Autor Wątek: Arcania: Gothic 4 - Fakty/Informacje  (Przeczytany 65369 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kamilo246

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #20 dnia: 12 Lipiec 2008, 23:00:36 »
Gra bedzie sie toczyla 10 lat po zdarzeniach w gothicu 3. Bezimiennny znany nam z gothic 1 2 nk i 3 bedzie teraz krolem tytanem w myrtanie (kto grał w g3 to wie czemu bezi został królem) , ktory nie dba o swych poddanych no poprostu władza go zniszczyla. Naraził się także komuś od przeznaczenia i ten ktos znalazl sobie nowego beziego ktorym bedziemy grać w gothicu 4 (arcania : a gothic tale). Nowy bezi bedzie musiał albo zabić starego beziego albo namowic go do lepszego postępowania lub sam zasiąść na tronie. To by było na tyle jeśli chodzi o bohatera g4

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lipiec 2008, 16:31:45 »
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=6743524#post6743524
edl z spellbound odpowiada na kilka pytań graczy ws. arcani

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #21 dnia: 18 Lipiec 2008, 16:31:45 »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Sierpień 2008, 12:56:28 »
Toż to przecie wywiad z (cenzura polityczna), którym tak podniecał się Cesc. A wywiad sam w sobie nie informuje nas o niczym ważnym (w przeciwieństwie do FAQ, którym opublikowaliśmy jako pierwsi w Polsce ;])
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2008, 12:58:20 wysłana przez Serail »

Ekipa Gothic4Center

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #23 dnia: 13 Sierpień 2008, 21:27:26 »
To iż wywiad nie "informuje nas o niczym ważnym" i to że opublikowaliście jakieś FAQ nijak się ma do tego co jest na stronie: gothic4 . com . pl/viewpage.php?page_id=60
Dokonano złamania praw autorskich, nie umieszczając nigdzie adresu strony z której pochodzi ten wywiad. Została powiadomiona o tym również redakcja Gram.PL że Serail zamiast to usunąć to jeszcze się z nas wyśmiewa! Proszę usunąć ten wywiad lub opatrzyć go odpowiednim napisem.

PS. Serail, konkurencja stron o Gothic to nie polityka!

Ekipa Gothic4Center.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 21:49:00 wysłana przez Ekipa Gothic4Center »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Sierpień 2008, 21:36:57 »
Proszę dać działający odnośnik, a po drugie nie wyśmiewam się z was, po prostu stwierdziłem, że ten wywiad nie wnosi nic nowego, a to jest subtelna różnica. A to o złamaniu praw autosrkich, to zapewne mówisz o FAQ? Tak? To powiem ci, że otrzymaliśmy to od osoby tłumaczącej dla PB, więc nie rozumiem.

PS. Oczywiście, że to nie polityka tylko coś czym zajmują się fani.

Członek Ekipy Tawerny Gothic. ;]
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 21:39:44 wysłana przez Serail »

Ekipa Gothic4Center

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Sierpień 2008, 21:41:45 »
Chodzi mi o ten wywiad! Zamieszczony został bez zgody autora i bez odpowiedniego napisu.
Najlepsze jest to że wszystkie linki do naszej strony podane tutaj, automatycznie zmienia na gothic.gram.pl...

Proszę skasować post Kirgo bo łamie on nasze prawa autorskie.

Ekipa Gothic4Center.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 21:48:49 wysłana przez Ekipa Gothic4Center »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Sierpień 2008, 21:46:19 »
Zaraz, a więc chodzi o ten wywaid? No dobrze, możemy go usunąć, ale w takim razie czemu na mnie nakapowaliście gram.pl. Wszystko co złe, to Serail? Rozumeim, że głód w Somali i wojna w Gruzji to też moja wina? Mogliście skontaktować się z nami i usunęlibyśmy to bez zbędnej szopki. A po drugie, to jestem ciekaw kto kryje się pod tym nickiem "Ekipa Gothic4Center". Cesc? Crisis? A może ktoś inny?

Członek ekipy Tawerna Gothic.
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 21:47:00 wysłana przez Serail »

Ekipa Gothic4Center

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Sierpień 2008, 21:48:04 »
Nie muszę informować Cię o tym kto "kryje" się pod tym nickiem. Po prostu skasuj wywiad. "Nakapowałem" na ciebie bo zamiast skasować ten wywiad to ty jeszcze o jakimś podniecaniu gadasz. Usuń to bez zbędnych paplanin. Dobrze?

Ekipa Gothic4Center
 
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 21:48:28 wysłana przez Ekipa Gothic4Center »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #28 dnia: 13 Sierpień 2008, 21:52:23 »
Dobrze, usunę go ponieważ wywaid ten i tak nie wnosił nic do tematu i tylko miejsce zajmował. Myślę, że temat zakończony.

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #29 dnia: 20 Sierpień 2008, 23:19:14 »
Z tego co tu pisze to Gothic 4 ma być super, pozostanie to co w G3 było dobre (np. muzyka) a zmienione to co było kiepskie (np. walka). Dużo dałbym za możliwość jazdy i walki konno. Chciałbym też aby na mapie znalazły sie wyspy takiego typu jak Jarkendar z NK ale bez starych cywilizacji tylko jakieś plemiona dzikusów. Tez by to było fajne no nie? PRZECZUWAM ÂŻE GOTHIC 4 WSTRZÂĄÂŚNIE ÂŚWIATEM!

Offline milten ak

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Sierpień 2008, 10:07:23 »
A więc tak . Kupcie sobie Clicka !!!
Na 7 stronie jest temat : Oto nowy Gothic . A tytuł gry brzmi Risen !!!!!!!!!!!!!

Data zapowiadana to październik 2009 . Może ktoś zna ten temat ? TO NIECH MNIE USPOKOI !!
Dzisiaj przez to spać nie mogłem ;D

Wypowiedzcie się na ten temat .

P.S. Wróciłem

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #31 dnia: 21 Sierpień 2008, 10:13:43 »
Informace o "Risen" znajdują się w temacie o "Risen", a nie wtemacie o "Gothic 4"


http://www.gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,13453.msg115702.html#new

Offline Drago159

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Innosowi!
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Sierpień 2008, 11:08:14 »
Bezi będzie królem tyranem i będzie nie uczciwy.Jakieś tam wiedźmy wyślą nowego beziego żeby obalił tyrana lub mu wytłumaczył i on sie zmienia

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Październik 2008, 11:24:13 »
Dla mnie osobiście grafika Gothic 1 była mroczna i znakomicie oddawała klimat gry. Natomiast W Gothic 3, jedynie w Nordmarze oddano jako tako ten specyficzny klimat, z części pierwszej. Ciekawi mnie jak ta kwestia będzie rozwiązana w Gothic 4. Poczekamy zobaczymy.

Offline Dominius

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #34 dnia: 21 Październik 2008, 17:57:38 »
Jeśli grafika w g4 ma być taka jak na gameplayu to dużo osób będzie zawiedzionych. Mam nadzieję że ją jeszcze poprawią, gra która ma wyjść w 2010r. powinna wyglądać min. tak jak Crysis
« Ostatnia zmiana: 22 Październik 2008, 18:55:22 wysłana przez Dominius »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #35 dnia: 01 Listopad 2008, 09:52:49 »
Cytuj
Serwis worldofgothic.de opublikował zbiór faktów na temat gry Gothic IV. Najistotniejsze w nich znajdziecie dalej w newsie.

Fakty:

    * Gra ukarze się na dwóch platformach, PC oraz XBox 360.

    * Przewidywana data premiery 25 lutego 2010 roku.

    * Przewidywana data zakończenia prac, na platformę PC 2 stycznia 2010 roku, dla XBoxa 360 na 16 grudnia 2009 roku.

    * Gra zostanie wydana w wielu krajach, głównie europejskich ale również w Kanadzie i USA. Dodatkowo twórcy udostępnią proste narzędzia do pracy nad wersją językową gry co umożliwi łatwą i szybką lokalizację.

    * Budżet gry wynosi 3.485.900 Euro. To mało przeliczając na złote bo prawie 12 milionów. Warto wspomnieć, że budżet Wiedźmina wynosił prawie dwa razy więcej.

    * "Podtytuł geneza nie odnosi się bezpośrednio do wydarzeń z gry. Dlatego jej akcja może być odgrywana przed, po lub w trakcie dotychczas znanych nam wydarzeń. " Obecnie wiemy już, że był to tylko podtytuł prezentacji zaś ten gry brzmi Arcania.

    * Eksploracja świata i podróżowanie są dla Spellbound dwoma najważniejszymi rzeczami, dlatego skupią na nich swoją uwagę.

    * Styl dialogów powinien pozostać bez zmian lub będzie się nieco różnić o tych znanych nam z obecnych części.

    * System umiejętności zostanie ulepszony i rozbudowany.

    * Ponownie będzie nam dane ujrzeć starych przyjaciół z gry, jednak nie powiedziano jeszcze nic konkretnego na ten temat.

    * Zostaną stworzone dwie wersje sterowania. Nowa oraz stara znana z poprzednich części.

    * System walki zostanie stworzony od nowa.

    * Historia zostanie podzielona na rozdziały.

    * Podczas tworzenia świata twórcy skierują nacisk na duże miasta oraz ogromne obszary do eksploracji.

    * Być może w grze pojawi się jazda konno, ewentualnie na innym stworzeniu. Niestety odpowiedź na to pytanie nie została jeszcze precyzyjnie udzielona.

    * Muzyka w Gothic 4 jak dotychczas będzie jednym z ważniejszych elementów nadających grze klimat.

    * Nie odpowiedziano decydująco na jakim silniku ma stać Gothic 4. Obecnie informacje mówią o Gamebryo lub Trinigy.


Zapraszam do dyskusji na temat Faktów.

No mam nadzieję, że czwarta część będzie udana. Lepsza niż trójka, ponieważ tam zachwycałeś się grafiką, wszystko było ok, ale z czasem zaczęło ci się już to nudzić (przynajmniej ja tak miałem).
Zwiedzanie świata i swoboda poruszania się - to są dla mnie dwie najważniejsze rzeczy.
Chciałbym, żeby można było podnosić większość elementów w grze, np. beczkę i w kogoś rzucić, ale może i za dużo wymagam ; ).
Poczekamy, zobaczymy.

Offline roman-2001

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Listopad 2008, 18:44:23 »
http://gothic4.com.pl/

Tam znalazłem wiele inf, a nawet poctawy fabuły.Polecam przeczytać

Offline Vactras

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #37 dnia: 25 Listopad 2008, 08:00:16 »
konie?jazda konna? dla mnie to jest zły pomysł w poprzednich częściach nie było koni ja ta wole się przejść tak jak w poprzednich częściach i ewentualnie użyć kamienia teleportacyjnego

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #38 dnia: 25 Listopad 2008, 11:01:21 »
konie?jazda konna? dla mnie to jest zły pomysł w poprzednich częściach nie było koni ja ta wole się przejść tak jak w poprzednich częściach i ewentualnie użyć kamienia teleportacyjnego

Nie rozumiem takich ludzi. Kto każe ci na tych koniach jeździć? Nikt więc będziesz sobie łaził po całym świecie i tyle. Konie Ci nie będą do niczego potrzebne.

A co do G4 myślę że twórcy gry postarają się wreszcie o to aby Arcania mogła bez problemu stanąć na równi z G1 i G2 i z wyższością patrzyć z góry na G3 z dodatkiem. Dodatkowym na pewno plusem będzie na pewno chęć pokazania ludziom że oni mają świeże pomysły i pomimo już bardzo okrojonej fabuły(w końcu to już 4 część) zrobić coś godnego uwagi.

Offline czechu1

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Listopad 2008, 21:49:21 »
Też liczę na to że Gothic 4 będzie hitem szkoda tylko że bez Bezimiennego. Mogli by mu porządnie przywalić w łeb żeby wszystko zapomniał albo oddać do niewoli asasynów ale niech to będzie ten sam bohater.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Listopad 2008, 21:49:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything