Autor Wątek: Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?  (Przeczytany 7922 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thorus_95

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« dnia: 01 Marzec 2008, 23:46:42 »
Czy udało wam się choć raz obstawić walke na arenie? Mi nie i zdaje mi się że po prostu nie ma żadnych innych walk niż nasza z Kharimem i z Kirgo. Tylko dlaczego wieczorami przy arenie zbiera się tyle ludzi? Jeśli kiedykolwiek udało wam się obstawić jakąś walke lub chociaż widzieliście jakąś na arenie to piszcie

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2008, 09:18:42 »
Cytuj
Czy udało wam się choć raz obstawić walke na arenie?
Niestety nie, jak i wszystkim graczom Gothic'a. Taka możliwość pojawia się dopiero w modzie Mroczne Tajemnice.

Cytuj
Mi nie i zdaje mi się że po prostu nie ma żadnych innych walk niż nasza z Kharimem i z Kirgo.
Wyglada na to, że dobrze ci się zdaje...

Cytuj
Tylko dlaczego wieczorami przy arenie zbiera się tyle ludzi?
Może twórcy coś planowali, a może tak dla jaj to zrobili, xD


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2008, 16:39:42 wysłana przez Medivth »

Forum Tawerny Gothic

Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #1 dnia: 02 Marzec 2008, 09:18:42 »

Offline Katrina

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #2 dnia: 02 Marzec 2008, 11:01:26 »
 mnie też się wydaje że nie. zauważyliście, że w Gothic 2 są odzwierciedlenia z Gothic 1? np arena w Gothic 1 to w Gothic 2 to walka za magazynem. tylko my walczymy z tym arlikiem czy jak mu tam, a mimo to codziennie stoi tam tłumik gapiów. jedyna rzecz, która jest w Gothic 2 a nie ma jej w Gothic 1 to czerwona latarnia. chyba że wam udalo się spotkać taka czerwona latarnie w Gothic 1
 

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #3 dnia: 02 Marzec 2008, 11:15:57 »
Cytuj
mnie też się wydaje że nie. zauważyliście, że w Gothic 2 są odzwierciedlenia z Gothic 1?

No, nie wydaję mi się, aby to było takie odzwierciedlenie. Obie te areny różnią się... Pierwszą różnicą jest to, że w Gothic była ona jawnie zbudowana, a w Gothic 2 strażnicy miejscy nie mieli o niej pojęcia, a na dodatek można było na tym zarobić. No i jeszcze jej wielkość...

Cytuj
jedyna rzecz, która jest w Gothic 2 a nie ma jej w Gothic 1 to czerwona latarnia. chyba że wam udalo się spotkać taka czerwona latarnie w Gothic 1
Minus Gothic'a, strasznie mało kobiet. W pierwszej części, były tylko te, co należą do Gomeza, w drugiej trochę się ich pojawiło, nawet rozmawiać można było, pohandlować i wykonać misję, a w trzeciej było parę wojowniczek, rozmawiać nie można było... Czerwona Latarnia jest fajna, szkoda że jest tylko w Gothic 2,


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2008, 16:39:57 wysłana przez Medivth »

Offline Katrina

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #4 dnia: 02 Marzec 2008, 15:51:02 »
Cytat: Medivth
No, nie wydaję mi się, aby to było takie odzwierciedlenie. Obie te areny różnią się... Pierwszą różnicą jest to, że w Gothic była ona jawnie zbudowana, a w Gothic 2 strażnicy miejscy nie mieli o niej pojęcia, a na dodatek można było na tym zarobić. No i jeszcze jej wielkość...

nie chodiło mi o dokładne odzwierciedlenia. Użyłam złego słowa. Chodziło mi o miejsca które można znaleźć w Gothic 1 i Gothic 2 n.p. Sekta-Klasztor(miejsca gdzie stacjonują głównie magowie,gugru), NO-Farma Onara(miejsca gdzie znajdziemy najemników), SO-Khorinis(strażnicy,ludzie wierni królowi), arena-walki za magazynem(hazard)i.t.d.  

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #5 dnia: 03 Marzec 2008, 16:21:47 »
Zgadzam się z moimi poprzednikami że nie można obstawiać walk na arenie (niesteety) a jak wyglada sprawa w dodatku Mroczne Tajemnice to nie wiem bo nie grałem

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #6 dnia: 03 Marzec 2008, 16:45:31 »
Cytuj
Zgadzam się z moimi poprzednikami że nie można obstawiać walk na arenie (niesteety) a jak wyglada sprawa w dodatku Mroczne Tajemnice to nie wiem bo nie grałem
Jak już mówiłem, taka możliwość pojawia się w Mrocznych Tajemnicach

Proponuję zamknąć temat...


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2008, 16:46:27 wysłana przez Medivth »

Offline Aragon

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:38:20 »
Tak,Tak ta mozliwośc jest dopiero możliwa w Mrocznych Tajemnicach GRAÂŁEM I WIDZIAÂŁEM  

Forum Tawerny Gothic

Czy w Gothic 1 można obstawiać walki na arenie?
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:38:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top