Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80490 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #40 dnia: 02 Listopad 2006, 23:36:12 »
No to i ja dodam moje trzy grosze to tak nazywam sie ÂŁukasz mam 16 lat niedlugo stuknie 17 :D:D mieszkam w ÂŻyardowie jest to 40 tys. miasto kolo wa-wy no interesuje sie komputerami od srodka wszelakim sprzetem itp. nieraz przeczutam se ksiazke....znaczy instrukcje do gry :) albo cos w tym stylu lubie gry samochodowe, wojenne no i oczywiscie w stylu Gothic chociaz osobiscie oblviona nie trawie :D:D w szkole jestem sredniakiem lubie historie i informatyke no iii jescze w-f kocham Gothica i pilke nozna. KONIEC :D:D pozdro

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Coś o sobie
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Listopad 2006, 18:22:26 »
Jestem Wojtek. Mieszkam w Gdyni (każdy wie   ). Kibicuję klubowi Arka Gdynia (rzecz jasna). Czerwcem, kończę Liceum Katolickie (nareszcie  mam dosyć mundurków!) Jestem zagorzałym fanem Gothic'a oraz Twierdzy (całej serii). Trenuję Unihokey i  Karate Shotokan. Na dzień dzisiejszy mogę pochwalić się ciemno-niebieskim pasem. Do komputera siadam tylko aby poszperać na Tawernie oraz innych portalach z Gothic'iem. Jestem ogólnie wesoły, otwarty (mam nadzieję  ) Słucham przeważnie Rock'a - chociaż metalem nie jestem!    nie lubię takich. Szybko biegam   i dobrze gram w piłkę: ręczną/nożną. Wolne chwile spędzam z przyjaciółmi na przechadzkach i poprawianiu sobie humorów... Moją największą pasją jest KITE SURFING tak to mniej więcej wygląda! Moje plany na przyszłość to:
1. Zdać maturę w Polsce,
2. wyjechać do Niemiec,
3. pracować tam i poznać język,
4. rozpocząć studia,
5. spełniać swoje aspiracje (Tworzyć gry cRPG i strategie)
6. zakwaterować się tam na stałe

Narazie tak sobie wyobrażam moje życie w okresie conajmniej 10 lat  

Pozdrawiam,
Sir William
« Ostatnia zmiana: 17 Grudzień 2006, 18:13:16 wysłana przez Sir_William »

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #41 dnia: 08 Listopad 2006, 18:22:26 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #42 dnia: 01 Grudzień 2006, 15:52:20 »
Mam na imie Karol i mam 15 lat, jestem kompletnym leniem
i za to nauczycielka od histy obniżyła mi ocenę.
Chodzę do 3 klasy gim., uwielbiam serial LOST (który wczoraj
się skończył). Lubię filmy fantasy takie jak Władca pierścieni,
gram w piłkę nożną ( tylko w to). Dosyć dobrze się uczę, ale
chętnie podłożył bym bombe pod moją szkole   .
Moje najlepsze gry to Gothic(1,2,NK,w 3 nie grałem).
Neverwinter Night. Jestem po prostu zwykły chłopakiem  .
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2006, 22:26:30 wysłana przez DODO »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Coś o sobie
« Odpowiedź #43 dnia: 01 Grudzień 2006, 16:08:13 »
Witam mam na imię Jarek i mam 16 lat. Chodzę do I klasy liceum i w sumie jestem zadowolony z tej szkoły. Interesuję się koszykówką, historią i siatkówką. Przy komputerze jestem tylko po to aby posiedzieć w necie albo zrobić jakąś prace do szkoły. Lwią część wolnego czasu spędzam z przyjaciółmi i koleżanką :) Chciałbym w przyszłości zostać prawnikiem więc planuje iść na uniwerek wrocławski. Po skończeniu studiów założę z przyjacielem kancelarię prawniczą albo wyjadę do Stanów. Jeśli to wszystko mi się uda, będę mógł powiedzieć, że spełniłem się w moim życiu... Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2006, 22:26:48 wysłana przez DODO »

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Coś o sobie
« Odpowiedź #44 dnia: 01 Grudzień 2006, 18:26:49 »
Mam na imię Rafał mam 13 lat. Lubię głównie książki i sprzęt elektroniczny i wszystko co z nimi związane.  
Jeśli chodzi o szkołę najbardziej lubię informatykę i historie, nie uczę się źle większość nauczycieli i moja mama mówią na mnie zdolny leń. Lubię horrory i filmy s-f. Nieźle mi idzie też w piłce nożnej, i w innych sportach. Jeśli chodzi o komputery lubię chodzić po necie (tak jak teraz) i grać w RPG'i chodź dobrym FPS'em też nie odmówię. To tyle o mnie..


                 POZDRAWIAM
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2007, 22:23:13 wysłana przez Thrall »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #45 dnia: 10 Grudzień 2006, 10:12:04 »
Na imię mi Michał (misiek). Nazwiska nie podam. Mój nick to cesc, nie typowy ale mnie się podoba. Mieszkam w Lubaniu, takie małe miasto w płd-zach części Dolnego ÂŚląska. Interesuje się sportem, grami i takim tam różnymi pierdołami. Nie lubię lizajdupców, ani zryciuchów. Lubię oglądac fajne meczyki, w szczególności z Borucem.
« Ostatnia zmiana: 02 Grudzień 2007, 18:41:28 wysłana przez Cesc »

Offline Szarleǰ

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 2553
  • Reputacja: 3462
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #46 dnia: 10 Grudzień 2006, 11:19:00 »
Javol. Słuchając się zaleceń polonistki nie zacznę zdania od "no więc". Mojego imienia może lepiej będzie nie zdradzać, bo jest śmiechowe, jednakże najbliższe otoczenie się już przyzwyczaiło. I tak mówią do mnie po nazwisku, więc imienia mojego mało kto używa. Niektórzy mnie już zapewne znają. lecz nie pod tym nickem.  Swoją przygodę internetową, rozpocząłem 31/12/2005. Mieszkam w miejscowości o której nigdy nie słyszeliście (Gdów), więc nawet nie ma powodu, dla którego miałbym wam mówić gdzie się ona znajduję.
Moje zainteresowania ograniczają się do muzyki, piłki nożnej, koszykówki, informatyki, historii i literatury.
To byłoby chyba na tyle  .
 
« Ostatnia zmiana: 19 Marzec 2007, 20:23:58 wysłana przez RooteR »

Offline .::Rayden::.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #47 dnia: 22 Grudzień 2006, 19:04:48 »
Witam wszystkich. Na imię mam Paweł, mam 16 lat, obecnie uczęszczam do pierwszej klasy LO. Miejsce mojego zamieszkania nie jest zaznaczone na żadnej wielkoformatowej mapie Polski, więc nie ma sensu pisać jego nazwy.
W otoczeniu jestem uznawany za człowieka nie tolerującego debilizmu i idiotyzmu w szerokim tego słowa znaczeniu. Jednak jak każdy człowiek popełniam błędy.
Lubię dobrą muzykę, głównie elektroniczną. Interesuję się szeroko pojętą informatyką.
Myślę, że na początek wystarczy.
 
Pozdrawiam.

Offline Aora

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #48 dnia: 30 Grudzień 2006, 22:27:13 »
Witam wszystkich. Na imię mi Ola, nazwiska nie podam bo kogo ono obchodzi ....  Mieszkam w Kraśniku (woj. Lubelskie). Lubię oglądać filmy w szczególności horrory ( Piła najbardziej mi sie podoba), słucham metalu (System of a Down uwielbiam ich), gram w gierki (Gothic rulez) !!   Czasami czytam książki fantasy ( "Eragon" na przykład). Mam kanarka i kota   Chciałabym mieć smoka !!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2006, 02:09:41 wysłana przez DODO »

Offline Dydu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 71
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #49 dnia: 05 Styczeń 2007, 10:27:51 »
Cze jestem Sebastian. Lubię słuchać muzyki, piłkę nożną hoduję ryby.Lubię Grać w RPG gry. Gothic był moją pierwszą przygodą z tego typu grami. Mam nadzieję, że pojawią się nowe części Gothica. Mam 18 lat i w tym roku mam Maturę. Pozdrawiam wszystkich....Dydu
« Ostatnia zmiana: 05 Styczeń 2007, 18:02:06 wysłana przez DODO »

Offline Darken

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 62
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #50 dnia: 17 Styczeń 2007, 17:01:41 »
Nie lubię o sobie pisać
Ale się poświęcę Nazywam się Patryk Interesuje się grami komputerowymi , informatyką,jeździectwem, muzuką i sprzętem komputerowym.
Uffff... to wszystko ledwo żyje ale warto było co?

Offline Roland

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #51 dnia: 19 Styczeń 2007, 11:18:53 »
No to witam wszystkich na forum, dopiero teraz znalazłem czas aby się przedstawić, a więc poznajcie tak niezwykle ciekawą i skromną :P osobę jak ja :D Na imię mam Paweł (23 lata), mieszkam w przepięknej miejscowości jaką jest Dzierżoniów (województwo dolnośląskie). Kiedyś mięliśmy tu z 20 fryzjerów, a teraz buduje się z 50 przychodni :D Interesuję się wszystkim co z komputerem związane, zarówno hardware jak i softem. Uwielbiam kolarstwo, narciarstwo, koszykówkę i pływanie. Jedyne czego szczerze nienawidzę to psy, bo wszystko jest przez nie zasra*e. Słucham każdego rodzaju muzyki (od klasycznej po metal) (od klasyków po nowości). No to tyle o mnie.

Offline ReKiN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #52 dnia: 21 Styczeń 2007, 11:13:28 »
To i ja na samym początku swojego bytowania na forum (jeżeli mnie stąd nie wyrzucą xD) napisze trochę o sobie. Oprócz tego, że mam na imie Robert i jestem fascynatem Gothic'a, lubię politykę i historię. I raczej z tymi naukami wiążę swoją przyszłość. W tym roku czas już zacząć studia myślę o dwóch kierunkach - politologia i prawo. Mam nadzieję, że spełnie swoje marzenia i będę KIMÂŚ w przyszłości.
W Gothic'a gram już sporo czasu. Cała moja przygoda z tym bestsellerem (chyba tak się to pisze) bo żyje w przekonaniu, że śmiało mogę nazwać właśnie w ten sposób tą grę - pare lat temu kiedy to mój kolega namówiony przez swojego brata kupił Gothic I. Opowiadał mi o tej grze sporo czasu ale ja mu tylko powtarzałem: że to nie dla mnie, pewnie mi sie nie spodoba, ą właściwie to już mi się nie podoba. Tłumaczyłem, że na moim uwczesnym sprzęcie to i tak nie pójdzie ale lubie takie czasy - średniowiecza nie przesadzonego z magią. O tym zaraz napiszę bo to moje dziwne, wielkie odczucie. Jednak nadszedł czas kiedy wygrałem batalię z rodzicami i otrzymałem nowy komputer. Napewno wiecie jak się cieszyłem. Spełniło się moje marzenie. Jednak nie było tak super jak mogło się wydawać. Szybko zoriętowałem się, że nie mam praktycznie żadnych gier w które mógłbym sobie łużej pograć. ÂŻadnych nowości. Więc przypomniałem sobie, że mój kolega posieda tego Gothica. Pomyślałem sobie, eee spróbuje może mi sie spodoba przynajmniej pod koniec roku szkolnego sobie w coś pogram. A jak się spodoba i wciągnie to i część wakacji mam z głowy. Zaczęłęm swoją wielką przygodę od pierwszych chwil byłem poruszony grafiką oraz podkładem dźwiękowym i lektoratem. Byłem zafascynowany tą wielką niewiadomą jaką kryje ta gra.
Teraz chciałbym wrócić do swojego wielkiego "dziwnego" odczucia. Zaczęło się to z chwilą rozpoczęcia gry w pierwszą część Gothica. Jestem silnym człowiekiem - za takiego się uważam. Ale to właśnie Gothic mnie pokonał i zdominował. Ten charakter i klimat gdy jest niepowtarzalny tyle momentów w których myslałem, że dostanę zawału tak wciągneło, że do końca życia nie zapomne tej gry. Moje odczucie jest troche smutne jak dla mnie.   Teraz kiedy nie grałem jedynie w Gothic 3 (za słaby sprzęt), chciałbym jeszcze raz zacząć grać od samego początku. Naprawdę czuję, że bardzo bym chciał ale z drugiej strony przez to, że znam tą gre na pamięć odecciewa mi się. :/ Nie wiem dlaczego jeszcze. Być może problem tkwi gdzieś indziej. Niedawno próbowałem coś z tym zrobić. Włączyłem grę: posiedziałem, pozachwycałem się nią i koniec - wyłączyłem. Nie wiem dlaczego siię tak dzieje gdyż żadna gra nie zrobiła na mnie takiego wrażenia jak Gothic i przy żadnej grze nie spedziłem tyle czasu co przy Gothicu. Ehhh :( .

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #53 dnia: 27 Styczeń 2007, 20:12:38 »
Jak poprzedniczka mam na imie Magda, interesuję się informatyką, matematyką, kinem, NAUKA !! :P
Ulubiona muza ? Techno w wykonaniu Dj Krisa i ogólnie Manieczki, Pop też może być.
Latek 15.
Ulubiony Serial : Magda.M ! :)
Miejsce zamieszkania : Kętrzyn

Offline Visor

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 120
  • Reputacja: 23
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #54 dnia: 28 Styczeń 2007, 09:41:35 »
To teraz ja co nieco o sobie powiem  .

Mam na imię Mariusz i mam 16 lat (rocznikowo 17) i mieszkam w Częstochowie. Interesuje się gotowaniem i jest to zawód w którym mam zamiar się kształcić. Jeśli chodzi o sporty bardzo lubię żużel i wyścigi skuterów śnieżnych lecz żadnej z tych dyscyplin nie mam zamiaru uprawiać. Słucham również dużo muzyki moim ulubionym gatunkiem jest stary polski hip-hop (Kaliber44, Paktofonika) ale nie słucham tylko jego. Moim ulubionym gatunkiem gier są cRPG i FPS ale nie pogardzę też dobrym RTS-em typu StarCraft. Nie lubię za to zbytnio gier sportowych. Gram tylko w Demonic Speedway i Sno cross Extreme. Moimi ulubionymi tytułami są :
-Gothic (seria rzecz jasna)
-StarCraft
-Hitman (seria)
-Fallout Tactics
-Bet on Soldier.
I wiele innych, ale do tych najchętniej powracam. To by było chyba na tyle.

Pozdro  .
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2008, 09:40:10 wysłana przez Visor »

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #55 dnia: 23 Luty 2007, 20:20:43 »
Mam na imię Aleks. Uwielbiam grać W tenisa, moim idolem jest Chuck noris, nie lubię kartkówek.
Spędzam wolny czas będąc na forum. Lubię grać w Gothica {ironia}. Czasami planuję jak wymigaćsię od szkoły ale moi rodzice to lekarze więc nie jestt łatwo. I to chba tyle więcej o mnie na Skype

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Coś o sobie
« Odpowiedź #56 dnia: 24 Luty 2007, 14:38:06 »
Mam na imię Mateusz i mam lat dwanaście.Interesuje się grami komputerowymi(Gothic,             NeverWinter Nights 1 i 2,Spellforce 1 i 2 itp.) interesuje się również starożytnym Egiptem i ÂŚredniwieczem.Gothica poznałem dzięki magazynowi komputerowemu o nazwie Click.Pewnego dnia chciałem poczytać sobie gazetke komputerową więc kupiłem Click.Nie patrzałem na opakowanie z grami, ale w domu zauważyłem że na jednym z dwóch opakowanek pisze Gothic.Słyszałem że to ciekawa gra więc zainstalowałem ją.Ta gra wciągnęła mnie jak żadna inna.Pół roku póżniej kupiłem G2.A następne pół roku póżniej G2NK.Pokochałem te gry.(Dla ciekawskich powiem że:)jestem dość wysoki jak na swój wiek,mam niebieskie oczy,blond włosy i jestem średniej postury.Mieszkam w Baczynie(niedaleko Gorzowa Wlkp.)Słucham metalu,rocka,rock and rolla itp.
« Ostatnia zmiana: 24 Luty 2007, 14:40:10 wysłana przez Kirgo32 »

Offline mike.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #57 dnia: 26 Marzec 2007, 20:27:43 »
Na wstępie witam wszystkich ;]

Moje prawdziwe imię to Michał. Mieszkam w okolicach Wrocławia. Co prawda na forum zarejestrowałem się na początku tego roku, ale dopiero teraz zdecydowałem się napisać posta. Interesuje się muzyką metalową, grafiką komputerową, tworzeniem stron internetowych, lubię też czytać o II wojnie światowej (głównie uzbrojenie) oraz o satanizmie. Moje ulubione zespoły metalowe są w podpisie więc nie będę ich tutaj wymieniał. Moje ulubione gry to:
- seria Gothic ;)
- seria Thief
- seria Warhammer 40,000: Dawn of War
- seria Codename: Panzers
- HoMM V
- Morrowind
- Neverwinter Nights
Być może czegoś zapomniałem ;), ale mniejsza z tym.

Offline sid

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #58 dnia: 30 Marzec 2007, 13:43:23 »
Cześć.
Mam na imię Przemo, mam 21 lat. Z zawodu jestem informatykiem - programistą.
Moje hobby to programowanie i muzyka. Jestem gitarzystą i basistą, lubię słuchać punka i nie tylko. Moje ulubione kapele to Sex Pistols i Nirvana, z polskich: Kult, Buldog i wszystkie inne wcielenia Kazimierza Staszewskiego. Nick - chciałem nazwać się vi (od tego edytora tekstu) ale skrypt zażądał minimum trzech liter, więc zarejestrowałem się jako Sid - od pseudonimu Johna Beverly'ego, którego nazwano Sid Vicious.

Ogólnie - służę pomocą przy problemach natury informatycznej. Choć hardware nie jest moją specjalizacją to mogę pomagać również i w tej dziedzinie, pod warunkiem, że nie będziemy szczegółowo wchodzić w architekturę procesora Sparc :D

Pozdrawiam, Sid.

Offline MotS

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Kwiecień 2007, 21:36:55 »
Cześć.

Jestem MotS.

Mam szesnaście lat i chodzę do liceum w Warszawie. Zajmuję się głównie nauką biologii i chemii ale w wolnych chwilach interesuję się astronomią, meteorologią, ale przede wszystkim demonologią. Tak jak admin interesuję się religiami, ale nie z czystej ciekawości, w katolicyzmie upatruję metody na życie. Uprawiam dość profesjonalnie 2 sporty: narciarstwo i żeglarstwo. Chyba nie trzeba dodawać że kocham gothica.

Liczę na wiele miłych chwil na tym foro...
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2007, 21:37:18 wysłana przez DODO »

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Kwiecień 2007, 21:36:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything