Autor Wątek: Golden Mod - weekend z modem  (Przeczytany 20607 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Kwiecień 2008, 15:46:52 »
Cytuj
Zrobiłem, jak Boba Feet mi mówił,
Ke? Nie przypominam sobie, bym coś Ci mówił. :D

Wpierw sprawdź, czy masz ściągniętą podstawową wersję, czy też tylko spolszczenie.
Jeśli wszystko dobrze pobrałeś, to odpal jeszcze raz instalację podstawki - jakby się nagle gdzieś zatrzymało i długo stało w miejscu, zdobądź się na cierpliwość. Z tego co pamiętam podczas instalacji mi też właśnie tak na krótką chwilę się zatrzymało i myślałem, że instalka się zawiesiła.

Gdy zainstalujesz podstawkę, sprawdź czy działa. Dopiero wtedy zabierz się za instalowanie spolszczenia.

Offline arts1991

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Maj 2008, 01:10:20 »
Co tu mówić mod tylko wprowadza  wątki wycięte z Gothica
 

Forum Tawerny Gothic

Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #21 dnia: 09 Maj 2008, 01:10:20 »

Offline ÂŻelazko

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #22 dnia: 09 Maj 2008, 02:22:26 »
Ten złoty mod to woglę jest do dupy za przeproszeniem że tak się wyrażę  . Zadania z odnalezieniem ścieżki, którą przybyli ludzie gomeza do wolnej kopalni wcale się nieda rozwiązać przynajmniej u mnie się nieda. Po trzecim rozdziale akty woglę się niezmieniają a jak guru udają się do Nowego Obozu to przepadają na zawsze. Moim zdaniem złoty mod to najgorsze dziadostwo w jakie grałem i jest on nabugowany jak pole obsiadłe przez szarańcze.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2008, 02:24:48 wysłana przez zelazko »

Offline Paladyn Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zwyciezam aby zyc i zyje aby Zwyciezac.
Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Sierpień 2008, 21:40:20 »
ja mam problem co mam zrobic z tymi listami co ma bulit w skrzyni??

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Sierpień 2008, 11:23:28 »
Ten złoty mod to woglę jest do dupy za przeproszeniem że tak się wyrażę  . Zadania z odnalezieniem ścieżki, którą przybyli ludzie gomeza do wolnej kopalni wcale się nieda rozwiązać przynajmniej u mnie się nieda. Po trzecim rozdziale akty woglę się niezmieniają a jak guru udają się do Nowego Obozu to przepadają na zawsze. Moim zdaniem złoty mod to najgorsze dziadostwo w jakie grałem i jest on nabugowany jak pole obsiadłe przez szarańcze.

LOLOLOL Dziwne ze u nie normalnie jest.Wysyłam guru do magów wody oni tam są.Z scieżka zadania co prawda nie mialem ale jesli bylismy straznikiem w starym obozie to dostalismy przecież mape ze sciezka?Rozdzial sie normalnie zmienia.A bugów jest troche.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod, Jak zostać Guru
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Luty 2009, 15:45:06 »
Pytanie do osób, które ukończyły ów modyfikacje. Wczoraj jeden z użytkowników w innym temacie napisał, że w owej modyfikacji można zostać Baal'em w obozie na bagnie. Właśnie do tej kwestii odnosi się moje pytanie. W jaki sposób można nim zostać, oraz w którym rozdziale. Jeśli ktoś ukończył moda, bym był bardzo wdzięczny, jeśli by rozpisał, jakie dodatkowe opcje zostały w nim wprowadzone.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod, Jak zostać Guru
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Luty 2009, 16:13:50 »
Cytuj
Pytanie do osób, które ukończyły ów modyfikacje. Wczoraj jeden z użytkowników w innym temacie napisał, że w owej modyfikacji można zostać Baal'em w obozie na bagnie. Właśnie do tej kwestii odnosi się moje pytanie. W jaki sposób można nim zostać, oraz w którym rozdziale. Jeśli ktoś ukończył moda, bym był bardzo wdzięczny, jeśli by rozpisał, jakie dodatkowe opcje zostały w nim wprowadzone.

Można dokładnie w 4 rozdziale kiedy skończyłeś poszukiwania kamieni ogniskujących idziemy wtedy do Saturasa ten mówi nam, iż Baalowie mogą zastąpić Magów Ognia idziemy rozmawiamy z y'berionem i ten daje nam tą możliwość. Korzyści to dobry pancerz 5 krąg magii i tyle.

Offline Azprime

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 669
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod, Jak zostać Guru
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Luty 2009, 21:46:31 »
Czyli wszystko i tak się sprowadza, do zabicia śniącego, czy są jakieś inne możliwości ukończenia rozgrywki? Jeszcze na koniec chciałbym zapytać, gdzie znajdę 2 uciekinierów z bractwa? (Misję tą otrzymuje się od Y'beriona w 4 rozdziale).

Offline Werewolf16

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod, Jak zostać Guru
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Luty 2009, 22:02:06 »
Znajdziesz ich w jaskini pod wodospadem miedzy starym a nowym obozem. A zakonczenie jest to samo.

Lord_Mud

  • Gość
Odp: Golden Mod
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Luty 2009, 18:06:46 »
Jak wykonać zadanie "Gilbert" :lol: bo nie wiem. Proszę o szybką odpowiedź

Offline MaTThias09

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Golden Mod - weekend z modem
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Lipiec 2014, 12:18:37 »
Jest jeszcze jeden błąd ( nw. czy każdy tak ma) mianowicie - w normalnym Gothicu, żeby dostać się do magów wody trzeba było znać hasło (przed wejściem do nich stało 2 strażników). W Golden Modzie niestety ich nie ma (w Polskie wersji, w spolszczeniu). W rosyjskiej, angielskiej wersji wszystko jest w porządku.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Golden Mod - weekend z modem
« Odpowiedź #30 dnia: 10 Lipiec 2014, 12:18:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything