Ankieta

Jaki jest m

Auto
23 (19%)
Autobus
15 (12.4%)
Tramwaj
4 (3.3%)
Poci
6 (5%)
Rower
24 (19.8%)
W
38 (31.4%)
Inne
11 (9.1%)

Głosów w sumie: 93

Autor Wątek: Mój środek lokomocji to...  (Przeczytany 16812 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Styczeń 2008, 10:44:55 »
O ile mi wiadomo ten temat powstał o tym by dyskutować o tym czym podróżujemy ewentualnie który jest lepszy, wygodniejszy etc. (przecież sam zakładałem no nie) A nie jak szanowna pani Dairin o tym, że trzeba ratować środowisko.  Wiem, że ten dział to coś w stylu Hyde Parku ale bez przesady z tym offem.

Wracając do tematu to przez ostatnie kilka dni nie używam żadnych środków lokomocji. No może z wyjątkiem własnych nóg, chodząc po domu gdyż zdrowie nie dopisuje.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Luty 2008, 01:34:17 »
Nie mam samochodu bo mi nie potrzebny chociaż przydał by się samochód moim rodzicom przewozili by mnie do szkoły no ale mam nogi do czegoś przecież służą prawda przynajmniej je rozruszam      

Forum Tawerny Gothic

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Luty 2008, 01:34:17 »

Offline Krystian55

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Luty 2008, 08:46:52 »
To zależy od pór roku:
Wiosna - piechotbus :)
Lato - Rower
Jesień - piechotbus
Zima - auto

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #23 dnia: 20 Luty 2008, 15:38:02 »
Do szkoły jadę busem, 20 minut i jestem na miejscu, do kumpli busem albo rowerem (mieszkają w innej dzielnicy niż ja), czasem jakieś przejażdżki rowerem z kumplami. Od czasu do czasu ktoś mnie podwozi autem do szkoły.

Offline Nessa

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2744
  • Reputacja: 3261
  • Płeć: Kobieta
  • Nuda :(
    • Karta postaci

Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #24 dnia: 20 Luty 2008, 17:18:18 »
Do szkoły najczęściej chodzę na piechotę chociaż mam do niej daleko.  Autem to jedynie na dłuższe trasy. W lato (przeważnie na obozach) autokar to mój "drugi dom".
Moim ukochanym "środkiem transportu" (nie ma go w ankiecie =O) są oczywiście konie. Byłoby to oczywiście niemożliwe (i dobrze) jeżdżenie nimi po mieście. Chodzi mi tu bardziej o plener. Są to naprawdę genialne zwierzęta ^^
Oczywistym jest ,że nie uważam koni za takie "typowe" środki transportu. Traktuje je bardziej jak "przyjaciół" ,ale mimo wszystko zaznaczyłam także "inne" ,bo przemieszczać się na nich można ;]

Offline MZM

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #25 dnia: 20 Luty 2008, 18:53:39 »
Cytat: krassus
Moim zdanie rower jest wynalazkiem samego Innosa! Wakacje- 3 rano pobudka, wieczorem powrót do domu po przejechaniu 250 km! Spojrzenie kolegów na wyrzeźbione łydki- bezcenne   a tak na poważnie gdy się jeździ we dwóch na kolażówkach, to po przejechaniu 250 km człowiek na rowerze obok przestaje być kumplem czy przyjacielem, a staje się bratem!

Jak masz coś do xc to może się na wakacjach gdzieś przejedziemy, bo w kolażówkach nie gustuje. :P
Rzeszów rocks. xD

W sondzie wybrałem Auto, choć rowerem czy własnymi nóżkam teżi nie gardzę(w przeciwieństwie do brata, który nawet do sklepu-jakieś 300metrów-jeździ autem bo mu się nie chce bujać na nogach. ) po prostu lubię być gdzieś szybko na czas. A w lecie, owszem, rower króluje.

Offline Selena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #26 dnia: 20 Wrzesień 2008, 22:29:00 »
To zalezy gdzie i kiedy ;) czasami rower częściej bus albo samochód :)

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Wrzesień 2008, 13:49:55 »
Oczywiście to zależy od tego gdzie się chcę dostać. Jeżeli IDÊ do jakiegokolwiek miejsca w mojej wsi to zdecydowanie na własnych nogach, ponieważ lubię chodzić i biegać, a nie cierpię jeździć rowerem (i sam nie wiem czemu). Jeżeli jadę do pobliskiego miasta to autobusem. 25 minut drogi i jestem w centrum (chociaż od czasu do czasu zdaży mi się iść do miasta z buta, ale tylko i wyłącznie gdy idę z kimś, bo samemu nie chce się iść 18km). A jeżeli JADÊ gdzieś dalej to najczęściej samochodem albo pociągiem. Mówiąc krótko to najbardziej lubię chodzić na własnych nogach ;).
« Ostatnia zmiana: 23 Wrzesień 2008, 13:50:33 wysłana przez Kirgo32 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Wrzesień 2008, 22:15:09 »
A mój środek lokomocji, to spadochron, helikopter i samolot, którymi bez problemu dostaję się gdzie chcę. Trochę trudno nimi wylądować, ale jakoś się udaje. OK, teraz poważnie.
Do szkoły, jak i ze szkoły do domu przeważnie docieram busem, czasem samochodem (jako pasażer, jak na razie), a czasem także po prostu na nogach, kiedy spóźnię się na busa lub nie ma kto po mnie skoczyć autem. Niestety, ten ostatni środek lokomocji ,,na nogach'' jest najgorszy :P. Muszę wtedy dawać pod górkę jakieś 2,5 km, co daje całkiem niezły trening, ale niestety kosztuje też sporo wysiłku. Cóż, jestem już do tego przyzwyczajony i nie męczy mnie to aż tak bardzo, jednak gdybym miał tak ciągle łazić, to bym się chyba wykończył. Z tych samych środków lokomocji korzystam także, jak do miasta chcę się dostać albo w inne dalekie rejony, ale to już robię przeważnie samochodem lub motocyklem. Z pozostałych wymienionych środków lokomocji nie korzystam. Pociągiem nie mam gdzie dojeżdżać, a tramwaja w moim mieście nawet nie ma. Autobusem też nie mam potrzeby się tłuc, zaś rower mnie nie kręci, a poza tym nie nadał by się do jazdy do szkoły, a nawet gdyby, to po lekcjach by go już nie było lub byłby rozkręcony :P.

Offline Ana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Kobieta
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #29 dnia: 22 Październik 2008, 18:24:01 »
Przeważnie nogi,lubię chodzić zdrowo jest chodzić. Na drugim miejscu środki lokomocji miejskiej typu tramwaj,autobus miejski. A jak już Prawo Jazdy otrzymam to będzie samochód.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #30 dnia: 31 Październik 2008, 21:28:16 »
Póki chodzę do tej szkoły co chodzę to moim transportem są moje nóżki odziane w wygodne butki. I tak zasuwając w 20 min dochodze do szkoły. A jak pójdę na studia (o ile się uda) to pewnie przerzucę się na pociąg/kolejkę bo samochodem do wawy to strata czasu. Samochodem ok 1 godziny i dłużej, a kolejką 20 min + 20 na dojście do kolejki.

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #31 dnia: 31 Październik 2008, 22:06:30 »
Ja przeważnie jeżdżę do szkoły Gienio-Busem, czyli Autobusem, przedrostek Gienio był od imienia kierowcy, ale teraz jest nowy, Marcel. Podczas wiosny i innych cieplejszych dni jeżdżę rowerkiem, nie ma to jak stary niezawodny rower, nie trzeba tankować, nie trzeba płacić, wsiadasz i jedziesz. Jako że mieszkam na wsi to wszędzie dostanę się pieszo, ewentualnie rowerem na średnie i dłuższe dystansy. Na dłuższe dystanse(10km i więcej) jeżdżę motorem, kiedyś posiadałem przepiękny motor Jawę 50, wspaniały motor, więcej sie napchałem niż jechałem, ale to było kiedyś. Teraz to jeżdżę skuterem, jest wystarczająco szybki i praktyczny. Do szkoły nim jeszcze nie jeżdżę bo nie mam uprawnień, dopiero w tym roku będę zdawał test na Kartę Motorowerową. Dla ciekawskich skuter to Gilera Runner SP, jego pojemność skokowa to 80cm3 co oznacza że jest dość mocna, potrafi nieźle przykopać. Na zdjęci jest pokazany jej wygląd, ale moja różni się kolorem(jest fioletowo-czarna), ma większą szybkę i kuferek. ;p
« Ostatnia zmiana: 07 Styczeń 2009, 19:07:27 wysłana przez Foltest »

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #32 dnia: 02 Listopad 2008, 11:51:46 »
Wszystko zależy od tego gdzie i kiedy.

Do szkoły to raczej samochodem szczególnie w okresie zimy i jesieni. Ze szkoły to na piechotę do domu. Ogólnie to głównie samochodem/rowerem/piechotą.

No czasami też swoim prywatnym helikopterem, albo łodzią podwodną ;D

Offline Valdar

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 178
  • Reputacja: -125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Syn Marnotrawny
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Listopad 2008, 11:42:34 »
No jako iż mam motor i prawko na niego to będę jeździł nim jak będę wiedział że są korki w moim mieście ( a na pewno są bo to codzienność ;P ).

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #34 dnia: 13 Grudzień 2008, 12:22:57 »
Ja najczesciej jezdze:
1:rowerem
2:autem
3:autobusem

Offline Laki13

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Grudzień 2008, 23:03:28 »
Moje środki lokomacji to:
Rower - Szczególnie podczas lata.
Autobus/Bus - Kiedy nie można skorzystać z samochodu.
Samochód - Najczęściej używany środek lokomocji.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Grudzień 2008, 22:32:29 »
Rankingxp
1.samochód-wycieczki,miasto,wakacje
2.nogi-do szkoły,miasto,do kolegi w sumie prawie wszędzie
3.rower-jak wyżej,tylko że aktywny w wiosne i lato.W zimie sanki go zastępują:).

PS.100 postXD.

Offline L.E.N.I.N

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 106
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Styczeń 2009, 18:46:58 »
W wakacje rowerem bądź innym sprzętem np.rolkami a do szkoły na piechta

Oktawian August

  • Gość
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Czerwiec 2009, 19:20:54 »
Moje środki lokomocji to:
własne nogi - najczęściej na nich
samochód - nieraz gdzieś mnie pod wiązom autem rodzice,brat lub gdzieś z nimi pojadę ,ale jak będę miał 18 lat i zdam prawo jazdy to będę jeździł autem.

Offline Rychu, mag Beliara

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
  • ~Kochamm zwierzenta ale najmniej kretoszczury
Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Czerwiec 2009, 22:12:14 »
ja z bóta pociongam w długom bo tak jest zdrofo i wogule fajnei ejst tak jak jest i nikt mi nie bedzie muwil rze nogamif ajnei nie jest i ja nie lubie tych wszystkih chamuf co to bemw jezdzom chuje po miescie i umca umca leci i ja wole nogi. I jeszcze czasami rowerem tez

Forum Tawerny Gothic

Odp: Mój środek lokomocji to...
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Czerwiec 2009, 22:12:14 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything