Autor Wątek: Sytuacja w Polsce  (Przeczytany 25054 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Adanos7

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 198
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Złote Wrota Team
Sytuacja w Polsce
« dnia: 31 Styczeń 2008, 10:35:15 »
Od dawna wiadomo, że w Polsce jest źle. Ale ostatnie wydarzenia pokazują, że jest BARDZO źle. Obecny premier Donald Tusk mówił dużo o "cudzie gospodarczym". Nie chodzi mi oto, że go nie ma, ale oto że większość ludzi uwierzyła w to i chce go. Na ten "cud" trzeba trochę poczekać, a niektórzy już tracą cierpliwość i zaczynają strajkować. Jak wiadomo środowisko medyczne od dość dawna domaga się podwyższenia ich "nędznych" zarobków i domagają się godziwej pracy. Inną grupą, która domaga się podwyżek są nauczyciele. Od niedawna zaczęli strajkować celnicy na naszej wschodniej granicy. I co się okazało: chaos! Kilka dni trzeba czekać na odprawę, kilka tirów dziennie przejeżdża, kolejki ciągną się kilometrami. Media donoszą, że kolejne grupy chcą strajkować: policjanci, prokuratorzy etc. Rząd jeszcze nie podjął nic w tych sprawach. A pytanie brzmi: co dalej? Czy wiedzą co należy zrobić? Czy w tym kraju ktoś wie, co trzeba zrobić? Oczywiście wszystkich należą się podwyżki w Polsce, ale to nie oznacza, że wszyscy mają strajkować i paraliżować życie. Gdyby tak wszyscy wyszli strajkować to w Polsce była by anarchia. Mam nadzieję, że politycy nie będą chcieli podwyżek diet, bo to już byłby szczyt wszystkiego. Więc pytanie do was drodzy forumowicze: co dalej? jakie macie pomysły na rozwiązanie tych problemów?
Zapraszam do dyskusji.

Respev

  • Gość
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2008, 11:31:20 »
Adanos7, po twojej wypowiedzi wnioskuje, że jesteś za Platformą Obywatelską. Dlaczego? A dlatego, że jak rządził PiS i strajkowały pielęgniarki, to wszyscy z oburzeniem krzyczeli dlaczego rząd nie da tych pieniędzy. A teraz? Teraz jak strajkuje prawie każdy, to wszyscy mówią: "A skąd rząd ma wziąć na to pieniądze?". Czy wy ludzie jesteście poważni? Tusk obiecywał podwyżki, a teraz mówi, że ich nie da. Najbardziej mnie śmieszy fakt, że PeOwicze tłumaczą to tym, że został po PiSie dziurawy budżet. Akurat, PiS nawet nie wykorzystał wszystkich pieniędzy z Unii...

Forum Tawerny Gothic

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Styczeń 2008, 11:31:20 »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Styczeń 2008, 12:08:42 »
Nie mów, Respevie, że jesteś za PiSem, bo zginę śmiercią naturalną na miejscu. Jedyni ludzie, którzy uważam, że są w porządku z PiSu, to Zbigniew Religia i Joanna Kluzik-Rostkowska. O reszcie wypowiadać się nie będę. Ja uważam, że to dosyć dobrze, że teraz rządzi PO i odsunięto od władzy (przynajmniej trochę) PiS. Może w końcu skończą się afery z podsłuchami i wszystkie inne i to, co działo się przez ostatni czas w rządzie. Bo to był istny cyrk. Każdy powinien wiedzieć, że do takich zmian potrzeba czasu. PiS nabałaganił, to trzeba posprzątać, a dopiero wtedy będą zmiany.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2008, 12:11:54 »
dzieje się zle rząd jest słaby podobnie było w rosji 1916/1917 w rosji carskiej powinnismy rozpedzic demostracje siłą inne panstwa się z nas smieja trzeba pokazac siłe trzeba dac oddac władze w rece silnego przywodcy inaczej sytuacja ulegnie pogorszeniu w razie niemoznosci opanowania sytuacji trzeba ogłosic stan wojenny i mobilizacje  

Respev

  • Gość
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2008, 12:52:03 »
Nie jestem zwolennikiem żadne partii, patrzę tylko jak rządzi dany rząd.

Cytuj
powinnismy rozpedzic demostracje siłą
Jakby tak zrobił PiS, to od razu była by afera, ale nie, PO święte...

Cytuj
Ja uważam, że to dosyć dobrze, że teraz rządzi PO i odsunięto od władzy (przynajmniej trochę) PiS
A co takiego zrobiło PO? Prosze podać chociaż jeden przykład. Może to, że Tusk podpisał papierek, na mocy którego porywacze z Warszawy dostaną łagodniejszy wyrok? W Faktach dwa tygodnie temu o tym mówili. Porywacze z Warszawy, obcinali ludziom palce kombinerkami. Dostaną 5 lat wiezienia, zamiast 15 dzięki kochanemu premierowi. Gdy zostali uwięzieni, ilość porwań w Warszawie spadła o 75%. Ale nie, Tusk święty, zrobi nam w kraju drugą Irlandię.

Cytuj
Może w końcu skończą się afery z podsłuchami i wszystkie inne i to, co działo się przez ostatni czas w rządzie
A co się działo? Podsłuchy? A możesz podać źródło tych informacji? Rząd nie przyznał się do tego, a całą plotkę puściła Gazeta Wyborcza. Inne afery? Jakie? 90% tych afer było spowodowanych przez LPR i Samoobronę, a nie PiS.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Luty 2008, 15:19:11 »
Podzielić wakacje na pół? To durnota totalna. No ludzie co ja będę robic jesienią i wiosną co? jesienią to chyba liscie grabić... a wiosną siedzic w domu bo zimno. Pomyślmy sobie: lato upał, gorączka. Na dworzu temperatura 35 stopni. Marzycie sobie o plaży i morzu, a gdy się ockniecie to zobaczycie ze siedzicie w czterech ścianach nad klasówką, a ktoś w innym kraju wygrzewa się na słonku. I co to za przyjemnośc? Według mnie ten pomysł nei przejdzie ,ale nigdy nic nie wiadomo. PO jest zdolne do wszystkiego. Nawet do podjecia tak idiotycznego kroku. Poprostu my tu się sprzeciwiamy temu ale no cóż na pewno wiekszośc z WAS było i jest za PO Wasi rodzice we większości na pewno też głosowali na PO więc czemu się sprzeciwiacie co? powiem krótko: CHCIELIÂŚCIE TUSKA TO GO MACIE!  Ja go nei popierałam, a i moi rodzice za nim nie głosowali. Zawsze byłam przeciwna PO. No ale sami widzicie ze poparliscie durnote totalna. To ja powiem tak: wolę już te zarąbane mundurki niż mieć wakacje podzielone na pół! Chcieliscie to tak macie. Gratuluje wam serdecznie! Przez takich jak Wy (zwracam się do tych co poparli PO) nawet tacy jak ja czyli popierajacy PiS będą mili chyba przerabany żywot. A ja się nawet cieszę: bo przynajmniej dowiecie się jaką durnotę wybraliście. Ja wiedziałam ze tak będzie. No dobra to ja się już nie rozpisuję bo znowu będzie miał ktos do mnie sapy o to nietoleruję PO czy cós...

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Luty 2008, 16:06:49 »
Walentin...
czy ty aby nie mylisz PO z PiSem? To PiS zawarł koalicję z Giertychem któremu przychodziły do głowy takie głupie pomysły. Moim zdaniem PO to jest w tej chwili jedyna solidna partia w Polsce. PiS to banda zakompleksionych durniów, którzy z nikim się nie liczą i myślą tylko o władzy. Lewica to z kolei wiecznie niezadowolone lenie, które rządziły i nic nie zrobiły, a teraz czepiają się wszystkiego i wszystkich.
Natomiast PO wzięło się za rządzenie na poważnie. Widać to chociażby po podejściu premira i ministra spraw zagranicznych na wizytach za granicą, np. w Rosji i Niemczech. Wreszcie skończyli z polityką wiecznych żądań i pyskowania, którą prowadził PiS. Zaczęli prowadzić dyplomatyczny dialog. Tak jak się to powinno robić. Piszesz że PO jest zdolne do wszystkiego. PiS też, tyle że PiS przez dwa lata robił wszystko: nielegalne podsłuchy, inwigilacja, wieczne wrzaski, awantury, kolejne co głupsze pomysły, z których co drugi był sprzeczny z konstytucją i z demokracją jako taką. Do tego jeszcze należy dołożyć wieczną propagandę sukcesu, gadki o tym jak to zmniejszyli bezrobocie (ano zmniejszyli, skoro z Polski 2 miliony ludzi uciekło przed Kaczyńskim no to poniekąd jest jego zasługa) i jak to w ogóle było lepiej, kiedy w rzeczywistości spychali ten kraj po równi pochyłej. Polityka zagraniczna - bezdennie głupia Anna Fotyga i Kaczyński który Busha traktował jak wielkiego brata, innymi słowy jedno lizusostwo i posłuszeństwo wobec USA.  
A PO? PO wzięło się do roboty. Z ludzmi rozmawia, nie awanturuje się. Nie ma chamstwa PiSu, nie ma wiecznych kłótni, nie ma żądań, nie ma wazeliniarstwa. Nie ma propagandy sukcesu. Jest po prostu rząd, który robi swoje.
I nie wmawiaj mi że PO jest odpowiedzialne za takie pomysły jak ten z wakacjami - to nie jest pomysł rządu, tylko grupy nauczycieli. Nawet jeśli poparł ich jakiś polityk, to po pierwsze nie wiadomo z jakiej partii, a po drugie, nawet jeżeli z PO to jeden poseł i tak nic nie zdziała.

Osobiście zgadzam się z Isentorem, to już nie pierwszy głupi pomysł o którym za miesiąc nikt nie będzie pamiętał. Aha, jeszcze jedno: czy ktoś widział na ten temat coś w internecie? Bo z tego co czytam widział to tylko Boba Fett w telewizji i nic więcej nigdzie o tym nie ma. Ludzie! Gdyby taki pomysł naprawdę ktoś z rządu traktował poważnie, trąbiły by o tym wszystkie media!!!


« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2008, 16:08:01 wysłana przez Gal Anonim »

Respev

  • Gość
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Luty 2008, 16:47:57 »
Cytuj
czy ty aby nie mylisz PO z PiSem? To PiS zawarł koalicję z Giertychem któremu przychodziły do głowy takie głupie pomysły.
Acha, a co to ma wspólnego z tematem? O ile jeszcze pamiętam, teraz nie rządzi PiS, a ministrem edukacji nie jest Roman Giertych.

Cytuj
Wreszcie skończyli z polityką wiecznych żądań i pyskowania, którą prowadził PiS
To znaczy? Jakich żądań? Co żądali?

Cytuj
A PO? PO wzięło się do roboty. Z ludzmi rozmawia, nie awanturuje się.
Ano. I dlatego pół polski wyszło na ulicę i zaczęło strajkować, czyż nie?

Pan Boba Fett chyba nie umie czytać ze zrozumieniem i wprowadził Was w błąd. Wakacje mają się kończyć 20 sierpnia, a nie pierwszego. Mają być krótsze ferie zimowe, ale za to dłuższa przerwa wiosenna (trwająca bodajże 1 miesiąc).
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2008, 17:03:19 wysłana przez Respev »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Luty 2008, 16:57:27 »
widzisz? Nie znasz się na polityce totalnie. Ja się też nie uwazam za taką co wszystko wie. Ale wiem jedno po pierwsze: co Tusk załatwił za granicą? Załatwił to ze teraz Rosja podnisła ceny gazu. A w Niemczech to lepiej się nie wypowiadać bo szkoda słów. Wiecie co? tus pozwolił na wybudowanie jakiegoś porąbanego muzeum pamięci wygnania Niemców (nie wiem czy ta nazwa jest poprawna ale chyba coś w tym stylu). Pozwolił na to by stwożono muzeum które nie zgadza się z Polską historią. Po drugie PiS nie pyskuje. To PO wiecznie próbuje znaleśc jakąś płapke na PiS aby zamaskowac swoje plamy. Np. ten laptop... po co w ogóle ten temat? PiS takich durnowatych  tematów nie zadawało tylko załatwiło wiele rzeczy. Np. Gaz miał być prowadzony z innych krajów. A kochaniutkie PO zerwało jakieś pismo i oto stalismy się nie zalezni od Rosji bo mamy z niej gaz zamiast z tych innych krajów. nielegalne podsłuchy to PO wymysliło , a wrzaski i awantury robi zarąbane PO i nie będziesz mi mówił że jest inaczej! kto wiecznie gada na Kaczyńskich itp.? tylko PO ich oczernia a tak naprawdę się okazuje ze jest to tylko po to by zamaskować swe błedy i zyskać poparcie na oczernianiu niewinnych. Głupie pomysły ma PO. A co do bezrobocia to się mylisz. Tusk powiedział ze będą przyjeżdżać a tu jeszcze więcej wyjechało. A prowadzenie sojuszy z Bushami i innymi było bardzo dobre. Bo co teraz to wszystko spieprzyło PO, które nie potrafi rzadzić. Mówisz PO wzieło się do roboty/ Powiedz mi i wymień co PO zrobiło pozytywnego. Jestem ciekawa co nawymyslasz.


Wiedziałam ze będą się kłócić ze mna o zarabane PO wiedziałam.... ale dobra ja się nie poddam!



PS. Respev popieram Cie!
« Ostatnia zmiana: 22 Luty 2008, 16:59:36 wysłana przez Walentin »

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Luty 2008, 17:50:02 »
Cytuj
Po drugie PiS nie pyskuje. To PO wiecznie próbuje znaleśc jakąś płapke na PiS aby zamaskowac swoje plamy. Np. ten laptop... po co w ogóle ten temat? PiS takich durnowatych tematów nie zadawało tylko załatwiło wiele rzeczy

Taa 2 miliony polaków zwiało za granicę bo co miesiąc za*ierdalali jak woły a potem ledwie na chleb starczało. A twój koffany PiS na czele z kaczyńskim przez ten czas budowali sobie ocieplany chodnik, bo jakiś pierdziel rękę sobie złamał.

Cytuj
Np. Gaz miał być prowadzony z innych krajów. A kochaniutkie PO zerwało jakieś pismo i oto stalismy się nie zalezni od Rosji bo mamy z niej gaz zamiast z tych innych krajów. nielegalne podsłuchy to PO wymysliło , a wrzaski i awantury robi zarąbane PO i nie będziesz mi mówił że jest inaczej!

Big Lol tu padłem, znajdujemy się w wielkim spisku zapoczątkowanym przez PO który ma na celu sprowadzanie gazu z rosji, i wieczne kłótnie i awantury. Ubzdurałaś sobie żę to PO jest winne wszystkiemu: ÂŻe brakuje kasy,szkoła jest rąbnięta,sąsiad obok to stary konserwantysta a nielegalne podsłuchy są masowo kupowane przez PO :). Po za tym dlaczego ma nie mówić inaczej, póki co panuje wolność słowa...

Cytuj
Tusk powiedział ze będą przyjeżdżać a tu jeszcze więcej wyjechało

A powiesz mi skąd masz te jakże dokładne dane?

Cytuj
Wiedziałam ze będą się kłócić ze mna o zarabane PO wiedziałam.... ale dobra ja się nie poddam!

Póki co to ty się kłócisz i wywrzaskujesz że PO to banda złodziei polskich decydentów (pzdro dla cygana).

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Luty 2008, 19:02:39 »
Cytuj
Acha, a co to ma wspólnego z tematem? O ile jeszcze pamiętam, teraz nie rządzi PiS, a ministrem edukacji nie jest Roman Giertych.

To ma wspólnego że to co opisała Walentin to zdecydowanie bardzoej pasuje do PiS niż PO.


Cytuj
To znaczy? Jakich żądań? Co żądali?

Blokowali każdy projekt unijny, kłócili się z całą Europą. Do Niemiec jeździli pyskować o rurociąg, do Rosji i mięso gaz, wszędzie jedna wielka awantura.

Cytuj
Ano. I dlatego pół polski wyszło na ulicę i zaczęło strajkować, czyż nie?

Wiesz, jest na ten temat taka jedna teoria, którą już od wielu ludzi słyszałem i sam ją podzielam. Jedno słowo: PiS. Lokalni działacze PiSu prowokują związkowców do strajów. ÂŚmiej się, mów, że to teorie spiskowe itp. ale taka jest prawda. Co więcej Kaczyński nieświadomie się do tego przyznaje. Połowa Polaków to podejrzewa, a on w tym momencie popiera ludzi "walczących o spełnianie obietnic wyborczych" i mówi że Tusk za ich niespełnianie powinien odejść z polityki. Tak jakby Kaczyński zrobił cokolwiek. O niespełnianiu obietnic to on akurat wie całkiem sporo. Tak samo jak na kłaliwej propagandzie sukcesu którą prowadził - Gierek wysiada.

Cytuj
Ale wiem jedno po pierwsze: co Tusk załatwił za granicą? Załatwił to ze teraz Rosja podnisła ceny gazu. A w Niemczech to lepiej się nie wypowiadać bo szkoda słów

Rosja: pojechał z wizytą. Mimo narzekań PiSu to był duży krok do przodu. Po raz pierwszy od dłuższego czasu ktoś z polskiego rządu nawiązał dialog z Rosją. Nareszcie ktoś wziął się za poprawdę stosunków polsko-rosyjskich, bo PiS w tej sprawie tylko pogarszał. Jak to powiedział Putin: "Mimo wielu prób wywołania awantury między nami, nie udało się to".
Co do cen gazu, to Rosja podwyższa je od lat i zrobiła to też za rządów PiSu. Polski rząd nie ma tu nic do gadania, Rosja to potęga jeśli chodzi o gaz a my nie mamy na to wplywu. Możemy go od nich kupować po takich cenach jakie dyktują, albo gazu nie mieć w ogóle. Więc twoja gadka o gazie jest bez sensu. Tusk nie ma tu nic do gadania.

Niemcy: również cytat, o ile pamiętam był to niemiecki minister spraw zagranicznych (przy wizycie Radosława Sikorskiego): "Wreszcie z Polski przyjeżdża do nas minister spraw zagraniczych po to, żeby rozmawiać, a nie żądać".
Prawda jest taka, że PiS to partia skrajnie antyniemiecka. Kaczyński próbował całej Europie dyktować swoje warunki. Co innego walka o polski interes, a co innego awanturnictwo i wrzaski, niestety PiS stosował to drugie.
Swoją drogą trafnie ujął to profesor Bartoszewski, postać niewątpliwie wybitna w Polskiej polityce. "Wypraszam sobie lżenie Polski przez niekompetentnych dyplomatołków". Podpisuję się z całą stanowczością pod słowami profesora.

Cytuj
PiS nie pyskuje. To PO wiecznie próbuje znaleśc jakąś płapke na PiS aby zamaskowac swoje plamy. Np. ten laptop... po co w ogóle ten temat? PiS takich durnowatych tematów nie zadawało tylko załatwiło wiele rzeczy

"To jest hucpa"
"To jest ustrój hołoty"
"Oligarchia"
"Inni szatani są czynni" (głupota Kaczyńskiego mnie po prostu powala)
"Głodówka to nie jest niezjedzenie kolacji"
"Nie będę rozmawiał z przestępcami"
"Oni są tam, gdzie stało ZOMO"
"Wykształciuchy" - Ludwik Dorn, PiS

Kaczyński i PiS prezentuje po prostu wybitny poziom CHAMSTWA w polityce. Nawet Lepper nie był tak bezczelny jak on (a nawet kiedy bywał - przynajmniej był przy tym śmieszny). No i jest jeszcze to, że co druga jego wypowiedź również ma wybitny poziom - tym razem, umiejętności kłamania i mijania się z prawdą:

"Nie zostanę premierem, jeśli mój brat zostanie prezydentem"
"Marcinkiewicz to premier na całą kadencję"
"Minister Kaczmarek będzie wybitnym współpracownikiem" (co za konsekwencja...)
"Samoobrona to postkomunistyczna organizacja ubecka" (i koalicji z nimi nie należy zawierać)
"Premier Tusk sobie nie radzi. Jeśli jest człowiekiem honoru powinien odejść z polityki, gdyż nie potrafi spełnić obietnic wyborczych" (tyle że Tusk przynajmniej próbuje i dązy do ich spełnienia, a Kaczyński obrażał cały naród, a obietnic nawet nie próbował spełniać. Dla niego wystarczyło że kłamał. co tam...)
"Ciemny naród to kupi" - Jacek Kurski, PiS
"Głos Polski liczy się w świecie" (a to że cała Europa śmiała się z polskiego rządu to inna sprawa)

Wszystkie powyższe wypowiedzi bądź ich fragmenty są autorstwa polityków PiS, głównie Jarosława Kaczyńskiego. "Premiera z zasadami" - trzymać tyłek na stołku, olewać wszystko, obrażać wszystkich, nie dać się zwalić - ot, zasady...

Cytuj
Np. ten laptop... po co w ogóle ten temat? PiS takich durnowatych tematów nie zadawało tylko załatwiło wiele rzeczy

A jak myślisz, czemu Ziobro rozwalił tego laptopa? Dla kaprysu? Istnieje spore prawdopodobieństwo że są na nim dowody na ciemne interesy PiSu w Ministerstwie Sprawiedliwości. Czyli inwigilacja, podsłuchy (nikt sobie tego nie wymyślił, człowieku przejrzyj na oczy! Ktoś przeszukał mieszkanie Szmajdzińskiego, minister nagrywa wicepremiera podczas rozmowy - to są metody państwa totalitarnego. Nawet jeśli Lepper sam kłamał, to i tak nagrywanie go było nielegalne)
PiS załatwia dobre rzeczy? Buahahahaa! PiS się tylko chwalił, a tak naprawdę nie zrobił kompletnie NIC. Co oni takiego dobrego zrobili?

Cytuj
Głupie pomysły ma PO. A co do bezrobocia to się mylisz. Tusk powiedział ze będą przyjeżdżać a tu jeszcze więcej wyjechało.

No cóż, mamy chyba inne informacje bo ja słyszałem o tysiącach ludzi którzy wrócili do Polski.. (nie chodzi mi o te dwa miliony na święta tylko o Polakach, którzy wrócili na stałe)
I nie myle się, bezrobocie zmniejszyło się tylko i wyłącznie dlatego, że tylu ludzi z Polski pouciekało! Przed Kaczyńskim.

Cytuj
nielegalne podsłuchy to PO wymysliło , a wrzaski i awantury robi zarąbane PO i nie będziesz mi mówił że jest inaczej!

Owszem będę ci mówił że jest inaczej bo taka jest prawda i pora ci to uświadomić...
Ziobro nie nagrywał Leppera? Nie było podsłuchów w Ministerstwie Rolnictwa? Inwigilacja dziennikarzy? Przejrzyj na oczy, tak właśnie było, taka była IV RP PiSu!

Dobra - inwigilacja dziennikarzy jest niepotwierdzona. Ale już to że są takie podejrzenia o czymś świadczy. Takie po prostu są metody PiS.

Cytuj
Powiedz mi i wymień co PO zrobiło pozytywnego. Jestem ciekawa co nawymyslasz.

Może lepiej powiedz co dobrego zrobił PiS? Też jestem ciekaw co nawymyślasz...

A co do PO:
 - dialog z zagranicą
 - po prostu spokojniejsza atmosfera... nie ma tych wszystkich afer, które PiS wyrabiał bez przerwy z własnymi koalicjatami... którko mówiąc NORMALNO¦Æ
 - faktyczne dążenie do spełniania obietnic wyborczych (ludzie, "cud gospodarczy" w Irlandii też nie wydarzył się w miesiąc! To musi trwać kilka lat!). A widać że rząd podjejmuje już odpowiednie działania
 - obcięcie posłom dofinansowań na hotele i paliwo (czas najwyższy zacząć oszczędzać na politykach)
 - obcięcie budżetu kancelarii prezydenta i premiera (Tusk obciął budżet nawet sobie, jak wyżej)

Co więcej? Słuchaj, ja nie śledzę każdej ustawy którą proponuję PO. No ale teraz napisz, co takiego dobrego zrobił PiS...

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Luty 2008, 19:09:36 »
Dobra dobry człowieku powiem krótko: opowiadasz głupstwa jak stąd na biegun Północny. Może to się coniektórym śmieszne wyda ,ale: słuchajac wywiadów na Polskim Radiu Jedynce (tylko wywiadów bo muzyka jest beznadziejna i do kitu) można się wiele dowiedzieć... na pewno nie słuchasz tych wywiadów więc nie wypowiadaj się o PiSie w taki sposób w jaki przedstawiłeś bo nic o nim nie wiesz skoro nie słuchasz tyuch wywiadów..... po drugie zacznij oglądać "Sprawę dla reporterów" -tam nieraz wychodza przekrety PO. A po trzecie zacznij oglądac "Autografy" i te inne na jedynce po 21... a się dowiesz co to jest PO i PiS. o!


Jak widać na pewno tych rzeczy nei słuchasz i nie oglądasz... dlatego jesteś mało poinformowany i trzepiesz głupstwa (bez urazy ale nie znalazłam innego słowa bo się śpiesze).

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Luty 2008, 20:00:57 »
Cytat: Walentin
Dobra dobry człowieku powiem krótko: opowiadasz głupstwa jak stąd na biegun Północny. Może to się coniektórym śmieszne wyda ,ale: słuchajac wywiadów na Polskim Radiu Jedynce (tylko wywiadów bo muzyka jest beznadziejna i do kitu) można się wiele dowiedzieć... na pewno nie słuchasz tych wywiadów więc nie wypowiadaj się o PiSie w taki sposób w jaki przedstawiłeś bo nic o nim nie wiesz skoro nie słuchasz tyuch wywiadów..... po drugie zacznij oglądać "Sprawę dla reporterów" -tam nieraz wychodza przekrety PO. A po trzecie zacznij oglądac "Autografy" i te inne na jedynce po 21... a się dowiesz co to jest PO i PiS. o!


Jak widać na pewno tych rzeczy nei słuchasz i nie oglądasz... dlatego jesteś mało poinformowany i trzepiesz głupstwa (bez urazy ale nie znalazłam innego słowa bo się śpiesze).

Aha, to znaczy, że jeśli nie będę słuchać czego Ty słuchasz i czego Ty oglądasz, to nie mam prawa wypowiadać się na temat tych dwóch parti, bo jak to określiłaś - g*wno wiem? Powiem jedno, największa bzdura jaką słyszałem.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Luty 2008, 20:06:05 »
wiesz co? Ty jesteś jedną wielką bzdurą! słuchaj to co ci podałam to jedyne programy w których wypowiadaja się różni ludzie a inne programy są upolitycznione na korzyść PO. O ! teraz sobie zobacz jaki jesteś nizbyt madry pod tym wzgledem. Soory hellow... ale nie chce mi się z toba gadać.

Offline Gal Anonim

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 105
  • Reputacja: 0
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Luty 2008, 17:45:34 »
Cytuj
Dobra dobry człowieku powiem krótko: opowiadasz głupstwa jak stąd na biegun Północny

To może się jakoś ustosunkujesz do tych moich "bzudr"? Skończ z ogólnikami i powiedz coś konkretnego.
I miałaś napisać co takiego dobrego zrobił twój ukochany PiS.

Cytuj
Może to się coniektórym śmieszne wyda ,ale: słuchajac wywiadów na Polskim Radiu Jedynce (tylko wywiadów bo muzyka jest beznadziejna i do kitu) można się wiele dowiedzieć... na pewno nie słuchasz tych wywiadów więc nie wypowiadaj się o PiSie w taki sposób w jaki przedstawiłeś bo nic o nim nie wiesz skoro nie słuchasz tyuch wywiadów.....
(...)

Jak widać na pewno tych rzeczy nei słuchasz i nie oglądasz... dlatego jesteś mało poinformowany i trzepiesz głupstwa (bez urazy ale nie znalazłam innego słowa bo się śpiesze).

Wiesz, Kaczyński też nie słucha i nie ogląda, bo jedyne słuszne media wg. PiS to Radio Maryja i TV Trwam. Wobec ojca dyrektora są bezgranicznie posłuszni, nawet kiedy obraża ich samych (patrz -> "Ty czarownico" o żonie Lecha Kaczyńskiego). Ale to tak na marginesie.
Rozumiem że ty swoją wiedzę o politycę czerpiesz z wywiadów i uznasz że wszystki co w nich powiedzą politycy PiS to najświetsza prawda? Zastanów się trochę nad tym co słyszysz! Sprawda dla reportera? Autografy? Nie rozśmieszaj mnie! Co do ma w ogóle do rzeczy?
A wywiad słyszalem i czytałem już nie jeden. Nie jeden, który udowandnia chamstwo PiS - co lepsze, wynika to z wypowiedzi polityków tej właśnie partii. Nieudolność rządów PiS było widać gołym okiem, zresztą nie potrafili utrzymać się u władzy nawet przez jedną kadencję!
I nie pisz że ktoś im przeszkadzał, bo Tusk nie raz, przy okazji kolejnego wyrzucenia Leppera z rządu, próbował się z PiSem dogadać. Ale Kaczyński wolał postawić na swoim, Tuska się zwyczajnie bał, bo wiedział że to jest normalny koalicjant, który będzie się upominał o swoje, tymczasem Lepper i Giertych byli na łasce Kaczyńskiego - kiedy rozpadł się jego rząd skończyła się ich kariera polityczna i wiedzieli że tak będzie. Dlatego dla Kaczyńskiego to byli idealni koalicjanci, bo wiedział doskonale że mu nie podskoczą. Innymi słowy, miał całą władzę w kraju, tak jak chciał, bo to jest jego jedyny cel.

Cytuj
się dowiesz co to jest PO i PiS. o!

Ależ ja doskonale wiem co to jest PO i PiS. Po to bodaj jedyna normalna partia w Polsce, której polityka prezentuje normalny, europejski poziom (patrz europejskie gazety, króre po wygranej PO i przegranej PiS pisały: "Polacy wybrali normalność").
Natomiast PiS to partia awanturnicza która przez dwa lata tylko obrażała Polaków, dbała tylko o swoje stołki, wprowadzała rządy autorytarne, stosowała szczytowo bandyckie metody.
Chociażby CBA i posłanka Sawicka. To jeden z dowodów na to, jacy niedojrzali i nieudolni są ludzie w PiSie. Sawicka wzięła łapówkę, popełniła przestępstwo - to fakt. Tusk ją od razy wyrzucił z partii, czyli zrobił jedyną logiczną rzecz, którą mógł zrobić. Co natomiast zrobiło CBA pod kierownictwem PiSu? Sprowokowało ją do tej łapówki. Agent CBA wdał się z nią w, ujmijmy to, "bliskie stosunku" po czym wręczył jej łapówkę i wsypał. I ona jest zła bo wzięła łapówkę. Naprawdę trzeba być ślepym żeby nie widzieć tutaj rozmyślnego działania PiSu. To był tonący okręt, wiedzieli dobrze że prawdopodobnie przegrają więc zrobili prowokację. W bandycki sposób spróbowali udowodnić, że PO to łapówkarze. Takich metod nie stosował nawet Hitler.
Inny przykład. Jarosław Kaczyński na konwencji wyborczej PiS powiedział, że sondaże wskazujące zwycięstwo PO są sfałszowane i że w rzeczywistości PiS ma szansę na samodzielne rządzenie. Jarek ostatecznie udowodnił, jakim jest tchórzliwym, niedojrzałym, zakompleksionym paranoikiem, który chce się pobawić w rządzenie.

Cytuj
a inne programy są upolitycznione na korzyść PO

Równie dobrze można podać programy albo i całe stacje (patrz Radio Maryja i TV Trwam) które są upolitycznione na korzyść PiS.

Walentin, z każdą swoją kolejną wypowiedzą udowadniasz że o polityce nie masz pojęcia. "Programy są takie, w telwizji mówią to, w Sprawie dla reportera jest tak, w tamtym czy siamtym jest inaczej, w wywiadach to, tamto jest upolitycznione, bla, bla, bla". Poczytaj sobie, a najlepiej zobacz w telewizji, wypowiedzi ludzi takich jak Jarosław Kaczyński, a przekonasz się czym jest PiS).
Mam wrażenie, że należysz do grupy maniakalnych zwolenników PiSu, czyli grupy skrajnie ksenofobicznej i nietolerującej żadnej innej partii.
Wiesz, wybacz, ale słuchasz Jedynego Słusznego Radia w moherowym berecie?

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Luty 2008, 18:50:34 »
czy ja wspomniałam coś o telewizji Trwam lub Radiu Maryja bo o ile to nie! PO drugie ta telewizja i radio może są dla nas smieszne bo i ja tego nei ukrywam ale ludzie chorzy którzy nie mogą wyjsć z domu na msze moga ja wysłuchać i obejrzeć za pomocą tych stacji. Ludzie starsi we większości (nie mówie ze wszyscy) nie lubia radii typu: Radio Zet lub telewizji typu: TVN. I niestety po tym co napisałeś będę dalej twierdzic ze nie wiesz co to PiS. Dobra uznam ze nie chce się z Toba kłócic bo to bezsensu. będziesz wypisywał ze wiesz co to PiS zcy jakieś tam Po i tak dalej etc. Dlatego nie warto się kłócic. zachowaj swoją teorię na temat tych partii ja zrobie tak samo a unikniemy kłótni. Tak najlepiej. Uznajmy: ty masz racje, ja mam racje. I gitas. Ty wiesz swoje i ja wiem swoje i już się ze soba nie bedziemy zgadzać. Dlatego mówie zaprzestańmy pisac na takie tematy. No chyba ze znowu obrazisz PiS to ja zaczne znowu. No ale po co się kłócić? Ja pzrestane oczerniac PO i git. Nie kłóćmy się bo mi się odpisywac nie chce palce mi odpadaja ,nei mam czasu. Ale jeśli nie odpuścisz to się dalej będę poswiecac...

Pozderki i na zgodę!











PS nie zgadzam się też z Dairin no ale dobra.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2008, 18:52:17 wysłana przez Walentin »

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #16 dnia: 27 Luty 2008, 15:51:26 »
Ech... mój drugi i ostatni post w tym temacie, bo szkoda czasu na takie osobistości jak ty.

Jesteś kimś kto potrafi tylko powtarzać zarzucane ci rzeczy. Tylko w przeciwieństwie do ciebie my jakoś próbujemy to udowodnić. Ty jesteś niczym właśnie politycy PiS. ÂŚlepe oskarżenia bez cienia dowodu. Puste słowa rzucane przez pustego człowieka. Choć nie wiem czy słowa 'Puste słowa" nie jest zbyt zaawansowany językowo dla kogoś kto mówi, że będzie walił literówki jak chce? Chcesz dobrze dla kraju? Haha... śmiechu warte. Jak nawet języka nie szanujesz.

Ja jestem żenujący... a jakiś cytat na to? Cokolwiek? To za dużo na ciebie, bo ty tylko miotasz słowami, które mają sprowokować człowieka. Powiem jedno - słabo ci to wychodzi. Dyskusja z tobą w realu? No proszę... głupiego bym zabił a za człowieka bym poszedł siedzieć? Litości.

Ty nawet nie potrafisz dać kontrargumentów. Durne, głupie, ślepe zarzuty bez cienia poparcia jakimikolwiek słowami.

Co do mózgów wszechświatów. To była mocna ironiaa. Daje ci znać bo już w jednym temacie pokazałaś, że nie masz pojęcia co to jest. Więc ostrzegam, bo sobie nogi połamiesz... Ty jesteś kimś kto udaje taki mózg. Wszystkim zarzucasz brak wiedzy, a ty co robisz? &#*@^# farmazony jakby cię ktoś walnął szpadlem w potylicę.

A co do tego, że oglądasz telewizję. Sama pisałaś, że prasa kłamie nieraz oczernia... a telewizja prawdę ci powie? Hm? Poza tym wierzysz tym przejętym przez PO oddziałom TVP? Przecież jak to mówił sen-sei Kaczuszniczek Jarek, media knują spisek. ;] Jak mówił Niesiołowski : Kaczyński jest jak Gomółka. Każdemu kto na niego naskoczy zarzuca atak na demokracje i czarny PR.

Wiem, że ty tego nie zrozumiesz. Jesteś po prostu za bardzo zapatrzona w siebie. Myślisz o sobie za dobrze by przyjąć krytykę. Twoja nastroszona duma nie pozwala na to. Musisz bronić się wszelkimi środkami choćby nie miały sensu. Jak około 70% treści twoich postów w tematach o Aborcji, Kobietach/Mężczyznach czy tutaj.

I na tyle kończy się mój udział w tym temacie. Bo każdy temat gdzie pojawiasz się ty przekształca się w cyrk. I możesz sobie teraz na mnie pisać co chcesz. Twoje słowa są warte tyle co pusty karton zmoczony przez deszcz.  

Offline Dee'mon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: -259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Porzućcie wszelką nadzieję, wy, którzy wchodzicie.
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #17 dnia: 27 Luty 2008, 16:11:46 »
Cytuj
taaa a Tusk jeździ za granicę na narty na pewno jedzie tam zadarmo... .Spójrz na to jacy zamożni są we wiekszości ludzie PO sami praktycznie bogacze. Lepiej zamiast jeździć na drogie wakacje by dali podwyżke.

A Jaruś to nie jeździł na urlop tak?

Cytuj
Tak pzredłużenie z Rosja to pies.

Brawo w tej wypowiedzi potwierdziłaś swoją głupotę i brak argumentów.

Cytuj
O Boze ależ ty głupote napisał ja krece w zyciu czegoś takiego nie widziałam. I znów jak zwykle sobei oglądałam wiecie co i było o Panu Stokłosie. Otóż kompletną bzdura jest to iz napisałeś coś o domniemaniu niewinności i o braku podstaw. są podstawy tylko Pan Stokłosa finansuje PO więc chyba (nie słyszaliscie o tym) PO musiało wypuscić Pana Stokłosę. A PiS go chciał zamknąć. No a oto dowody iz Pan Stokłosa jest winny i to bardzo:

- Oszukiwał skarb Państwa niepłacąc podatków za swój majątek,
- Ma masarnię z której cały "syf" jest wylewany w grunt. Ludzie mieszkajacy w poblizu tej masarni chorują na choróbstwa poprzez to. ja dziekuję jaki tam smród,
- Ten człowiek uciął na zywca swojemu pracownikomi palec. To musiało boleć.

A czy wyrok już zapadł bo jeśli nie to nieważne czy masz dwie głowy czy zesrasz się w majtki lub zrobisz coś innego to i tak on nie jest przestępcą i jest niewinny.

Cytuj
Yhymmm masz lekceważące podejscie do ważnych i poważnych spraw. Otóz sprywatyzowanie specjalistycznych szpitali jest makabryczne gdyż ile ludzi chce płacić niezłą kasę za przebywanie w takim szpitalu he? Czy kogoś stać? No oczywiście bogaczy tak ale ja sama powiem ze bogata nie jestem. A więc wniosek taki że biedny do piachu a bogaty zyc ma dalej.

A nie wiem czy wiesz sprywatyzowane szpitale lepiej sobie radzą a na opiekę zdrowotną płacimy i tak i tak.

Cytuj
Ta moje argumenty są zyciowe i prawdziwe, realne. A twoje? Lepiej nie mówić.

To ci powiem ze nie masz pojęcia o życiu. A co do argumentów to wiesz gdzie takie bujdy możesz sobie wsadzić?

Cytuj
TVN 24 tak? Psss Boze posikam się zaraz... a wiesz kto rządzi TVN 24 ? Kogo to telewizja i kto ma duże wpływy w niej bo ja wiem a ty się możesz domyślać chyba więc teraz walnałes taka głupote że hej. A twoje posty to są dopiero dziecinne. I nei bierz się znowu za takiego dososłego.

Tak wiem ale ty wiesz lepiej prawda? TVN24 jest telewizja która nie popiera nikogo ale co ja tam wiem ty przecież wiesz lepiej.

No cóż Walentin jesteś rozpieszczoną gówniarą która nie ma pojęcia o polityce co w tym temacie udowodniłaś. Ja nie uważam się za dorosłego za to ty uważasz się za pępek świata i wszech widzącą. A znając cię zarzucisz mnie hasłami "o tu się posikałam "jesteś śmieszy" etc.

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #18 dnia: 27 Luty 2008, 19:04:24 »
"A Jaruś to nie jeździł na urlop tak?"

Ta ale nad Bałtyk do Juraty a tam jest tanio. A Donuś za granice widać ze kasa mu się sypie.



"Brawo w tej wypowiedzi potwierdziłaś swoją głupotę i brak argumentów."

Taa sam jesteś niemadry i piszesz głupoty bo argumenty przedstawiłam w poprzednich postach na to pytanie oczywiscie mogę je jeszcze raz napisać ale mi się nie chce. Takze argumenty mam a twoja głupota wyszła już dawno na jaw. ;pp


"A czy wyrok już zapadł bo jeśli nie to nieważne czy masz dwie głowy czy zesrasz się w majtki lub zrobisz coś innego to i tak on nie jest przestępcą i jest niewinny.
"

Tak jak obciał człowiekowi palec... jak oszukał skarb Państwa co było mu udowodnione to nie jest przestepca tak? Umożono mu wielomilionowe podatki... chłopie jak ty twierdzisz ze taka osoba jest nie winna to idź się schowaj bo nienadajesz się aby w ogóle wypowiadać się w takich tematach.


"A nie wiem czy wiesz sprywatyzowane szpitale lepiej sobie radzą a na opiekę zdrowotną płacimy i tak i tak."

Ta sprywatyzowane lepiej bo w prywatnych rekach... płacić płacimy ale w prywatnych płacimy o wiele wiele więcej. A kto chce płacic więcej? Bo ja nie.



"To ci powiem ze nie masz pojęcia o życiu. A co do argumentów to wiesz gdzie takie bujdy możesz sobie wsadzić? '

To ze jak są dowody przedstawiane publicznie i jest to wszystko co powiedziałam udowodnione to to są bujdy tak? Nie doprowadzaj mnei ponownie do smiechu. TO JEST PRAWDA a ty poprostu nie chcesz się z tym pogodzic. Dlatego tak najwyraźniej piszesz.


"Tak wiem ale ty wiesz lepiej prawda? TVN24 jest telewizja która nie popiera nikogo ale co ja tam wiem ty przecież wiesz lepiej."

przepraszam ale co do telewizji TVN 24 i w ogóle TVN to niestety wiem chyba więcej niz ty.... ;pp



"No cóż Walentin jesteś rozpieszczoną gówniarą ".

I w tym momencie nie wiedziałes co napisac więc mnei obraziłeś. I powiem ci coś może i dla Ciebie jestem gówniara ale przedstawiam ci fakty o których nie masz pojecia.




"Ty jesteś niczym właśnie politycy PiS"

Acha wiesz co ci powiem to PO jest niczym i zawsze niczym pozostanie. dzieki takim ludziom jak Ty i całe jakieś tam PO tacy ludzie jak ja czuja się jakby powrócił komunizm. Który małymi kroczkami z powrotem doszedł do władzy.



"Ty nawet nie potrafisz dać kontrargumentów. Durne, głupie, ślepe zarzuty bez cienia poparcia jakimikolwiek słowami. "

Tak na pewno ślepe tak dobra wg ciebie slepe. A ja podaje prawdziwe zdarzenia. A ze ty nie możesz się z tym pogodzic i w to nie wierzysz myslisz ze to kłamstwa to trudno nie mój problem.


"A co do tego, że oglądasz telewizję. Sama pisałaś, że prasa kłamie nieraz oczernia... a telewizja prawdę ci powie?"

To zależy jaka telewizja, jakie radio... jakie programy ;)


"Twoja nastroszona duma nie pozwala na to. Musisz bronić się wszelkimi środkami choćby nie miały sensu. "


Taaa na pewno bezsensu jak one są sensowne w zupełnosci. Bo są udowodnione. nie wiesz co powiedziec to zajmujesz się moja osobą.










Dobra ja tu na Beke z wami i na wesoło a wy to na powaznie ja z wami nie wytrzymuje i zaczynam pojmować czemu na tym forum jest tak mało dziewczyn. No dobra mi się już nie chce z wami kłócić dlatego przepraszam ale ie zajmujcie się moja odpowiedzią. piszcie w swoim imieniu i koniec. Ja tam uważam że nie powinien być załozony taki temat bo  ci co są za PO maja swoje racje a ci co są za PiS też mają swoje racje i koniec tego się niezmieni. a brac udział w kłótni non stop to bezsensu. przepraszam ale ja chce zakończyć ten spór i zreby było porówno:







PO jest super. PiS też jest super. I git. Uwaga jak ktoś się znowu mnie doczepi to będę dalej pisać i się kłócic bo ja niepopuszczam.


Pozderki ;*





































Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Luty 2008, 19:28:49 »
Cytuj
Ta ale nad Bałtyk do Juraty a tam jest tanio. A Donuś za granice widać ze kasa mu się sypie.

Eee, przepraszam, ale za granicą też jest tanio, jakbyś nie wiedziała? Tak naprawdę, to ja wiem, gdzie pojechał Pan Premier. Do Włoch, do miejscowości zwanej Moeną w góry Dolomity. W tym kraju za narty nie płaci się niewyobrażalnych sum, za karnety płacisz mniej niż 1000 zł, a za hotel jakieś 2000 zł. A za tę sumę możesz sobie pojeździć po całych Dolomitach, ale widząc, że Pan Donald jeździ tylko na Moenie, to karnety kosztują mniej. A jak zapłacisz tyle za hotel, to jest on naprawdę niezły. Z tego wszystkiego wyszło jakieś 3000 zł, może trochę więcej karnety i wyżywienie. No i co z tego wynika? Tak bardzo drogo?

Dla nie wtajemniczonych, mój ojciec i ja z nim rozmawiałem i nam o tym mówił...
Oj Walentin... Do ciebie mówić jak do ściany...

Forum Tawerny Gothic

Sytuacja w Polsce
« Odpowiedź #19 dnia: 27 Luty 2008, 19:28:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything