Autor Wątek: Najgorszy/Najlepszy serial  (Przeczytany 46086 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Najgorszy/Najlepszy serial
« dnia: 26 Listopad 2006, 16:51:28 »
Moje pytanie brzmi jaki według was jest najlepszy albo najgorszy serial. Możecie pisać o serialach których już nie można obejrzeć na naszych odbiornikach telewizyjnych proszę o minimum dwa sensowne argumenty.
Ja na ten temat nie mam dokładnego zdania bo nie oglądam zbyt dużo telewizji
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 21:45:27 wysłana przez Arthas »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2006, 18:15:43 »
Najlepsze Polskie Seriale

- Kryminalni, serial kryminalny (  ), pełno akcji, wspaniała oprawa dźwiękowa, w każdym z odcinków coraz to nowa innowacja, inny wątek fabularny...jeden z najlepszych seriali w tym gatunku.

- W11, Detektywi : niewiem czy można je zaliczyć do seriali kryminalnych, myśle że tak. Również nie banalne fabuły w każdym z odcinków, dobra oprawa dzwiękowa, etc. Jak dla mnie W11 2 miejsce, D. 3.

- M jak Miłość - da sie przełknąć....

- Niania - heh, można sie czasami pośmiać :PPP

Najgorsze Polskie Seriale

- Plebania, o tym ile to trzeba jeszcze zebrać pieniędzy na kościół etc....

- Kopciuszek [rotfl ;D] - wprost n/c.

- Na wspólnej

- Magda M

- Złotopolscy

- Wszelkie Brazylijsko&Portugalsko&Wenezuelskie Telenowele, o tym jak Alferddo zdradzą Marinę 100 razy, później na jej sciężkę życia wkracza Fernando i popełniają razem samobójstwo z powodu ciąży Mariny    

Jak widać, dla mnie wymiatają seriale kryminalne. Chciałbym przy okazji zaznaczyć, że dla mnie rzeczą śmieszną w serialach kryminalnych jest to jak np Detektywi i policja goni bandziora, ten wyskakuje im twarzą w twarz, krzyczą POLICJA ! STÓJ! a on ucieka   Zamiast mu w nogi strzelać to oni pokrzyczą :D:D:D:D...

Z wyrazami szacunku...

Arkhan.

Forum Tawerny Gothic

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Listopad 2006, 18:15:43 »

Thoro

  • Gość
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #2 dnia: 26 Listopad 2006, 18:36:13 »
Najlepszy:

Kryminalni - ciekawy, trzymający w napięciu serial. Każdy odcinek, przedstawia osobną historię oraz nowe ciekawostki fabularne. Jedna z najlepszych polskich produkcji.

Najgorszy:

Złotopolscy - straszny gniot i absolutna porażka. Kilka razy pokusiłem się, aby obejrzeć ten "serial". Zgroza, przedstawia on tandetne wątki z losów pewnej rodziny której nazwisko stanowi tytuł tegoż wspaniałego dzieła polskiej kinematografii.
Powiem szczerze - większej tandety, na polskiej scenie filmowej nie widziałem. Bohaterzy grają zwyczajnych nieudaczników, konfidentów oraz inwigilatorów którzy delektują się włażeniem w dupę innym, równie żałosnym mieszkańcom wsi.

Posunięto się nawet, o przedstawienie wyinmaginowanego losu nastoletniej gówniary która z wielkim zapałem inwigiluje całą wieś w międzyczasie donosząc co nieco okolicznej władzy. Ta zaś po wspomnianej wsi porusza się, za pomocą niebieskiego roweru z żałosnym "kogutem" na tyczce od mopa co ma odzwierciedlać policyjny radiowóz.

Wątek jak to zwykły mieszkaniec wsi, przez pomyłkę został posłem jest wręcz fantastyczny...
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 18:42:19 wysłana przez Thoro »

Offline zaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #3 dnia: 26 Listopad 2006, 18:51:08 »
Wszyscy piszą o "Naszych" produkcjach. Ja napisze coć o amerykańskim serialu:

+,,ÂŚwiat według Bundych" :D Bardzo lubię oglądać ten serial mimo, że jest czasem(właściwie to często) prymitywny. ÂŚwietna gra aktorów i humor  

+Oficer(ale ta pierwsza seria)- Lubiłem oglądać ten serial, ale tylko pierwszą serię. Aktorzy świetnie pasują do swoich ról, świetna rola Borysa Szyca :D

-Fala zbrodni. Denerwują mnie ciągłe afery z Ruskami i Ukraincami i innymi wschodnimi sąsiadami :D (a poza tym aktorzy jakoś mi nie pasują)

-Wszelkie seriale produkcji wenezuelskiej,peruwiańskiej itp. Tu chyba nie muszę nikomu tłumaczyć czemu

-Hela w opałach. Dla mnie tandetny

-Magda M. Podróba amerykańskiego serialu Ally McBeal

-ÂŚwiat według Kiepskich- kolejna podróba(choć niektóre teksty mają dobre)

- Nie mówie już o wszystkich M jak miłośc, Plebaniach, Złotopolskich...
Dla mnie kicz.
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2006, 18:52:09 wysłana przez zaj »

Offline Halina Kiepska

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Listopad 2006, 19:11:28 »
Zagraniczne plusy:

Kompania Braci - puszczali to kiedyś w TVN, nie oglądałem wszystkich odcinków, ale i tak zrobiło to na mnie ogromne wrażenie. Nie jestem wielkim fanem filmów wojennych, poza kilkoma wyjątkami (Cienka czerwona linia), ale ten serial bardzo mi się podobał. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zagości w telewizji.

LOST - chyba nikogo nie powinno dziwić, że wymianiam akurat ten serial. Nie jestem może jego wielkim fanem, ale ostatnio oglądam każdy odcinek. Motyw ten był już wielekrotnie wykorzystywany, ale nigdy w taki sposób.

Ally McBeal - bardzo żałuję, że już nie leci w żadnej ze stacji, gdyż jest to jeden z lepszych seriali, jakie miałem okazję do tej pory oglądać.

Nie z tej ziemi - obecnie emitowany przez TVN. Całkiem fajny pomysł, oglądałem pierwszy odcinek i nawet mi się spodobało. Zobaczymy, co z tego będzie.

Zagraniczne minusy:

Przygody Robbin Hood'a - zmora minionych wakacji. Największy ubaw miałem jednak z lektora, który posługiwał się dość wyszukaną staropolszczyzną. Sam serial to gniot.

Gotowe na wszystko - takie feministyczne, amerykańskie badziwie, przynajmniej moim zdaniem. Nie lubiłem i nie oglądałem.


Polskie plusy:

Kryminalni - nie jest to może Strażnik Texasu, ale lubię czasami obejrzeć wyczyny Zawady i jego ekipy. Szczególnie niejakiego Szczepana - śmieszny typ.

Polskie minusy:

Cała reszta, z Klanem, Plebanią i Złotopolskimi na czele. Ogólnie dziwię się ludziom, że chcą tracić czas na takie głupoty.


Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Listopad 2006, 19:17:43 »
Nie wiem czy można to nazwać serialem, ale mój ulubiony to ,, Dom nie do poznania``. Pomimo że ekipa jest trochę zwariowana, kocham to oglądać... Pokazuje że na świcie są jeszcze dobrzy ludzie, a pozatym lubie sobie popatrzeć na ich orginalne pomysły...
Inny serial to ``M jak miłość``, uwarzam że jest dość oryginalny i ciekawy. Nie ma monotoni jak w większości seriali i nie obrarza nikogo jak np. Złotopolscy.  
Ach, i uwielbiam seriale typu W11, są świetne choć czasem gra aktorów jest okropnie sztuczna. No i pokazuje pracę policjantów jak jest niebezpieczna i że czasem akcje się nie udają.

Nieznoszę wszelkich brazylijskich tasiemców typu `` Moda na sukces``bo są beznadziejne i zawsze o tym samym. ``Złotoposkich`` gdyż uwarzam że ten serial obraża ludzi ze wsi i tym podobnych kiczowatych seriali.

 

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Listopad 2006, 21:32:43 »
1) Zagraniczne:
a) Dobre
- Kompania Braci - wspaniałe ^_^ Mam wszystkie odcinki i muszę powiedzieć, że opłaca się ściągnąć :P Ogólnie bardzo fajne, film opowiada o Amerykańskiej Armii Spadochronowej, biorą udział w walce w Normandii w Holandii i Niemczech... świetne efekty i sporo akcji, godne polecenia
- Wszystkie Star Treki - geniusz na całego... bardzo lubię seriale SF a Star Trek to wszystko zapoczątkował. Najbardziej lubię Star Trek Voyager, ale to wszystkie ST są super ;] Powiązane są tak jakby wszystkie :P ÂŚwietne fabuły i nawet sporo akcji...
- StarGate SG1 - REWELACJA! Najlepszy serial SF jaki był... Ci którzy oglądali film "Gwiezdne Wrota" wiedzą o czym mówię. ÂŚwietna ogólna fabuła serialu, bardzo dużo akcji i ich nieoczekiwanych zwrotów. Cud miód ^_^
b) Słabe:
- Gotowe Na Wszystko - nie mój gust ;]
- Tajemnice SmallVile - BLEEE!!! To powinno wystarczyć :P
2) Polskie:
a) dobre
- Oficer i Oficerowie - świetne, nieoczekiwane zwroty akcji, sporo się dzieje, dobra fabuła... Borys Szyc świetną rolę gra w obu tych filmach ;]
- Kryminalni - po prostu polubiłem ;] Nie wiem czemu :P
- Glina - Nic tego nie pobije ^_^  Geniusz Polskich twórców...
b) Słabe:
- Wszelkie seriale typu: M jak Miłość, Złotopolscy, Na Wspólnej i Samo ÂŻycie - nie wiem po prostu nie wiem, nienawidzę takich seriali i brzydzę się nimi :P Jak patrze na te przewidywalność to słabo mi się robi... zero nowości... wszystko co można było zrobić w takich serialach już zostało zrobione...

Pozdrawiam

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Listopad 2006, 00:14:14 »
Ja mam stale pozycje, które wam zaraz wymienię  ...

Zagraniczne:
1) Friends- ten serial uwielbiam i wiele był dal gdyby nadal go nagrywano
2)Lost-może być, ogólnie daje rade ale i tak nie przepadam za nim
3)Ally McBeal, nie wiem czy dobrze napisałem ale bardzo lubiłem ten serial

Polskie:
1)Oficer-bardzo ciekawy serial, ma klimat
2)Oficerowie-tandeta, najlepsza była 1 seria... chociaż nazwa była porządna
3)Kasia i Tomek-rozbawiał i rozbawia mnie dalej każdy odcinek :)
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 00:21:13 wysłana przez DODO »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Listopad 2006, 14:28:34 »
Zagraniczne:

Kompania Braci - serial, który swoim rozmachem i realizacją, a także fabuła bije wszytskie wojenne produkcje jakie dotąd powstały. Cóż jednak mogło powstać ze współpracy Stevena Spielberga i Toma Hanksa? Po prostu genialny film opowiadający w dziesięciu częściach o losach amerykańskiej kompani spadochronowej. Fabuła sięga wydarzeń z D-Day, aż po koniec wojny. Po prostu miodek.

LOST - chyba każdy kojarzy ten serial. Swietnie zrealizowany, zaskakujący i z rozmachem. Zapierająca dech w piersiach historia rozbitków, która wciągnie każdego. Z uwagą śledze każdy odcinek.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Polskie:

Oficerowie - zacząłem ten serial oglądać dopiero niedawno. Zaskoczył mnie wyjątklowo pozytywnie i wciągnął bez reszty. W szczególności na uwagę zasługuję doskonała rola Borysa Szyca, który wnosi naprawde wiele do tego serialu.

Fala Zbrodni - co prawda serial zmienił troche swój klimat po pierwszej serii, ale nadal oglądam go z zaciekawieniem. Jak każdy wie mafia rosyjska ma długie macki, więc policjanci mają co robić. Poza tym podoba mi się naprawde dobrze rozbudowane wątki pojedyńczych policjantów. Warto oglądać serial dla samego Mirosława "Szajby" Baki.

Camera Cafe - mini serial, emitowany niegdyś na antenie TVNu któy co tydzień rozbawiał mnie do łeż. Naprawde szkoda, że już nie jest emitowany. ÂŚwiat widziany "z oczu" automatu do kawy wcale nie jest nudny.  
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 14:31:17 wysłana przez Trivet »

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #9 dnia: 27 Listopad 2006, 14:44:39 »
Jako, że nie mieszkam w Polsce to wymiennie te seriale, które lecą u mnie.

-----

Band of Brothers - Każdą część mogę obejrzeć na tv za pomocą HBO|ON DEMAND. W sumie to wspaniały serial, oglądałem wszystkie odcinki po 2 razy. Wszytko zaczyna się od lądowania w Normandi (znany również jako D-Day) aż po koniec wojny. Polecam każdemu.

Will & Grace - Historia opowiada o geju i dziewczynie co mieszkają razem pod jednym dachem ^^ Dziwne połączenie. Można się pośmiać.

------

Z polskich seriali to znam tylko kryminalnych. Dobra produkcja.
« Ostatnia zmiana: 27 Listopad 2006, 15:57:39 wysłana przez DODO »

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Listopad 2006, 11:33:08 »
Dobre:
+Allo Allo-Co tu gadać klasyka rozśmiesz do łez
+Nash Bridges-Genialna rola Don Jonsona fabuła świetna to mój lider
+13 Posterunek-Lubię z powodu ośmieszania policji
+Detektyw Monk-Za dziwna manię
jest jeszcze jeden serial który mi się podobał o Policji(Biurze Szeryfa) w Miami
lecz nazwy nie pamiętam leciał na wakacje w TVN będę wdzięczy jak mi ktoś nazwę przypomni
Złe:
-Seriale typu: M jak Miłość, Złotopolscy, Na Wspólnej i Samo ÂŻycie-po prostu FUJ

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Listopad 2006, 15:59:36 »
Może i ja się wypowiem :

Nie wiem czemu, ale gdy moja mama ogląda serial "Pierwsza Miłość" to idę przed telewizor i oglądam razem z nią .
Lubię też  "M jak Miłość" . Lubię oglądać takie sitkomy i tyle xD.

Z zagranicznych to tak:

LOST - Bardzo interesujący film,

Wieczny student  .

I wiele, wiele innych, jednak nie chce mi się myśleć   .

Pozdro all.


Offline Conan Barbarzynca

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Listopad 2006, 17:08:26 »
Najlepsze :
Swiat Wedlug Kiepskich - bardzo smieszne ! :D
Jas Fasola - Klasyka
Kryminalni - calkiem fajny serial
W11 i detektywi - uwielbiam to !

Najgorsze :
Swiat Wedlug Bundych - nedzna podrubka kiepskich do tego glupie i nie smieszne -.-
Wszelkie M jak Milosc itp itd  
Wszelkie Brazylijskie seriale !!!

Thoro

  • Gość
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #13 dnia: 29 Listopad 2006, 18:36:30 »
Chciałbym poruszyć pewną kwestię....

Cytuj
Swiat Wedlug Bundych - nedzna podrubka kiepskich do tego glupie i nie smieszne -.-

Błędnie oceniasz, bowiem pierwszy odcinek "ÂŚwiata Według Bundych", jak i sama koncepcja serialu została przedstawiona na długo przed wyemitowaniem pierwszych odcinków "Kiepskich". Można by, rzec że właśnie sam serial "ÂŚwiat Według Kiepskich", jest zwykłą kopią zagranicznego odpowiednika.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #14 dnia: 29 Listopad 2006, 18:49:32 »
Ja tez się wypowiem

Najlepsze:
- Lost: Niesamowitcie wciągający serial
- Allo Allo: Bardzo śmieszne. Parodia okupacji niemieckiej w małym francuskim miasteczku.
- Jaś Fasola: Każdy wie co to
- Latajacy Cyrk Monthy Pythona (nie wiem czy można zaliczyć do seriali): Niesamowity, brytyjski humor, świetne i zabawne parodie światopoglądu brytyjskiego z lat 70.
- Rodzina Zastępcza: Niektóre historię są naprawdę eee... orginalne.
- Detektyw Monk: Dziwna "mania" tytułowego bohatera jest niezwykle zabawna.
- Detektywi, W-11: Pokazuja pracę policji/detektywów. Naprawdę ciekawe seriale
Najgorsze:
- wszystkie telenowele
- Sędzia Anna Maria Wesołowska
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2006, 15:25:24 wysłana przez Dragosani »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #15 dnia: 29 Listopad 2006, 21:18:17 »
Przechodząc do mnie... Nie ma tego za wiele. Nie jestem jakimś fanatykiem ,,M jak Miłość", ba, ja takimi serialami szczerze gardzę. Poszczególne seriale oglądam sporadycznie, tzn. kiedy akurat oglądam tv i leci, to z chęcią go obejrzę (jak mam czas).
Oto moje typy:

,,ÂŚwiat według Kiepskich " - od zawsze uwielbiam ten serial. Każdy z nas go zna i nie rozumiem jak może się on komuś nie podobać.   W pewnym stopniu pokazuje nas - Polaków. xD

,,Daleko od Noszy " - spodobał mi się ze względu na pracę mojej mamy (pielęgniarka). Później tak mnie wciągnął, że próbuję go oglądać jak najczęściej. Według mnie pan Kidler jest wzorem do naśladowania! Przynajmniej dla mnie...

,,Jaś Fasola " - rzadko udaje mi się na niego trafiać, cóż, taka dola. Ale jak już się uda, to z wielkim uśmiechem na ustach patrzę na jego dziwne/fajne poczynania,  pomysły i reakcje.

,,Kompania braci " - oj, oglądnąłem tylko kilka odcinków i bardzo żałuję, że nie miałem sposobności do obejrzenia wszystkich. najgorszym utrapieniem jest ta pogańska godzina. :/
Powiem szczerze, że fascynuję się WW II, a ten serial jest dla mnie w sam raz. Polecam go wszystkich ,,wojakom".
« Ostatnia zmiana: 10 Grudzień 2006, 15:33:14 wysłana przez Boba Fett »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudzień 2006, 22:17:13 »
Witam :) No, ja na pewno zostanę teraz ostro zbluzgana :) Ale ja lubię M jak miłość i Na wspólnej... Oglądam sporadycznie , bo nie mam za bardzo wolnego czasu. Bardzo podobał mi się serial : "Z archiwum X" i "Sześć stóp pod ziemią". Najlepsze było to, że zawsze musiałam na nie baaardzo długo czekać (przed 12 się ZACZYNAÂŁ!), a następnego dnia do szkoły... często zdarzało się tak, że zasypiałam w łóżku pomiędzy reklamami, a seriale kończyły się przed 2 :P A jeszcze dodam, nie śmiać się, że pamiętam z dzieciństwa serial także nawiązujący do pracy mamy BF :D:D, "Matki, żony i kochanki" :D:D:D:D:D Dosłownie serial mojego dzieciństwa :P

Powiem szczerze, nie lubię, bardzo, seriali na MTV typu Umów się z moją mamą, Dissmissed, czy jak to tam itd. Ewentualnie lubię z MTV Ryki z bryki, czy jak to tam leci... Jakbym dokładnie siebie widziała...:D:D:D:D:D:D
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2006, 22:31:47 wysłana przez DODO »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #17 dnia: 10 Grudzień 2006, 15:09:13 »
Z Polskich:

Dobre:
- Fala Zbrodni- szybka akcja, ciekawe momenty.
- ÂŚwiat Według Kiepskich- zabawny serial komediowy, obsada Andrzeja Grabowskiego-nadaje się do swej roli.
13 Posterunek- Cezary Pazura w roli posterunkwoego-wymiata.

Tandeta:

- M jak Miłośc, Złotopolscy, Na Wspólniej, Plebania, Klan - polskie minusy gdy by nie one polskie kino by jeszcze uszło.

Z Zagranicznych:

Dobre:

- LOST- cały serial jest jedną wielką zagadką.
- Jaś Fasola- chyba najbardziej zabawny serial, jaki wogóle powstał.
- Allo, Allo- także zabwany serial. Ale nie lepszy niż Jaś Fasola.
- ÂŚwiat według Bundych- podbnie jak powyżej.

Tandeta:

- Gotowe na Wszystko- bleee.... nie mój gust.

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #18 dnia: 25 Grudzień 2006, 21:11:03 »
"Latający Cyrk Monty Pythona" - świetny, angielski humor. Genialne skecze, wyśmiewające w inteligentny sposób stereotypy panujące w Anglii w latach 70-tych :)

"Heroes" - genialny serial, emitowany przez NBC. ÂŚwietny, trzymający w napięciu klimat i fabuła łącząca znane i lubiane stereotypy ze świeżością. Dodatkowo bardzo wyraziste postacie, które szybko zdobywają sympatie widza. Jeżeli powiem, że serial ma aktualnie najlepsze wyniki oglądalności, a pod względem jakości porównywany jest do pierwszego sezonu "Lost", to wystarczy?

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Styczeń 2007, 21:08:02 »
Polskie

Dobre:
13 Posterunek - stary, dobry, polski serial komediowy
Kasia i Tomek - czasami przy tym serialu płakałem z powodu Pawła Wilczaka który strzelał ironiczne i cyniczne miny

To chyba tyle z dobrych... ogólnie jak zauwazyliście preferuje komedie  

PoliszKicz(  )
ÂŚwiat Według Kiepskich - przepraszam za to co teraz napisze, ale nie kumam tego. Jak może komuś podobac się śmiech Waldusia? Jak dla mnie cały ten serial ludzie oglądają po to by podświadomie podbudowac sie na duchu, że mają lepiej w życiu niz główny bohater tego dennego serialu...

Reszta seriali których nie wymieniłem w "dobrych".

Zagraniczne

Dobre:
Przyjaciele - coś pięknego. Uwielbiam ten serial.
Kompania Braci - wszyscy userzy co wypisali ten serial przede mną wytłumaczyli ten wybór chyba wystarczająco, dzięki czemu ja nie musze pisać  
Detektyw Monk - ten cffaniaczek rządzi. Zagadki kryminalne sa na dobrym poziomie i jak zawsze zrobione tak by końcówka lekko zaskakiwała widza. W dodatku mania głownego bohatera na punkcie czystości...
Jaś Fasola - classic
Reszty nie pamiętam, ale na pewno jeszcze było tego sporo.

ZagranicznyKicz(?)
ÂŚwiat według Bundych - to samo co wyżej u Kiepskich.


Z wyrazami szacunku...

Forum Tawerny Gothic

Najgorszy/Najlepszy serial
« Odpowiedź #19 dnia: 08 Styczeń 2007, 21:08:02 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top