Autor Wątek: Na Igrzyska  (Przeczytany 9026 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #20 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:42:34 »
Gunses spojrzał przez ramie na Foltesta - Dopłyniesz jakoś? - zapytał Władca Wampirów swojego podopiecznego..

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:46:09 »
- Muszę, ale już mi przechodzi, nie pływałem statkiem po otwartym morzu, jedyne okręty jakimi pływałem to łódki rybacki. - Foltest poklepał Gunsesa w ramię i przeszedł na dziób.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:46:09 »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:49:30 »
Z brzegu było już słychać odgłosy bębnów i wiwaty tłumu. Okręt flagowy Valfden dobił do portu. Wyszliśmy na ląd. Przywitała nas spora grupa delegacji samego władcy Isgharu. Wręczono nam kwiaty, zawieszono na szyjach wieńce. Aby zaspokoić wszystkich nawet wycałowano. Następnie poprowadzono do pałacu.
- Za mną panie rzekła służka do Isentora. Ten wskazał palcem reszcie grupy, że pora już iść.

Zaprowadzono nas do głównego i największego budynku na stadionie, gdzie odbywały się igrzyska. Budynek ma kształt kwadratowej wieży o wielu długich balkonach, wybudowanych na jego ścianach.
Każde z państw zajmuje jeden z balkonów. Władcy siedzą ze swą świtą oglądając poczynania uczestników igrzysk.

- To tutaj panie, ten balkon należy do was. Moje siostry wkrótce zjawią się aby spełnić wasze najskrytsze żądania.




- No, no, no muszę powiedzieć, że organizacja robi na mnie wrażenie. Przepiękne leżaki, sofy, uginające się od jadła stoły. O i te dziewki, które właśnie uraczyły nas swoją obecnością. Rozsiądzie się i miło spędzajcie czas.

Z góry było widać arenę gladiatorów, na której obecnie walczyli przedstawiciele dwóch drużyn: żółtej i niebieskiej.
- Może jakieś zakłady?
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2008, 21:50:53 wysłana przez IsentoR »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #23 dnia: 09 Czerwiec 2008, 21:56:25 »
- Panie obstawiam na niebieską.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:04:44 »
Ale co takiego obstawiasz?

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:08:46 »
Z góry było widać arenę gladiatorów, na której obecnie walczyli przedstawiciele dwóch drużyn: żółtej i niebieskiej.
- Może jakieś zakłady?

- Więc obstawiam na niebieską drużynę.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #26 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:18:12 »
Gunses demonstracyjnie rozłożył się na kanapie, zachowując jednocześnie kanony wampirycznego bycia. Wziął tacę z owocami i zaczął jeść pojedynczo winogrona. Po chwili powiedział - Jestem za niebieskimi, chociaż i tak wygra lepszy - po chwili odezwał się do jednej z dziewic (?) - Przynieś mi puchar krwi!

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #27 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:21:15 »
- 10 000 sztuk złota na drużynę żółtą - uniósł dłoń Sado

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #28 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:30:19 »
Po chwili Gunsesowi został podany puchar wypełniony po brzegi świeżą krwią. Gunses delektując się jej smakiem uniósł dłoń mówiąc - Również 10 000 sztuk złota, lecz na drużynę niebieską - spojrzał po zgromadzonych.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #29 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:32:41 »
Sado uśmiechnął się biorąc jabłko:
- Podbijam o... kolejne 10 000.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:37:16 »
Gunses o mało co nie udławił się winogronem słysząc słowa Sado - Chyba będę musiał spasować - powiedział pod nosem. Wiedział, że pieniące które należą tylko i wyłącznie do niego to 25% z sumy jaką miał, gdyż było tam złoto Wampirów Numenoru - Raz kozie śmierć, podbijam o kolejne 10 000 sztuk złota i pasuje (;p) - powiedział Gunses jak by nie dowierzając w to co mówi.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:40:22 »
- Hah... - uśmiechnął się Sado - niech będzie. Dokładam dodatkowo 20 000 dla żółtych. - nie słysząc pasowania  wampira.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:42:14 »
- Trudno, ja pasuje - zwrócił się GÂŁOÂŚNO (xd) do Dracona, Wampir.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Czerwiec 2008, 22:54:46 »
Gladiator z drużyny niebieskim rozłupał czaszkę przeciwnikowi, zwyciężył.

Wtem na balkon weszło kilku odzianych w grube, zdobione szaty orków. Zza nich wyłonił się Meaneb...

- Szybko się zjawiłeś!
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2008, 22:55:16 wysłana przez IsentoR »

Offline Meaneb

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zginiecie z mej ręki...
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #34 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:00:18 »
- Więc to tak mnie witasz? Tylko tyle? Oj mógłbyś się nieco bardziej wysilić. Jestem tu bo podobno zorganizowałeś jakieś spotkanie, ba nasze spotkanie. Nie ładnie tak knuć za moimi plecami. Wojny i tak nie unikniesz, nie tylko ja jej chce ale i orkowie. Nie mam na nich wpływu. Poza tym od bardzo dawna marzę tylko o tym by zabić ciebie jak i twoich poddanych.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:16:18 »
- A jakże mam cię witać? Jak wita się ludobójce i zbrodniarza wojennego? Pleciesz bzdety oboje dobrze wiemy, że masz na nich większy wpływ niż sami są tego świadomi. Wojna z Valfden doprowadzi oba kraje do ruiny. Nie mamy zamiaru polec, a wraz z naszymi sojusznikami stanowimy trudnych przeciwników.
Król zbliżył się do Meaneba przez cały ten czas wpatrując się w jego oczy.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2008, 23:17:11 wysłana przez IsentoR »

Canis

  • Gość
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #36 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:20:17 »
Canis zmienił swoją leżącą pozycję na siedzącą i z zainteresowaniem przyglądał się rozmowie Meaneba i IsentoR'a.
- Może wyjaśnisz nam wszystkim dokładnie dlaczego Meanebie? Każdy z nas ma inne pojęcie o tym, może nas wszystkich uświadomisz czemu? - zapytał Canis Meaneba. - Chętnie bym się dowiedział co nasz król, jednocześnie ten, który uczynił ze mnie Nekromantę, uczynił Tobie takiego, to co słyszałem nie zaspokoiło mojej ciekawości...

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:20:56 »
Momo wziął butelkę miejscowej gorzałki, po czym usadowił się w jednej z wyplatanych z wikliny sof, stojącej przy brzegu tarasu. Z lekkim uśmiechem przysłuchiwał się licytacji kompanów, nęconych myślom o łatwym zarobku, przy okazji podziwiając wielkość i piękno nieznanej mu dotąd kultury. Przystawił butelkę do ust i pociągnął kilka zdrowych łyków. Trunek okazał się niemal równie wspaniały, co krzątające się po tarasie dziewki o ciemnej karnacji, za którymi mimowolnie wodził co chwilę wzrokiem.
Nagle uwagę elfa przyciągnęła arena, z której dobiegł dźwięk upadającego na ziemię miecza, poprzedzony głośnym szczękiem zderzających się ze sobą ostrzy. Jeden z przepasanych żółtą opaską gladiatorów, pozbawiony broni, zgrabnym ruchem uniknął mknącego w jego stronę ostrza, po czym wyprowadził cios pięścią, odrzucając swego przeciwnika do tyłu. Szybko sięgnął po swoją broń, jednak nim zdążył jej dobyć otrzymał potężny cios w głowę. Walka skończyła się.
Momo miło spędzał czas, nie myśląc nawet o celu tego wyjazdu, kiedy nagle na tarasie pojawiło się kilku dziwnie odzianych ludzi. Jeden z nich rozpoczął rozmowę z królem. Elf nie musiał przyglądać mu się zbyt długo, by zorientować się, że jest to sam Maneb. Zaczął przysłuchiwać się ich rozmowie.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2008, 23:48:09 wysłana przez momo »

Offline Meaneb

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zginiecie z mej ręki...
Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:25:38 »
- Jak? Może mistrzu? Ojcze?
Pieprzysz synku. Dobrze wiesz, że moja potęga jest nieograniczona. A moje armie nie do pokonania. Obecnie niszczę resztki oporu w Myrtanie, twoim domu z dzieciństwa. Tamtejsi wielcy magowie pochowali się niczym tchórze. Mam nadzieję, że wy nie sprawicie mi tego zawodu i dacie się zabić na otwartej przestrzeni.

Meaneb przeszedł obok Isentora lekko szturchając go ramieniem jakby chciał sprowokować bójkę. Podszedł do stołu i nalał sobie wina do srebrnego kielicha.
- Gdybyś nie zauważył rozmawiam teraz z twoim królem.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:35:25 »
Gunses na pojawienie się Meaneba zareagował spokojnie. Powoli podał służącym pusty już puchar, oraz tacę z owocami. Druga z dziewczyn podała mu misę z wodą oraz czystą tkaninę. Gunses obmył twarz i ręce a następnie osuszył je tkaniną. Wampir wstał majestatycznie ze sofy i wolnym krokiem, wyprostowany podszedł do rozmawiających. Staną w niedalekiej odległości za Królem...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Na Igrzyska
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Czerwiec 2008, 23:35:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top