Autor Wątek: Risen  (Przeczytany 106586 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Risen
« Odpowiedź #80 dnia: 08 Lipiec 2009, 11:05:13 »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #81 dnia: 08 Lipiec 2009, 11:07:03 »
Porównuję tylko scenki dialogowe, a nie całe gry.
Ale jednak porównujesz choćby scenki ,jak to dwie inne gry.

A poza tym nie wydaje mi się, żeby Risen miał być lepszy od Mass Effecta. Zresztą to gry w zupełnie innych klimatach (fantasy i sf), więc nie da się ich porównać jako całość, ale już same scenki dialogowe tak.
Nie można i nie da rady porównać Risen do Mass Effecta!.

Star Wars The Old Republic dopiero tworzy, więc nie wiadomo, czy będzie najlepszy.
Widziałeś Trailer zapowiedzi?,widziałeś co pisali o tej grze BioWare co tam będzie?,widziałeś komentarze?.Ta gra będzie jedną z najlepszych.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 13:51:46 wysłana przez Pabloo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen
« Odpowiedź #81 dnia: 08 Lipiec 2009, 11:07:03 »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Risen
« Odpowiedź #82 dnia: 08 Lipiec 2009, 16:48:19 »
To dobrze ci się wydaje żeby Risen miałby być lepszy od Mass Efect bo nie będzie.Chociaż to dwie inne gry.Risen w ogóle tej grze nie dorówna i dobrze niech się zajmie PB tym co robi najlepiej czyli grach o Gothico podobnych.

A ty jesteś zaślepiony :P A skąd możesz wiedzieć, jak Risen będzie zrobiony, może pobije Mass Effect na łopatki? Nie miej mi tego za złe, ja też grałem w ME 1 z dodatkiem i czekam na Mass Effect 2, ale takie prorokowanie nie jest zbytnio dobrym pomysłem, dopóki nie pogra się w grę numer 2, czyli w tym przypadku w Risen :)

Oktawian August

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #83 dnia: 08 Lipiec 2009, 17:43:02 »
To, że firma jest dłużej na rynku nie znaczy, że ma monopol na tworzenie rewelacyjnych i innowacyjnych gier... Najlepszym przykładem jest chociażby World of Goo, prosta gierka a jednak inna niż wszystkie.
A jednak ma ma monopol bo dłużej funkcjonują i wiedzą więcej rzeczy na temat gier,sprzętu itd.

Stworzyli G1 i to jest najlepszy powód na to, że nie należy ignorować nowych i małych zespołów developerskich.
A czy ja lub ktoś inny ich ignoruje? ,nie tylko jak na razie nie będą lepsi niż BioWare.

może pobije Mass Effect na łopatki?
<hahaha> teraz to żeś mnie rozśmieszył.Nie da rady porównać i nie można Risen do Mass Effecta.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 14:00:55 wysłana przez Pabloo »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Risen
« Odpowiedź #84 dnia: 08 Lipiec 2009, 19:31:28 »
Cytuj
Risen miałby mieć urok Mass Efecta <hahaha> ,nic nie będzie ich łączyć.Risen nie dorówna Mass Efectowi chociaż to dwie inne gry.Prędzej Risen dorówna Gothicowi 3.
Ale w czym nie dorówna? Pod względem grafiki? Nie wydaje mi się, a nawet jeśli to co? Przecież grafika nie jest najważniejsza. Wystarczy świetna fabuła i klimat Risena, a Mass Effect już będzie gorszą grą. Zresztą te dwie gry to zupełnie inne klimaty, więc porównywać je jest trochę bezsensu.

Cytuj
Mogą ,ale to będzie zgapione od Mass Efecta.Możesz sobie pomarzyć że to będzie w Risen 2 (jeżeli wyjdzie).
Jak zgapione? Ano tak. W końcu to tylko Bioware ma prawo do robienia czegoś takiego...
Cytuj
To dobrze ci się wydaje żeby Risen miałby być lepszy od Mass Efect bo nie będzie.Chociaż to dwie inne gry.Risen w ogóle tej grze nie dorówna i dobrze niech się zajmie PB tym co robi najlepiej czyli grach o Gothico podobnych.
Cytuj
<hahaha> teraz to żeś mnie rozśmieszył.Grałeś w Mass Efecta a piszesz zmyślone pierdoły ,twierdzisz że Risen pobije Mass Efecta? to jesteś w błędzie
A zobaczysz, że będzie lepsza. Co ma takiego niezwykłego Mass Effect, że miałby być nie do pobicia, bo nie kumam?

Cytuj
Widziałeś Trailer zapowiedzi?,widziałeś co pisali o tej grze BioWare co tam będzie?,widziałeś komentarze?.Ta gra będzie jedną z najlepszych.
Trochę mnie to rozbawiło. Oceniać grę po trailerze i komentarzach? I już mówić, że będzie jedną z najlepszych? Nie żartuj.

Cytuj
Też nie uważam PB za słabą firmę bo jest bardzo dobrą ,ale gorszą niż BioWare.Sądzisz że wszystkie tytuły gier BioWare są zbugowane podaj przykłady?
Kyrasowi chodziło o Gothica.

Cytuj
A czy ja lub ktoś inny ich ignoruje? ,nie tylko jak na razie nie będą lepsi niż BioWare.
A kogo to obchodzi? Niech sobie będą lepsi, ale i tak chu* z tym.

Cytuj
No właśnie Siriusie widać kto jest ślepy bo jak wyraźnie to ty :p.Obejrzyj filmiki z prezentacji gry Risen a będziesz wiedział chyba że jesteś ślepy.
Obejrzałem i widać, że gra trzyma wysoki poziom.

Cytuj
Też prawda ale jeszcze nie wiadomo czy będzie nr 2 a jak wyjdzie to będzie prędzej Gothico podobny.
Ech... Siriusowi chodziło o TEGO Risena, a nie o ,,dwójkę''.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #85 dnia: 08 Lipiec 2009, 20:06:37 »
A zobaczysz, że będzie lepsza. Co ma takiego niezwykłego Mass Effect, że miałby być nie do pobicia, bo nie kumam?
Nie można porównać i nie da się gry Risen do Mass Effecta.

Trochę mnie to rozbawiło. Oceniać grę po trailerze i komentarzach? I już mówić, że będzie jedną z najlepszych? Nie żartuj.
Oczywiście że nie ocenia się tak gry tylko cza w nią pograć ,ale można się domyślić.

Obejrzałem i widać, że gra trzyma wysoki poziom.
Bo trzyma wysoki poziom.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 14:05:00 wysłana przez Pabloo »

Offline Kermitt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gothic Fan
Odp: Risen
« Odpowiedź #86 dnia: 08 Lipiec 2009, 22:53:40 »
Wiesz co Tyrael, trochę śmieszy mnie Twój tok myślenia. 'A Mass Effect będzie lepszy i już, ja Wam to mówię i tak ma być. BioWare jest lepsze od PB' - cały czas to samo, w kółko, jak katarynka. Równie dobrze ja sobie mogę po prorokować z fusów kto następne Mistrzostwa ÂŚwiata zdobędzie. Nie oceniaj gry po jej pierwszej części bo to jest błąd. Co z tego że ME było dobre, niekoniecznie musi być tak z dwójką (dla przykładu podam Ci GI, GII, GNK - G3, GZB).

Po drugie śmieszne wydaje mi się porównywanie - jakby tego nie ująć - dwóch zupełnie różnych gatunków gry.

Cytuj
Może w czymś tam dorówna ale Mass Efect będzie lepszy.Wiem że grafika nie jest najważniejsza.Byś widział klimat i fabułę Mass Efecta to byś wiedział że jest bardzo dobra.

Nie oceniaj drugiej części gry na przykładzie pierwszej !

Cytuj
Nie tylko BioWare ale wszystkie firmy komputerowe ,jak na razie tylko BioWare ma świetnie to dopracowane.

Tego nawet nie chcę mi się komentować. Jak można porównywać zachowanie postaci podczas dialogów ? To odrębna kwestia każdej gry i każdy producent robi to na swój własny sposób.

Cytuj
Pograj w Mass Efecta to się dowiesz co ma takiego nie zwykłego.Będzie do pobicia ,ale Risen nie pobije.

Nie oceniaj drugiej części gry na przykładzie pierwszej !

Cytuj
Oczywiście że nie ocenia się tak gry tylko cza w nią pograć ,ale można się domyślić.

A co ? Ty z fusów umiesz wróżyć czy ki kij ?

Cytuj
Cytuj
Obejrzałem i widać, że gra trzyma wysoki poziom.
Bo trzyma wysoki poziom 

OMG, możesz powtórzyć :rolleyes: ?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Risen
« Odpowiedź #87 dnia: 08 Lipiec 2009, 22:54:31 »
Cytuj
Byś widział klimat i fabułę Mass Efecta to byś wiedział że jest bardzo dobra.
Cytuj
Pograj w Mass Efecta to się dowiesz co ma takiego nie zwykłego.Będzie do pobicia ,ale Risen nie pobije.
Wyobraź sobie, że grałem w Mass Effecta i dlatego właśnie pytam, co ma takiego niesamowitego? Fabuła, klimat, grafika i grywalność porządna jest, ale nie jest to nic (poza animacjami postaci podczas dialogów), czego bym nie widział w innych dobrych produkcjach.

Cytuj
Nie tylko BioWare ale wszystkie firmy komputerowe ,jak na razie tylko BioWare ma świetnie to dopracowane.
Przecież to była ironia...

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Risen
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Lipiec 2009, 01:16:50 »
Dupa dupa. To jest temat o Risen'ie jak chcecie się kłócić i pieprzyć za przeproszeniem to na gadu, pm czy inne gówno mnie to już nie obchodzi jakie. Jeszcze jeden spam a zamykam temat.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #89 dnia: 09 Lipiec 2009, 08:42:28 »
Wiesz co Tyrael, trochę śmieszy mnie Twój tok myślenia. 'A Mass Effect będzie lepszy i już, ja Wam to mówię i tak ma być. BioWare jest lepsze od PB' - cały czas to samo, w kółko, jak katarynka.
A ty mnie śmieszysz człowieku wtrącasz się w rozmowę i pieprzysz 3/3.A co nie prawda ze BioWare nie jest lepsze od PB? odpowiedz mi albo tutaj lub na pw.A po drugie nie da się Risen z Mass Efectem porównać.Czekam z niecierpliwością na Risen i wiem ze będzie bardzo dobrą grą.


ja sobie mogę po prorokować z fusów ,kto następne Mistrzostwa ÂŚwiata zdobędzie.
Musisz mnie tego nauczyć o wieli mentorze <hahaha>.

Nie oceniaj gry po jej pierwszej części bo to jest błąd.
Wielki mentorze <hahaha> twierdzisz że nie można oceniać gier po pierwszej części <hahaha>

Co z tego że ME było dobre, niekoniecznie musi być tak z dwójką (dla przykładu podam Ci GI, GII, GNK - G3, GZB).
Nie muszą być następne części ME dobre ,ale można się domyślić że będą dobre

Po drugie śmieszne wydaje mi się porównywanie - jakby tego nie ująć - dwóch zupełnie różnych gatunków gry.
A co ja pisałem wyżej że nie można oceniać gier jeżeli nie są z tego samego gatunku.

Nie oceniaj drugiej części gry na przykładzie pierwszej !
Czy ktoś ocenia?.Rozmawialiśmy my sobie jaka będzie 2 część.

Tego nawet nie chcę mi się komentować. Jak można porównywać zachowanie postaci podczas dialogów ? To odrębna kwestia każdej gry i każdy producent robi to na swój własny sposób.
To po co komentujesz jak nie chce ci się komentować ,mama ci każe czy tato?.Prawda że nie można porównywać zachowanie postaci podczas dialogów z innych gier bo każda gra ma swój urok  i wyjdzie świetnie ,ale można o tym porozmawiać.

Nie oceniaj drugiej części gry na przykładzie pierwszej !
Znowu to samo w kółku, jak katarynka

A co ? Ty z fusów umiesz wróżyć czy ki kij ?
No właśnie nie umiem i musisz mnie nauczyć  o wielki mentorze  <hahaha> tego bo ty to potrafisz.

OMG, możesz powtórzyć :rolleyes: ?
Nie mogę bo już napisałem jak nie czaisz o co biega to nie czytaj.

3. Sprawy prywatne, należy załatwiać drogą prywatną.
« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2009, 14:09:14 wysłana przez Pabloo »

Pabloo

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #90 dnia: 22 Lipiec 2009, 13:42:34 »
Filmik spodobał mi się i potwierdził że Risen będzie wspaniałą grą sami musicie zobaczyć zapraszam &lt;_&lt;.

http://www.gamezilla.pl/content/risen-bedzie-jak-stare-gothiki-nasz-czlowiek-juz-gral



Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Risen
« Odpowiedź #91 dnia: 22 Lipiec 2009, 14:00:53 »
No a ja mam coś dla Was

http://www.gamezilla.pl/content/risen-bedzie-jak-stare-gothiki-nasz-czlowiek-juz-gral


Filmik spodobał mi się i potwierdził że Risen będzie wspaniałą grą sami musicie zobaczyć zapraszam &lt;_&lt;.

http://www.gamezilla.pl/content/risen-bedzie-jak-stare-gothiki-nasz-czlowiek-juz-gral
Czytaj posty poprzedników.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Risen
« Odpowiedź #92 dnia: 26 Lipiec 2009, 12:47:40 »
Nie ważne czyj dubbing ważne jaka obsada. Z resztą cena to najmniejszy problem, a cenega skrobie na wszystkim jak EA ; /

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Risen
« Odpowiedź #93 dnia: 26 Lipiec 2009, 12:54:09 »
To się skrobną na cenie bo to w końcu polska. Jeśli zrobią jak to mają w zwyczaju, wydawać badziewne edycje gry za taką cenę większość naszych rodaków po prostu spiraci. PB też poleciało w kulki. Przecież edycje wydawane przez CDP są zawsze optymalnie wypełnione ciekawymi elementami - za niską cenę. Ale pewnie nie chcieli żeby w Polsce ten sam wydawca zajął się Arcanią i Risenem.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Risen
« Odpowiedź #94 dnia: 26 Lipiec 2009, 18:02:35 »
Lejdis and łomens
Wystarczy trochę poszukać. Oficjalnym wytłumaczeniem dystrybutora jest fakt, iż anglojęzyczny dubbing nagrywany jest w jednym w z najlepszych studiów na świecie. Cenega Poland nie jest w stanie nam tego zagwarantować, więc to chyba logiczne, że zamiast zjebać coś co jest/może być świetne, zastępując tańszym zamiennikiem, tylko po to aby móc se usłyszeć głos polskiego lektora. W Morrowindzie dialogi mówione można było na palcach policzyć i ktoś narzekał? Co do ceny. Wersja PC kosztowała będzie 139,99 zł, to kwota nie jest aż tak wysoka, nie przesadzajcie. Drugą sprawą jest to, że nie wiadomo co do pudełka wrzuci nam dystrybutor.
Amen.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Risen
« Odpowiedź #95 dnia: 01 Sierpień 2009, 14:49:51 »
Będzie demo Risena. Co wy na to?

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Odp: Risen
« Odpowiedź #96 dnia: 01 Sierpień 2009, 20:43:03 »
O tym już było wiadomo jakiś rok temu?

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Risen
« Odpowiedź #97 dnia: 02 Sierpień 2009, 11:12:45 »
Może i było, ale nieoficjalnie.

Pabloo

  • Gość
Odp: Risen
« Odpowiedź #98 dnia: 06 Sierpień 2009, 21:38:45 »
Tak będzie wyglądała okładka gry Risen w Polskim wydaniu.
Według mnie okładka wygląda bardzo ładnie.

« Ostatnia zmiana: 06 Sierpień 2009, 22:12:58 wysłana przez Pabloo »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Risen
« Odpowiedź #99 dnia: 07 Sierpień 2009, 11:26:59 »
Szczerze? Chujowo to wygląda.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Risen
« Odpowiedź #99 dnia: 07 Sierpień 2009, 11:26:59 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything