Autor Wątek: Runa do Ognistej Strzały  (Przeczytany 4292 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline bardzomalodobry

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Runa do Ognistej Strzały
« dnia: 19 Styczeń 2008, 09:55:34 »
problem wydaje się byc smiesznie prosty ale strasznie uciazliwy jak wiemy zaby zostac przyjetym do klasztoru trzaba stworzyc rune ognista strzala i tu pojawia się moj problem :/ wykupiłem wczesniej wszytskie runy tego czaru gdzie moglbym znaleźć takowy zwoj wiem ze jest kolo wizy Xardasa ale czy jest jeszcze moze gdzies inny ? mimo tego ze nie przyjeli mnie jeszcze do klasztoru jestem w GD jest to juz 2 rozdzial ale i tak u nikogo nie można kupić tej runy pomożcie ..

Offline Hadriel

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2008, 10:15:51 »
Runę sam zdobywasz gdy przechodzisz próbę ognia. Jak pokonasz tego gościa to jest w jaskini taki kufer do którego dostałeś klucz musisz nim go otworzyć i wsiąść runę.

Forum Tawerny Gothic

Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Styczeń 2008, 10:15:51 »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Styczeń 2008, 10:37:35 »
Cytuj
Emeryt zadaje nam zagadkę. Rozwiązanie znajduje się (na mapie) koło czarnego trolla. Gdy jesteśmy na placu koło jaskini potworka, idziemy linowym mostem, przeszukujemy dolinkę (w której jest kapliczka) i za krzakami znajdujemy wejście do jaskini w której skręcamy w prawo. Opróżniamy kufer i do klasztoru. Teraz gadamy z Ultharem. Do tworzenia runy potrzeba siarki i zwoju ognistej strzały. Graty te można kupić u Goraxa. Jak już będziemy je mieli to idziemy do biblioteki do Hyglasa, prosimy go aby nauczył nas tworzyć runę. Jak nauczy to ją robimy (dla niekumatych: przy stole runicznym).

Wszystko jest na stronie, wystarczy poszukać. ;)
A ten emeryt, jakby nie kapnął się, to ten gość, który dał Ci za zadanie zrobienie tej runy.

Offline bardzomalodobry

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Styczeń 2008, 11:12:05 »
przepraszam bo chyba was trochę zmylilo ostatni wyraz nie chodzi mi o rune tylko o zwoj ? wykorzystalem wszytskie zwoje gdzie tylko można bylo kupić i znaleźć tak mi się wydaje w pierwszym rodziale gdzie mogę jeszcze znaleźć te zwoje  ?

Offline Servin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Styczeń 2008, 11:53:32 »
Zwój można kupić u Goraxa.........

Offline bardzomalodobry

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:49:09 »
dziekuje za pomoc :) w sumie taki malo wazny zwoj ale jakze upierdliwy ;) jeszcze raz dzieki ...

Forum Tawerny Gothic

Runa do Ognistej Strzały
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:49:09 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top