Autor Wątek: Kierunek - Numenor  (Przeczytany 8744 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #60 dnia: 24 Styczeń 2008, 18:43:33 »
Crisis spojrzał na Marsika i powiedział.
- Nie obraź się Marsik, ale sądzę, że jesteś zbyt niedoświadczony jeszcze, żeby podjąć się sam takiej akcji. Jeśli generał się zgodzi żeby ktoś został, a sądzę, że to powinienem być ja, to mógłbyś zostać jako pomoc dla mnie. Dodatkowo sądzę, że Marant będzie miał dodatkowo kłopoty, oglądałem pewnej nocy gwiazdy i widziałem wielki wybuch, pewnie chcieli wysadzić ten meteor, jak na moje oko im nie wyszło, w nocy widać jak coś się zbliża. Możliwe, że ten posterunek i garnizon będzie przyszłością ludu z Marantu, dlatego ktoś z nas powinien przypilnować budowy i jeśli można, zgłaszam się na ochotnika. - powiedział Crisis robiąc krok w kierunku dowódcy.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Styczeń 2008, 13:41:36 »
Fett nie zwracał uwagi na rozmowy swoich podwładnych. Był teraz zajęty czymś innym - ku jego zdziwieniu podleciał do niego jakiś ptak... tylko raz takiego widział, a było to ponad półtora roku temu. Był wtedy w komnacie króla w sprawie założenia na nowo Gildii Samotnych ÂŁowców... ten ptak siedział w oknie pokoju, na które akuratnie wtedy patrzył... Nie bez przyczyny musiał tutaj przylecieć. Z jednej z jego nóżek odczepił mieszek, w którym po chwili znalazł zwitek papieru z jednym tylko słowem.
- Nie odpływamy stąd - odezwał się wreszcie naczelny wódz armii. - Zabrać wszystkie rzeczy ze statku. Marsik, idź powiedz MeGiddowi, że zostajemy, a potem przejdź się do kapitana i również przekaż mu moje rozkazy. Sprawa jest poważna.
- Dlaczego zmieniłeś plany? - spytał dowódca. - Przecież krasnoludy płyną w stronę Marantu.
- Za to król płynie do nas.
Następnie generał schylił się, wziął w garść trochę ziemi, wsypał ją do woreczka i przypiął go do nóżki niedawno przybyłego ptaka, który zaraz po otrzymaniu sakiewki udał się w podróż powrotną. Fett obrócił się na pięcie i pomaszerował do domu, w którym dotychczas miał swoją siedzibę.

Forum Tawerny Gothic

Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #61 dnia: 25 Styczeń 2008, 13:41:36 »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #62 dnia: 25 Styczeń 2008, 14:22:53 »
Crisis usłyszał co generał rzekł i powiedział.
- No, to musi być gorzej niż myślałem. Meteoryt zniszczy Ombros, to jedyne wytłumaczenie tego, że król ucieka ze stolicy. No to jedyne wyjście jest takie, że musimy czekać aż IsentoR do nas przypłynie z ludźmi z obywatelami miasta. Mam również nadzieję, że armia krasnali zostanie również zniszczona przy okazji, byłby to poważny cios dla maluchów. Jednak co tu dużo mówić? Wracam na wartę. Jeśli ktoś chce dołączyć do mnie, to musi się spieszyć.  - powiedział Crisis, po czym poszedł na miejsce budowy pełnić wartę.

Offline Marsik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #63 dnia: 25 Styczeń 2008, 20:25:40 »
- Tak jest, sir. Już idę. Tylko jedna rzecz. Co się stanie ze złotem, które zostało w mym domu?
Marsik zauważył, że generał najwyraźniej nie ma czasu na takie sprawy, więc czym prędzej pobiegł szukać Megidda.
- O jesteś! - krzyknął. - Generał przekazuje, że zostajemy na wyspie. Nigdzie nie płyniemy.
Z taką samą wiadomością poszedł do kapitana i mu ją oznajmił. Po tym zawrócił się i poszedł w stronę domu generała Fetty.
Jednak po chwili namysłu przypomniał sobie, że ma pełnić wartę przy budowie i czym prędzej tam się udał.

« Ostatnia zmiana: 26 Styczeń 2008, 09:42:25 wysłana przez Marsik »

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #64 dnia: 26 Styczeń 2008, 12:02:09 »
- Doprawdy?– Powtarzał sobie w myślach. Zaraz po otrzymaniu informacji od Marsika zwrócił się w stronę placu. Gdy już doszedł, zobaczył kilku żołnierzy, lecz pośród nich nie było Generała. Tak więc podszedł do, najwyższego stopniem, dowódcy - Lord’a Sado, po czym rzekł:
- Czemu nie wracamy, bronić Marantu, Ombros?
- Nie ma po co płynąć do miasta, gdyż król zamierza płynąć tu.
Zdziwiony kapitan odszedł na bok, a zaraz potem usiadł na najbliższym kamieniu.

Offline Hakuś

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 537
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #65 dnia: 26 Styczeń 2008, 16:04:48 »
-Crisis! Czekaj! Idę z tobą!
-No to pospiesz się, trzeba uważac na tych krasnali...
Hakner wraz z Crisisem i Marsikiem udali się w kierunku miejsca budowy.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #66 dnia: 26 Styczeń 2008, 22:52:34 »
Sado położył się nad brzegiem i zaczął wpatrywać w niebo. Chmury płynęły po nim beztrosko, niczym się nie przejmując.
- A więc ludzie z Marantu ocaleli... - rzekł jakby do powietrza. - Zgodnie z planem powinien być w naszym świecie... cholera... kiedy się wreszcie zjawisz? Potrzebuję cię. Krasnoludy wkroczą zapewne do miasta, na które spadnie meteor, zabijając ich wszystkich. Z tej żałosnej wyspy, wprawdzie nici, będzie się trzeba wybudować tutaj... mam nadzieję, że Chabacik zrobił o co go prosiłem. Nowy zakład... hmm... i mój mithril. Ludźmi z Marantu wprawdzie nie ma co się przejmować, bardziej mnie martwią ci z kontynentu. Będę musiał pomówić z orkami...
Dracon wstał, po czym obrócił się patrząc czy czasami nikt się nie czai. Zdawało mu się, ze coś usłyszał...
- ... Kiedy się zjawisz?

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Styczeń 2008, 20:11:22 »
Pośrodku placu w wiosce pojawiło się ciemnozielone światło, z którego po chwili wyszedł IsentoR.
- Panowie, część obywateli jest już na Numenorze czy Valfden jak obecnie zwać się będzie wyspa. Wasze zadanie dobiegło już końca. Obywatele Ombros wracają ze mną do obozu pozostałych odeślemy statkiem do Ilusmiru skąd teleportujecie się do Elanoi. Po powrocie do obozu członkom armii zlecę pewne zadanie.



Wyprawa Zakończona
Boba Fett - 15 punktów reputacji, 500 sztuk złota
Hakner - 8 punktów reputacji, 300 sztuk złota
Marsik - 8 punktów reputacji, 300 sztuk złota
Crisis - 15 punktów reputacji, 500 sztuk złota
MeGiddo - 15 punktów reputacji, 500 sztuk złota
Lord Sado - 10 punktów reputacji, 400 sztuk złota
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2008, 21:12:06 wysłana przez IsentoR »

Forum Tawerny Gothic

Kierunek - Numenor
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Styczeń 2008, 20:11:22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything