Autor Wątek: Coś o sobie  (Przeczytany 80491 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Coś o sobie
« dnia: 08 Kwiecień 2006, 15:15:13 »
Byśmy mogli lepiej się poznać, niech każdy napisze trochę o sobie. A teraz moja kolej...

Wszystko rozpocznie śmiesznym, humorystycznym bądź dla niektórych strasznym tekstem "a ósmego dnia szatan stworzył mnie". Tak teraz już gdy połowa userów czytających ten temat udała się do kościoła zaś ci silniejsi pozostaną by poznać prawdę o mnie. Zacznijmy od wieku gdyż dla niektórych jest on ważnym aspektem życia tak więc przeżyłem już 18 wiosen jednych to cieszy innych smuci lecz mnie mało to interesuje. Jestem spokojnym człowiekiem, który żyje chwilą nie przejmuje się tym co było bądź tym co będzie po prostu staram się "chwytać dzień". Do moich zainteresowań należą takie dziedziny jak astronomia, historia i parapsychologia ciekawi mnie również programowanie, webmasternig, ezoteryka, fantastyka. Staram się poznawać wszelkie religie jakie kiedykolwiek powstały na ziemi lecz nie dlatego, że szukam wiary jestem po prostu ciekawy formy poglądowej na dane tematy, sam siebie określam jako agnostyka. Oczywiście jak każdy szanujący się użytkownik komputera posiadam swój ulubiony rodzaj gier, mianowicie są nim produkty role playing game te serwowane na blaszaka czy na "kartkę". To chyba wszystko na ten wieczór i na tą "rozmowę"...
« Ostatnia zmiana: 05 Luty 2007, 21:54:44 wysłana przez IsentoR »

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2006, 15:47:02 »
Mam na imi? Micha?. Interesuj? si? informatyk?, w szczególno?ci webmasteringiem i grafik?. Ogólnie jestem zaj?tym cz?owiekiem, mam ma?o czasu. Ze szkolnych przedmiotów lubi? najbardziej informatyk?, czasami matematyk?, j. Niemiecki, j. Angielski i W-F (w zale?no?ci od tego co przerabiamy).

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Kwiecień 2006, 15:47:02 »

Offline MG Marantu

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Kwiecień 2006, 22:35:52 »
Ja mam na imie ?ukasz. Interesuj si? grafik? i PHP niestety moja nauka i zainteresowania to jest zazwyczaj slomiany zapal :) W Gothica gram od ujawnienia sie drugiej czesci gry. Przeszedlem najpierw II czesc, a potem I no i na koniec Noc Kruka :).

Offline x4r0x

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Kwiecień 2006, 22:45:11 »
Tak przy okazji, mi?o mi wszystkich pozna?.

Zaczn? mo?e od tego jak mam na imi?. No wi?c, mam na imi? Marcin, mam 17 lat, chodz? do technikum informatyczno-matematycznego. W wolnym czasie lubi? gra? w pi?k? no?n?, oraz pos?ucha? dobrej muzyki. Cz?sto chodz?, na ró?ne dyskoteki. Nie raz lubi? pobawi? si? photoshopem, ale jestem n00bem wi?c nic nadzwyczajnego nie robi?. Mieszkam w mie?cie po?o?onym blisko Kalisza, tzn. Moje miasto nazywa si? Pleszew. Gdy mam okazj? lubi? z kumplami sobie ?ykn?? co? wysoko %. To chyba na tyle.

Pozdrawiam.

Offline VwB

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • Niczym feniks z popiołów
Coś o sobie
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Kwiecień 2006, 22:50:07 »
Mam na imie Wiktor. Mam 16 lat. Pochodze z Olszyny, miasta na po?udniowo-zachodnim kra?cu Polski. W rodzinnych stronach nazywaj? mnie "Wicia" oraz "Sonny". Interesuje si? grafik?  2D oraz webmasteringiem - w szczególno?ci HTML'em. Pozatym lubie pos?ucha?? dobrej muzy(niemiecki i czrny rap ;]), pogl?da? dobre filmy i pograc w gry.

Offline Terranik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 3
Coś o sobie
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2006, 11:40:23 »
mam na imi? Micha? i mam 16 lat :), lubie sobie czasem cos porobic w photoshopie albo w html'u .
lubie sport, a przedewszystkim pi?k?czern? i unihokej. Uwileiam gra? w gry na kompie i wogole si? interesuje grami itp :P to chyba tyle YO! :)

Kristo

  • Gość
Coś o sobie
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Kwiecień 2006, 23:29:38 »
Z mroku wy?oni? si?. Jeden prawdziwy... ten który trwa i nie przemija... walczy z swoim w?asnym losem, swoim przeznaczeniem. Istniej? pog?oski i? zowi? go Kristo alias Numerati, jego prawdziwe imie brzmi jednak Krzysztof. Tak naprawde przyby? z pó?nocnych kresów pa?stwa "nad Wis??", w Wolnym Mie?cie narodzi? si? i tam si? te? osiedli? kecz jego wiek jeszcze nie przekracza 18 lat. Jego historia jest mrocza i ponura... jego ?wiat jest ciemny i smutny, nie warto si? d?u?ej w t? odch?a? si? zag??bia?. Przeby? d?ug? drog? by dotrze? dzi? do miejsca, w którym jest. Praktykuje znajomo?? nauk ?cis?ych (mat-fiz-inf) jest do?? dobry w tym lecz on woli si? zag??bia? w tajniki wiedzy ?ycia. Kocha ksi??ki, filozofie i polemike. Nie nawidzi ignorantów i ciasnoty umys?owej. Lepiej nie stawa? na jego drodze gdy ten jest w pod?ym nastroju, gdy? potrafi zada? cios tam gdzie boli( i to nie koniecznie fizycznie ). Ma do?? specyficzny pogl?d na ?wiat, i jest do?? upierdliwy lecz da si? go na d?u?sz? mete znie??. Jest cz?owiekiem, który s?ucha przeró?nych wariacji muzycznych od muzyki klasycznej do ci??kiego metalu. Nale?y do dziwnego zgrupowania ludzi trudni?cych si? ta?cem. Jego historia wci?? trwa i pewnie nie raz o nim us?yszycie...

Offline Deft

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Kwiecień 2006, 14:37:09 »
Mam na imi? Jurek mam 14 lat cho? wygl?dam na wi?cej. Ucz? si? tak s?abo zawsze jestem zagro?ony lecz zawsze zdaje bo na ko?cu si? bior? ostro do roboty i przechodz? mówi? mi ?e jak bym chcia? to bym by? najlepszy w klasie lecz jestem po prostu leniwy. Ca?e ?ycie móg?bym przesiedzie? na osiedlu z kumplami lub przed kompem siedz?c na forum lub graj?c w jak?? superow? gr?. Moj? ulubion? muzyk? jest HH polski czyli Hg WWO zipera itp. Jestem czasami spokojny czasami szalony nigdy nie mog? znale?? dla siebie miejsca (oczywi?cie nie licz?c to przed kompem). Obracam si? w kr?gu bardzo wa?nych osób w pa?stwem mój dziadek jest politykiem lecz i tak nie za bardzo chce mi si? z nimi siedzie?, gada? bo jako? mnie nie podnieca jak si? spotkam z jakim? wa?nym politykiem.
« Ostatnia zmiana: 17 Kwiecień 2006, 17:40:44 wysłana przez Glief »

Offline Disturbed

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwiecień 2006, 12:38:03 »
Mam na imi? Jakub :/ (nienawidze tego imienia :/). W tym roku sko?cze 13 lat :P. Mieszkam w Anglii blisko Londynu (dok?adnie w Welwyn Garden City). Lubie kompy, muze (rap i h-h ^^) no i laski :D. To chyba tyle :P

Pozdro

Offline Seth

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: 11
    • Karta postaci

Coś o sobie
« Odpowiedź #9 dnia: 24 Kwiecień 2006, 18:20:36 »
Ja mam na imie Marcin ( takie sobie ;p )[Jak to, "takie sobie" ;) . Przecie? to najpi?kniejsze imi? ;] ] uwielbiam kompy i wszystko co z nimi zwi?zane . Z szko?y lubie tylko Infe i to all tak ogólnie jestem uczniem dobrym i nie sprawiam problemów ;]  a co do wieku to mam 14 lat :P
« Ostatnia zmiana: 25 Kwiecień 2006, 14:06:16 wysłana przez Glief »

Offline Exitulus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #10 dnia: 07 Maj 2006, 11:56:51 »
Witam, mam na ime Andrzej ma 16 lat. IsentoR chyba powinien mnie kojarzy? xD
Interesuje si? Air Soft' em taki odpowiednik pintboal z replikami broni 1:1, troche skrobie w Photoshop'ie ale g?ównie retusze. No i nie moge pomin?? ?e jestem prawie naczelnym Redaktorem na GC :]

Offline BakMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #11 dnia: 07 Maj 2006, 12:12:55 »
Heil! ;] Nazywam si? Kamil Patryk W?adys?aw (8 czerwca b?dzie to moje trzecie imi? - bierzmowanie ;] dlaczego W?adek? Bo to s?owia?skie imi? i posiada? je Jagie??o \m/). Rocznik '90, czyli 16 lat rocznikowo mam. Interesuj? si? muzyk? (rock, metal), grami i kobietami ;) Przywia?o mnie z Gothic Center (na którym jestem moderatorem) i mo?na powiedzie?, ?e troch? znam IsentoRa ;] Exitulusa zreszt? te? ;)

Offline Astral

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #12 dnia: 07 Maj 2006, 12:18:44 »
no to moze i ja coś napiszę. mam na imię (wrr jak ja go nienawidze no ale co poradze :/) Filip.Urodziłem się i mieszkam w Gdańsku...wiek zna kilka osób i wystarczy  :P interesuje się kompami,muzą...no i to by było wszystko
« Ostatnia zmiana: 07 Maj 2006, 12:19:10 wysłana przez Astral »

Offline Trane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Maj 2006, 13:25:57 »
Elo!
Mam na imi? Kamil. Jestem z Poznania. Interesuj? si? wszystkim co zwi?zane z komputerami, a w szczególno?ci grafik?. Kr?c? si? przewa?nie po forach warezowych, supportowych itp. No to by by?o na tyle, je?eli chodzi o mnie :]

Offline Didson

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Maj 2006, 19:37:11 »
Imi?-->Micha?
Nazwisko-->A kogo to interesuje
Miejscowo??-->Z?otoryja(woj. Dolno?l?skie)
Wiek-->13 lat
Zainteresowania-->RPG,komputery,sport, i powiekszanie licznika postów(nie nabijanie tylko powiekszanie czyli duza aktywno??)
Co? o sobie-->Wi?c co? o mnie, hmmm, stworzyciel wielu systemó gildii jakie? 95% nie ujrza?o ?wiat?a dzienego, zapalony user na wielu forach i oddany fan Gothica.

Offline Kruk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #15 dnia: 28 Maj 2006, 09:39:40 »
Ja nazywam się Krzysztof.
W szkole jestem najlepszy z historii a najgorszy z angielskiego.
Interesuje się komputerem.
Chiałbym być:pisarzem,bizmesmenem lub programistą.
Czytam Giganty.
Do zobaczenia w krótce.  
Wierny fan Gothica
Niech żyje Gothic.
Kruk
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2006, 09:41:03 wysłana przez Kruk »

Offline Semaj

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 2
Coś o sobie
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Czerwiec 2006, 16:17:55 »
Imi? - Gothic

Nazwisko - Gothic

Zainteresowania - Gothic

Wi?? tak : Interesuje si? troche komputerem i sportem.Najlepsz? gr? dla mnie jak wiadomo jest Gothic.Niestety mam dopiero 13/14 lat i ide teraz do drugiej gimnazjum.Super uczniem nie jestem, ale g?upim te? nie. (akurat :D) Hmmm wi?cej chyba nie powinni?cie wiedzie?.

Offline Charnel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #17 dnia: 04 Czerwiec 2006, 18:00:09 »
Nazywam sie Bartek interesuje si? warezem i BMx-ami :D a oprócz gothica najlepsze dlamnie gry to FIFA 2005 KalOnline i WOW   a.. i mieszkam w Grodzisku Mazowieckim i mam 17 lat



Charnel, Bandyto czy jak tam ci? jeszcze kiedy? zwali...z tego co pami?tam nie masz 17 lat.  
- IsentoR
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2006, 21:11:42 wysłana przez IsentoR »

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Coś o sobie
« Odpowiedź #18 dnia: 04 Lipiec 2006, 23:09:45 »
Zwe się Maks. Nie jestem jakoś wybitnie uzdolniony, ale mam łeb do pctów. Nie mam życia i gram w Tibie!
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2011, 19:16:17 wysłana przez Maksous »

Offline Serpentes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Coś o sobie
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Lipiec 2006, 19:19:56 »
nazywam si? Pawe?, mam 15 lat. Pochodz? z Rumi, ?redniego miasta nieopodal Gdyni. W szkole ucz? si? dobrze, nigy w ?yciu nie dosta?em na koniec roku 2 z niczego. Mam ?redni? 4,4. Lbi? z historiii, a je?li chodzi o angielski to wygrywam wszystkie konkursy, jak leci.
    Lubi? pi?ke no?n? i oczywiscie gierki. Szczególnie te RpG.

Forum Tawerny Gothic

Coś o sobie
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Lipiec 2006, 19:19:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top