usiedzieć w miejscu myśląc, co będzie w następnym odcinku. Akcja utrzymuje nas w napięciu przez cały czas, non stop nieoczekiwane zwroty akcji, przez co nic nie można przewidzieć. Jednym słowem, non dicto, spectare! Czy jakoś tak   .

Offline r0nin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #29 dnia: 23 Luty 2007, 21:36:11 »
Polskie:
+ Kryminalni-świetny polski serial kryminalny... jak dla mnie żaden inny nie dorasta mu do pięt
-seriale pokroju Klanu, M jak miłość itp. itd.
Zagraniczne:
+ Lost-tutaj chyba niczego nie trzeba tłumaczyć
+ Prison Break-kolejny fantastyczny serial cały czas trzymający widza w niepewności... siostra mówi, że ukazane tam więzienie jest dla dzieci i ogólnie jest bardzo naciagane musi coś w tym byc bo studiuje filmoznastwo... ja na rzeczy naciągane zaczołem zwracać uwage dopiero po 8 odcinku a ona po 2
+ Friends-któż ich nie lubi... genialne poczucie humoru
+ Detektyw Monk-niby taki sobie ten serial ale lubie go oglądać
- Moda na sukces-N/C

Słyszałem, że seriale Heroes i Rome będące produkcj amerykańskiej także są warte polecenie... już za niedługo się o tym przekonam.

Cytuj
Nazywa się "Prison Break", jak to przetłumaczyli nasi polscy spec-tłumacze "Skazany na śmierć" (lol?).
Jak dla mnie tytuł jest dobry bo mówi o tym co serial przedstawia... równie dobrze można byłoby się czepiać filmu Szczęki bo w orginale nazywa się Shark co trudne do przetłumaczenia nie jest
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2007, 21:37:28 wysłana przez r0nin »

Offline oktoffel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 88
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #30 dnia: 23 Luty 2007, 22:38:23 »
Najlepsze:
LOST - ciekawa fabuła trzymająca w napięciu, dobra gra aktórów, aż cche się oglądac  
RANCZO - pokazuje problemy polskiego społeczeństwa w ciekawy sposób, a przy tym rozśmiesza, porusza ważne tematy
DHARMA & GREG - też taki "zyciowy", jest śmieszny, a przy tym pokazuje sodzienne życie i problemy
PRZYJACIELE - mimo ogromnego skomercjalizowania nie zepsuł się, dobry humro i świetna gra aktorów,

Najgorsze:
SKAZANY NA ÂŚMIERÆ - mimo wiszystko na minus, ciekawa fabuła, ale niezbyt przekonująca gra aktorów i kiepska reżyseria,
KRYMINALNE ZAGADKI MAIAMI - sory ale moze nazwę pomyliłem, badziewny amerykański kicz, kiepska gra aktorów
PIERWSZA MI£O¦Æ - no coment
SAMO ÂŻYCIE - nienawidzę!!!
MODA NA SUKCES - wiadomo  


Wolałbym, abyś następnym razem nie pisał drukowanymi literami, gdyż traktowane jest to jak krzyk i nie wygląda to zbyt estetycznie. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2007, 10:54:34 wysłana przez Arthas »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Marzec 2007, 09:27:37 »
Również mam zamiar się wypowiedzieć na temat owych seriali:

Najlepsze Polskie Produkcje:

Kryminalni - Serial realizowany z pasją. Występują tam dobrzy aktorzy oraz młode talenty Polskiej Sceny Filmowej, co utrzymuje serial na wysokim poziomie. Sekret w sukcesie kryje się przeważnie w efektach specjalnych. Nie żałują pieniędzy na eksplozje czy bardzo realistyczne morderstwa. Cóż, zwraca im się to z ogromną nawiązką...

Odwróceni - widziałem dotychczas jeden odcinek i muszę powiedzieć, że bardzo się nie nudziłem podczas emisji. Uważam, że mogą jeszcze się rozkręcić, a aktorzy nie zbagatelizują owej sprawy.

Ranczo - Pomysł na serial świetny! Mam nadzieję, że podczas emisji drugiej serii / sezonu nie zatraci się w akcji tego humoru i akcji, a przede wszystkim klimatu!

Stacyjka - Polski serial z 2004 roku. Opowiadał o ludziach z małego miasteczka. Ich historie i przygody przyciągały mnie zawsze przed telewizor. Ubolewam nad nakręconymi jedynie 14-stoma odcinkami.

Dalsze polskie seriale nadają się tylko i wyłącznie do śmieci - taka niestety jest prawda...  



Najlepsze Zagraniczne Produkcje:

The LOST - Serial uznany przez większość (jak nie wszystkich) moich poprzedników. Czasami przesadzali w niektórych momentach, jednak panujący klimat wokół tego serialu jest świetny i przyciąga coraz to więcej ludzi.

Pirson Break / Skazany na śmierć - Jest to jeden z moich ulubionych seriali. ÂŻałuję, iż jest on nadawany raz w tygodniu po jednym odcinku. Po za tym minusem bardzo chętnie siadam przed telewizor o 20,00 i poświęcam tę godzinkę.

The Simpsons - Zapewne każdy zna ten kontrowersyjny serial, który kpił sobie ogólnie ze wszystkiego. Jako siedmiolatek uwielbiałem oglądać tenże serial na TVP1, i większość z nich stoi na półce w postaci nagranych kaset VHS. Jestem rad, że powraca na anteny CANAL+, jednak niestety nie posiadam tego kanału  

Detektyw Monk - Nie jest może wielkim hitem, jednak jest w tym serialu coś z czego można się czysto pośmiać. Osobiście uwielbiam oglądać tenże film.
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 09:32:09 wysłana przez Sir_William »

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Kwiecień 2007, 16:20:25 »
Najlepsze :

-ÂŚwiat według Bundy - Serial który ma już swoje lata, ale nadal śmieszy. Polacy próbowali go sklonować tworząc "ÂŚwiat Według Kiepskich".

-Krok od domu - Serial opowiadający o pracy prokuratora. Mimo według wielu ludzi nieciekawej tematyki serial jest bardzo interesujący. Jego głównym argumentem jest bardzo dobry scenariusz każdego odcinka.

-Odwróceni - Nowy polski serial puszczany na TVN.  Jak na polskie warunki jest dość interesujący a jego wykonanie jest bardzo dobre. Posiada też niezgorszy (choć trochę oklepany) scenariusz.

-W11 - Dobre wykonanie i prawdziwi policjanci jako aktorzy  .

Najgorsze :

-Jak już ktoś pisał wszelkie Południowo - Amerykańskie tandety.


Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #33 dnia: 19 Kwiecień 2007, 18:02:07 »
Oj dużo tego

Dobre:

egzamin z życia - możliwe że babski film, ale mi to nie przeszkadza.

Na dobre i na złe - kolejny babski film.

W11 - ciekawe zagadki, bardzo dobry film

Kiepscy - super komedia, można się pośmiać

Niania - komedia, według mnie śmieszna

Kryminalni - kolejne ciekawe zagadki

i jeszcze kilka innych....

Złe

Klan - jeśli ktoś lubi "co się co się co się stao" to proszę bardzo

Moda na sukces - "wszystko się kończy tylko nie moda na sukces"

i kilka innych...





Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #34 dnia: 30 Maj 2007, 16:12:37 »
Z tych fajnych to:
Kompania Braci- Super serial (to wszystko się wydarzyło), o kompani E z 101 dywizji powietrzno-desantowej, która najpierw jest zrzucona w Normandii, później w Holandii w ramach operacji "Market Garden", z Holandii w Ardenu, a później to Niemcy i Bawaria. (z tego serialu pomysł na moją sygnaturę)
LOST- bardzo ciekawy serial, przedstawiający grupę rozbitków
4400- lubię oglądać fantastykę
Detektyw Monk- śmieszny serial o detektywie, który boi się brudu
ÂŚwiat Według Bundych- śmieszny serial o rodzinie z Chicago
Alf- ostatnio powtarzają go na TVN7, jest to serial mojego dzieciństwa i teraz odświeżam pamięć

Z tych złych:
Ogólnie takie seriale jak "Na Wspólnej" da się znieść, ale nienawidzę seriali które ciągną się do odcinków 2500, a są to głównie z polskich to Klan, Plebania, a z zagranicznych to nie wiem jak się nazywają, ale są to brazylijsko-wenezuelskie-i coś tam jeszcze.
« Ostatnia zmiana: 30 Maj 2007, 16:13:31 wysłana przez Kondri_18 »

Offline Dark

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 257
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • 3d Moddeler
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #35 dnia: 24 Czerwiec 2007, 12:42:03 »
Zagraniczne

Dobre

LOST - Zagubieni to już kultowy serial, niespodziewane zwroty akcji przyciągają

Kompania Braci - Spadochroniarze w akcji, + same sławy

Detektyw Monk - Kultowy serial amerykański w canal + leci V seria. O dedektywie który boi się wszystkiego

Prison of back - Skazany na śmierć to również świetny serial, o skazanym za niewiność  

Złe:

Telenowele  

Polskie


Dobre

Ranczo - O amerykance na polskiej wsi.

ÂŚwiat według kiepskich - fajna komedia, i dobry scenariusz

Złe


-Graczyki, Złotopolscy itp syfy

Offline Selene

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #36 dnia: 25 Czerwiec 2007, 01:58:34 »
No to ja się teraz wykażę niezwykłą odwagą. Od ponad roku regularnie oglądam Modę na sukces. Argument jest jeden, po obejrzeniu kilku odcinków mnie wciągnęło strasznie. ; D

A z polskich lubię Na dobre i na złe. I bodajże Kochaj mnie, kochaj. ; D Generalnie są tylko dwa polskie seriale, których łyknąć nie potrafię: Kiepscy i Plebania. ^^

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Czerwiec 2007, 14:38:09 »
Witam

Ja od czas do czasu obejrzę jaki serial ale żebym oglądał codziennie to nie. Ja uważam że oglądanie seriali co dziennie to strata czasu.

Oto seriale które oglądam:

-W11 - lubię po zgadywać kto zabił  
-Detektywi - to jest akurat fajne bardzo ciekawe ( chyba jedyny serial )
-kryminalni - od czasu do czasu ale nie za bardzo lubię.
______________________________________

Pozdrawiam wszystkich

Offline borntobewild

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 1
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Czerwiec 2007, 15:14:26 »
+

- "Rome" - Bez skrupułów, dosadny, wybitny, hardcore. Chyba najlepszy serial jaki oglądałem
- "Carnival" - brak mi słów żeby go opisać.. trzeba pooglądać!
- "Prison Break" - ÂŚwietny serial, dużo akcji ale końcówke drugiego sezonu przekombinowali
- "LOST" - Mniej świetny jak Prison, ale również przekombinowany
- "Jericho" - post nuke... lubie te klimaty :)
- "Dead Like Me" - Czarny humor, ciekawy pomysł :)
- "Joan of Arcadia" - Jedyny tego typu serial którego urok mnie uwiódł :P

-

- "The Bold And The Beautiful" - no comment
- wszystkie brazylijskie, peruwiańskie (...) tasiemce
- ...
 
O polskich nie pisze bo nie znam, a te pod 'minusem' nie żebym znał tylko kategorycznie tam wrzuciłem :P


Niewymienieni w czołówce: "The Tudors", "Invasion", nie pamiętam wiecej.
Wszystkei na swój sposób ciekawe tylko cholernie pożerające czas... no ale oglądam :P i pewnie jeszcze nie jeden obejze...


Offline Orcrist

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 52
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2008, 16:24:23 »
Serialem, którego nie cierpię jest "M jak miłość". Nie nawidzę tej ciągłej monotoni i dialogów np.
-"oh, Piotrusiu, jak ja cię kocham. itp.
Najbardziej podoba mi się serial kryminalny "W-11". Tak samo jak napisał "MeGiddo", lubię zgadywać (często razem z rodzinką) kto jest sprawcą np. zabójstwa.
 Z seriali animowanych oczywiście wybieram "Włatcy móch".
 

     

Forum Tawerny Gothic

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Luty 2008, 16:24:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top