Autor Wątek: Glodne wilki  (Przeczytany 1520 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Glodne wilki
« dnia: 30 Grudzień 2007, 14:05:43 »
Witam po raz kolejny!!Wpadłem na taki mały problem otóż dostałem misje z Cape Dun ze mam zabić głodne wilki jeszcze przed wejściem do tej wiochy pociachałem trochę tych wilków i sadze ze zabiłem ich chyba z 7.Możecie mi powiedzieć ile jest tych wilków oraz  w jakich miejscach są bo wczoraj szukałem chyba z półgodziny i nie moglem znaleźć.Z góry dziękuje.Pozdrawiam

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Glodne wilki
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2007, 16:12:24 »
Powinno ich być 12, 3 stada po 4 wilki, musisz ich szukać na północ od Cape Dump.

Forum Tawerny Gothic

Glodne wilki
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Grudzień 2007, 16:12:24 »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Glodne wilki
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Grudzień 2007, 17:15:16 »
Otóż wilki są tak poukładane !!!! SÂŁUCHAJ

2 wilki są na prawo od cape dun czyli na lewo jak idziesz drogą do tego miasteczka. Drugie 2 wilki są też na lewo od drogi tyle że bliżej cape dun. Trzecie wilki są na prawo od drogi do cape dun obok chramu Beliara. Czwarte wilki są jak wychodzisz z miasta idziesz wzdłuż muru tam jest człowiek który uciekł od tego assasyna w cape dun bo był niewolnikiem ale mniejsza o to idziesz za tym człowiekiem w ten mały pagórek i tam nieco w prawo są 3 wilki. A ostatnie są jak idziesz z domu tych orków wiesz tych obok reddock idziesz powoli do drogi i po prawej stronie jest takie małe wzgórze i tam są też 3 wilki inaczej powiedząc na prawo od domu tego myśliwego co chce 12 futer.

Ps: jak masz orginałke gry to weś sobie zajrzyj do poradnika tam masz zadania.


Odpisz jak znajdziesz że jest ok. Ok
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2007, 17:16:20 wysłana przez mt17 »

Offline YanCo

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 102
  • Reputacja: 8
Glodne wilki
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2007, 22:27:36 »
Mt17 znalazłem wszystkie wilki i teraz przygotowuje się monterze żeby nabić doświadczenia i uwolnić montere od orków.Z góry dziękuje!!:) atak przy okazji w monterze ciężko znaleźć jakieś np.przedmioty,bądź potwory do pozabijania(ÂŻeby rzecz jasna pomyślnie ukończyć zadanie)??Z góry dziekuje,aha mam oryginał gry a w poradniku nie ma tam częściowo danych misji np.co do tych głodnych wilków.


A po za tym jeśli chodzi o mój sprzęt co może parę osób zaciekawić to pisze:
RAM 768 MB,Celeron 2.8 GHZ,grafika radeon 9200 128MB,wiem że słaby sprzęt na taką grę  ale co zrobić skoro człowiek nie może wytrzymać,mimo to jako tako daje się grać,w wakacje nie mogę się doczekać żeby uzbierać troche na lepszego kompa i kupić oraz zainstalować do tego kompa gry:wszystkie części gothica oraz wiedźmina:)Fajno dzięki wielkie.

Forum Tawerny Gothic

Glodne wilki
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Grudzień 2007, 22:27:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top