Autor Wątek: Wyprawa na mityczną wyspę  (Przeczytany 13572 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #20 dnia: 22 Listopad 2007, 13:36:54 »
Na miejsce zbiórki jak zwykle spóźniony przybył EnzoFerrari :
-Witaj Lordzie Sado! Przepraszam, że tak późno, ale widzę, ze jeszcze wszystkich nie ma.


Imię
EnzoFerrari

Rasa
Człowiek

-Umiejętności(walka w zwarciu)
Broń jednoręczna
- Walka mieczami jednoręcznymi I
- Walka mieczami jednoręcznymi II
- Walka mieczami jednoręcznymi III


Umiejętności(walka na dystans)
- Strzelanie z kuszy I

Umiejętności złodziejskie
- Skradanie się I (chód)
- Skradanie się II(bieg)


Trofea
- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)

Handel
- Negocjacje łowcy I (+5% nagrody)
- Negocjacje łowcy II (+15% nagrody)
- Negocjacje łowcy III (+25% nagrody)
 


Broń

Nazwa Broni: Kieł Smoka
Typ: Jednoręczny
Jakość Wykonania: Mistrzowski
Poziom: III
Dodatkowo: Mistrzowski Oręż, Błogosławiony Oręż, Zatruty Oręż (trucizna wielkiego pająka)
Surowiec: Magiczna Ruda, Mithril
Opis: Wykuty przez najlepszego kowala na marancie. Zrobiony z magicznej rudy i mithrilu. Bardzo lekki i trudno go zniszczyć.. Potrafi przeciąć z łatwością stal. Miecz dla prawdziwych mistrzów.


Pancerz
Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Opis: Ta zbroja zapewnia średnią ochronę przed bronią.


Enzo nie zapomniał przywitać sie z pozostałymi...
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2007, 18:20:13 wysłana przez EnzoFerrari »

Offline kubason

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Listopad 2007, 15:28:35 »
Ho, ho jak miło, że aż tyle osób mamy w składzie, teraz to napewno nie ma się co bać:)-powiedział Bezio podchodząc do zebranych.


Umiejętności:
Posługiwanie się bronią jednoręczną amator
Umiejętności:
Skradanie się I (chód)
Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)
Skradanie się II (bieg)
Kradzież kieszonkowa I

Ekwipunek:
Mały topór
Szata

Broń: Mały Topór
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Topór
Wykonanie: Amatorskie
Poziom: I

Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród I
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: I
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Czas Wyrobu: 12h
Składniki: 5 kłów, 2 skóry rozpruwacza, 1 wilka.
Opis: Pancerz ten zapewnia słabą ochronę przed bronią dystansową i średnią przed orężem bezpośrednim. Skóry rozpruwacza i wilka zapewniają także dostateczną ochronę przed zimnem.


Sakwa: 50 sztuk złota



Forum Tawerny Gothic

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #21 dnia: 22 Listopad 2007, 15:28:35 »

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Listopad 2007, 23:53:51 »
Chabacik zabrał z domu wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy, i wyruszył do miejsca zbiórki, Na miejscu szybko rozpoznał znajome twarze...



Umiejętności walki

- Walka mieczami jednoręcznymi I
- Walka mieczami jednoręcznymi II
- Walka mieczami jednoręcznymi III

- Walka bronią dwuręczną I
- Walka bronią dwuręczną II
- Walka bronią dwuręczną III
- Walka bronią dwuręczną IV


- Walka kuszą I
- Walka kuszą II
- Walka kuszą III
- Walka kuszą IV


Trofea

- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)
- Obdzieranie z futer małych zwierząt

Rzemiosło

- Amatorskie Płatnerstwo
- Zaawansowane Płatnerstwo
- Profesjonalne Płatnerstwo
- Mistrzowskie Płatnerstwo
- Wyrabianie Częściowych Zbroi
- Wyrób Całkowitych Zbroi
- Skórzana I II III
- ÂŻelazna I II III
- Mithrilowa I II III

Pozostałe umiejętności

Skradanie się I (chód)
Skradanie się II (bieg)
Skradanie Się III (Sprint i Skoki) + akrobatyka



Magia wampiryczna

Przemiana w Nietoperza - 80 sztuk złota
Niewidoczna Obecność - 90 zł
Rozkaz - 100 zł

Ekwipunek:

1 100% nalewka wiśniowa

Statystyki broni białej

Wygląd broni

Nazwa - Gniew Feniksa
Typ - Jednoręczny
Rodzaj - Miecz
Wykonanie - Mistrzowskie
Poziom - III
Specjalne - Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż,
Opis - Miecz jest niezwykle twardy. Kowal stapia rudę i mithril na stalowym pręcie. Powstaje ostrze, które jest ostre i mocne zarazem. Miecz zatruto trucizną z bagiennych topielców. Oręż jest lekki, co pozwala na zadawanie szybkich ciosów, jak i unikanie ich ze strony przeciwnika. W rękach dobrze wyszkolonego wojownika to maszyna do zabijania.
Surowce - 4 sztuki rudy, 3 sztuki mithrilu, 1 fiolka trucizny topielcy bagiennych,


Statystyki broni palnej

Nazwa Broni: Oddech Feniksa
Typ: Duża
Rodzaj: Kusza
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: IV
Dodatkowo: Błogosławiona Kusza, Mistrzowska Kusza
Opis: Kusza została zrobiona naprawdę starannie. Widać tu rękę mistrza. Jest to duża kusza jednak nie ciąży strzelcowi tak jak inne. Jest ona wykonana dla prawdziwego mistrza kusznictwa i jedynie mistrz może sie nią posługiwać. Do tego ta broń jest błogosławiona i mistrzowska co jeszcze bardziej nadaje jej charakteru i wartości na polu walki.


Statystyki zbroi

Nazwa: Zbroja Feniksa
Typ: Całościowa
Rodzaj: Mithril
Poziom: III
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Dodatkowo: -----
Opis: Doskonale wykonana, piękna mithrilowa zbroja. Na tółowiu umieszzczono dwie warstwy tegoż materiału. Jest niezwykle twarda. Byle żelazne miecze jej nie przebiją. Jest dodatkowo bardzo lekka.
Materiał: 15 sztuk mithrilu

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Listopad 2007, 22:44:21 »
Bela nerwowym krokiem chodził pomiędzy zebranymi.. W końcu nie wytrzymał i bardzo głośno zaczął wylewać swe żale..
- Sado cholera ile można czekać? Ja rozumiem że są niektórzy zajęci, ale to już jest kpina! Sado, przyjacielu, ruszajmy już, bo my tu utkwimy do końca naszej egzystencji! Ruszajmy, coponiektórzy może nas dogonią, reszta będzie miała problem, jest nas dużo damy sobie radę bez reszty. Co ty na to? Rozwijamy żagle?

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #24 dnia: 26 Listopad 2007, 18:42:48 »
- Dałem im wystarczająco czasu... policzę się z nimi po wyprawie... mogą byćtego pewni. - powiedział Dracon i wszedł na statek. Reszta zrobiła to samo. Po chwili rozwinięto żagle i statek wypłynął w morze.
- Dopłyniemy za jakieś 12 godzin... możecie sieisc przespać lub porozmawiać z innymi - powiedział do wszystkich Sado po czym zapali łfajkę i usiadł na ławce.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Listopad 2007, 18:58:23 »
Bela wszedłwszy na statek upatrzył sobie miejsce na samym dziobie. Stała tam Alsvithe. Bela podszedł do niej i z lekkim uśmiechem zagaił:
- Mogę się przyłączyć?
- Mhm.. Z przyjemnością - rzekła młoda dama
- Morskie powietrze, pisk mew, szum wody.. Romantycznie sie robi na statku - powiedział ze smiechem drakon rozprostowywując skrzydła, po czym usiadł na ławce przy barierce - przyłączysz się?

Offline (nie)bezimienny

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 282
  • Reputacja: 0
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #26 dnia: 26 Listopad 2007, 19:07:22 »
(nie)bezimienny spojrzał na niespokojne morze. Woda była jak lustrzane odbicie dla zachodzącego słońca. Bezchmurne lazurowe niebo było wspaniałe. Na statku trwały burzliwe dyskusje. Podszedł do Czarnego Dracona (czy jak to się pisze :p) Grega i powiedział do niego:
- Witaj. Nigdy nie miałem okazji bliżej się z Tobą zaznajomić, ale mniejsza o to. Mam do Ciebie "sprawę", a może po prostu zapytam się. Czy Adinox składał Ci propozycję... zabicia mnie??? Wiem, jeżeli się mylę to popraw mnie, ale jeśli któryś z członków ÂŁowców otrzymał tę propozycję, to chciałbym o tym wiedzieć. Dowiedziałem się o tym dość przypadkowo, ale to nie istotne.
Czekał na odpowiedź Przywódcy ÂŁowców...

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #27 dnia: 26 Listopad 2007, 19:19:26 »
Assasyn cieszył się, że coś wreszcie ruszyło. Tyle czasu siedzenia w brudnym Porcie, na dodatek gdy zima zaczynała się na dobre, dawało się we znaki. Deski na statku były pokryte cienką wartwą lodu. 'Przy sztormie może być niezła ślizgawka' - pomyślał. Zakasłał głośno. Ostrożnym krokiem podszedł do barierki i oparł się o nią.
- Są tutaj jakieś kabiny? - jego pytanie nabrało zrzędliwego tonu. Czekając na odpowiedź wpatrywał się w niespokojne chmury starając się rozeznać czy może nadejść sztorm. 'Pieprzona paranoja...' - pomyślał, po czym splunął do wody.

Offline Alsvithe

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: 0
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #28 dnia: 26 Listopad 2007, 19:28:06 »
W oczach Alsvithe zamigotały urocze błyski.
-Ależ, skoro nalegasz, odmówić nie śmiem... - elfka zaśmiała się perliście po czym usadowiła obok dracona. Przeciągnęła się, zamruczała jak kotka i odwróciwszy głowę poza okręt oczami śledziła ruch wody. Nagle statek trafił na nieco większą falę, oblewając Alsvithe morską wodą od stóp do głów. Zaskoczona parsknęła, zakrztusiła się i w geście bezradności uniosła ociekające wodą ręce. I, jakby tego było mało, w żagle uderzył szkwał, nastąpił niekontrolowany zwrot przez rufę, w efekcie czego elfka wylądowała w ramionach Beli. Zaskoczona zaczęła natychmiast przepraszać, po czym nagle jakby się rozmyśliła, uśmiechnęła się drapieżnie, z rozmysłem raz jeszcze objęła go a do góry skierowała błyszczące, piękne oczy.


Offline Darkon

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 393
  • Reputacja: 0
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Listopad 2007, 19:53:06 »
No to Dairin sie zdenerwuje, pomyślał Darkon. Jak to zwykle bywało Darkon trzymał sie raczej swoich spraw. Był skupiony i gotowy na każdą ewentualność. Do członków wyprawy zwracał się z reguły jedynie z ważnymi sprawami. Uważał iż na wyprawie trzeba dbać głównie o to, żeby każdy wrócił do miasta w jednym kawałku, a rozmowy powinno się zostawić tam gdzie ich miejsce. Postanowił zapytać o coś Grega. Myślał już trochę o tym i postanowił zwrócić się do niego. Usiadł na ławce i czekał aż przywódca ÂŁowców dokończy rozmowę z Bezimiennnym.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #30 dnia: 26 Listopad 2007, 19:54:02 »
"Kto się nie zjawił? Elrath? Izrael? Wprawdzie dopłacić łowcą parę setek to dla mnie żaden problem, lecz dla nich może jakiś być." - pomyślałÂ Sado wypuszczając kółka
z dymu. Dracon pogrzebałÂ w swoim plecaku, a znalazwszy pióro i starą, brudnąÂ ksi
ążeczkę, lekko przegryzł wargę. PrzyłożyłÂ koniec pióra to miejsca, z którego sączyła się krew i używając jej jak atramentu zacząłÂ bazgrać w swym pamiętniku, od czasu do 
czasu
wzdychając i głęboko dumając nad przeszłośc
ią.  

Offline Tkoron

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 719
  • Reputacja: 440
  • Frideric Gravis
    • Karta postaci

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #31 dnia: 26 Listopad 2007, 20:04:09 »
Tkoron podszedł do reszty klanowiczów, Stanął koło Assasyna i zaczął rozmowę.
- No nareszcie się coś ruszył.

Offline Wrath

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Devils never cry
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #32 dnia: 26 Listopad 2007, 20:08:33 »
Thrall wszedł na na pokład statku "Coś mi się zdaje że zamiast zabijać potwory będziemy się rzucać śnieżkami" pomyślał po czym usłyszał zrzędzienia Assasyna po czym podszedł do niego gdy ten ponownie splunął do wody.
-Przestań tak pluć do tej wody Ass, bo wszystkie ryby padną.-powiedział z uśmiechem Thrall i nie czekając na odpowiedz władcy klanu Ohsi którego przecież był członkiem, rozpoczął mają przechadzkę po statku.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #33 dnia: 26 Listopad 2007, 20:33:14 »
Starek coraz dalej był od brzegu. Niebo było czyste, dzięki czemu można było ujrzeć pełne niebo gwiazd. Słońce już dawno zaszło. Rozbijanie się fal o statek i ciągłe spoglądanie na oddalający się ląd (który za jakiś czas już znikł w ciemnościach), było jedynym zainteresowaniem Megidda. Myślał o tym co zobaczy, z czym będzie musiał walczyć ta tejże wyspie. Nie czuł jednak ani strachu ani lęku. Od czasu do czasu zerkał na ludzi przechodzących obok niego, niektórych widział po raz  pierwszy w życiu. Jednak nie mógł dostrzec wokół siebie swojego brata.

Statek oddalał się coraz bardziej od lądu, aż był tak daleko, że lądu nie było już widać. Statek przebijał się przez coraz większe fale, wiał mocny wiatr. W pewnym momencie odszedł od burty i poszedł szukać Chabacika. Okazało się, że jego brat był całkiem niedaleko. Podszedł do niego przy czym z lekkim uśmiechem mówił:
- Jeszcze nigdy nie płynąłem statkiem. Pamiętasz jak Cię rozpoznałem, że jesteś moim bratem, podczas wyprawy do Leyaion? Dziwne ale nigdy dotąd do tej rozmowy nie przechodziliśmy. Jak to możliwe, że akurat zawędrowałeś do tego miasta co ja? Powiedz mi czemu właśnie tu przyszedłeś a może zabłądziłeś tak jak ja, i to przypadek?
« Ostatnia zmiana: 26 Listopad 2007, 21:27:13 wysłana przez MeGiddo »

Offline Vigo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 398
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Mężczyzna
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #34 dnia: 26 Listopad 2007, 20:33:52 »
Vigo czekając na pozostałych rozmyślał nad tym co dalej będzie robił w życiu. "Pewnie jeszcze przez kilka a może kilkanaście minut będziemy czekać na pozostałych..."- takie myśli mu w pewnym momęcie "pętały" głowę. Niemógł we wszystkich wyprawach jednego- czekać na popzostałych. Co prawda sam się niekiedy spuźniał ale było to z ważnych powodów. W końcu niemógł wytrzymać i zapytał się Lorda Sado:
- I co teraz będziemy czekać na pozostałych, czy wyruszamy?

Offline Altair

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1125
  • Reputacja: 609
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg ma nas w opiece
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #35 dnia: 26 Listopad 2007, 21:06:10 »
Altair spojrzał na Viga i ze zdziwieniem zmierzył go wzrokiem.
- Vigo tobie słońce troszkę przypiekło łepetynę, jakbyś nie zauważył już od dwóch godzin płyniemy... - po tych słowach klepnął Ohsistę po ramieniu i podszedł wolnym krokiem to Alsvithe - witaj. - Rzekł cicho, po chwili spojrzał na bok - ee, chwila - rzekł, po czym przymrużył oczy i skupił wzrok na sterze statku, po chwili zniknął z miejsca gdzie był i pojawił się przy sterze - Sado - rzekł do siedzącego obok gubernatora - czy nie masz może informacji, czy na mitycznej wyspie będzie można zebrać zioła takie jak łodyga brzuchowca czy liście tursu? Albo ziela lecznicze, czy też ogniste korzenie?

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #36 dnia: 26 Listopad 2007, 21:10:02 »
Walar przechadzał się po pokładzie statku. Zastanawiał się jakie niebezpieczeństwa będą na niego czekać na tej mitycznej wyspie. Miał nadzieję dorobić trochę na tej wyprawie, żeby stać   go było na lepszy sprzęt. W drodze, Walar zastanawiał się długo czy podjąć ryzyko przejścia próby cienia. Czy spróbować i zaryzykować życie, aby ewentualnie, potem poświęcić się czarnej magii. W końcu Walar wskoczył na hamak i postanowił się zdrzemnąć.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #37 dnia: 26 Listopad 2007, 21:31:12 »
Bela popatrzył nietomnym wzrokiem na Altaira, nie wiedział co on właściwie wykonał i co chciał od Alsvithe, która bądź co bądź, właśnie się do niego tuliła.
- Nie wiesz co chciał od ciebie? - zapytał Bela
- Nie wiem, a co? Macie na pieńku?
- Nie no, to mój znajomy, przyjacieł wręcz bym rzekł, nie mamy na pieńku.. - mruknął dracon..

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #38 dnia: 26 Listopad 2007, 21:32:56 »
- Taaa... - odpowiedział Szef Klanu Tkoronowi - To lepsze niż sterczenie tyle czasu na mrozie w Porcie, a po Leyanoi potrzeba mi czegoś bardziej relaksującego - po czym znowu zaczął się wpatrywać w niebo. Ciemne chmury zaczęły odsłaniać gwiazdy, a blask księżyca odbijał się od wody. Oprócz gadanim śmiałków było słuchać szum fal, zgrzytanie desek oraz wiatr trzepoczący w żagle.
- Morze jest spokojne - odezwał się w końcu - Nie ma pieprzonych wężów morskich, piratów ani nic w tym stylu. Pozostaje tylko czekać aż dopłyniemy na tą wyspę. Ciekaw jestem co tam zastaniemy - zamknął oczy udając jakby wsłuchiwał się w szum fal. W rzeczywistości skupił się, aby podsłuchać niektóre rozmowy towarzyszy...

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Listopad 2007, 21:56:00 »
Greg skierował wzrok w stronę (nie)bezimiennego.
- Cóż, zaskoczyłeś mnie tym pytaniem. I nie widzę potrzeby ani obowiązku aby na nie odpowiadać, gdyż to juz jest tajemnica zawodowa. Jednak teraz zrobię wyjątek, ze względu na to iż takie zgłoszenie nie wpłyneło oficjalnie do naszej gildii. Być może wzią je potajemnie jakis łowca jednak nic mi o tym nie wiadomo- powiedział Greg. Zaraz po tym popatrzył na Darkona, który najwyraźniej miał do niego jakąś sprawę.
- Darkonie! Sądząc po twojej facjacie, chcesz mi cos powiedzieć...

Forum Tawerny Gothic

Wyprawa na mityczną wyspę
« Odpowiedź #39 dnia: 26 Listopad 2007, 21:56:00 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything