Autor Wątek: Arcania: Gothic 4 - Fakty/Informacje  (Przeczytany 65365 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Paweł I

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #40 dnia: 29 Listopad 2008, 22:24:45 »
Ja mam nadzieje że Gothic 4 będzie hitem.I szkoda że nie będzie Bezimiennego,ale kto wie może będzie.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Listopad 2008, 00:07:25 »
Też liczę na to że Gothic 4 będzie hitem szkoda tylko że bez Bezimiennego. Mogli by mu porządnie przywalić w łeb żeby wszystko zapomniał albo oddać do niewoli asasynów ale niech to będzie ten sam bohater.
Ja mam nadzieje że Gothic 4 będzie hitem.I szkoda że nie będzie Bezimiennego,ale kto wie może będzie.
Co wy z tym Bezimiennym? Szczerze mówiąc, to mi to nawet nie przeszkadza, że go (chyba) jako głównego bohatera nie będzie. Osobiście przez te wszystkie części zdążył mi się "przejeść", więc taka zmiana na pewno urozmaici zabawę. Wracając do gry, mam nadzieję, że ludzie ze Spellbound staną na wysokości zadania i zrobią coś naprawdę oryginalnego i klimatycznego, choć w dzisiejszych czasach będzie to trudne.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #41 dnia: 30 Listopad 2008, 00:07:25 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #42 dnia: 30 Listopad 2008, 13:11:54 »
http://gothic.gram.pl/news.php?id=266

Cytuj
Owszem, tak jak już wcześniej było wiadomo, w grze pojawia się Bezimienny znany z poprzednich części, tym razem jednak jest on królem, który w celu zjednoczenia królestwa najeżdża na jedną z wysp świata gry.
Będzie Bezimienny i o tym wiadomo już od dawna.

Offline Król-Czarnoksiężnik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nigdy nie stawaj między Nazgulem , a jego łupem...
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #43 dnia: 05 Grudzień 2008, 19:27:59 »
Do czasu premiery nic nie może być pewne.Moim zdaniem gra może być albo hitem albo szitem.Zresztą to nie będzi część tej samej sagi , która kończy się razem z końcem trójki.Nowi twórcy mają pare dobrych pomysłów , ale czy dotrzymają swoich obietnic ?

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #44 dnia: 08 Grudzień 2008, 16:26:35 »
Bardzo dobrze zrobili, że nie wydadzą gry w 2009 r.Może w końcu doszli do jakiś konstruktywnych wniosków. :lol: Niech  produkt końcowy będzie w miarę dopracowany ( w sumie co to za Gothic bez bugów  ;D ) bez potrzeby wgrywania setek patchów bez których nie da się zrobić nie których zadań, czy wyuczyć się niektórych umiejętności. Pora wziąć się w garść panowie, po porażce z dodatkiem i zacząć myśleć o graczach, którzy wyczekują na utęsknioną grę. Ciekawi mnie tylko kiedy wydadzą Arcanie, bo nic konkretnego jeszcze nie wiadomo.
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2008, 16:31:04 wysłana przez truebezi »

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #45 dnia: 12 Grudzień 2008, 19:42:33 »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Grudzień 2008, 00:41:54 »
Gothic się już skończył, a to, co teraz powstaje to zupełnie inna gra oparta po na fabule z Gothica. Nikt nie odtworzy już klimatu, który towarzyszył nam od pierwszej części, bo ludzie z Spellbound mają inną koncepcję. Zresztą, nazwa Arcania to dramat, no bo z czym to się kojarzy? Tragedia.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Grudzień 2008, 09:39:57 »
Nie przesadzaj, ważne żeby nowy Gothic nie mulił jak poprzednie, a klimat przyjdzie sam jeśli stworzony świat będzie wykonany porządnie...

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Grudzień 2008, 10:33:44 »
Ci nowi orkowie to coś pomiędzy tymi z G1,G2NK a tymi z G3 i ZB. Bardzo podoba mi się ten w tym jakby ocieplanym ubraniu. Wydaje mi się, że gra będzie dobra, ale z innym klimatem niż w G1 i 2NK.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Grudzień 2008, 18:19:04 »
Wcale nie przesadzam, jak się zrazisz raz i drugi z rzędu to nie oczekujesz cudów. Co do orków, to stanowczo wole tych z G I i G II. Przynajmniej nie posługują się mową ludzką, jakby była ich rodzimą. 

Ale liczę, że się przyjemnie rozczaruję i okaże się, że moje poglądy są niesłuszne:)
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2008, 18:33:03 wysłana przez Khaleb »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Grudzień 2008, 19:57:19 »
Mam nadzieje ze nie przywroca tych bezmozgich orkow z gothic 1 i 2. Ci orkowie w trojce to byl bardzo udany pomysl

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #51 dnia: 21 Grudzień 2008, 21:37:25 »
Też mi sie podobali ci z G3.Nie wiem czy G4 bedzie udany.Spellbound(chyba tak sie pisze)nie zrobił dla mnie nic ciekawego.Byłoby lepiej gdyby przeszłość bohatera moglibyśmy sami wybierać.Taki kolo z wioski nie przypada mi do gustu.Głupio że nie pogramy starym bezim.Tacy dwaj bezimienni ta troche naciągane.Starzy kumple to fajny pomysł.Byłoby fajnie gdyby G4 miał średnie wymagania sprzętowe,ale prawdopodobnie jak go kupie to na X360.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Grudzień 2008, 22:39:57 »
To nie będzie 2 Bezimiennych, tykko Rohbar 3 i Bezimienny Rybak :D Ciekawe kto będzie podkładał głos naszemu nowemu bohaterowi :) Tylko żeby był jakiś fajny głos :D

Offline Oski1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #53 dnia: 22 Grudzień 2008, 11:08:24 »
Jaki bezimienny rybak? Skoro jest rybakiem w jakiejś wiosce to ktoś powinien znać jego imię
bo w kapuście go nie znaleźli :lol:, co matka mu imienia nie dała <_< czy przyszedł ze wschodem słońca? W GI bezi był w koloni i się nie przedstawiał bo nikt nie chciał wiedzieć jak się nazywa. Jedyne co o nim wiemy to to że miesiąc przed wrzuceniem spędził w ciemnicy.
Potem już mu się nie chciało. A co będzie z nowym?

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #54 dnia: 31 Grudzień 2008, 15:26:01 »
Też liczę na to że Gothic 4 będzie hitem szkoda tylko że bez Bezimiennego. Mogli by mu porządnie przywalić w łeb żeby wszystko zapomniał albo oddać do niewoli asasynów ale niech to będzie ten sam bohater.

Tak, pewnie. Po G1 Bezimienny bohater zostaje wskrzeszony i z 40 levelu ma 0...ok ale ''długa wyprawa zmeczyła go''... i znowu 0 poziom... i moze jeszcze w Gohic 4 trafia do niewoli i nie dawali mu porządnego żarła więc znowu ma 0 poziom... nie no bez przesady!
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2008, 15:28:06 wysłana przez McSłoniu »

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #55 dnia: 31 Styczeń 2009, 19:35:06 »
A co chcialbys gre zaczynac od 50 poziomu? Bo ja nie.
A co do istariona: ciekawy pomysl przynajmniej to by nie bylo naciaganie dla kasy.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #56 dnia: 02 Luty 2009, 11:49:28 »
A co chcialbys gre zaczynac od 50 poziomu? Bo ja nie.

Jemu chodziło prędzej o to,że było by naciąganiem, ponowne granie Bezimiennym od zerowych statystyk, więc woli nowego bohatera...
Poza tym żaden normalny gracz nie chciał by grać zaczynając o 50 lvl. To była by głupoty w najczystszej postaci.

Offline rysmen1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Luty 2009, 16:15:29 »
Jest duże prawdopodobieństwo, że IV część będzie miała więcej błedów/bugów niż III. Pewne jest, że pracownicy ze Spellbound nie mają w ogóle doświadczenia w tworzeniu gier typu crpg, rpg itp. bo niby kiedy je mieli zdobyć jeżeli nie zrobili ani jednej gry tego rodzaju. Więc nie wiem jakim sposobem "napiszą" lepszy i bardziej zoptymalizowany silnik niż był w poprzedniku sagi, a jak jeszcze chcą  "dyktować warunki wszystkim twórcom średniowiecznych role-playów", "ogromny poziom detali", " licznymi kałużami oraz strugami wody spływającymi po brukowanych ulicach", " zmiana jasności obrazu w chwili przejścia z zamkniętego pomieszczenia na otwarty, oświetlony teren" + masa innych nie ujawnionych dotychczas pierdół obciążających silnik gry + "silnik SpeedTree", z którym nawet Piranhia nie poradziła sobie + brak doświadczenia = kosmiczne wymagania i masa błędów. Pewne jest również, że klimatem nie będzie dorastała do pięt 3 bo kto stworzy lepszy klimat gothicowy niż Piranhia ? Kolejnym znakiem potwierdzającym moje przypuszczenia jest " Zaczęli od najmocniejszego uderzenia, czyli grafiki." skupią swoje prace na niej zamiast na fabule, dopracowaniu silnika, NPC itd. A jest takie powiedzenie: "11% graczy uważa, że grafika nie jest najważniejsza."

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #58 dnia: 13 Luty 2009, 20:40:18 »
Jest duże prawdopodobieństwo, że IV część będzie miała więcej błedów/bugów niż III. Pewne jest, że pracownicy ze Spellbound nie mają w ogóle doświadczenia w tworzeniu gier typu crpg, rpg itp. bo niby kiedy je mieli zdobyć jeżeli nie zrobili ani jednej gry tego rodzaju. Więc nie wiem jakim sposobem "napiszą" lepszy i bardziej zoptymalizowany silnik niż był w poprzedniku sagi
W tym akurat nic trudnego. Programować potrafią. A nawet nasi polscy studenci potrafią napisać stabilniejszy silnik niż Piranhie. Jak mówiłem niech rybeńki przerzucą się na platformówki dla 10 latków bo obecne gry muszą trzymać poziom. A o spellbound się nie martwię. Wystarczy porównać wersja alpha g3 i g4.




Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Luty 2009, 12:45:27 »
Zauważyłem że fabuła wygląda niemal identycznie jak w Robin Hoodzie. Robin Hood musi powstrzymać zastępce króla szeryfa który jest tyranem. A Gothic 4? Nowy bezimienny również musi powstrzymać króla tyrana. No sory ale taka fabuła nie dość że jest zgapiona to jeszcze nudna i na kolana nie powala. Czyli będą kopiować swojego Robin Hooda pod Gothica. Tak to widze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #59 dnia: 22 Luty 2009, 12:45:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top