Autor Wątek: Odbicie kopalni w Nordmarze  (Przeczytany 5124 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Odbicie kopalni w Nordmarze
« dnia: 15 Lipiec 2008, 14:04:02 »
Mam takie pytanie związane z tą misją. Nie chciało mi się chodzić i zbierać ludzi do pomocy więc poszedłem tam sam z Reto. Niestety chyba popełniłem błąd, bo mam problem z wybiciem tych orków, szamani strasznie przeszkadzają a w jednym miejscu jest ich chyba z 5 i cały czas zabijają mi Reto. Czy mogę poprawnie przejść tą misje bez niego ? Tzn. czy jak on zginie to mogę spokojnie sam przechodzić dalej czy misja jest już nieważna ?

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2008, 15:22:00 »
To znaczy wydaje mi się że źle zrobiłeś ... Tam masz iść do jakiegoś przewodnika ( jest gdzieś obok Reto ) i zaatakować jaskinię od tyłu  , ten przewodnik cie tam zaprowadzi i również pomoże tobie.

Życzę Powodzenia , bo nie łatwo jest odbić tę kopalnię (No chyba że grasz na łatwym poziomie trudności , ale i tak się nieźle napocisz )

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Lipiec 2008, 15:22:00 »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Lipiec 2008, 15:35:09 »
Hmm... nie jestem pewien czy on się nazywał Reto (chodź chyba tak), ale chodzi Ci zapewne o tego, co miał Cię doprowadzić do tylnego wyjścia. Jeśli Reto zginie to możesz spokojnie wykonywać tą misję i Ci uzna. Jednak ja bym poszedł po więcej towarzyszy, gdyż wtedy będzie znacznie łatwiej.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2008, 15:36:01 wysłana przez Domandxd »

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Lipiec 2008, 15:40:19 »
Niee , on sie nie nazywał Reto , Reto to był koleś który ci to wszystko zlecił , a tam w krzakach na przeciwko Reto jest ten przewodnik .

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:43:53 »
Ta misja z odbiciem kopalni, jest najtrudniejsza w grze (dlatego ją lubię ;D), więc przygotuj się na ciężką walkę. Masz problem z szamanami i pewnie z łucznikami tak? No więc, robisz coś takiego: jeśli widzisz wielu szamanów naraz, to podlatuj pod któregoś z nich i staraj się z nimi walczyc tak, żeby pozostali nie byli wstanie cię zaatakować czarami (najlepiej schowaj się z szamanem, z którym walczysz, za jakąś przeszkodę i wtedy pozostali nic ci nie zrobią). Najlepiej staraj się każdego nowego szamana, jak najszybciej wytępic, a jeśli zostaniesz ciężko ranny, to uciekaj poza ich zasięg, dzieki czemu będziesz mógł się wyleczyć. Z łucznikami nie ma takich problemów, bo oni zaczynają walczyć wręcz, kiedy do nich podbiegniesz. Jeśli masz jakiś potężny czar (Przywołanie błyskawicy jest najlepsze), to mógłbys wykończyc kilkunastu orków naraz, więc było by to najlepsze na szamanów. Co do Morta... on ci jest potrzebny (do pomocy), ale nie jest potrzebny (do ukończenia gry), więc warto go zabrać ze sobą, bo może ściągać uwagę orków na siebie, co ci ułatwi zadanie. Oprócz jego, można też wziąść dwóch myśliwych z Klanu Wilka (nie wiem jak się nazywali), Ugolfa z Klanu Młota i Stejnara z Klanu Ognia - niestety, pierwsze trzeba wykonać dla nich zadania (w sumie banalne) i dopiero wtedy do ciebie dołączą. Szkoda by ich było, więc postaraj się, aby nikt nie zginą, a jeśli będziesz widział, że mają mało życia, to dawaj im mikstury i uciekaj poza ich zasięg, bo wtedy też im się życie zregeneruje (co jest przydatne, jeśli walczą z orkami). O! i uważaj, bo te osiłki mają nie równo w głowie :P i czasem walczą między sobą, więc jeśli będziesz mieć taką sytuację, to zwab na nich orków (chodzi oto, żeby ork jakiś trafił w nich), a od razu przestaną się bić.
« Ostatnia zmiana: 15 Lipiec 2008, 17:48:12 wysłana przez Roben »

Offline Corrny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 6
Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:44:17 »
Tak, tak pomyła. On się nazywał Mort. Udało mi się wyrżnąć wszystkich w pojedynkę.
Dzięki za pomoc.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Odbicie kopalni w Nordmarze
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Lipiec 2008, 17:44:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top