Ankieta

Jaki jest poziom trudno?ci Nocy Kruka ?

Bardzo
18 (4.3%)
18 (4.3%)
36 (8.7%)
92 (22.2%)
114 (27.5%)
Trudny
100 (24.2%)
Bardzo Trudny
27 (6.5%)
Niemo
9 (2.2%)

Głosów w sumie: 401

Autor Wątek: Poziom trudności  (Przeczytany 68331 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline artur1231852479

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #80 dnia: 07 Sierpień 2008, 02:16:15 »
potwory są silniejsze ale nie aż tak aby nie dało się ich zabić ale też pamiętajmy że mamy o wiele więcej misji i jeden cały świat dodatkowy :) więc jest wszsystko wyrównane :) wybrałem poziom trudny

Offline Necs

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Sierpień 2008, 12:43:15 »
No cóż jeśli ogarniasz Gothic II to ogarniesz i NK. Trudność jak dla mnie nie jest wysoka, ale ja przeszedłem wszystkie części Gothica wielokrotnie ( oczywiście bez cheatów). No i co mogę powiedzieć wystarczy dużo czasu poświęcić na walkę. Zabicie np. Kruka nie jest trudne, po prostu np. przyzywasz sobie demona i po problemie :) Jedyną trudność sprawił mi Smok Ożywieniec, musiałem przyzwać trzy demony a dodatkowo atakować smoka. Nie wspomniałem jeszcze o kamiennych tabliczkach, które ułatwiają rozgrywkę. Tak więc dla weteranów nic trudnego.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #81 dnia: 11 Sierpień 2008, 12:43:15 »

Offline Mistrz Yamana

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mój miecz pragnie krwi!
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #82 dnia: 12 Sierpień 2008, 19:15:53 »
Moim zdaniem jest że jest średnio-trudny. W misjach np dostać się do chaty Grega, a 2000 nie jest zbyt łatwo zdobyć, a szczególnie jak chce się zdobyć jego księgę, bo trzeba pokonywać całe stada pełzaczy.

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #83 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:03:12 »
Według mnie poziom trudności w G2 NK jest średni polepszyło się trochę  AQ przeciwników dzięki czemu rozgrywka staje się trudniejsza.

Offline Drago12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #84 dnia: 18 Sierpień 2008, 17:48:42 »
Moim zdaniem Gothic NK jest trudny.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #85 dnia: 22 Sierpień 2008, 12:07:29 »
Moim zdaniem jest trudny,to część do której zawsze muszę używać kodów,raz chciałem przejść noc kruka bez kodów ale przy szukaniu ornamentów musiałem ich użyć bo dalej nie mogłem przejść a do tego dają jakiegoś patcha który jeszcze bardziej utrudni rozgrywkę czyli usunie różne bugi.

Offline Tensho

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 138
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Getsuga...Tensho!
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #86 dnia: 30 Wrzesień 2008, 19:19:22 »
Poziom trudności jest dobry dla tych graczy którzy grali w Gothica 2. Ci którzy zaczęli grę od NK mają prawo być trochę "oszołomieni" poziomem trudności. Ale jeśli ktoś tak jak wyżej wspomniałem grał w G2 to poziom trudności powinien być w sam raz ;D

Offline Kevet

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #87 dnia: 30 Wrzesień 2008, 19:29:01 »
Jak dla mnie poziom trudności jest wysoki bo 5 pn za 1 siły/many/zręczności to lekka przesada...
A z przeciwnikami... jest ciężko i smoki się regenerują a to wkurza...

Offline Nie jesteśmy billboardem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #88 dnia: 09 Październik 2008, 12:29:36 »
Dla mnie największym zaskoczeniem w grze byli Poszukiwacze :D Mimo wszystko, jak grałem w Gothic 2: Noc kruka, znałem już grę doskonale z Gothic 2. Jak już wspomniał ktoś wcześniej, łatwiej jest tym, co grają w G2:NK po wcześniejszym przejściu G2.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #89 dnia: 20 Listopad 2008, 18:12:10 »
Dla mnie gra jest prosta :) I tak zagłosowałem. Po prostu trzeba trochę myśleć :)

Offline Sabumatva

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • DRAWA DRAWA DRAWA
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #90 dnia: 19 Grudzień 2008, 16:47:17 »
średnio trudny
 Post zupełnie bez argumentacji.

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #91 dnia: 30 Styczeń 2009, 23:01:43 »
W porównaniu ze standardem jest NK znacznie trudniejsza jednak wystarczy wykorzystać kilka z porad jakie znajdują się na forum (najlepiej kupowanie zwoju przemiany w smoczego zębacza) i gra może się nagle stać niemal banalna. Wystarczy dodać do tego umiejętne wykorzystywanie ognistego deszczu czy przywołania demona i po problemie :P

Offline Hemzok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #92 dnia: 18 Luty 2009, 09:54:11 »
Ja uważam, że NK średnio trudna, gra może wydawać się skomplikowana w momencie walki ze smokami(chyba, że mamy napakowaną postać), ale zawsze zostaje nam przywołanie demona czy deszcz ognia. Walka ogólnie i tak jest łatwa jeśli postać jest trenowana w swoim kierunku, jeśli mamy hybrydę mogą pojawić się problemy, ale nie muszą. Hybryda wymiata do III rozdziału dzięki kamiennym tablicom. Trudność zależy od gracza jeśli dobrze rozwijał postać to gra będzie banalna, jeśli źle to pokonanie trudniejszych przeciwników bez zwojów typu deszcz ognia może okazać się niemożliwe.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #93 dnia: 18 Luty 2009, 17:29:21 »
Noc kruka jest trudniejsza od podstawki, ale jak jestes magiem i masz dobre zaklecia to np. walka ze smokami jest dziecinnie prosta (2 deszcze ognia na jednego smoka). Umiejetnosci sa drozsze ale naszczescie mamy te tabliczki. Tak wiec jak masz potezne zaklecia to gra jest dosc prosta.

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #94 dnia: 30 Kwiecień 2009, 13:42:27 »
Moim zdaniem Noc Kruka jest nie łatwa,szczególnie sprawiło mi sporo kłopotów przedostanie się do nowego kontynentu,trudniej jest walczyć z potworami,to tyle na ten temat..

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #95 dnia: 18 Czerwiec 2009, 18:14:48 »
Ja mówię że Trudny. Jeśli chcesz przejść G2NK nie używając kodów czy nie pomagając sobie bugami w grze to poziom jest trudny!

Offline Dawid2795

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #96 dnia: 21 Czerwiec 2009, 22:30:13 »
W Nocy Kruka dużo zależy od tego jak rozwijamy postać. Jeżeli punkty nauki będziemy pakować w jedną dziedzinę np. dwuręczny i siła, to żadnych kłopotów nie będziemy mieli. Dałem ocenę "średni", potwory są trochę trudniejsze, oręż wymaga więcej siły i zręczności, z czasem musimy wydawać coraz więcej punktów nauki na jeden punkt atrybutu (myślę że to największa trudność).

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #97 dnia: 30 Czerwiec 2009, 20:16:22 »
Gra może być dość trudna pod względem zadań . Tzn np. odnaleść Krwawe Puchary , czy inne zadania tego typu . A jeżeli chodzi o walkę , to gra jest trudna tylko na początku , potem jest dość łatwo .

Pozdrawiam

Offline Karder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 15
  • Reputacja: 0
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #98 dnia: 01 Lipiec 2009, 07:25:37 »
Osobiście gra nie sprawiła mi wielu trudności , jedynie niektórych zadań nie potrafiłem rozwiązać , a jeżeli chodzi o walkę to jest dość prosta .

Jednocześnie chciałbym powitać wszystkich , jest to mój pierwszy post tutaj . Mam nadzieje że będziemy żyć w zgodzie ;) .

Oktawian August

  • Gość
Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #99 dnia: 01 Lipiec 2009, 10:16:51 »
Noc Kruka ma poziom trudny,ponieważ punkty nauki są coraz wyższe,żeby założyć broń trzeba mieć więcej siły,zręczności niż w Gothic 2,potwory są bardziej wytrzymalsze.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Poziom trudności
« Odpowiedź #99 dnia: 01 Lipiec 2009, 10:16:51 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top