Autor Wątek: Jasiu i Przyjaciele  (Przeczytany 4930 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« dnia: 14 Styczeń 2008, 21:45:18 »
Jasiu to mod komediowy... robię to od jakiegoś czasu chociaż musiałem zatrzymać prace z powodu ocen... ale niedługo wszytko będzie cacy.Stawiam wam mój mod jak na tacy... tylko trochę poczekajcie... zaczynajmy od tego że Jasiu jest idiotą i ma kumpli Henia, Stasia, Wiesia i Gienia... rozbijają się na wyspie... i muszą się przekonać czy to bezludna wyspa czy nie... mod będzie rozbudowany... z początku  miał być "mini" lecz trochę się rozwinęło...
robię go z dzikimbenem4.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2008, 22:02:03 »
Jeżeli za moda bierzesz się tak jak za "hip-hop" i będzie on takiej samej jakości to błagam:

OSZCZÊD¬ NAM TEGO

Powodzenia przy tworzeniu, krzyz na drogę, czopi-czop i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia..

Forum Tawerny Gothic

Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Styczeń 2008, 22:02:03 »

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Styczeń 2008, 22:03:25 »
Czyli taka paradia? Czego to ludzie nie wykombinują :P No cóż chetnie poczekam na ten mod bo chce się dowiedzieć co to takiego. Nie podałeś tylko do jakiej czesci gothic bedzie mod.

pozdro, Onar.

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Styczeń 2008, 22:07:40 »
DO jedynki!

I nie obchodzi mnie co ty sądzisz o moim rapie. buło

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Styczeń 2008, 22:42:11 »
Cytuj
buło

Na twoim miejscu uważniej bym dobierał słowa..

A dziwisz się że tak o nim myślę? Człowieku ty na forach zakładasz tematy z rekrutacją do zespołu hip-hop! Ty weż najpierw poznaj muzykę, którą chcesz tworzyć, bo nie zwie się ona hip-hopem, tylko rapem - gówno wiesz o rapie a chcesz królować w podziemiu, powiem ci jak Peja w jednym kawałku:

"Najpierw sprawdź port - a potem zakotwiczaj"

Dla mnie jesteś pozerem, który nic nie wie o rapie, posłuchał kilka tracków i uważa się za szczerego fana - słuchaj sobie co chcesz, nie wnikam w to, ale dość mam twoich słomianych chęci,  raczyłeś nas już swoimi tekstami, chciałeś śpiewać, grac na gitarze basowej, a teraz się bierzesz za modowanie. A takich jak ty to było juz wielu, którzy raczyli nas nowinkami o modach które tworzą. Wiesz ile było już projektów z modami? na pęczki, a wyszły może ze dwa.. Cieszę się, że mazs dobre chęci, ale szczrze mówiąc możemy sobie nimi wszyscy dupsko podetrzeć bo już dziś ci mówię że nic z tego nie wyjdzie. Ale proszę, zaskocz mnie, wydaj tego moda, a wtedy szczerze cię przeprosze za te słowa.

BTW:

Cytuj
Szukam ludzi do zespołu!!!Hip-Hop.TUTAJ

Mam w dupie zdanie innych. Wasza krytyka to dla mnie zabawa, czasem śmieszna, a czasem ciekawa jak mawia Liroy!
Mam swój styl wy idoci! Nie lubisz mojej muzy jesteś celem nr. 1!

Już sama sygnatura mówi wiele o tobie i o poziomie jaki reprezentujesz.. Gratulejszyns.
Za nazwanie całej społeczności forum "idiotami" już należy się warn,  za grożenie mi i innym ludziom podzielającym moje zdanie należy się kolejny ( co to za "jesteś celem nr. 1"? mam prawo nie lubieć twojej radosnej twórczości)

A i za bułę należy się trzeci.. (obraza moderatora) Ale nie wlepie ci żadnego. Dlaczego? Bo zaraz zaczniesz drzeć japę, że nadużywam przywilejów mi nadanych przez administratora i zaraz polecisz do IsentoRa z krzykiem jak to cię Bela pokrzywdził..
« Ostatnia zmiana: 14 Styczeń 2008, 23:11:18 wysłana przez Bela »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Styczeń 2008, 23:29:09 »
Cóż.
Jak to by powiedzieć. Nie wiem czy się śmiać czy płakać, a może poprostu wyłączyć tę stronę puki mnie coś nie weźmie.
Do twojego moda nic nie mam. Pomysł na komediowe... "coś" wydaje się dobry jednakże z doświadczenia, a konkretnie patrzenia na dobre chęci innych "moderów" wiem, że jest mała szansa aby wyszło z tego coś dobrego. Jak juz Beluś napisał było sporo ludzi, którzy pod wpływem połknięcia tabletek szczęścia (:P) chcieli zrobić moda i reklamowali go hasłami typu:
"ZRÓPMY MODA KTÓRY WSTSZ¡¦NIE ¦WIATEM!!!!!111111"
Jeśli uda ci się zrobić coś przyzwoitego to na pewno w to zagram i ocenię w stosownym temacie jednakże jak na razie to chyba mało osób w ogóle wierzy, że uda ci się zrobić coś na poziomie.
Wybacz ale taka jest prawda ;/

Co do twojej sygny.

Cytuj
Mam w dupie zdanie innych. Wasza krytyka to dla mnie zabawa, czasem śmieszna, a czasem ciekawa jak mawia Liroy!
Mam swój styl wy idoci! Nie lubisz mojej muzy jesteś celem nr. 1!

Emanuje ona pozerstwem i jest nieco łupia. Widocznie sądzisz, że jak napiszesz zdanie niczym "Black Nigga Gangsta" to jesteś super i cool. Tak nie jest ;/

Cytuj
Jasiu jest idiotą.

Ciekawe co na to Altek ;]

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 17:51:42 »
Mod jest w 60 % skończony... Trudno jest sprostać upodobaniom każdego z Was ,jednak jeżeli Wy nie wesprzecie nas tym samym skończy się na jednym wielkim nie udanym projekcie... zamiast krytykować zwróćcie uwagę co jest nie tak i podzielcie się waszymi spostrzeżeniami, opiniami czy nawet pomysłami tym samym ułatwiając nam pracę... ,bo Waszą "krytyką" typu "mod  nie wyjdzie" na pewno nie zachęcicie Nas do pracy.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: 17 Styczeń 2008, 17:52:46 wysłana przez dzikiben4 »

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #7 dnia: 17 Styczeń 2008, 18:00:49 »
dzikiben4 ma rację, a jeśli chcecie aby mod należał do tych, które wychodzą to skończcie p*erdolić bez sensu w stylu "źle robisz to... czyli coś innego też zrobisz źle".

Wybacz nie miałem zamiaru cię obrażać w jakiś sposób... pomyliłem Cię z userem "buła".

Cytuj
A dziwisz się że tak o nim myślę? Człowieku ty na forach zakładasz tematy z rekrutacją do zespołu hip-hop! Ty weż najpierw poznaj muzykę, którą chcesz tworzyć, bo nie zwie się ona hip-hopem, tylko rapem - gówno wiesz o rapie a chcesz królować w podziemiu, powiem ci jak Peja w jednym kawałku:

"Najpierw sprawdź port - a potem zakotwiczaj"

Nie słuchałem kilka tracków liroya, a raczej  jego całe albumy.

I poznałem port do którego chcę wpłynąć.

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #8 dnia: 17 Styczeń 2008, 18:40:27 »
Prawdę mówiąc Wasza kreatywność na temat sagi Gothic ogranicza się tylko do dyskutowania o nim ;] Dlatego też prosiłbym Was o oszczędzenie sobie poprzednich opinii.

Offline Buła

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Styczeń 2008, 12:26:25 »
Mi tam to pier***li czy mod wyjdzie i tak w niego nie będę grał. Tutaj trochę mniej o nim było mowy, ale na The Modders czytając tematy Hieny o heniu co wali na dachu, to już sobie opinie o modzie niektórzy wyrobili.
No ale powodzenia, dobrze że ktoś jeszcze moduje gothica w ogole.


A co do twojego rapu Hiena, to nie mam nic przeciwko niemu, to dobrze że próbujesz, ale nie podoba mi się że wychwalasz się i obrażasz użytkowników którym nie podoba się twój rap. Poćwicz trochę, włóż w to serce, bo na razie to userzy mają racje że nieciekawie to brzmi.
Tu też życze ci powodzenia.
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2008, 12:29:09 wysłana przez Buła »

Offline hiena

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Styczeń 2008, 14:58:36 »
Wybacz nie chciałem aby to tak wyglądało... możesz oceniać mój rap i chce słuchać waszej opinii, ale chodzi o to, że będę go tworzył i tak i tak bo robię to dla siebie a nie dla sławy czy chwały. Mi chodziło o to, iż macie prawo oceniać moją muzykę, ale pod tym względem nie możecie oceniać mnie bo nie wiecie jaki jestem naprawdę, a właściwie to ja sam nie znam dokładnie siebie lecz powoli moje wewnętrzne JA wychodzi i pokazuje światu jaki jestem naprawdę bo często zachowuje się idiotycznie co czasem nie którym z was się zdarzało.
Mój idiotyzm jednak z czasem przemija i wiem, że moją sygnaturę źle zrozumieliście, a właściwie zrozumieliście ją dobrze, lecz ja źle napisałem to co miałem na myśli.
napisałem że kto mnie nie słucha jest wrogiem nr. 1 bo wiadomo, że są różne gusty i na pewno babcie po 50 nie słuchają rapu, cze hip-hopu.
Tak samo jest z moim modem JiP. Ja go tworzę dla siebie a pisze wam o tym ponieważ chciałbym również aby ludzie w niego grali i aby im się podobało. Jak dzikiben4 napisał:
Cytuj
"Trudno jest sprostać upodobaniom każdego z Was ,jednak jeżeli Wy nie wesprzecie nas tym samym skończy się na jednym wielkim nie udanym projekcie... zamiast krytykować zwróćcie uwagę co jest nie tak i podzielcie się waszymi spostrzeżeniami, opiniami czy nawet pomysłami tym samym ułatwiając nam pracę... ,bo Waszą "krytyką" typu "mod nie wyjdzie" na pewno nie zachęcicie Nas do pracy."
i ma on pełną rację. aby wam się mod spodobał musicie nam pomóc w miarę możliwości.

Tak przy okazji... jakiś czas temu zrobiliśmy trailer moda, a nie długo będzie nowy trailer:
http://pl.youtube.com/watch?v=N_C7_zrCJg0
życzymy miłego oglądania razem z dzikimbenem4 i chciał bym przeprosić za sygnaturę.
Jestem jeszcze młodym człowiekiem, a młodość jest po to by się nauczyć czegoś o życiu by później móc wkroczyć w dorosłe życie. Młodzi są po to by popełniać błędy i się na nich uczyć i wyrobić sobie w ten sposób swój oryginalny charakter pod wpływem tego co nam się przytrafiło w życiu, a co do henia walącego gruchę na dachu to raczej nie wypali...
są rożne gusty humorystyki... pewni ludzie wolą ten bardziej zboczony typ, a inni "normalny" staramy zaspokoić graczy z obu stron.

Offline Buła

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Styczeń 2008, 18:45:33 »
Haha fajny ten trailer :D
Ciekawe co Zdunek powie :D

Offline dzikiben4

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Styczeń 2008, 20:00:08 »
Buła, widział go.....

Respev

  • Gość
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Styczeń 2008, 10:14:17 »
To są jaja czy trailer? Po pierwsze; dlaczego "Atak Szkieletów"? Tj. Dlaczego "Szkieletów" z dużej litery? Jeśli już stosujecie jakieś sentencje, to przed ich użyciem nauczcie się ich. "Wszyscy jesteśmy kowalami własnego umysłu" - co to ma być? Mnie uczono, że to idzie tak: "Wszyscy jesteśmy kowalami własnego losu". Dlaczego wszystkie głosy podłożone Ivoną? Takie macie cienkie głosiki przed mutacją, że boicie się, że was wyśmieją? Albo obawiacie się ataku pedofilów na wasze mieszkania...

Offline Vedymin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 162
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #14 dnia: 23 Styczeń 2008, 10:26:30 »
Jezu ludzie po co wy robicie takie mody?  
Nie można już robić poważnych projektów?
Chyba polacy tracą wene moddingu...Nie mówie że wszyscy...

Offline Buła

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #15 dnia: 23 Styczeń 2008, 10:28:49 »
Cytat: dzikiben4
Buła, widział go.....

Podobał mu się? :D

Offline Andryjan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Styczeń 2008, 10:37:18 »
Dobrze że powstają też takie mody. Lepiej dużo niż mało ;) Ja tam trzymam kciuki za wszystkie projekty i za ten też. Oby tylko się obyło bez beznadziejnie wstawionych przekleństw i koszmarnego lektora programowego (przez tego lektora to wszyscy których znam - włącznie ze mną -  od razu wywalaja takie mody czy filmy z dysku) Pzdr  

Forum Tawerny Gothic

Jasiu i Przyjaciele
« Odpowiedź #16 dnia: 29 Styczeń 2008, 10:37:18 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything