Autor Wątek: Przeszłość Wrzoda  (Przeczytany 7448 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Naugrim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Przeszłość Wrzoda
« dnia: 05 Maj 2008, 15:18:05 »
wszysci się tak rozwodzicie nad przeszłością bohatera gry... A nigdy nie pomyśleliście o biednym Wrzodzie. Jak myślicie za co ON trafił za barierę?

Ja myślę że był zwykłym mieszkańcem Khorinis do czasu aż w psychiatrycznym szale zamordował rodzinę całą rodzinę Paladyna Lothara, który to załatwił mu przyspieszony proces i biedny Wrzód został skazany na dożywocie za barierką. W czasie transportu na miejsce wymiany rzucał się, kopał i gryzł ale w momencie jak zobaczył, że nie ucieknie przeżył taką traumę, że jego umysł wytworzył całkiem nową, "czystą" osobowość przez co nie pamiętał jak się nazywa i jest trochę wnerwiający. Jako że w kolonii nie było nikogo kto by się nim zajął przez co nasz "drogi" Wrzód zamknął się w sobie i szukał przyjaciół wśród nowych którzy może by go obronili i mu pomogli.

Co sądzicie o takiej koncepcji? Oceniajcie koncepcje innych i piszcie swoje :P

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2008, 15:30:51 »
Cytuj
Ja myślę że był zwykłym mieszkańcem Khorinis do czasu aż w psychiatrycznym szale zamordował rodzinę całą rodzinę Paladyna Lothara, który to załatwił mu przyspieszony proces i biedny Wrzód został skazany na dożywocie za barierką. W czasie transportu na miejsce wymiany rzucał się, kopał i gryzł ale w momencie jak zobaczył, że nie ucieknie przeżył taką traumę, że jego umysł wytworzył całkiem nową, "czystą" osobowość przez co nie pamiętał jak się nazywa i jest trochę wnerwiający. Jako że w kolonii nie było nikogo kto by się nim zajął przez co nasz "drogi" Wrzód zamknął się w sobie i szukał przyjaciół wśród nowych którzy może by go obronili i mu pomogli.
Paladyni przybyli na wyspę później, o wiele za późno, by Wrzód mógłby mieć z nimi jakąś styczność. Wyjątkiem było by, gdyby uciekł z Górniczej Doliny i jakimś cudem dotarł do miasta Khorinis, nie zdradzając przy tym, jak to on jest "biedny".

"Ciebie też wrzucili za to, że bardzo lubiłeś zwierzęta?" - Chyba coś takiego powiedział, gdy "zgodziliśmy się", aby podążał za nami. Wniosek? Wygląda na to, że Wrzód (zresztą, tego już się dało wcześniej domyśleć) ma nie małe zachwianie psychiczne, może i był zoofilem (), co na pewno nie spodobało by się żadnemu mieszkańcowi Khorinis, Kontynentu zresztą też...


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 05 Maj 2008, 16:51:59 wysłana przez Medivth »

Forum Tawerny Gothic

Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Maj 2008, 15:30:51 »

Offline Angarix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Maj 2008, 16:11:30 »
ja mysle ze wrzod byl jakims swirem co biegal po lesie jak polny czlowiek i kiedys rombnol w drzewo i trochę mu odbilo. potem go znalezli straznicy i walneli za bariere. a tam to już kompletnie zeswirowal.

Offline Cirdan Narmon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Maj 2008, 18:36:32 »
Cytuj
"Ciebie też wrzucili za to, że bardzo lubiłeś zwierzęta?" - Chyba coś takiego powiedział, gdy "zgodziliśmy się", aby podążał za nami. Wniosek? Wygląda na to, że Wrzód (zresztą, tego już się dało wcześniej domyśleć) ma nie małe zachwianie psychiczne, może i był zoofilem (biggrin.gif), co na pewno nie spodobało by się żadnemu mieszkańcowi Khorinis, Kontynentu zresztą też...


Twoja teoria co do tego za co siedział Wrzód, jest najbardziej przekonująca...i prawdziwa. No bo przecież sam się przyznaje że ''za bardzo lubi zwierzęta''.. Osobiście twierdze że siedział jeszcze za jakieś drobne kradzieże, no to by było wszystko co mam na razie do powiedzenia.



Cytuj
ja mysle ze wrzod byl jakims swirem co biegal po lesie jak polny czlowiek i kiedys rombnol w drzewo i trochę mu odbilo. potem go znalezli straznicy i walneli za bariere. a tam to już kompletnie zeswirowal.

Całkiem możliwe....  

Offline Grubil

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Maj 2008, 09:13:06 »
Wrzód jest zoofilem ponieważ kiedy zaatakowałem kretoszczura albo
chrząszcza to ten idiota mnie atakował.
Wrzód mógł trafić za protest przeciwko polowaniom.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Maj 2008, 17:03:54 »
Z całym szacunkiem, zoofil to nie człowiek ,który sprzeciwia się polowaniom, a osoba "bardzo kochająca" zwierzęta, to tak dla jasności i myślę, że właśnie z tego powodu Wrzód trafił za barierę.

Offline Marcin55

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #6 dnia: 06 Maj 2008, 17:41:34 »
1.Wrzód jest homoseksualista,został prawdopodobnie skazany z liczne gwałty(Mężczyzn)

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #7 dnia: 06 Maj 2008, 17:51:37 »
TaK? A gdzie tak pisze, kto tak mówi? Bo szczerze mówiąc, to nigdy nie słyszałem ,że Wrzód jest gejem, a po drugie człowiek jego postury nie mógłby gwałcić mężczyzn.

Offline Marcin55

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #8 dnia: 06 Maj 2008, 17:54:55 »
To już dłuższa historia.Czemu wrzód łaził za beziem w Gothic 1 czy to nie trochę dziwne.?
I wszystko może być możliwe teraz tylko pytanie do twórcy wrzóda...

Offline stachu king

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: -2
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Maj 2008, 17:38:02 »
No cóż,według mnie Wrzód nie był zoofilem czy gejem .Dla mnie historia wrzoda układa się tak:
Wrzód był jedynakiem i półsierotą gdyż jego ojciec zginął walczyć z orkami,dlatego matka bała się bardzo o niego i wychowywała go w pokojowym duchu.....niestey koledzy z dzieciństwa go za to wyśmiewali ,więc Wrzód zaczął się przyjażnić ze zwierzętami,często chodził do lasu koło khorinis by podpatrywać dzikie zwierzęta,i pewnego dnia  spacerując po lesie dostrzegł pięknego jelenia,i zauważył że ktoś celuję do niego z kuszy(do jelenia),Wrzód stanął łowcy na drodze i powiedział że zabije myśliwego jeżeli zrobi coś jeleniowi,niestety łowcą okazał się sam król myrtany...wrzoda aresztowano i wrzucono do koloni.Wtedy czuł się jak w dziecieństwie,był poniżany i wyśmiewany spadł na ostatni szczebel drabiny społecznej..ale czuł że przyjdzie ktoś kto im wszystkim pokaże....okazało się że był to bezimienny......

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Maj 2008, 17:52:30 »
Cytat: stachu king
No cóż,według mnie Wrzód nie był zoofilem czy gejem .Dla mnie historia wrzoda układa się tak:
Wrzód był jedynakiem i półsierotą gdyż jego ojciec zginął walczyć z orkami,dlatego matka bała się bardzo o niego i wychowywała go w pokojowym duchu.....niestey koledzy z dzieciństwa go za to wyśmiewali ,więc Wrzód zaczął się przyjażnić ze zwierzętami,często chodził do lasu koło khorinis by podpatrywać dzikie zwierzęta,i pewnego dnia  spacerując po lesie dostrzegł pięknego jelenia,i zauważył że ktoś celuję do niego z kuszy(do jelenia),Wrzód stanął łowcy na drodze i powiedział że zabije myśliwego jeżeli zrobi coś jeleniowi,niestety łowcą okazał się sam król myrtany...wrzoda aresztowano i wrzucono do koloni.Wtedy czuł się jak w dziecieństwie,był poniżany i wyśmiewany spadł na ostatni szczebel drabiny społecznej..ale czuł że przyjdzie ktoś kto im wszystkim pokaże....okazało się że był to bezimienny....
Bardzio Interesująca koncepcja smile.gif
ale wy macie CIEKAWE TEMATY DO ROZMOWY... Zaraz będziemy układali historię, każdego kopacza ;]

Cytat: Wrzód, który ma głupi ryj
Pójdę... yyy... Zawołać pomoc
No ok:

Starzy Wrzóda, nie kochali swego 'synka'. Popełnili BARDZO OSTRE zabójstwo, wrabiając to go... ITD.
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2008, 17:56:17 wysłana przez Lord Arthas »

Offline Ksardax

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Security.net
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #11 dnia: 19 Maj 2008, 18:46:47 »
O fajny temat,  bo o wrzodzie.  Jak dla mnie postać legendarna. Głowny  programista  piranii   o tej ksywie, musial się zaimplementować w  engine Khorinis  po  wygnaniu z Myrtany. To samo co preprowadzka z Niemczech do San Marino.  Co do wrzoda, przecież wiadome ze  był mnichem na usługach kapucynow,  tzn assasynów :D
Ten  sam programista bardzo trafnie oddany realiom podzamcza w którym rozbił  biwak, zakradł się jakiś czas temu do siedziby  projektu  no i spartolil GoThiCa  IIIkę. :D

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #12 dnia: 19 Maj 2008, 19:35:10 »
A nad czym tu myśleć facet jest walnięty i go wrzucili bo był upierdliwy żeby się go pozbyć może i lubił zwierzaki może nie jak dla mnie po prostu wkurzał wszystkich do o koła i mieli go dość
« Ostatnia zmiana: 03 Sierpień 2008, 12:17:36 wysłana przez Pienik »

Offline vwgolf12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #13 dnia: 19 Maj 2008, 20:19:04 »
Cytat: hagen4
Z całym szacunkiem, zoofil to nie człowiek ,który sprzeciwia się polowaniom, a osoba "bardzo kochająca" zwierzęta, to tak dla jasności i myślę, że właśnie z tego powodu Wrzód trafił za barierę.
myśle że zabił miśliwego

Offline Dowódca Paladynów

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #14 dnia: 19 Maj 2008, 20:35:29 »
Hmmmmmmmm ciekawy temat
Moim zdaniem Wrzód nie mógł być niebezpieczny,ale mógł zrobić coś co bardzo utrudniło pracę królowi np.;
kradł
zabił kogoś słabego,ale ważnego dla króła
może kontaktował się lub pomagał wrogom
mogli również wrobić go w zabójstwo
ta 4 wersja jest najbardziej wiarygodna

Offline magnat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 5
  • Płeć: Mężczyzna
  • lama Chemed Rigdzin Dorje Lopu
Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Maj 2008, 11:37:37 »
moim zdaniem  wrzoda wrzucili za barierę dlatego że miał duużo długów i ni epłacił podatków ewentualnie zalazł za skórę jakiemus wpływowemu człowiekowi z górnego miasta chociaż to jest też nie potwierdzone bo mógł mieszkac gdzieś na jakiejś farmie albo sobie jakiś szałas w lesie mógł zrobić  i  tam  mieszkać a jak myśliwy zobaczył go jak spał to pobiegł po straż  i go zawineli najpierw do jakis lochów a potem  za barierę    

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Czerwiec 2008, 18:18:37 »
ja wrzoda tą ciotę zasraną z kuszy pociągnąlem przed starym obozem bo mnie wnerwial a co do przeslosci t mysle że w gotiku jeden wszyscy to geje. np podejccie tak blisko thorusa to zobaczycie co robi bezik
Ja nic niezauważyłem, więc niewiem o co ci chodzi z tymi gejami. Ale jeśli chodzi o przeszłość Wrzoda, to w Khorinis bawił się jakimś królikiem, gonił razem z nim po mieście i robił się przez to coraz bardziej nieznośny :'(. Zatem ludzie mieli go dosyć i biedny Wrzód trafił do Koloni :(.

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #17 dnia: 30 Czerwiec 2008, 11:24:06 »
Wrzód był zoofilem i mieszkał w Khorinis(to też zresztą powiedział kiedy za nami łaził)

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #18 dnia: 31 Lipiec 2008, 20:31:52 »
ja myśle że wrzód był spokojnym obywatelem i miał ładną żonke . pewnego dnia dowiedział się że żona go zdradza . zdesperowany zabił tego w którm potajemnie kochała się jego żona. władzom nie udało się odkryć że to wrzód bł mordercą więc dalej mógł dobrze żyć ze swoją żoną ale to mu nie wystarczyło więc i ją też zabił . lecz tym razem władze go wytropiły i wrzucono go do kolonii .

                                                             KONIEC

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Sierpień 2008, 20:50:06 »
Myślę, że Wrzód poprostu "dostał kręćka" w Khorinis i tak za każdym chodził, aż zdenerwował Lariusa i kazał go wrzucić do kolonii. Mógł też kogoś zabić, albo ukraść coś.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Przeszłość Wrzoda
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Sierpień 2008, 20:50:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top