Autor Wątek: Wyjście z Górniczej Doliny  (Przeczytany 3603 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« dnia: 07 Luty 2008, 23:53:57 »
Mam problem z wyjściem z Górniczej Doliny. Kiedy wchodzę do opuszczonej kopalni pojawia się pasek z ładowaniem Khorinis. Pasek ten zatrzymuje mi się pod koniec (pod literą N z napisu WCZYTYWANIE) i dalej nie idzie. Próbowałem restartować grę, kompa, robić re-install gry, nic to nie daje cały czas jest ten sam problem. Nie jest to chyba też wina save'a bo mam tą grę zapisaną w trzech save'ach i w każdym jest to samo. Co z tym zrobić?
Z góry dzięki za pomoc.

Offline zygii

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2008, 07:21:23 »
Możesz spróbować wyjsć drugim wyjściem z planu wymian.

Forum Tawerny Gothic

Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Luty 2008, 07:21:23 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Luty 2008, 09:50:13 »
Zamiast przez kopalnie udaj się dalej - jest to droga bardzo niebezpieczna dla słabego wojownika/maga bo jest tam dużo oków, ale spróbuj obok nich po prostu przebiec - może tamtą drogą ci się wczyta.

PzDr

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Luty 2008, 13:54:21 »
Niestety - drugą drogą też nie wczytuje...

Offline Dragas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Luty 2008, 14:14:51 »
Widać że najwyraźniej masz buga,czy zapisywałeś grę stojąc jak wtopiony czyli nogi pod ziemią a reszta ciała jest widoczna na ziemi,czy miewałeś wcześniej takie przypadki lub podobne spróbuj wczytać jakiegoś wcześniejszego save'a gdy masz a jak nie to reinstal lub gra od nowa i bez kodów,mym zdaniem kody szkodzą są tylko dla leniwych którym nie chce się myśleć lub chcą przejść grę szybko.

Pozdrawiam Vitir

Offline Morgoth145

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 134
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Luty 2008, 14:16:20 »
Ja też tak miałem, ale tylko wtedy gdy przechodziłem tam z pochodnią albo wyciągnięta bronią.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Luty 2008, 14:52:52 »
Cytuj
Widać że najwyraźniej masz buga,czy zapisywałeś grę stojąc jak wtopiony czyli nogi pod ziemią a reszta ciała jest widoczna na ziemi,czy miewałeś wcześniej takie przypadki lub podobne spróbuj wczytać jakiegoś wcześniejszego save'a gdy masz a jak nie to reinstal lub gra od nowa i bez kodów,mym zdaniem kody szkodzą są tylko dla leniwych którym nie chce się myśleć lub chcą przejść grę szybko.

Nie mam nóg pod ziemią, gra też jest bez kodów...
Nie mam też wyciągniętej broni ani nic, wszystko czysto, gra zapisana w momencie kiedy bohater gry stoi przed kopalnią a obok niego siedzą Bilgot i Diego (tak to jest zapisane na trzech slotach). Próbowałem zacząć nową grę, wejść od razu do GD i z niej wyjść to problemu nie było, ale okazało się że jest też problem z Jarkendarem, tam się w ogóle nie wczytuje, tzn. wchodzę przez portal, pojawia się ekran wczytywania i zaraz wywala do Windowsa...
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 14:56:31 wysłana przez Gal Anonim »

Offline Dragas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2008, 15:08:06 »
Może wywala dlatego po firewall ci coś wykrywa w grze,chciałem też się dowiedzieć na jakich grasz detalach,rozdzielczości i jaki masz sprzęt,przyczyna może być też taka że jakiś syf [czyt.wirus] siedzi ci w gothicu i ci pasożytuje zrób skana dobrym antywirusem,którego baza wirusów jest zaktualizowana.

Pozdrawiam Vitir
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 15:19:28 wysłana przez Vitir »

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Luty 2008, 15:28:17 »

Antywirus nic nie wykazał.
Co do detali - tekstury ustawione na max, modele gdzieś na połowę, rozdzielczość 800x600 lub 1024x760, próbowałem zmieniać ustawienia ale nic to nie dało.  
Sprzęt na którym aktualnie gram: GeForce4 MX, 512 RAMu, Athlon 1,5 GHz i WinXP. Gra chodzi cały czas niemal idealnie, tylko podczas wysiada. Zarówno na tym sprzęcie jak i innym żadnych tego typu problemów nigdy nie miałem.
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2008, 15:29:05 wysłana przez Gal Anonim »

Offline Dragas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Luty 2008, 15:35:18 »
Teraz zrobisz małe poprawki detale zmień na średnie,a rozdzielczość 800x600 po tych zmianach wyłącz gothica zrób restart komputera i załącz gothica i graj spokojnie wysłuczort wszystkich dialogów NPC,idź sobie spokojnie do przełęczy w kopalni gdy wejdziesz nie naciskaj żadnych klawiszy najlepiej odejdź na chwile od komputera i wróć za chwile gdy się nie uda ja ci więcej nie pomogę po nigdy nie miałem doczynienia z takim problemem.

Pozdrawiam Vitir

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2008, 19:55:59 »
Nic nie daje...
ech obawiam się że ten komputer na którym teraz gram jest lekko walnięty... z nim zawsze problemy były i chyba w końcu na Gothicu się odbiło, chociaż zawsze na nim świetnie działał...

Forum Tawerny Gothic

Wyjście z Górniczej Doliny
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Luty 2008, 19:55:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything