Autor Wątek: Wyprawa na mityczną wyspę  (Przeczytany 13558 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #80 dnia: 01 Grudzień 2007, 23:27:57 »
Idać dalej znaleźliscie drzwi. Otwierając je zauważyliście dwa miecze i dwie tarcze. Wzięliście je i wróciliście do głównego pomieszczenia. Tam także był skarbiec, a w nim tysiące sztuk złota. Wzięliście je ze sobą. Znadjując nowe wyjście, wynieśli
ście Altaira i już razem udaliśmy sięna  statek. Następnie popłynęliśmy do Ombros. 


//Możecie sobie popisać//

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Grudzień 2007, 10:35:28 »
EnzoFerrari podszedł do Lorda Sado :
-Proszę oto twój miecz. I tak nie będzie mi już potrzebny - Poczym podał Kieł Smoka Lordowi Sado.

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #81 dnia: 02 Grudzień 2007, 10:35:28 »

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #82 dnia: 02 Grudzień 2007, 10:54:14 »
Greg trzymał sie blisko burty statku rozmyślając o osobach które poległy bądź zagineły.
- Cholera, za dużo ich. Stanowczo za dużo- powiedział sam do siebie Greg. Następnie łowca podszedł do Assasyna.
- Witam cie. Co prawda obaj biegaliśmy przez te kilka dni jak kot z pęcheżem po tej przeklętej wyspie ale mimo to nie zamieniliśmy nawet kilku słów drogi Assasynie. Tak więc, co tam u wodza klanu?- powiedział Greg patrząc na członka klanu.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #83 dnia: 02 Grudzień 2007, 10:55:24 »
Assasyn był rad z tego, że uczestnicy wyprawy odpłynęli już z wyspy. Swoim zwyczajem oparł się o burtę i starał się słuchać szumu fal i wrzasku mew. Coś mu jednak w tym przeszkadzało. Nie liczyła się już zniszczona zbroja, przeżycia z tej przygody, ani podniecenie z powodu otrzymania, już za parę godzin swojej części łupu. Teoretycznie mógł teraz otrzymać więcej, z powodu śmierci aż siedmiu osób, ale chyba pierwszy raz pieniądze nie miały dla niego żadnego znaczenia. Widząc poległego Altaira nie myślał o ludziach, którzy go teraz opłakiwali. 'Jego opłakują, a tamtego pozwolili zatłuc jak pieprzoną świnię, a później potraktowali go jak jakiegoś pieprzonego indyka... Jak pieprzone zwierze...' - opuścił głowę - 'Nikt się nie pofatygował, żeby zabrać jego ciało... Nawet ja... Każdy myśli o swojej dupie kiedy jest mu wygodnie, a kiedy indziej udaje przyjaciela' myślał klanowicz. Był pełen goryczy i złościł się, zarówno na siebie jak i na innych. Zakończył na tym swe refleksje. Szukając ukojenia zamknął oczy i wrócił do nasłuchiwania odgłosów morza...

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #84 dnia: 02 Grudzień 2007, 11:31:26 »
"No i koniec tej wyprawy", pomyślał (nie)bezimienny, który rad był z tego, że po kilku okropnych, męczeńskich dniach zobaczy wreszcie Ombros. Spojrzał na błękitne fale, które lekko kołysały statkiem. Przypomniał sobie najgorsze chwilę na wyspie - walkę z potworami, śmierć Tkorona... Kiedy pomyślał o Tkoronie miał wyrzuty to wszystkich...do siebie... że nikt nie zabrał jego ciała. Poległ i już nie powstanie. Spojrzał z obrzydzeniem na Sada, "ta włochata, skrzydlata świnia, nic się dla niego nie liczy... Faworyzuje jednych, poniża drugich." pomyślał po czym odwrócił się do Haknera. Powiedział do niego:
- Oto twój miecz...
Po czym wręczył wampirowi "Zemstę Demona" i tym razem powiedział do Assasyna:
- Ta wyprawa była ciężka... Nie tylko fizycznie, lecz tez emocjonalnie i duchowo... Skoro nie ma już Tkorona to czy Kondri dostanie pod dowództwo jego grupę???

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #85 dnia: 02 Grudzień 2007, 12:11:30 »
Ohsiańczyk został nagle obudzony z transu przez dwie osoby. Słyszał ich pytania i nie wiedział dokładnie, na które pierwsze ma odpowiedzieć. Postanowił najpierw szybko załatwić sprawę z (nie)bezimiennym:
- To obgadamy już w Klanie, kto przejmie czyją grupę, ale Tkorona się napewno ożywi... Trzeba będzie tylko poczekać i może jeszcze sypnąć groszem.... - odwrócił się z lekkim uśmiechem do Grega. Nie rozmawiał z przywódcą ÂŁowców od dawna, a stare przyjaźnie trzeba w końcu pielęgnować.
- W sumie to wszystko w porządku... - mówił - ÂŹródeł zarobku nie zmieniłem, tylko teraz muszę się bardziej przejmować innymi niż swoją własną dupą. Ale dla ludzi takich jak ja każdy zakaz może dać nową możliwość... W końcu oboje utrzymujemy się z zakazów. Więc widzę, że ostatnio idziesz zgodnie ze wskazówkami mody. - uśmiechnął się - Nie przeszkadza ci to w pracy?

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #86 dnia: 02 Grudzień 2007, 12:14:19 »
Thrall siedział na ławce rozmyślając "Dostałem przygodę, dostane kasę, straciłem przyjaciela wychodzę ma minus i to straszy, pomyśleć że Altaira zabrali a Tkoron leży pod stertą kamieni ech co za los" po czym położył się na ławce aby chodź przez krótką chwile się zdrzemnąć nie spał przez kilka pieprzonych dni należał mu się trochę odpoczynku.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #87 dnia: 02 Grudzień 2007, 13:19:25 »
Bela usiadł sobie w udludnym miejscu statku, w miejscu gdzie nikt nie siedział, nikt nie przechodził. Usiadł i patrzył w wodę, z nikim nie rozmawiał, nikt do niego nie podszedł. Był całkiem sam.. Siedząc i pogrążając się w myślach Bela analizował po kolei całe swoje życie, był w takim nastroju, który skłaniał go do refleksji nad sobą.. nad wszystkimi.. nad całym światem. Nikt do dracona nie podchodził - i dobrze z resztą - bo Innos jeden wie, co by spotkało śmiałka, któryby wytrącił Belę z zadumy.. 

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #88 dnia: 02 Grudzień 2007, 14:53:11 »
ÂŻołnierz tłumił w sobie tony gniewu. Ciągle mówił sobie w myślach:
- Czemu właśnie on? Nic gorszego stać by się nie mogło, straciłem brata...
Nie mógł ustać w miejscu. Popatrzył na pozostałych i zobaczył jak niewielu nas wraca. Nagle osunął się na podłogę, był bardzo osłabiony i wyczerpany. Za jakiś czas ze zmęczenia usnął...  


Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #89 dnia: 02 Grudzień 2007, 15:13:13 »
- Zgodnie ze wskazówkami mody powiadasz?- powiedział Greg. Mogę się tylko domyślać o co ci tutaj chodzi. Cóż zostałem Draconem i uważam to za dobry wybór. Napewno pomoże mi to w życiu. Już po tej wyprawie widać jakie kożyści to za sobą niesie. Co do naszych zawowdów. Sam widzisz, że są one do siebie bardzo podobne. Ale jednak różnią się szczegółami co czyni z nich zupełnie co innego- powiedział Greg patrząc na Assasyna.
- Ehh... trzeba jakos wskrzesic poległych- dodał po chwili.

Offline Madzia

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 418
  • Reputacja: 0
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #90 dnia: 02 Grudzień 2007, 15:56:03 »
Elfka zauważyła swojego przyjaciela samotnie siedzącego na pokładzie. Prawdopodobnie gdyby nie Bela straciła by życie podczas tej wyprawy. Usiadła obok ÂŁowcy, wyglądał na zamyślonego, jednak strasznie samotnego.
- Bela ... - zaczęła nieśmiało dziewczyna. - Chciałam Ci podziękować, za pomoc i za wszystko.
- Podziękować ? Nie ma za co ... To niemal mój obowiązek - uśmiechnął się.
Dziewczyna cmoknęła go w policzek i "uciekła" do swojej kajuty.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #91 dnia: 02 Grudzień 2007, 16:41:24 »
Wreszcie dopłynęliśmy do Ombros.
- Istoty! - wykrzyknął Sado - zebraliśmy 2 miecze, 2 tarcze i 8050 sztuk złota. Zapewne znaleźliśmyby więcej, gdyby nie CI idioci co sięnie stawili, tak więc z mojej kieszeni otrzymujecie dodatkowo 3450 sztuk złota. Oto lista płac:


Lord Sado - 1000 sztuk złota, kostur od Altaira, oko cyklopa

Bela: 2600 sztuk złota, miecz*

Assasyn: 2400 sztuk złota, mmiecz*

MeGiddo: 1500 sztuk złota, tarcza**

KG: jw.

nie(bezimienny): 250 sz

Walar: 400 sz

..::Bezimienny::.. : 200 sz

Alsvithe: 400 sz

Madzia: 300 sz

THrall: 200 sz

Vigo: 150 sz

EnzoFerrari: 150 sz

Antelius: 200 sz

Samug: 150 sz

Hakner: 100 sz

Polegli zamieniają się w duchy. Jeżeli komuś się cośnie podoba, to mam go w d*pie.

WYPRAWA ZAKOÑCZONA.

*Nazwa: ÂŚmiertelny cios
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty
Surowiec: Stal, trucizna wielkiego pająka


**Nazwa: Tarcza wojownika
Typ: ÂŚrednia
Rodzaj: Metalowa
 Wykonanie: Profesjonalne
Poziom: II
Dodatkowo: Błogosławiona

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #91 dnia: 02 Grudzień 2007, 16:41:24 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything