Autor Wątek: Dobry początek ...  (Przeczytany 7447 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Dobry początek ...
« dnia: 21 Styczeń 2008, 12:27:41 »
Ja w pierwszym rozdziale proponuje się udać do wolnej kopani (należącej do nowego obozu) i tam w romowie z inżynierem (nazwy nie pamiętam , jak spr nazwe to podam) dostajemy za free spodnie kreta . A jeżeli dobrze biegać się potrafi to można się udać do górskej fortecy a w zasadzie do kanionu (czy jak to nazwać) i w tym kanionie jest jaskinia po prawej stronie (jak do górskej fortecy się idzie) i w tej jaskini jest orkowy młot (całkem dobry 50 obrażeń). przeszkodo jest cieniostwór w jaskini którego trzeba obejść(jak śpi to się chyba da skradniem przejść) . A skąd potem tyle siły w pierwszym rozdziale skombinujecie żeby go użyć to mnie nie obchodzi  

A jakie są wasze propozycje ?

Offline Feomathar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:08:52 »
1.Najlepiej jest trochę się podszkolić(byle jak), kodem zdobyć zbroję z pancerzy pełzaczy, dostać się do Wolnej Kopalni i wejść do wnętrza(używając K-przechodzenie przez ścianę), a następnie zabrać dwie bronie:topór,,Stary Sędzia", łuk,,Podmuch Wiatru".
2.Iść do SO, a gdy już się tam znajdziemy, idziemy do zewnętrznego pierścienia, idziemy na dachy chat nad targowiskiem, a gdy zobaczymy tunel w kamiennej ściani, wchodzimy tam i przechodzimy przez kolejne drzwi, używając K.Penetrując komnaty, zauważymy długi miecz dwuręczny-Krwawe Ostrze.Można też, idąc dalej, dojść na szczyt-znajdziemy się w zamku.Możemy tam:
-Dostarczyć list Miltenowi-dostaniemy nagrodę.
-Wejść do domu magnatów(przy użyciu niezawodnego K), i obrabować z ekwipunku i oręża Bliznę, Arto i Kruka;zabić strażnika zbrojowni-zdobędziemy niezawodny oręż.
-Zastraszyć Skipa-Mówimy mu że przysłał nas Thorus, i mamy sobie wybrać broń.Skip będzie chciał wiedzieć do czego jest nam potrzebna-wybieramy opcję że mamy wykonać tajne zadanie.To niestety nie wystarczy.Grozimy Skipowi.Wtedy zgodzi się na handel.
-Pokonać znajdującego się w pobliżu Bullita-ma Miecz Strachu.
To tyle.

Forum Tawerny Gothic

Dobry początek ...
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:08:52 »

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:23:04 »
Tak, bo to wielka sztuka przejść grę z kodami.. Ja was ludzie nie rozumiem.. Twórcy gry robią wszystko co mogą byle tylko gra była grywalna, a wy to wszystko niszczycie. Zresztą, co mnie to obchodzi, to wy psujecie sobie grę, nie ja.

Co do tematu :P

Spodnie kreta u inżyniera w Wolnej Kopalni (Swiney, jest niedaleko wejścia do kopalni, pali bagienne ziele) za darmo. Pamiętam, że niezłą kasę robiłem na kowalstwie- tylko dla cierpliwych. Za to co macie, kupcie surową stal (to najtańsze) i zróbcie broń w kuźni na wschód od Południowej Bramy (jest tam kowal Huno od którego kupicie surowce). Tak swoją drogą, jeśli macie wystarczająco dużo siły to możecie owego miecza używać. Na początek to zawsze będzie coś.

Zbroje i broń są dostosowane do zadań i potworów z którymi masz do czynienia podczas ich wykonywania- twórcy pomyśleli o wszystkim. Pod żadnym pozorem nie używajcie kodów! Jeśli już zaczniecie grać z kodami, to nie przestaniecie i nigdy nie poznacie przyjemności jaką możecie czerpać z ukończenia gry bez kodów!

Pozdro
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2008, 13:24:05 wysłana przez Fragenstein »

Offline Feomathar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:28:47 »
[quote name='Fragenstein' date='21.01.2008, 12:23' post='80481']
Tak, bo to wielka sztuka przejść grę z kodami.. Ja was ludzie nie rozumiem.. Twórcy gry robią wszystko co mogą byle tylko gra była grywalna, a wy to wszystko niszczycie. Zresztą, co mnie to obchodzi, to wy psujecie sobie grę, nie ja.

Tak?No to spróbuj wejść łatwo do zamku bez kodów.Zwalisz sobie na głowę pół obozu w walce ze strażnikami.Zresztą z nimi nie ma szans.

Offline Radagast

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:47:12 »
Ja proponuję zbierać wszystko co popadnie (rośliny, kubki, talerze itp.).
Można też nauczyć się otwierania zamków i skradania. Można wtedy okradać domy kopaczy i cieni.

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Dobry początek ...
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2008, 14:50:37 »
a ja wiem jak na I rozdziale wejść łatwo do zamku ;]  Wyciągnij broń przed straznikami i biegnij ;] nie zatrzymaja Cię ;] tylko uważaj żeby za długo nie zwlekać ;].  idziesz do miltena odbierasz nagrode i wychodzisz z zamku. wieczorem wejdź do chat kopaczy (zdala od straży) pobij kilku i zabierz to co mają. Potem sprzedaj na targowisku. możesz też polowac na ścierwojady i ich mięcho sprzedawać. Idź do snafa po zadanie z gulaszem. gdy pójdzie dalej za orena jest zniszczony dom. Kręcą się tam chrząszcze ;] zabij ich i zabierz mięcho. Wyjdź bramą i zabierz pare piekielników. Idź do jaskini będa tam 3 kretoszczury i zabity strażnik. zabierz wszystko nawet toporek obok. masz juz przyzwoitą broń ;]. potem wróć do kucharza i kilka dni zbieraj od niego gulasz. Gdy będziesz miał go dużo możesz go sprzedać albo zjeźć gdy będziesz ranny.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Dobry początek ...
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2008, 14:57:54 »
Chcesz dobreh broni? w zamku, w kuźni (w jednej że skrzyń) jerst tam zaś ZARDZEWIAÂŁY MIECZ DWÓRÊCZNY...

Siłka: 39?
obrażenia - 61...

Z tego zaśm można zabić wszystkie zaś potwory w lesie... Dosłownie...

Qentin Arcymag Wody - Fajny sposób z tym zamkiem ;-]
edit
Next: Zbij Laresa i masz toporek...
« Ostatnia zmiana: 10 Luty 2008, 14:50:46 wysłana przez Lord Arthas »

Offline berek123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 15:18:07 »
Zbroje nie wiem skad można wytrzasnac ale dobra bron i chyba najlepsza oprocz uriziela mazna skombinowac bez kodow. Trzeba tylko nabic 9 poziom i dac wszystko w sile, zeby bylo 95 a potem zabic Lee i wziac jego bron, bo ma 105 obrazen. Tylko jak go bedziecie zabijac to się trzeba trochę natrudzic i dlatego jak bedziecie chciec ja zabrac to  zrobcie sobie zapis. A i jeszcze jedno. Jak się ja mu wezmie to trzeba szybko uciekac bo jego najemnicy pilnujacy wejscia bea strzelac, ale jak się juz ucieknie to pozniej juz nie strzelaja. I przy lee ta bron trzeba zdejmowac, bo beidze cos gadac i was zacznie lac.

Offline Fragenstein

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2008, 17:45:31 »
Cytat: Feomathar
Cytat: Fragenstein
Tak, bo to wielka sztuka przejść grę z kodami.. Ja was ludzie nie rozumiem.. Twórcy gry robią wszystko co mogą byle tylko gra była grywalna, a wy to wszystko niszczycie. Zresztą, co mnie to obchodzi, to wy psujecie sobie grę, nie ja.

Tak?No to spróbuj wejść łatwo do zamku bez kodów.Zwalisz sobie na głowę pół obozu w walce ze strażnikami.Zresztą z nimi nie ma szans.

Tak? To spróbuj przeczytać mojego posta w całości.. Albo chociaż początek bo widzę że nie przeczytałeś.. Nie rozumiesz, że po to są beta testy żeby zobaczyć czy gra jest za łatwa/trudna? Boże, nie chcę być dosadny, ale po przeczytaniu Twojej odpowiedzi wydajesz mi się nieco żałosny.. Ile to razy słyszałem "tego nie da się przejść".. WSZYSTKO DA SIÊ PRZEJ¦Æ! To, że ty nie potrafisz świadczy że nie umiesz grać a nie że gra jest za trudna.

Grę ukończyłem kilka razy i każdą z możliwych gildii. Nigdy nie miałem problemu z dostaniem się do zamku. Jeśli dołączysz do SO to wiadomo, że Cię wpuszczą bo jesteś jednym z nich. Jeśli należysz do NO to dostaniesz przepustkę (medalion, czy list coś takiego) kuriera. Nie pamiętam co było w Obozie na Bagnie ale bardzo możliwe, że masz dostarczyć bagienne ziele więc Cię wpuszczą.

Tak więc.. spróbowałem wejść do zamku bez kodów. Za każdym razem mi się udało. Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz..

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Dobry początek ...
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 21:16:37 »
Pozwole sobie na wprowadzenie 1 zasady , prosze podawać sposoby nie wymagające kodów bo to nie oto tu chodzi
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2008, 21:19:38 wysłana przez fijolek »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Dobry początek ...
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Styczeń 2008, 21:40:59 »
to tak jeżeli idziemy do SO to robimy zadanie od Dextera daje za to 50 bryłek rudy potem uczymy się u Rączki kradzieży bądzi otwierania zamków polecam to 2 i kradniemy rzeczy innym ludziom należy też zabić Mordraga (qwest od Thorusa) ma przy sobie długi łuk i dobrą broni co do walki z karimem ma przy sobie 7 eliksirów uzdrawiających i jeżeli chcesz go poknać to w nocy należy strzelać do niego z luku potem na arenie 1 cios i  bierzemy jego rzeczy. Po za tym bierzemy wszystko co znajdziemy warto okraść skrzynie Diego ma on ponad 120 bryłek rudy za bronie po Mordragu ,Karimie, Kirgo można dostać jakieś 200 bryłek (nie sprzedawaj długiego luku) potem dajemy 100 brylek draxowi i uczy nas skórowania zwierząt z tym lukiem można polować na wilki i sprzedawać skory idziemy do starej kopalni i robimy qwest skrzynia ze składowiska jest w niej ponad 300 bryłek rudy i 3 dobre zwoje kula ognia . od magów ognia bierzemy napój many jest warty 500 bryłek rudy i sam Torrez mówi ze to najpotęrzniejsza i najbardziej wartościwa rzeczy jaka mieliśmy do wyboru to tyle    
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2008, 21:45:30 wysłana przez Pienik »

Offline Uchiha Sasuke

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 156
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Styczeń 2008, 22:17:56 »
Jest  tu mowa o pierwszym rozdziale więc. Pancerz dostaniemy w zależności od tego do jakiej gildi dołaczymy. Jeśli chodzi o broń to na początek polecam orkowy młot nie trudno go zdobyć (miałem go na 5lvl) można także spenetrować starą kopalnie o ile się nie myle to leży tam ze 100 bryłek rudy (chyba tam) a siłe do młota można łuk po zabiciu Mordraga polecam taktyke ataku gdy ten prowadzi nas do NO

Offline xardi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 37
  • Reputacja: 0
Dobry początek ...
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2008, 18:15:27 »
Do berka123:Lee jest nieśmiertelny.
A co do tematu:
Zbroja:Trzeba iść do inżyniera w Wolnej Kopalni,a on za darmo da Strój Kreta.
Oręż:Trzeba sobie kupić surową stal i wykuć miecz.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Dobry początek ...
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Luty 2016, 21:56:13 »
przywracanie wątku

Forum Tawerny Gothic

Odp: Dobry początek ...
« Odpowiedź #13 dnia: 24 Luty 2016, 21:56:13 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything