Autor Wątek: Niewolnicy dla Lago  (Przeczytany 13853 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Saber

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Niewolnicy dla Lago
« dnia: 09 Lipiec 2008, 15:02:47 »
Tak jak w temacie, muszę wykonać misję "Niewolnicy dla Lago" zleconą przez Sancho.
Misja jest prosta ja budowa cepa trzeba eskortować wychudłego niewolnika i jego 4 kumpli ale kiedy dochodzę do tunelu koło Lago to inni Zmęczeni niewolnicy biorą się do roboty a ten (bez przeklinania) wrzód na d*** "Wychudły niewolnik" który jest w mojej drużynie i za mną podąża kiedy dochodzimy do tego tunelu to zamiast zaliczyć mi misję to on ciągle za mną biega i nic z tym nie mogę zrobić... chodzę po całym tunelu, nad nim, idę do Sancho i próbuję z nim gadać i nic! Nie chcę mi zaliczyć tej misji! A na poradniku wyczytałem że gdy zrobimy misję "Lepiej, żeby Lukar wyniósł się z miasta", "Porozmawiaj z Vasco", "Tunel w Lago", "Niewolnicy dla Lago" to mogli wykonać misję która da nam +15 do reputacji Assassinów >.> I nie wiem czy powinienem zrobić reinstalkę Gothic III czy coś innego. Dodam że miałem misję w której "Wyjątkowo ochoczy niewolnik" miał mnie zaprowadzić do Wilczej jamy to też nie chciało mi zaliczyć tej misji...

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Niewolnicy dla Lago
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2008, 15:07:22 »
Kiedy wejdziesz do tunelu będziesz miał opcje dialogową u wychudłego niewolnika "Jesteśmy na miejscu"

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niewolnicy dla Lago
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Lipiec 2008, 15:07:22 »

Offline Saber

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Niewolnicy dla Lago
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2008, 15:11:04 »
niesamowite... Trzeba było dojść prawie an sam koniec tunelu... Dzięki wielkie za pomoc

Forum Tawerny Gothic

Odp: Niewolnicy dla Lago
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Lipiec 2008, 15:11:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top