Autor Wątek: POBRANIE  (Przeczytany 1905 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline =bAlEk=

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
POBRANIE
« dnia: 22 Kwiecień 2008, 17:24:56 »
WITAM JESTEM TUTAJ NOWY I WCZORAJ USLYSZLAEM O MT O CHCIALBYM SCIAGNAC ALE NIE WIEM skąd JAKBY KTOS MOGL TO NIECH NAPISZE TUTAJ skąd MOGLBYM SCIAGNAC ... pzdr:) dzieki :P

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
POBRANIE
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2008, 17:42:50 »
ftp://eros.gram.pl/gothic/Modyfikacje

No i oczywiście, istnieją inne sposoby, by dowiedzieć się, skąd możesz uzyskać modyfikację Mroczne Tajemnice. To nie jest takie trudne:
1. Opcja "Szukaj", bowiem znalazłem w/w link właśnie w jednym z działów Forum Tawerny Gothic;
2. Wyrocznia, dobrze znana wszystkim internautom - Google.pl Wystarczyło wpisać "Mroczne Tajemnice - download", a już byś uzyskał pozytywny wynik, nie musiałby, pisać tegoż tematu.

Ale cóż począć, na przyszłość pamiętaj o tym.


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 22 Kwiecień 2008, 17:44:31 wysłana przez Medivth »

Forum Tawerny Gothic

POBRANIE
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Kwiecień 2008, 17:42:50 »

Offline =bAlEk=

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
POBRANIE
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwiecień 2008, 17:46:14 »
Cytat: Medivth
[a href=\"ftp://eros.gram.pl/gothic/Modyfikacje\" target=\"_blank\"]ftp://eros.gram.pl/gothic/Modyfikacje[/a]

No i oczywiście, istnieją inne sposoby, by dowiedzieć się, skąd możesz uzyskać modyfikację Mroczne Tajemnice. To nie jest takie trudne:
1. Opcja "Szukaj", bowiem znalazłem w/w link właśnie w jednym z działów Forum Tawerny Gothic;
2. Wyrocznia, dobrze znana wszystkim internautom - Google.pl Wystarczyło wpisać "Mroczne Tajemnice - download", a już byś uzyskał pozytywny wynik, nie musiałby, pisać tegoż tematu.

Ale cóż począć, na przyszłość pamiętaj o tym.


Pozdrawiam, Medivth

dzieki ... scigam już tylko ze predkosc idzie ...9kb/s a mam neta 1.3mb :(

Forum Tawerny Gothic

POBRANIE
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Kwiecień 2008, 17:46:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything