Ankieta

Jaki jest poziom trudno?ci Nocy Kruka ?

Bardzo
18 (4.3%)
18 (4.3%)
36 (8.7%)
92 (22.2%)
114 (27.5%)
Trudny
100 (24.2%)
Bardzo Trudny
27 (6.5%)
Niemo
9 (2.2%)

Głosów w sumie: 401

Autor Wątek: Poziom trudności  (Przeczytany 67983 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Giker

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 50
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #40 dnia: 31 Grudzień 2007, 14:16:03 »
Ja zagłosowałem na ÂŚrednio-Trudny, gdyż Noc Kruka jest trudniejsza od zwykłego G2 ale cczyż nie oto chodzi? Jeżeli gra byłaby banalna to by sie szybko nudziła, a tak to troszku się pomęczymy i dłużej zajmie nam przejście gry    jak dla mnie to dobrze że jest trudniejszy NK od G2

pozdr all

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Grudzień 2007, 14:45:53 »
HMMM dla mnie poziom G2 i NK jest bardzo łatwy wystarczy patrzeć jakie ciosy dany kolo wykonuje zapamiętać i umieć się bronić w odpowiednim momencie :D nigdy nie tracę HP.

Dla mnie trudniejszy był G1 bo tam głupio się walczyło stylami walki było do bani. Jak bym miał oceniać G1 dał bym na trudny.:D

Forum Tawerny Gothic

Poziom trudności
« Odpowiedź #41 dnia: 31 Grudzień 2007, 14:45:53 »

Offline Książę Demonów

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: -2
Poziom trudności
« Odpowiedź #42 dnia: 12 Styczeń 2008, 20:02:37 »
 Poziom trudności jest ÂŚrednio-Trudny.
  Potwory i przeciwnicy są mocniejsi i to jest trochę przesadzone...
  Zadania w rozdziałach są zbyt wymagające jak na poziom bohatera...

Offline Xarak Bunt

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 65
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #43 dnia: 12 Styczeń 2008, 20:48:47 »
Cytuj
A ten kto twierdzi że Noc Kruka jest "bardzo łatwe" nie grał w nią bądź grał w nią na kodach.

To znaczy, że jeżeli ta gra jest dla mnie bardzo łatwa to grałem w nią na kodach? Nie...

Grałem w Gothica II Noc Kruka już 20 razy, od pierwszego kontaktu jest dla mnie bardzo łatwa.
Najgorsze są tylko pierwsze dwa rozdziały. Trzeba tylko uważać, żeby nie wpakować się w większe grupy potworów. A jeżeli jest ich pełno to starać się wyciągać je pojedynczo. Najlepiej strzelać z łuku/ kuszy. To jeżeli chodzi o uczciwą gre.

Jeżeli wykorzystamy pewne 2 bugi na początku gry to dostaniemy skózany pancerz, 500 exp i darmowe wejście do miasta. Jeżeli zbierzemy cały szajs po drodze to mamy dodatkową kase.
Jeżeli dobrze rozegracie to bez problemu zdobędziecie 3 lvl. Wszystko pakujemy w zręczność. Kupujemy łuk myśliwski, miecz (40 atk/ 20zręczność) mamy z wyprawy z Cavalornem na bandziorów ( o ile pamiętam) i wszystko gra. Kupujemy ze 100 strzał i możemy polować. takim łukiem myśliwskim bez żadnego przeszkolenia to cieniostwora pięcioma strzałami zabiłem. ÂŁatwe... Nawet bardzo. Analogicznie jest z graniem uczciwym bez kodów/bugów. Tylko trzeba troszkę poszukać kasy. Można poskakać po dachach w mieście (miksturki, przedmioty, mieszki z pieniążkami...). Po prostu żyć nie umierać.

Pozdrawiam wszystkich   Xarakus Bezius

Offline Onar

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 239
  • Reputacja: -3
Poziom trudności
« Odpowiedź #44 dnia: 12 Styczeń 2008, 21:12:39 »
Dla mnie gothic2:Noc Kruka jest dość trudny, ze względy na punkty nauki. Myśle że jeżeli byłyby takie, jakie śą w zwykłym gothic2, gra dla mnie byłaby średnia. Myśle jednak że z dodatkowymi stworzeniami i zadaniami, oraz broniami gra nie wyrównuje się do końca.

Cytuj
To znaczy, że jeżeli ta gra jest dla mnie bardzo łatwa to grałem w nią na kodach? Nie...

Grałem w Gothica II Noc Kruka już 20 razy, od pierwszego kontaktu jest dla mnie bardzo łatwa.
Najgorsze są tylko pierwsze dwa rozdziały. Trzeba tylko uważać, żeby nie wpakować się w większe grupy potworów. A jeżeli jest ich pełno to starać się wyciągać je pojedynczo. Najlepiej strzelać z łuku/ kuszy. To jeżeli chodzi o uczciwą gre


Słyszałem takie słowa od wielu osób, ale zawsze wychodziło na to, że łatwiej powiedzieć niz zrobić.  

pozdro, Onar.

Offline kuba100

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #45 dnia: 24 Styczeń 2008, 22:42:40 »
Dla mnie poziom Gothic II Noc Kruka jest średni, lecz mimo tego na początku gry może wydawać się trudny. Pierwszą rzeczą na którą zwróciłem uwagę jest to, że na punkty umiejętności wraz z ich wzrostem wydaje się coraz więcej punktów nauki. Jest to duże utrudnienie gry. Lepsze bronie jest bardzo trudno zdobyć. Potwory są silniejsze ale to nie zrobiło na mnie już takiego wrażenia niż to co opisałem wyżej. Jednak wraz z ulepszaniem postaci gra wydaje się coraz łatwiejsza.

Offline without name

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Styczeń 2008, 13:07:52 »
Dla mnie poziom średni. Jeżeli chcemy walczyć kuszą i mieczem z początku jest trochę trudno. O kasę nie muszę  się obawiać bo uczę się kowalstwa u Harada za czeladnika, kupuję stal u Benneta tyle ile mi potrzeba i wyrabiam miecze i mu je sprzedaję. Mogę kupić co mi się podoba więc nie jest najgorzej. Tylko bez kodów.  

Offline Gen. Lee

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #47 dnia: 25 Styczeń 2008, 17:42:40 »
ja wybrałem ÂŁatwo-średni ponieważ wszystkie gothici od 1 do 2 noc kruka (również samą 2) przeszłęm około 6 razy więc ta gra już nie jest dla mnie za trudna    

Offline fijolek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 40
  • Reputacja: 1
Poziom trudności
« Odpowiedź #48 dnia: 27 Styczeń 2008, 09:59:28 »
Ja wybrałem poziom średni poniewasz w G2NK faktycnie można napotkać trudności ale przy użyciu muzgownicy wszystko da się przejść , czasami jak się przejść nie da to się da obejść    

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #49 dnia: 31 Styczeń 2008, 12:36:20 »
O-M-G
Ale dajecie komenty !Ja nie przeszedłem ani razu GII ani Noc Kruka ale grałem w obydwie.Na początku w GII było trudniej trochę a w Noc Kruka było łatwiej na przykład dlatego że Cavalorn uczył cię różnych umiejętności i pomagał ci rozwalić bandytów  itd. ale potem jest rzeczywiście trudniej bo jest Jarkendar ale za to można w nim nabrać dużo doświadczenia.Tak więc ocene daje "TRUDNY"

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #50 dnia: 02 Luty 2008, 12:42:40 »
Noc Kruka jest trudniejsza od podstawki, szczególnie na początku. Dlatego dałem średnio trudny. Na początku miejscami wręcz bardzo trudny, potem miejscami łatwy, ale żmudny (latanie po całej krainie).

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #51 dnia: 16 Luty 2008, 08:44:15 »
Zależy od tego kto ma jaką postać.

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #52 dnia: 16 Luty 2008, 13:18:47 »
Jak dla mnie noc kruka nie jest zbyt trudny w porównaniu do innych gier ale zdażały się sytuacje które były bardzo trudne  

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #53 dnia: 23 Luty 2008, 18:43:16 »
moim zdaniem poziom jest trudny.
walka ze smokami nawet ze szponem jest BARDZO ciężka jak dla mnie.
poszukiwacze maja znacznie mocniejsze spelle więc Jarkendar robilem w 2 rozdziale ^^
Dobrze ze trudnosc zostala zwiekszona ale moim zdaniem troszke za bardzo....

rafalos890

  • Gość
Poziom trudności
« Odpowiedź #54 dnia: 23 Luty 2008, 19:11:40 »
Moim zdaniem poziom jest... łatwo-średni. Pierwszy raz jak grałem w Noc Kruka (po uprzednim przejściu Gothic 2) to nie poszedłem do Jarkendaru i dawałem sobie jakoś radę i w 2 jak i w 3 rozdziale. Później już nie grałem w tego save'a i zacząłem grać od nowa. Moim zdaniem Jarkendar z tymi wszystkimi potworami jest łatwy, a potem ze szponem beliara się po prostu wymiata!

Pozdrawiam,. Rafalos890.    

Offline Saygram

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #55 dnia: 10 Marzec 2008, 09:41:35 »
Dla mnie gra jest prosta. Na wszystko znajdzie się sposób a przeciwników zawsze można wyrolować. Jedynie koszty many do korzystania z run są denerwujące i trzeba biegać i nabijać poziomy. By potem w ogóle móc używać run.

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Marzec 2008, 21:31:52 »
Dla mnie poziom trudności jest średnio-trudny. Trudne w tej grze jest to, że smokom regeneruje się życie (Ale i tak z czasem da się je wykończyć   ). Potwory są nieco silniejsze i trzeba na nie szczególne uważać w początkowych rozdziałach. Małym ułatwieniem jest o wiele większe występowanie w grze zwojów, amuletów, pierścieni oraz jedzenia które skutecznie podwyższają punkty trafień oraz atrybuty.

Ocena: ÂŚrednio-trudny

__________________________________
"Chroń nas Innosie"

Offline Kh-Garr

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Poziom trudności
« Odpowiedź #57 dnia: 16 Marzec 2008, 16:09:57 »
Według mnie poziom trudności jest średni ponieważ występują potężniejsze potwory niż w GII

Offline Gorion

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 200
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #58 dnia: 01 Kwiecień 2008, 18:13:35 »
Jak dla mnie GothicII Noc Kruka jest trudny.  
Dla porównania w zwykłym gothicu wybiłem górniczą dolinę bez najmniejszych problemów paladynem na 20 poziomie, A w Noc Kruka miałem nielada problemy ÂŁowcą Smoków na 35 poziomie.(Dodatkowo do pomocy wzięłem Biffa ale i tak było bardzo trudno)  


Pozdrawiam, Gorion

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Poziom trudności
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Maj 2008, 23:01:27 »
Uważam, że poziom trudności w Nocy Kruka, jest minimalnie przesadzony. Kiedy poszedłem pierwsze do Górniczej Doliny, zamiast do Jarkendaru w 2 rozdziale, to później w 3 rozdziale, gdy opuszczałem GD, nie mogłem sobie poradzić z poszukiwaczamy. Jedynym sposobem, było ich omijanie. Niestety, gorzej jest w 4 rozdziale, w którym trzeba pokonać smoki. Z pierwszym, bez problemu sobie poradzisz, bo ci w tym pomogą. Ale już z pozostałymi bardzo ciężko sobie poradzić, nawet bardzo doświadczona postacią. Ja musiałem użyć najlepszych czarów, żeby je pokonać.
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2008, 23:06:12 wysłana przez Roben »

Forum Tawerny Gothic

Poziom trudności
« Odpowiedź #59 dnia: 17 Maj 2008, 23:01:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top