Autor Wątek: Plagiaty  (Przeczytany 69435 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #20 dnia: 20 Grudzień 2006, 16:52:43 »
No nie. Ludzka głupota nie zna granic. Kliknijcie sobie w "forum" tego całego Oficjal Site. Otwiera się forum Tawerny Gothic ! Naprawde, jestem oburzony. Poprostu... Brak mi słów. Poprosu żenada ...

Offline Xingu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Grudzień 2006, 18:12:19 »
To Gothic.uk.pl To jest kompletna żenada, nie dość że nic się nie otwiera, to ten co to robił, chyba nie wie od czego zależy czy strona jest oficjalna. Do tego widać że umie pisać

Cytuje:
"No i ruszyla ificjalna strona o serii gier gothic"
1.ificjalna?
2.Może by tak czcionka z polskimi literami?

Do tego

Klikamy w forum pojawia się forum TG
Klikamy w galeria pojawia się galeria TG

To już lekka przesada jest. delikatnie mówiąc.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Grudzień 2006, 18:12:19 »

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #22 dnia: 20 Grudzień 2006, 18:12:29 »
Cytuj
No nie. Ludzka głupota nie zna granic. Kliknijcie sobie w "forum" tego całego Oficjal Site. Otwiera się forum Tawerny Gothic ! Naprawde, jestem oburzony. Poprostu... Brak mi słów. Poprosu żenada ...

Przynajmniej robią nam reklame :].

A na poważnie, to kolejny site który niewie co tutaj robi. Ehh, straszna strona, w sumie niema tam co oceniać, no może oprócz skopiowanych artykułów. Ehh żenada. Sprawa została tym razem już zgłoszona do firmy CD Projekt, które tego w ten sposób nie zostawi, z pewnością.
« Ostatnia zmiana: 20 Grudzień 2006, 19:56:35 wysłana przez Thoro »

Thoro

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #23 dnia: 10 Styczeń 2007, 16:25:42 »
Na początku chciałbym przeprosić, za brak aktualizacji tematu. Niestety "fenomen" nie ugasł i nadal jesteśmy ofiarami kradzieży. Przez pewien czas nazbierała się pokaźna lista. Zamieszczę dwa istotne przypadki, wyłapane przez Arthasa:

http://www.gothic4all.info/news.php

Jak widać, pod względem designu strona do złudzenia przypomina Tawernę Gothic. Nie wiem jak się ma sprawę, z treścią jednak sądzę że jeśli "webmasterzy" nie widzą problemów w kradzieży grafik to możliwe że ta również została... zapożyczona.

http://www.twierdzagothic.yoyo.pl/news.php

j/w

Obydwa przypadki zostały zgłoszone, do zarządu YoYo.pl. Strony najprawdopodobniej zostaną rutynowo usunięte. Ja niestety już nie mam siły na upominanie, co drugiego bachora w kwestii kradzieży. Co więcej obydwie strony, były już niejednokrotnie upominane przez zespół Gothic.gram.pl.

Offline Daedagor

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 449
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • wejb
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #24 dnia: 10 Styczeń 2007, 20:28:42 »
Witam. Powiem krótko. Ja wiem dlaczego oni plagiatowali nasze rzeczy. Jak dostałem bana na TG to zalogowalem sie na stronie http://www.gothic4all.info i wszystko bylo ok. Mam wyskoką reputacje 247 punktów i należe do grupy Zabojcy Orków. I oni z naszej strony sciągneli pomysł na reputacje i grupy. Mają inne grupy ale pomysł ten sam. I tak reputacje sie zdobywa za kazde posty i za każde nowe arty. I jak była awaria na stronie to się wszystko im usunęło i zaczęli od nasz plagiatować rzeczy. Myśle, że pomogłem. Jak chcecie wiecej informacji to podalem je na GG dla Isentora.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Luty 2007, 18:38:51 »
Jednym słowem: www.worldofgothic.pl
Nie dość, że kopiują newsy, to jeszcze mają czelność dawać na swojej stronie NASZE arty! A już szczytem chamstwa jest podpisywanie do nich swoich autorów!

Przykład:
http://www.worldofgothic.pl/viewpage.php?page_id=76
Jest to artykuł na temat Kamieni Ogniskujący mojego autorstwa, który potwierdzi... kilkadziesiąt osób. Był on stworzony dla portalu G.Up, ale po jego upadku podarowałem go stronie Tawerna Gothic.
Jak wiadomo, na TG nie daje się w pracach autorów, co oczywiście Ci z WG wykorzystali to i pododawali sobie swoich ,,pracodawców".
Pan Berserker jest na mojej czarnej liście i od teraz mam dla niego zupełny brak szacunku - gdziekolwiek spotkam się z Tą osobą, będę do niej chłodno nastawiony.
A nawet nie mówię, co czuję do samej adminsitracji serwisu... Szczyt bezczelności i chamstwa!

Strona do odstrzału.


Reszta skopiowanych artów:
1. http://www.worldofgothic.pl/viewpage.php?page_id=64 - zadania G1
2. http://www.worldofgothic.pl/viewpage.php?page_id=113 - Nauczyciele
3. http://www.worldofgothic.pl/viewpage.php?page_id=9 - zapowiedź G2

Oto trzy prace, które zostały splagiatowane (nie sprawdzałem jeszcze G3 i modyfikacji,  to zostawiam komuś innemu).

Oto screeny do nich:
1. http://img65.imageshack.us/img65/4176/30523714mk9.jpg - plagiator: grao-tsy
2. http://img232.imageshack.us/img232/8287/naubz7.jpg - plagiator: nie został podany
3. http://img72.imageshack.us/img72/4815/zapzf1.jpg - plagiator: Seraphim
4. Kamienie Ogniskujące - http://img72.imageshack.us/img72/4996/komt5.jpg - plagiator: Berserker

Ewentualnie mogą się tu znajdować inne nicki autorów prac... ale wtąpie w to. Dodatkowo istnieje coś takiego jak wyłączność dla portalu.


Z poważaniem

Neo childrens hunter



Ps. Cytat z arta ,,Zadania G1"
Cytuj
Uważam, że udało mi się chociaż trochę PRZYBLIÂŻYÆ zadania z gothica.

grao-tsy
Lol.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 19:37:30 wysłana przez Boba Fett »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Luty 2007, 18:46:21 »
Zupełny szok! Nieprawdopodobne...

Dobrze wiem, do czego zdolny jest cały ten szmelc i większość śmietanki największego Wogu, jednak tego się nie spodziewałem. Całkowitą prawdą jest to, że bezczelnie i bezkarnie kopiują od nas newsy, jednak o artykułach nigdy nie słyszałem. Sprawa tego serwisu trochę przycichła, zapewne za sprawą tego, że nie mają od dłuższego czasu forum, ale okazuje się, że i bez niego zachowują się jak banda dzieciaków, którzy nie dorośli do korzystania z internetu, ba - nawet z komputera.

Trzeba coś z tym zrobić, bo oni na tym nie poprzestaną. Sugeruję zastosowanie bardziej drastycznych metod, niż upominanie i grożenie.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 18:46:54 wysłana przez Arthas »

Offline _Snopek_

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 265
  • Reputacja: 2
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Luty 2007, 18:51:58 »
O kurde patrzcie kogo znalazłem wpisanego w ich redakcji
Sir_William      Dołączył: styczeń 08 2007 09:23:52
Lokalizacja: Gdynia    Postów w Shoutbox: 0
Data urodzenia: Maj 5 1988    Komentarzy: 3
Ostatnia wizyta: luty 02 2007 19:24:01    Postów na forum: 0

http://www.worldofgothic.pl/team2.php
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2007, 18:52:32 wysłana przez _Snopek_ »

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #28 dnia: 03 Luty 2007, 18:52:20 »
Nie przejmuj się BF, WoG_PL słynie z plagiatów, nie tylko newsów co artów i innych pism nad którymi nasi redaktorzy poświęcają czas no i nie tylko nasi. TOOL i gangsta żerują na innych, a o modach na forum nie wspomnę (warny za brak przecinka  - patrz Gother). Niestety niektórzy nie umieją szanować pracy innych, wolą sobię skopiować i bezczelnie się podpisać. Szczyt chamstwa i prostactwa, wyrażam nadzieję że Admini nie puszczą tego płazem, WoG przeszedł samych siebie.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #29 dnia: 03 Luty 2007, 21:44:39 »
Cała ta sytuacja zostanie przedstawiona władzom gram.pl, którzy mam nadzieje zajmą się dana sytuacją. List został juz wysłany i mam nadzieje że tym razem nie zostaniemy ominięci. Codzinne, rozmowy z administratorami, niemają sensu ponieważ jak już napisaliście zawsze zdarzy się jakieś dziecko neo, które będzie chciało posiadac swój wielki vortal o grach. Takie życie internetowe.

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #30 dnia: 03 Luty 2007, 22:55:06 »
Jedna strona zostanie zamknięta, to na jej miejsce wpada następna po krótkim odstępie czasu. Taka walka z wiatrakami, bym powiedział. Jest to przykre, a zarazem żałosne. Może osoby, które kopiują popatrzą na to z innej strony:

TO NIE ZWKÂŁE KOPIOWANIE - TO JEST KRADZIEÂŻ

Gdyby groziła za to jakaś wysoka kara, nikt w internecie nie dopuściłby się plagiatów. Nietety tak nie jest i jak podejrzewam przez długi czas nie będzie.

Thoro

  • Gość
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Luty 2007, 15:53:25 »
Pozwolę sobie tu przytoczyć kawałek wypowiedzi, z działu który jest nie dostępny dla większości użytkowników:

Cytuj
TOOLa kojarzę jeszcze, za czasów kiedy to sprawowałem funkcje administracyjną na portalu Gothic Net. Wtedy on jak i reszta bahorów (Rolada, bodajże Gother, Necros itd) uznało iż nasz serwis jest zbyt wielkim zagrożeniem dla "World of Gothic PL". Postanowił on wtedy, ze swymi kompanami zmieszać nas z błotem spamując forum, kompromitując nasz serwis przed innymi oraz osądzać o kradzież. Jak się okazało - sami są złodziejami bowiem nazwa World of Gothic została wykorzystana bezprawnie. Serwis o owej nazwie już istnieje (Worldofgothic.de, Worldofgothic.com). W tym momencie Tool, oraz jego żałosna kompania usilnie zapierali iż mają zgodę od właściciela Wog.de na użycie tejże nazwy.
Oczywiście ja, jak i kilka innych osób raczyło o to zapytać Don Estebana (admina Wog.de). Co się okazało - nikomu on, ani inni powiązani z Wog.de nie udzielali zgody na użycie nazwy World of Gothic.

Sądzę, że osoby trochę bardziej zorientowane w sytuacji która panowała na polskiej scenie Gothica przez ostatni rok/pół roku doskonale pamięta tą sytuację oraz nagonki Wogu na Gothic Net i jego redakcję. Co więcej, na tym się nie skończyło. Po kilku miesiącach kiedy to już sprawa ucichła pan Necros (były admin Wogu) zdecydował iż świetnym pomysłem była by fuzja obydwu serwisów.
Cóż, najwyraźniej zapomniał o szkodach jakie nam wyrządził przy pomocy kompromitacji zupełnie bez powodu. Co więcej, gdyby nie ja oraz kilka innych osób do takowej fuzji by doszło. Wpuścić chamstwo na salony - świetny pomysł, zróbmy to!

Oczywiście, większe korzyści z potencjalnej fuzji miałby serwis "World of Gothic". Wtedy Gothic Net, cieszyło się jeszcze statusem oficjalnej polskiej strony i domniemam że właśnie to było sensem całej całej fuzji dla Necrosa. Jedyną rzeczą godną pozazdroszczenia "Wog PL" było dosyć spore forum (do czasu...). Na szczęście dzięki aktywnym interwencjom, do owej fuzji nie doszło.
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2007, 16:03:09 wysłana przez Thoro »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #32 dnia: 06 Luty 2007, 15:24:06 »
Cytuj
O kurde patrzcie kogo znalazłem wpisanego w ich redakcji
 

Przepraszam _Snopek_, ale czy to jest jakiś grzech? Tym bardziej, że nie jestem z wami specjalnie związany. Napisali do mnie czy nie chciałbym tej posady... Nie byłem z innym serwisem związany, dlatego przystąpiłem. Wcześniej specjalnie na WoG'a nie zaglądałem, dlatego nie jestem "wtajemniczony" w wasze spory. Nie interesuje mnie także to, co było kiedyś - bo mnie nie było przy tym. Na World of Gothic jestem od jakiegoś czasu i nie mam najmniejszego pojęcia o waszych wcześniejszych "kosach". Tak samo nie wiem dlaczego _snopek_ użył takich "drapieżnych" słów komunikując tutaj zebranych. Z całym szacunkiem, kolego.
« Ostatnia zmiana: 11 Luty 2007, 22:09:40 wysłana przez Sir_William »

Offline Fix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #33 dnia: 06 Luty 2007, 22:00:13 »
Cóż, przykro mi to czytać, zwłaszcza że sam byłem redaktorem i moderatorem na tym portalu, a przez krótki czas nawet naczelnym. Współpraca z TOOL-em niestety układała mi się kiepsko, i tak jak uważam go za miłego człowieka, tak decyzje o przyznaniu statusów super moderatora userowi, którego log warnów jest dłuższy niż mój życiorys, moderatora userowi, który zapowiadał przewrót :o na forum są nie na moje nerwy. Irytujący był fakt, że po rezygnacji naczelnego, przez pewien czas panowało "bezkrólewie" i siłą rzeczy TOOL przydzielał zadania. Co najmniej niesmaczne jest jednak to, że po objęciu przeze mnie tego stanowiska nadal to robił, ignorując moje zdanie. Troche nerwów, wyklinania.. i cóż jestem z wami.

Kradzież artykułów - no, ja w tym momencie jestem czysty, nie ma tam podrobionych artów z moim podpisem. Przykro mi tylko, że nawet grao-tsy, którego bardzo lubiłem i uważałem za jednego z najinteligentniejszych userów okazał się złodziejem. Poziom forum - kiedyś wysoki, ale jeżeli porządku pilnuje osoba, pokroju wyżej wymienionych, siłą rzeczy poziom leci na łeb, na szyję.

Pamiętam też projekt fuzji z gothic.net. Cóż, przedstawione to było tam nieco inaczej, tak jakoby to ktoś z GNET proponował fuzję... Pamiętam, że Necro spotkał się z ostrą krytyką, pt. "zależy Ci tylko na postach".

Cytuj
TOOLa kojarzę jeszcze, za czasów kiedy to sprawowałem funkcje administracyjną na portalu Gothic Net. Wtedy on jak i reszta bahorów (Rolada, bodajże Gother, Necros itd) uznało iż nasz serwis jest zbyt wielkim zagrożeniem dla "World of Gothic PL". Postanowił on wtedy, ze swymi kompanami zmieszać nas z błotem spamując forum, kompromitując nasz serwis przed innymi oraz osądzać o kradzież. Jak się okazało - sami są złodziejami bowiem nazwa World of Gothic została wykorzystana bezprawnie. Serwis o owej nazwie już istnieje (Worldofgothic.de, Worldofgothic.com). W tym momencie Tool, oraz jego żałosna kompania usilnie zapierali iż mają zgodę od właściciela Wog.de na użycie tejże nazwy.
Oczywiście ja, jak i kilka innych osób raczyło o to zapytać Don Estebana (admina Wog.de). Co się okazało - nikomu on, ani inni powiązani z Wog.de nie udzielali zgody na użycie nazwy World of Gothic.

Serwis nosił nazwę World of Gothic PL i taka też istniała na wszystkich logach, a nie tak jak na zagranicznych odpowiednikach bez znaczka językowego. To dość znaczna różnica, w moim mniemaniu taka sama jak ta między Sony Ericsonem, a Sony.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #34 dnia: 07 Luty 2007, 11:39:08 »
Chamstwo niektórych osób nie zna granic dziecko chcące mieć stronę nawet nie sprawdzi czy nazwa, którą chce wykorzystać nie została już gdzieś użyta...


http://www.anti.grandhost.pl
http://tawernagothic.mojeforum.net
http://www.gothi2.fora.pl/
http://gothictawerna2.republika.pl/ - Znajomy headbanner, niech ktoś arty sprawdzi.

Więcej stronek nie rzuca się w oczy ale gdyby ktoś coś miał niech zapoda.



P.S.
Kiedyś złodziejowi obcinano kończynę którą ówcześnie coś ukradł a gdyby tak w dzisiejszych czasach pozbawiać takich ludzi internetu...


Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #35 dnia: 09 Luty 2007, 16:51:20 »
P
Cytuj
rzepraszam _Snopek_, ale czy to jest jakiś grzech? Tym bardziej, że nie jestem z wami specjalnie związany. Napisali do mnie czy nie chciałbym tej posady... Nie byłem z innym serwisem związany, dlatego przystąpiłem. Wcześniej specjalnie na WoG'a nie zaglądałem, dlatego nie jestem "wtajemniczony" w wasze spory. Nie interesuje mnie także to, co było kiedyś - bo mnie nie było przy tym. Na World of Gothic jestem od jakiegoś czasu i nie mam najmniejszego pojęcia o waszych wcześniejszych "kosach". Tak samo nie wiem dlaczego _snopek_ użył takich "drapieżnych" słów komunikując tutaj zebranych. Z całym szacunkiem, kolego.

Sprawa jest prosta. Ludzie z Gothic.gram.pl, współpracują na wyłącznośc z nami. Co to znaczy? Nie należą do żadnej redakcji, teamu innego serwisu pokroju Gothic.gram.pl . Dlatego każda osoba która chciałaby zatrudnic się na stanowisku redaktora, itp, musi wiedziec, że niema prawa należec, do zadnego innego serwisu, nawiazujacego do podobnej, badz tej samej tematyki strony. Tylko wtedy bedziemy pewni, że dana osoba jest wyłącznie oddana danej stronie na której pracuje.

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #36 dnia: 11 Luty 2007, 22:10:02 »
Cóż, żeby było jasne:
Wczoraj 10 lutego 2007 roku wpłynęła moja rezygnacja z posady redaktora na portalu World of Gothic.pl. ÂŻeby nie było, iż będę identyfikowany z tymże serwisem.
Dla ciekawskich notka:
Nie wiedziałem o waszych sporach, kiedy jednak przeczytałem o nich, nie robiłem sobie z tego żadnych większych "ceregieli". Zacząłem jednak rozmawiać z administratorami o tych incydentach, nie wypowiadali się (, że tak powiem) o was w superlatywach (delikatnie powiedziawszy). Rzecz jasna jestem oddany Tawernie dlatego broniąc honoru (gothic.gram.pl) zostałem zrównany z ziemią. Nie miałem zamiaru/ochoty pracować z takimi ludźmi.

Offline Berserker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #37 dnia: 07 Kwiecień 2007, 20:33:44 »
Tak więc dwie sprawy,
1. Jestem tu w celach pokojowych. Nie zamiaru spamować ani obrażać innych userów.
2. Nie jestem plagiatorem ani oszustem. Artykuły o których napisaliście, zostały sporządzone przezemnie, gdy nasza strona cenzura*, istniała jeszcze pod nazwą G4ce. Nasz stary admin Necro, sprawdzał wszystkie artykuły czy nie są czasem skopiowane. Każdy artykuł skopiowany trafiał do kosza. Tak więc JA mógłbym posądzić WAS o plagiat, a nie wy mnie.
Mam nadzieję że sprawa zostanie wyjaśniona pokojowo.
Pozdrawiam.


Dop. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 21:01:35 wysłana przez Arthas »

Offline DODO

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 300
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #38 dnia: 07 Kwiecień 2007, 20:41:09 »
Owszem sprawa zostanie zakończona pokojowo. Artykuł znajdujący się na waszej stronie ma zostać usunięty ze skutkiem natychmiastowym, gdyż jest on własnością Tawerny Gothic. Jak już Boba napisał na waszym serwerze, owa praca została napisana ponad dwa lata temu i wykorzystywana przez serwis G.up, więc nie życzymy sobie byś wmawiał nam, że to jest twoja praca. Takie zachowanie mogę określić jednym słowem - dziecinada.

Do postu niżej:

Cytuj
Jeżeli tak twierdzisz że dziecinada to spójrz w lustro.
Nie będe się kłócił z gorolami o głupi artykuł. Wiem że ten napisałem ja i tyle.
U nas nie będzie pisało się na nowo artykułu. Zostanie ten co jest, bo ja go napisałem. Koniec kropka. A wy róbcie co chcecie, ja mam swoich świadków i tyle.

Człowieku wpierw naucz się dobrego wychowania i ogłady zanim zaczniesz gdziekolwiek się udzielać. Twoje zachowanie jest wręcz skandaliczne. Nie jestem typem człowieka na którym podobne wulgaryzmy robią jakiekolwiek wrażenie więc z łaski swojej zniż ton, gdyż nie jestem twym kolegą byś odzywał się do mnie w ten sposób. Co do artykułu to podaj mi choć jeden powód dla którego nie miałbym teraz obejść wszystkich zabezpieczeń waszej strony i własnoręcznie usunąć owy artykuł.
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 20:56:03 wysłana przez DODO »

Offline Berserker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Kwiecień 2007, 20:47:06 »
Jeżeli tak twierdzisz że dziecinada to spójrz w lustro.
Nie będe się kłócił z gorolami o głupi artykuł. Wiem że ten napisałem ja i tyle.
U nas nie będzie pisało się na nowo artykułu. Zostanie ten co jest, bo ja go napisałem. Koniec kropka. A wy róbcie co chcecie, ja mam swoich świadków i tyle.

Ps. Najwięcej objawów dziecinady i zachowań psychicznych człowieka, odnotowuje się przy tym jak ktoś za dużo ma styczności z japońskimi i chińskimi artykułami ( bajki, miśki, kreskówki itp. )
« Ostatnia zmiana: 07 Kwiecień 2007, 20:49:09 wysłana przez Berserker »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Plagiaty
« Odpowiedź #39 dnia: 07 Kwiecień 2007, 20:47:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything