Autor Wątek: Bitwa z Kretoszczurami!  (Przeczytany 1699 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Bitwa z Kretoszczurami!
« dnia: 19 Listopad 2006, 23:32:44 »
Witajcie!
Mam dla was ogłoszenie! Jako, że od jakiegoś czasu próbuję wybrać się w głąb naszego lasu, aby zapolować na drobniejsze stworzenia, potrzebuję ludzi, którzy poświęcą swój miecz na bitwę. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ochotnicy mieli jakiś komunikator Internetowy. Na misję teraźniejszą są mi potrzebne osoby spełniające następujące warunki:
  • Posiada numer Gadu-Gadu
  • Jest zapisany oficjalnie w jakiejś gildii.
  • Posiada miecz i rozum
  • Osoby po niżej 20 postów mogą sobie darować wyprawę
  • Osoby mogące dostosować się do jakiegoś terminu
  • Prawdomówne i odpowiedzialne zachowanie - WYMAGANE
Zapraszam i pozdraiwam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 19 Listopad 2006, 23:34:05 wysłana przez Sir_William »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2006, 17:39:35 »
To nie jest jakaś wspólna akcja, tylko zadanie zlecone przez Arcymaga Wody, w tym wypadku mnie dla Nowicjusza. To ty pracujesz sobię na opinię i ewentualny awans, a nie ktoś inny. Graj zgodnie z systemem i zaleceniami. Rozpoczynam twoją misję jako Mistrz Gry.

Sir_William po otrzymaniu pierwszej misji, udał się do sypialni nowicjatu. Usiadł na łóżku, chwilę zastanowił się. Po chwili klęknął przed kufrem, otworzył go i zabrał to co potrzebne, troche żywności, broń, oraz pare mikstur. Kiedy szedł w stronę drzwi wyjściowych zaczepił go...

Forum Tawerny Gothic

Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Listopad 2006, 17:39:35 »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Listopad 2006, 20:28:01 »
...Arkhan i polecił mu wyjście Główną Bramą. Arkhan usłyszał skrzypienie drzwi i trzask. William od tej pory był po za murami Klasztoru. Zdany na własne umiejętności i odwagę. Nareszcie Nowicjusz Wody zobaczył obwisłe Kretoszczury.
  • No, chodźcie do waszego koszmaru sennego!
Oznajmił William naciągając cięciwę łuku. Bestia otrzymała silny, wręcz śmiertelny strzał. Co się z nią stało? Nie widziałem, gdyż zniknęła w jakskini. Kolejne bestie tupatały coraz głośniej, były coraz bliżej. Wyciągnąłem miecz, trzymając go w prawej ręce, do lewej pięści włożyłem zaś kij. Wybiegłem agresorom na przeciw. Słuszałem tylko jak kij zatrzymuje się na sadle kretoszczura. Nic nie widziałem, bo po pierwszym machnięciu mieczem rozciąłem tętnice jednemu z Kretoszczurów, po czym krew wytrysła na moje oczy. Nie miałem czasu ich otrzeć dlatego opieram się na domysłach. Naglę usłyszałem głos mojego mistrza - Arkhana. To podbudowało moje morale...[/i]


Czekam na zakończenie
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2006, 20:31:17 wysłana przez Sir_William »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Listopad 2006, 20:53:27 »
Telepatią podpowiedziałem nowicjuszowi aby wyszedł, schował sie w krzakach i zaczekał...

Po upływie 10 minut wyszyły 3 kretoszczury, jak William sie domyślił, dwa zgładził- jeden od strzały, drugi od broni białej. Nowicjusz niczym pięciu chłopa wydał krzyk i ruszył na owe potwory. Całkiem zaskoczone, poczeły uciekać, a raczej turlać się. Jednym machnięciem, trafił pierwszemu kretoszczurowi w głowę...drugi był dobre 10 metrów, tak więc nowicjusz wyjął łuk i trafił drugiego kretoszczura w kręg szyjny. Trzeci cały zmachany, dalej nie przestawał uciekać. Nowicjusz Sir'Wiliam z imieniem Adanosa na ustach wprost z całą swą mocą rzucił się na potwora i wsadził swą pikę w głowę Kretoszczura...cały zmachany...
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2006, 20:53:51 wysłana przez Arkhan »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopad 2006, 21:14:27 »
...zabrał mięso bestiom i chwiejnym krokiem wracał do Klasztoru.
- Aj... moja noga! Całe szczęście, że mam mikstury lecznicze.
Wypiłem jedną i ruszyłem w drogę. Pod murami klasztornymi zastałem napis: "Williamie, zaczekaj tutaj, aż przybędę." Czekałem, jednak po godzinie zamiast mojego mistrza ujrzałem Cieniostwora. Bestia ociężała biegnie pod linianym pomoście.
- Co mam zrobić? Co uczynić?
Szybko, łuk w dłoń! O nie! Jest tylko jedna strzała. Próbowałem przeciąć jedną z lin utrzymujących pomost w pionie.
- Cel..... Ognia! Cholera! Nie trafiłem!
Zerwałem się czym prędzej i rozciąłem dwie liny po lewej stronie. Agresor przekręcił się razem z mostem.
Nagle wraca Arkhan i widzi do połowy zniszczony most.
- Cóżeś uczyił? Chociaż, dobre wyjście aby uchronić swe życie i klasztor. Teraz będę musiał iść zboczem przez kotlinę Orków. Tylko czekaj na mnie przy klasztorze!
-Tak jest.
Co ja będę robić? Po chwili William zapadł w głęboki sen...

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Listopad 2006, 21:21:48 »
Arkhan udał się do kotliny orków. Niby jak sama nazwa wskazuje - orkowie, ale tam nie było żadnego orka...pomyślałem...hmm dziwne. Zawsze dumnie tutaj szły patrole a teraz? Później to zbadam, już ciemno, pora wracać!

Idąc scieżką i spoglądając w niebo, zauważyłem pewien dziwny znak. Pamiętam podczas studiów magicznych, że jeżeli na niebie jest znak człowieka, a raczej jego sylwetka, oznacza to wojnę...nieiwem jakiego rodzaju...

Będąc przed murami klasztoru spostrzegłem śpiącego Wliama. Obudziłem nowicjusza, ten dał mi mięso a ja zaniosłem je do spiżarni. Zmęczony nowicjusz poszedł zmówić modlitwę do kaplicy, po czym poszedł na spoczynek.

Misja Zakończona! Twoja nagroda to : Reputacja +2
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2006, 19:25:00 wysłana przez Arkhan »

Forum Tawerny Gothic

Bitwa z Kretoszczurami!
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Listopad 2006, 21:21:48 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything