Autor Wątek: Klan Młota  (Przeczytany 2377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Klan Młota
« dnia: 12 Luty 2008, 20:33:38 »
Mam taki kolejny niby problem niby nie,chodzi oto żeby znaleźć ludzi do odbicia kopalni,nie mam w dzienniku zadań "Znajdź ludzi do ataku na kopalnie"czy mieliście normalnie to zdanie w dzienniku zadań czy nie?

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Klan Młota
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2008, 20:46:07 »
Raczej nie musisz brać żadnych dodatkowych ludzi,ja wziąłem tylko tego niby przewonika,który może Cie oprowadzić po Nordmarze(po miastach) i ukończyłem zadanie bez problemu.A czy miałem to w dzienniku to nie pamiętam,ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?

Forum Tawerny Gothic

Klan Młota
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2008, 20:46:07 »

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Klan Młota
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2008, 20:51:02 »
Według mnie ma bo bardzo chce dostać sporo reputacji w Klanie młota oraz we wszelkich klanach.
Jak by co z góry dziękuje:)

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Klan Młota
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Luty 2008, 20:57:07 »
W klanie Wilka jak pogadasz z przywódcą to on ci pozwoli wziąść dwóch myśliwych znajdziesz ich przy spalonej chacie w lesie. Jeden z nich pójdzie za zgodą przywódcy myśliwych ale najpierw musisz temu przynieść 30 skór wilków i 10 skór bizonów (chyba) a drugiemy 12 strzał wybuchowych od alchemika. Następnego człowieka znajdziesz w Klanie Ognia a będzie nim Thorald i zgodiz się walczyć ale będziesz musiał mu przynieśc jakiśpancerz czy coś takiego. Ogólnie to towarzystwo jest całkiem nieopłacalne sam powinieneś dać radę orkom.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Klan Młota
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Luty 2008, 22:33:51 »
Jak pierwszy raz grałem w to to odbiłem kopalnie całkowicie sam tylko z drobną pomocą Morta,a teraz zamierzam wykonać to zadanie razem z towarzystwem,tylko z tym thoraldem będzie problem bo jest w dialogu atakujmy,jeśli mu to powiem następnie będzie idź do punktu spotkań to on pójdzie do swojego domu do klanu ognia,będę musiał go wziąć(może wtedy uda mi się to zadanie wykonać i dostać dodatkową reputacje klanie młota)

Offline teken_f

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 109
  • Reputacja: 0
Klan Młota
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2008, 23:43:22 »
3 razy kopalnie odbijalem sam :D I tak ci pomocnicy malo zrobia, będą się pol godziny z 1 orkiem męczyć .... Polecam jedynie isc od gory, a nie jak w zadaniu pisze że od dolu kopalni :D

Forum Tawerny Gothic

Klan Młota
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Luty 2008, 23:43:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything