Ankieta

Co wolisz?

Dragon Ball Z i GT
13 (39.4%)
Naruto
10 (30.3%)
hmm... nie wiem
0 (0%)
nie wiem co to jest bo nie ogl
4 (12.1%)
Nie lubi
6 (18.2%)

Głosów w sumie: 33

Autor Wątek: Naruto vs DBZ lub GT  (Przeczytany 3157 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Naruto vs DBZ lub GT
« dnia: 30 Styczeń 2008, 21:20:27 »
Witam w tym temacie poruszę bajki anime między Dragon Ball a Naruto co sądzicie i też co wolicie?

Ja wolę Naruto ponieważ są fajne hmm Jutsu i dużo się dzieje tam. A co do DB też lubię bardzo bo mogą się zmieniać w SSJ 2, 3 i 4 oraz 5 :D. Nowe czary czy nie wiem co to są.

Edit:Jeśli to nie ten dział to przepraszam ale tylko ten mi pasował.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2008, 21:27:39 wysłana przez Crisis »

Offline zygii

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2008, 21:38:18 »
po pierwsze anime to nie bajki.
Po drugie nie ma ssj5 tylko najwysze to po koleji gold ozar ssj4 lssj który miał Brolly.
tam ataki a nie czary lmao.
A po trzecie porownac naruto i dragon ball to tak jak porównywac łyzwy z rolkami niby to samo ale zupełnie co innego.

Forum Tawerny Gothic

Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2008, 21:38:18 »

Offline Zigur

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń 2008, 21:49:40 »
Ja osobiście wolę Naruto b ma leprzą fabułę. W DB to skupili się głównie na walce co jest i fajne ale do czasu. W Naruto są równierz fajniejsze postacie.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Styczeń 2008, 21:56:07 »
Naruto ma lepszą fabułę? A jaka w ogóle jest fabuła Naruto? Zostanie Hokage głównej postaci i sprowadzenie z powrotem Sasuke... żadne z tych dwóch anime nie jest jakieś wyśmienite, ale złe także nie są. DB jakoś mi się nie spodobało, a Naruto nawet polubiłem, ale po tych 284 odcinkach zrobiło się nudne... mangę jakoś lepiej mi się czyta. Mój głos na Naruto.
« Ostatnia zmiana: 30 Styczeń 2008, 21:56:55 wysłana przez Lord Sado »

Offline Amras

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2008, 15:51:35 »
Oczywiście wolę Naruto.Ma ciekawszą fabułę ma Jutsu czarkre...
A DB nigdy mi się nie podobał w szczególności po rysunkach i wrogach.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Luty 2008, 01:18:18 »
Bardzo lubię NARUTO to moja 2 najlepsza bajka ale w porównaniu do Dragon Boola nie ma najmniejszych szans dragon baool rządzi na wieki to super bajka są tam super bijatyki nie ma lepszych nigdzie indziej .  

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Luty 2008, 13:18:07 »
Naruto i DB to niby to samo, ale... Nie zagłosowałem na żadną z tych anime, bo po prostu uważam je za równe. DB polega głównie na walce i ona właśnie się toczy przez większość odcinków. Zaś w Naruto rzecz jest trochę inna. Naruto poznaje nowych ludzi (jak zresztą w Dragon Ball), nowe umiejętności... Zaś fabuły nie można ocenić w tych dwóch anime, bo co to za fabuła, że chłopiec chce zostać Hokage, ale napotyka na swojej drodze wiele niebezpieczeństw. A w DB, czy Songo-ku, czy jak mu tam, zdoła pokonać Bu-bu? Tak więc, fabuły oceniać nie będę. Za to, jedynym wielkim minusem DB jest to, że jedna walka toczy się czasem przez kilkanaście, albo więcej odcinków. Zaś w Naruto to, że czasem twórcy przymulają jakimiś historiami o różnych Geninach, Joninach i innych...

Ostatecznie - porówno. Przy obu bajkach można się sążnie pośmiać.

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Luty 2008, 15:15:22 »
Naruto oglądałem aż jeden odcinek i mi się nie spodobało, natomiast Dragon Ball oglądałem od dziecka, pewnie dlatego go tak lubię. Osobiście nie uznaję za Dragon Ball serii GT która za przeproszeniem jest do dupy nie podobna, uważam ją za profanację dobrego imienia DB , widać że Akira miał mały wpływ. Dziwię się dlaczego nie ma w ankiecie zwykłego DB? Dla mnie jest zdecydowanie lepsze od GT, a jeszcze dobrze się można pośmiać. Zagłosowałem na DB ponieważ przypadło mi do gustu.

Do .:AngaR:. wiesz DB to nie ma ładnej ilości odcinków- 508, a jeszcze filmów kinowych sporo, doliczcie jeszcze odcinki specjalne niewyemitowane w Polsce oraz nieocenzurowane odcinki.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Kwiecień 2008, 17:49:16 »
Ja zdecydowanie wolę Dragon Ball. Zapewne dlatego, że odkąd pamiętam oglądam to anime. Praktycznie każdy odcinek znam na pamięć i jestem wielkim fanem DB, a zwłaszcza GT. Naruto nie lubię bo moim zdaniem jest to do niczego niepodobne i nudne. Wszystkie postacie są głupio wymyślone i wszystko tam jest jakieś dziwne. w Naruto prawie nic się nie dzieje a w DB ciągle są walki i można od czasu do czasu się pośmiać. Jak się domyślacie zagłosowałem na Dragon Ball.

Offline Naugrim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:00:19 »
Ja preferuje ambitniejsze anime typu Higurashi No Naku Koro Ni, Death Note, Code Geass lub Claymore

Forum Tawerny Gothic

Naruto vs DBZ lub GT
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Kwiecień 2008, 21:00:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything