Autor Wątek: Tolerancja  (Przeczytany 51926 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Maj 2008, 23:27:23 »
Cytuj
Polacy amsz racje, ciotami nie sa, jednak niemcow nasz rzad sie boi

Ci w rządzie to nie Polacy. Najchętniej wziąlbym AK-47 i ropieprzył ten cały żydowski burdel... 

Cytuj
co do gier to masz racje z tym ze ile z tych gier jest polskich?
Tu nie chodzi o to kto robi te gry czy filmy, ale o to, że bardzo duża część świata wciąż postrzega Niemców jako nazistów.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Październik 2008, 22:58:46 »
Czy ja jestem tolerancyjna? I tak, i nie. Nigdy bym kogoś, na poważnie, nie obraziła tylko dlatego że ma inny kolor skóry, inne wyznanie czy też inną kulturę. Wręcz przeciwnie, jestem ciekawa takich ludzi, uwielbiam poznawać ludzi którzy diametralnie różnią się odemnie. Ale jak bym powiedziała że jestem w 100% ok, to bym okropnie skłamała. Bo w żartach potrafię być naprawdę okropna.
A czego nie toleruję? Nie toleruję `dresiarzy` którzy szwędają sie po mieście, plują na ulice i rozwalają kosze bo im się nudzi. Różowych-plastik-lalek do których jak mówisz to im się echo po głowie rozbija i patrzą na ciebie takim wzrokiem jak być mówił po chińsku. Nieznoszę `mondrych` kujonów, które na wszystkich patrzą z góry tylko dlatego że potrafią się północy uczyć aby coś umieć. I tego typu podobnych.
Ale za to nie mam nic np. do różnych subkultur, póki nie wchodzą mi w życie. Jak wspomniałam nie mam nic do obcokrajowców, wręcz przeciwnie. Staram się nie oceniać nikogo po wyglądzie bo wiem jak to boli...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #21 dnia: 04 Październik 2008, 22:58:46 »

Offline Znag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Październik 2008, 11:40:23 »
Ja wobec homoseksualistów czy tam ludzi o innym kolorze skóry czy narodowości jestem tolerancyjny . Natomiast nie jestem tolerancyjny wobec dresów, faszystów , rasistów i wszystkich którzy uważają , że np geje powinni żyć na uboczu.
« Ostatnia zmiana: 05 Październik 2008, 11:40:58 wysłana przez Znag »

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Październik 2008, 19:29:02 »
Geje powinni żyć na uboczu.
A ja mam ich gdzieś. Mogą ich wykastrować, napisać na murach "zakaz pedałowania", a mnie to już nie obchodzi. Dopóki trzymają się z daleka ode mnie nie interesują mnie. Ale jeśli zrównają małżeństwo, z tym czymś co wiążę parę homosiów, to się wścieknę. Małżeństwo służy po to aby mieć dzieci. I nie mówię tu o biedakach, którzy słuchają wyzwisk typu "pedziosyn".
.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Październik 2008, 19:40:50 »
Ano odezwał się. Dla mnie mogą się żenić, wychodzić za mąż, mi to lotto. Bo to wolny kraj, a dzieci zawsze można adoptować. Tyle się przecież słyszy o tych biednych dzieciaczkach w domach dziecka.
A ja się wcześniej wypowiadałem, ale dodam coś od siebie. Ostatnio zacząłem bardzo lubić Gothów. ÂŚwietni są. Szczególnie dziewczyny. Miło się z nimi rozmawia.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Październik 2008, 20:02:16 »
Ja odpowiem. Nie chodzę do kościoła. Ale keidy chodziłem jako szczyl, wiele dzieci chce sie przypodobać panu Bogu, to czasem siadał taki. I nic mi z tego. Siedział sobie, ja sobie siedziałem

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Październik 2008, 21:13:36 »
Siedzisz w kościele, nagle siada obok ciebie bezdomny/lub inna osoba od która jest cała spocona, sapie przy czym czuć brzydki oddech i strasznie od niej cuchnie.
Czy teraz byli byście tolerancyjni?
Nie, odsunąłbym się, albo wstał.
Nie chodzę do kościoła.
No to załóżmy, że to przed kolejką w urzędzie lub w tramwaju.

Offline Gromak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 480
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bielą ciepłą wybrała życie w jednym i śmierć...
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Październik 2008, 21:57:30 »
Załóżmy że siedział byś w ławce między innymi ludźmi, i nie za bardzo było by wstawać lub odchodzić.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Październik 2008, 22:04:04 »
Ale teraz tak trochę z dyskusji zeszliście. Załóżcie sobie temat "Czy przeszkadza ci, kiedy na ławce w kościele siedzi jakiś brudny chuj?" albo coś, bo to jest wątek poświęcony tolerancji, a nie temu czy brudni ludzie wam przeszkadzają ;p
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2008, 22:05:20 wysłana przez Serail »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Październik 2008, 22:07:52 »
Ale teraz tak trochę z dyskusji zeszliście. Załóżcie sobie temat "Czy przeszkadza ci, kiedy na ławce w kościele siedzi jakiś brudny chuj?" albo coś, bo to jest wątek poświęcony tolerancji, a nie temu czy brudni ludzie wam przeszkadzają ;p
Fajnie to zabrzmiało :).

Załóżmy że siedział byś w ławce między innymi ludźmi, i nie za bardzo było by wstawać lub odchodzić.
Heh... to bym mu powiedział tak: ,,Ej, ty, ch*ju, ja cię nie wyganiam, ale spie**alaj. A jak mnie nie posłuchasz, to ci nic wielkiego nie zrobię, tylko ci porządnie wpie**olę i wtedy już sobie grzecznie pójdziesz.''

Na pewno by pomogło.
« Ostatnia zmiana: 06 Październik 2008, 22:26:34 wysłana przez Robben »

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Październik 2008, 14:36:50 »
Ja pieprze, wg. mnie okropny jest twój avatar, ale czy ktoś cie torturuje z tego powodu? Dla ciebie homoseksualiści są okropni, dla innych nie, chcesz karać kogoś, bo w twoim mniemaniu to co robią jest okropne?
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2008, 14:42:54 wysłana przez Don Corleone »

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #31 dnia: 08 Październik 2008, 14:49:05 »
Eregrin wiem że geje i pedofile to nie to samo,tu się zgadze że nie nie wolno zabijać człowieka bo każda istota ma prawo żyć na ziemi.To co geje robią jest okropne i za to powinna być wysoka kara.Tak samo jak pedofilów cza by było zamykać do końca życia a nie np za 2 lata wypuścić

Przyznam się, że mi też niezbyt podoba się to, co robią homoseksualiści. Jednakże jest to ich sprawa. Ja mam do nich szacunek jak do człowieka, czyli odpada wszelkie zabijanie, poniżanie etc. Dlaczego? Gdyż po pierwsze, dobre wychowanie tak nakazuje, po drugie, "normalny" gej poza swoją orientacją sexualną jest "normalnym" człowiekiem (nie zabija, nie kradnie, etc.), a po trzecie, to co oni za to mogą? To, czy mi się to podoba czy nie, to już jest moje zdanie.

Offline Znag

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Październik 2008, 21:56:10 »
Eregrin To co geje robią jest okropne i za to powinna być wysoka kara.


To tobie się tak  wydaje , bo nie jestś taki jak oni . Przede wszystkim to co ty piszesz na tym forum w tym temacie jest okropne ,a nie geje.Poza tym z tego co tu czytałem zbyt dużo ludzi uważa kościół i księdza za wielki autorytet . Nie wiem dlaczego . Co niektórzy nawet nie myślą samemu , tylko się posiłkują cytatami księzy .

Paweł I

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #33 dnia: 10 Październik 2008, 14:56:51 »
I to jest moje zdanie a nie twoje.I ty sam jesteś okropny Znag:P.I nie pisze na forum że Paweł I ma racje tylko to jest moja opinia.
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2008, 14:57:12 wysłana przez Paweł I »

Offline Ana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #34 dnia: 18 Październik 2008, 23:59:09 »
No cóż-jeśli chodzi o tolerancję i o moją osobę,muszę powiedzieć,że jeżeli chodzi o rasy,to nie mam nic przeciwko. Przecież wszyscy są ludźmi. Ale jeśli chodzi o orientację seksualną to tu nie przyznam-nie toleruję homoseksualistów. Takie osoby powinno się...-ach nie będę wyrażać publicznie moich poglądów. Tworzą te swoje parady,ale po co? ÂŻeby uzyskać popularność czy żeby być tolerowanym? Moim zdaniem to pierwsze...

Offline Kozłow

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1717
  • Reputacja: 382
  • Płeć: Mężczyzna
  • Acid Rain!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #35 dnia: 19 Październik 2008, 00:19:06 »
Cytuj
No cóż-jeśli chodzi o tolerancję i o moją osobę,muszę powiedzieć,że jeżeli chodzi o rasy,to nie mam nic przeciwko. Przecież wszyscy są ludźmi. Ale jeśli chodzi o orientację seksualną to tu nie przyznam-nie toleruję homoseksualistów

Ana, wpadasz w sprzeczność, bo "wbrew pozorom" homoseksualiści to też ludzie - tak jak murzyni, latynosi czy inuici (eskimosi).  Na co wskazują oczy, włosy, głowa, mózg, ręce, nogi, tułów, charakterystyczny organ rozrodczy czy też 5 palców u rąk czy nóg itd. etc. I zdolność mówienia tudzież myślenia.

Offline Jane Doe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
  • Nie będzie pomysłu - nie będzie tekstu. Ot co!
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #36 dnia: 05 Grudzień 2008, 18:39:39 »
Eh, Ja uważam, że jestem tolerancyjna. Dla mnie nie ma znaczenia to, czy ktoś jest biały, czarny czy żółty. Co do homoseksualistów... przecież to są normalni ludzie, którzy zostali napiętnowani przez całą tą kościelną zgraje (bez urazy). Przecież z Pisma ÂŚwiętego wynika, że Bóg wszystkim przebacza... nie wszystkim musi się podobac to samo :P A co do religii... nie lubię tylko wyznawców Islamu ze względu na ich podejście do kobiet, ale troche ich toleruję... tylko trochę :D

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #37 dnia: 06 Grudzień 2008, 10:23:07 »
Osobiście jestem przeciw jakiejkolwiek tolerancji. Pozwolił bym czarnemu czy tam żółtemu pracować w Polsce, no ale ludzie, bez przesady. Jak taki dostanie Ci obywatelstwo i palnie tekst "Jeszcze Polska Nie Zginęła" to tylko po ryju lać i patrzeć czy równo puchnie ... Homoseksualizmu również nie toleruje.

Tolerancja jest cnotą ludzi bez przekonań ...

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Grudzień 2008, 18:01:31 »
Cytuj
dr. Peanut Piniata musze ci powiedzieć że jesteś głupi i ty wierzysz we wszystko co ci powie każdy idiota

Powiedz przynajmniej dlaczego tak twierdzisz?

Paweł I

  • Gość
Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Grudzień 2008, 19:22:16 »
Cytuj
Chłopie, weź ty sie najpierw nad sobą zastanów, a potem rozprawiaj o gejach.
zastanowiłem się i rozmawiam o gejach na tym forum więc nie wiem o co ci chodzi.

Cytuj
Poza tym albo źle zinterpretowałeś kazanie, albo jesteś po prostu głupi i wierzysz we wszystko co ci powie każdy idiota.

Dobrze słucham kazań w kościele,nie słucham ludzi którzy gadają głupoty ani nie mam takiego kumpla żeby tak gadał.

Po prostu nie lubię gejów i lesbijek i nikt mnie nie będzie przekonywał żebym ich lubił.To jest moje zdanie.

A napisz mi dlaczego ty tak twierdzisz.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tolerancja
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Grudzień 2008, 19:22:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything