Autor Wątek: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?  (Przeczytany 62329 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cr4sh3r

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #20 dnia: 23 Kwiecień 2008, 11:28:03 »
W 2 rodziale? Omg wtedy to łatwo wystarczy 2-3 zwoje przemiany i byle jaki łuk. Lvl nie jest tak ważny ja idę na tym na którym już mogę iść (znaczy ile dobije) bo i tak tam misji gdzie trzeba się mordować nie ma (przywódce zębaczy luruje do tego oboziku na dole oni na luzie go masakrują). I naprawde nie trzeba bawić się z lvlowaniem, ja poszedłem z bronią 35 obrażeń (miecz Roda bo mu podkosiłem xD) i nie było problemu ;).

Offline Celeb

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 135
  • Reputacja: -2
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Maj 2008, 20:22:54 »
W podstawówce Magiem Ognia to ja polazłem na 11lv. i wykosiłem wszystkie orkowie na przełęczy [chyba mieczem mistrzowskim].Mi na grę ogólnie w drugim rozdziale wystarczy nienajgorsza broń, zbroja, no i jakieś umiejętności.Mikstur szybkości i przemian nie stosuje zwykle [raz użyłem w smoczego zębacza, by zajechać parę zębaczy].

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Maj 2008, 20:22:54 »

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Maj 2008, 20:57:10 »
możesz isc na kazdym levelu, wystarczy zwój przemiany i pod taran zapierniczać :P

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Maj 2008, 21:04:56 »
To zalezy kim jestes
Straznik:Ma slabe zbroje i tylko lekka może mieć jak idziesz więc radze dużo mikstur szybkosci i leczniczych,pare zwojow przemiany,dobra bron i sila
Mag:Pare run NIE ROB RUNY STRACHU W  GD LEZY TRACISZ TYLKO RUNE  i mikstury szybkosci a leczniczych nie musisz jezlei masz runy lecznicze,jak stracisz mane to koniec bys mial więc radze tez bron
Najemnik:Srednia zbroja najemnika,kusza lub luk i dobry miecz polecam bronie dwureczne bo na koncu gry wszystkie dobre są na dwie rece więc cwiczenie się w jednorecznej to potem strata PD,i tez mikstury szybkosci lecznicze moga byc ale nie tak dużo jak straznik

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Sierpień 2008, 21:00:15 »
bRY , jestem juz w 2 akcie i mam 4 poziom , zbroje najemnika , i słaby miecz szeroki , czy z takim wyposażeniem moge iść do górniczej doliny ?

Wiem że jest taki temat , ale jest zablokowany .

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #25 dnia: 08 Sierpień 2008, 21:04:32 »
A ile procent masz posługiwania się bronią jakie mikstury i czy masz jakieś czary (jeśli nie masz to idź do miasta one w GD się przydają)

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #26 dnia: 08 Sierpień 2008, 21:42:51 »
Masz czwarty poziom doświadczenia? Trochę mało. Wykonaj wszystkie questy w Khorinis i dopiero potem idź do doliny. Możesz iść teraz do GD, ale łatwiej ci będzie, jeśli się trochę podszkolisz i zdobędziesz lepsze wyposażenie.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #27 dnia: 08 Sierpień 2008, 21:48:33 »
z 4 poziomem to może mieć maks 30 sioły i zero skilla w czymkolwiek.. Nie wiem jakim cudem masz już drugi rozdział, ale z takim poziomem odradzam wędrówkę do jaskini kretoszczurów. Dla mnie optymalny poziom na wyprawę do górniczej doliny to około 11 - 14 poziomu, tak, żeby bez problemu sobie poradzić i nie srać ze strachu na widok 3 polnych bestii w kupie. Podszkol trochę swojego bohatera

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #28 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:41:03 »
Dobrze  , porobie zadania  i postaram się nabić 10 poziom

A tak pozatym , dacie jakieś wskazówk jak się walczy w gothicu 2 ? ;/ Jak uderze w lewo to musze czekac az skonczy zeby znow dac atak w prawo , a w tym czasie przeciwnik zada mi 2 ciosy ;/ I przez to ledwo co se radze z zwykłym obywatelem w Khorinis , pls pomóżcie.

Pozdrawiam

Offline artur1231852479

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #29 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:57:41 »
nie dziw się  nie jesteś nawet na poziomie wojownika :) jak dojdziesz do tego poziomu będziesz mógł szybciej zadawać ciosy:) a doradzić coś większość postaci można zabić atak a potem blok i po jego uderzeniu znowu atak i powtórka z rozrywki:0 możesz też go obiegać i zadawaćciosy od tyłu zanim on zdąży się obrócić :)
pozdro

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #30 dnia: 08 Sierpień 2008, 22:58:17 »
Zależy od broni. Dam ci podpowiedź na broń jednoręczną. Jeśli uda ci się wydać więcej niż dwa ciosy zanim cię zaatakuje to znaczy że masz dobre tempo. zawsze po atakach rób unik (w wypadku trola) lub zrób blokadę (w wypadku potworów z bronią i ludzi). niewiem czy to coś da ale jak spotkasz orka z twoim lvl to radze ci się przemienić w zębacza lub cieniostwora. Jest jeszcze jeden sposób: był taki filmik, w gothica grał zapewne Niemiec i tak umiał grać (chyba na klawiaturze albo pogrzebał w ustawieniach) że ork nie miał z nim szans (chociaż że miał 1 lvl)   

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Sierpień 2008, 10:04:00 »
Ja do Górniczej Dolinyide prawie zawsze na 7-8 lvl.Zawsze mam kilka zwojów przemiany i 3 mikstury szybkości.

McSloniu

  • Gość
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Sierpień 2008, 00:13:36 »
Ja tam byłem na 3 ;D serio. Jak grałem I raz w Gothica II ale stare dobre czasy i miałem 3 rozdział i 3 poziom. Nie wiem jak to zrobiłem.... a teraz zawsze gram z Krukiem idę tam koło 16, 18 poziomu. A i popieram Xarak Bunt, na kodach grają cieniasy.

Offline KravMaga1993

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bronią mędrca jest słowo, bronią wojownika miecz.
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Sierpień 2008, 14:38:15 »
Poziom jest nie ważny, do górniczej doliny dostaniesz sie przez kopalnie jest to skrót. Wychodząc biegniesz szybko na tą wielką wyrzutnie i wchodzisz orkowie ciebie nie złąpią, tylko uwarzaj.

Offline Rhobar XXIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Sierpień 2008, 21:38:54 »
ja kiedy byłem w GD miałem 20 level i było mi łatwo więc radze miec ten level

Offline Biblu$

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Poprostu biblus
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim leverze)?
« Odpowiedź #35 dnia: 31 Sierpień 2008, 13:15:04 »
zgadzam sie z reszta niewazny jest lv a tutaj uwaga mam dla was ciekawostke co do tego aby skutecznie uciec przed orkami ;) wystarczy idac caly czas skakac to jest najlepszy sposob ! nietrzeba zadnych mikstur szybkosci i tracic zloto wystarczy isc i skakac caly czas troszke przechylajac sie na lewo i prawo ja tak robilem i uszedlem bez drasniecia na 8 lv magiem ;]

Offline diegoziom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?
« Odpowiedź #36 dnia: 23 Październik 2008, 20:44:14 »
Musisz wziąść troche mikstur najlepiej kupić zwoje przemiany naprzykład w wilka jak idziesz przez przełęcz to zabij 2 młode wilki i przylevel ścianie przełęczy zobaczysz grotę wchodzisz idziesz tunelem tam pokonasz pare szczurów idziesz przez taki jagby most i pokonasz pare wilkow jak wejdziesz do kopalni będziesz w górniczej dolinie wtedy idź w dół i zobaczysz filmik wtedy zmień się w np. wilka i biegni do starego obozu. :)

McSloniu

  • Gość
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?
« Odpowiedź #37 dnia: 01 Listopad 2008, 11:38:23 »
Przydają się zwoje przemiany, mozna kupic u Ignaza. Albo mikstrury szybkosci. Jak bys zdobył przemiane w Smoczego Zębacza (zwój w jaskini pod wodą w rzece nie daleko mostu) mógłbyś pozabijac słabsze potwory bez problemu zbobywając pare poziomów.

Offline komario

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • NIE UÂŻYWAJ KODÓW kody są jak narkotyk
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?
« Odpowiedź #38 dnia: 16 Grudzień 2008, 15:54:49 »
radziłbym żebyś najpierw kupił zwoje przemiany w wilka i mikstury szybkości. Kiedy przekroczysz drzwi przełęczy zabij parę wilków i skieruj się na lewo tam będą tylko wilki i szczury w końcu zobaczysz taki niby mostek przejdziesz po nim zabijesz wilki i wejdziesz w taki tunel kiedy już wyjdziesz z tunelu będzie noc skieruj się w lewo i obejrzyj sobie filmik. BRAWO jesteś w górniczej dolinie. Pojdz ścieżką na dół tam powinineś spotkać miśliwego, który ci powie jak masz dojść do zamku. Posłuchaj rady myśliwego jak dostać się do zamku albo przemień się w wilka i idź do zamku orkowie cię nie zaczepią jak będziesz wilkiem.
10 level wystarczy, wystarczy nawet piąty.
Jakbyś nic nie zrozumiał co ja tutaj pisze to poczytaj troche na stronie głównej tam powinno być napisane jak ominąć orków.




                                                                                     

Offline kolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Sierpień 2009, 21:57:57 »
Ja w Gothicu II zazwyczaj chodziłem na 13-15lvl , i to w zupełności wystracza, chyba że chce się udowodnić jakim to pr0 playerem się nie jest i się chce od razu wybić całe oblężenie.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kiedy pójść do Górniczej Doliny (na jakim levelu)?
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Sierpień 2009, 21:57:57 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything