Autor Wątek: "Hełm Pierwszego Paladyna"  (Przeczytany 5030 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xsardas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« dnia: 24 Listopad 2006, 18:12:07 »
Witam!!
Mam do wszystkich pytanie mianowicie kiedyś zauważyłem że w G3 można mieć Hełmy !! więc w trakcie grania zauważam zadanie.. "Hełm pierwszego Paladyna" Który ponoć jest gdzieś w Geldern no ale chodzę rozmawiam zakradam się nocami ;) ^^ (moje ulubione) i nic nikt nic nie wiem...

Help me

Z góry THX i pozdro ALL

PS: jak widzicie błędy to sorki ale mam zrytą klawiaturę i muszę nową kupić xD
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2006, 21:37:27 wysłana przez DODO »

Offline kuki1992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2006, 18:19:19 »
Nie pamietam jak nazywal sie ten szaman ale sprubuje miejwiecej opisac te pomieszczenie. W gelder jest pokoj z magiem ogniam, a obok jest pomieszenie gdzie sa dwaj szamani, jeden z nich ma imie ;) i zaraz jak wchodzisz do po prawej stronie biorku lezy ten helm :) i przy okazji poszukaj dobrze to znajdziesz tam jeden z pierscieni alchemikow :))

Forum Tawerny Gothic

"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopad 2006, 18:19:19 »

Offline Xsardas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopad 2006, 20:59:43 »
Dzięki ;D spróbuje później ale mam jeszcze jedno pytanie mianowicie w Geldern jest jeszcze taki 1 budynek z strażą i zamkniętymi drzwiami ?? co tam jest bo nie wem czy ryzykować ?? ;>

Dzięki i Pozdro
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2006, 21:40:31 wysłana przez DODO »

Offline kuki1992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopad 2006, 21:06:28 »
złoto, pierścień alchemika i jakieś badziewia xD wchodzisz normalnie.. dopiero jak będziesz kradł to ci zatakują :) chyba ze masz dużo pkt. złodziejstwa to mogą nie zauważyć :):)
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2006, 21:41:46 wysłana przez DODO »

Offline Xsardas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopad 2006, 21:09:02 »
Hmm... to chyba tylko dla pierścienia warto tam iść ;)) ale mam jeszcze one pytanie trochę nie z tematem związane ;D

Mianowicie jak szybko(albo bardzo szybko ) nabić level i czy Przeciwnicy(Wilki, Trole i itp) w grze się odnawiają
??

I czy czar Otwarcia Zamka działa na Arcytrudne zamki ??

Z góry THX i Pozdro All
« Ostatnia zmiana: 24 Listopad 2006, 21:42:36 wysłana przez DODO »

Offline kuki1992

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #5 dnia: 24 Listopad 2006, 22:41:19 »
tak ale jak wezmiesz helm to dostaniesz doswiadczenie za wykonanie zadania ;)

nie nie odnawiaja sie z tego co mi wiadomo, ale nie wiem w czym problem, rob zadanie powoli a lvl sam wpadnie. ja mam prawie 60 lvl a nie wiem nawet kiedy to nabilem.

Offline Xsardas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
"Hełm Pierwszego Paladyna"
« Odpowiedź #6 dnia: 24 Listopad 2006, 23:51:26 »
hmm a ja ci poweim tylko tyle Cieniostwór jest niesmiertelny !!
Zabijam 3 cienistwóry niewarzne gdzie blisko jest chatka(prawie moja ^^) ide do niej spać
i wstaje  ide koło trópów a to wstaje i RACHU-CIACHU-ARGH-ARGH I BęC koniec gry a propo Hełmu jak go wezme to mnie atakują ?? i możecie/Możesz mi podać jakie są hełmy w G3 ?? wiem że 1 jest w Nordmarze ale tam nie ide (niechce mi sie xD)

THX i pozdro ;D

Ech człowieku nie rób offtopu z tematu. Odpowiedź została udzielona na twoje pytanie. Po co zadajesz kolejne ? W ten sposób robisz offtop. Jeśli chcesz się zapytać o coś innego to po prostu załóż inny temat. Zamykam. - DODO
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 11:38:03 wysłana przez DODO »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Hełm pierwszego paladyna
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopad 2008, 16:18:05 »
Mam pytanie, otóż nie wiem gdzie znajduje się Hełm Pierwszego Paladyna, wiem że znajduje się w świątyni w Geldern ale nie mogę go znaleźć. (miasto uwolniłem) Przeszukałem całą świątynie w tym kufry i nadal go nie znalazłem, ale były jeszcze tam dwa kufry, których nie mogę otworzyć ale komplenie niewiem gdzie może być.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Hełm pierwszego paladyna
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Listopad 2008, 16:23:16 »
Hełm Pierwszego Paladyna znajduje się w budynku w którym jest ok. 4 szamanów i jeden z imieniem. Hełm leży na stole po prawej stronie od wejścia.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Hełm pierwszego Paladyna.
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Grudzień 2008, 23:41:33 »
Witam, mam problem.
Mam misję zdobycia hełmu pierwszego paladyna.Problem tkwi w tym, że ja teraz przechodzę drogą Orków i nie wyzwalam miast, więc po rewolucji nie mogę go zabrać.Ukraść też nie, bo są tam 2 elitarni wojownicy, którzy pilnują.Czar "Sen" też raczej odpada, gdyż ich tam jest 4(razem z szamanami)więc od razu jak bym użył magi, pewnie zaczęli by mnie atakować.A nawet jak nie, to nie mam 4 zwojów na uśpienie ich wszystkich(jak się nie mylę, mam tylko 2).Ma ktoś pomysły co do zabrania hełmu?

Ps.Wiem, że był podobny taki temat, ale tam nie było odpowiedzi na rozwiązanie problemu.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Hełm pierwszego Paladyna.
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Grudzień 2008, 00:15:53 »
Z tego co pamiętam, to oni nie reagują na zabranie hełmu, więc możesz spokojnie go zabrać.

@down - nie, nie trzeba mieć żadnego patha.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2008, 14:29:49 wysłana przez Robben »

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Hełm pierwszego Paladyna.
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Grudzień 2008, 00:24:58 »
Tak jest. Robben ma rację. Ale jest jeden warunek. Musisz mieć patcha 1.6 bo dopiero tam chyba zostało to naprawione. W każdym bądź razie spróbuj go po prostu wziąć.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Hełm pierwszego Paladyna.
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Grudzień 2008, 00:24:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top