Autor Wątek: Szkice ołówkiem  (Przeczytany 142408 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Szkice ołówkiem
« dnia: 19 Październik 2006, 20:59:18 »
Temat ten jest przeznaczony dla ludzi, którzy chcą się pochwalić dziełami, które samodzielnie narysowali/namalowali.
A więc, możesz tu pokazać swoje obrazki, lub ocenić dzieła innych. Pokazać błędy, itp.

No to ja, jako że piszę ten temat, ukazuję tutaj swoje najnowsze szkice (starszych już sobie odpuszczę :/).

1. Moja sarenka, która uczestniczyła w tutejszym konkursie:
http://img69.imageshack.us/img69/7564/sarnaep3.jpg

2. Oraz nowsze dzieło, które wykonałem dwa razy (!!). Jeden w kratkowanym szkicowniku, a drugi na zwykłej kartce:
http://img153.imageshack.us/img153/3856/predatorcxvh1.jpg

Przydałbyby się też jakieś podpisy, by było wiadomo, że to są wasze obrazki, a nie plagiaty.  

A więc zachęcam do pokazywania swoich dzieł, oraz do oceny już zamieszczonych.

Pozdrawiam

ÂŁukasz ,,Boba Fett" Majewski
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2006, 09:44:17 wysłana przez Boba Fett »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2006, 14:57:19 »
Chciałbym ocenić wyżej przedstawione prace Boby.

Muszę przyznać, że są one bardzo dobre, wręcz świetne. Pierwszy rysunek jest gorszy od Predatora, lecz w niewielkim stopniu. Samo zwierzę jest dokładnie i ze starannością namalowane, prezentuje się dobrze, jednak brakuje mi tu czegoś. Może, gdybyś skupił się w większej mierze na tle, choć i bez tego praca jest niczego sobie. Co do drugiego rysunku, jest on jeszcze lepszy. Widać, że starałeś się, aby praca była jak najlepsza, poświęciłeś tego sporo czasu i uwagi. Widać dbałość o szczegóły i niemal autentyczny wizerunek Predatora, niczym z filmu, poza drobnymi szczegółami. Czekam na kolejne dzieła.

Forum Tawerny Gothic

Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Październik 2006, 14:57:19 »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Październik 2006, 18:23:34 »
Wiem że nie rysuję tak pięknie jak BobaFett ale co mi tam, wrzuce moje obrazki:

Wulkan
http://img232.imageshack.us/img232/6731/wulkanqr8.jpg

Upadły Anioł
http://img232.imageshack.us/img232/9017/up...nioebrakwz8.jpg

Niestety nie posiadam takiej cudownej rzeczy jak skaner i musiałam te obrazki sfotografować, trochę to wpłynęło na ich jakość...
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2006, 18:30:16 wysłana przez Arthas »

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2006, 19:32:26 »
Ja tu tylko ocenię ;) Sarenka owszem ładna i widziałem ją nawet na żywo (skanowałem ją).
Niestety Predatora nie i nawet domyślam się dlaczego :P Widziałem narysowanego pierwszy raz (na papierze w kratce) i tak duża jest różnica między nim, a tym że jestem gotów niestety powiedzieć, że to nie obrazek Boby :/ Niech Boba lepiej pokarze ten narysowany na papierze w kratce lub niech mi pokaże ten niby narysowany na żywo =] (trzeba przetestować niestety) Ja wolę sie upewnić, ponieważ Boba już kiedyś wywijał takie numery...

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik 2006, 21:19:33 »
W końcu temat  którym czuje się jak w swoim żywiole.  

Najpierw ocenie szkice Boba Fett'a"
1. Sarna - szkic ten widziałem już jakiś czas temu. Co tu dużo mówić. Widać, że twoja kreska charakteryzuje się ogromną dbałością o szczegóły. Szczególnie podoba mi się bardzo dobre cieniowanie.

2. Predator - coś wspaniałego. Widać, że spędziłeś nad tym ogormną ilość czasu. Doskonałe zastosowanie cieniowania i świetnie odwzorowane detale...widać, że było tworzone z pasją 6/6


Szkice Małej Wampirzycy:
1. Wulkan - hehe...hoho...niezła schiza. też czasem robie coś takiego, ale zwykle z nudów na lekcjach. FAjne to niestety najwięcej ile moge o tym szkicu powiedzieć. 4/6

2. Upadły Anioł - ten podoba mi się bardziej...co prawda nie jest to ten sam poziom jaki charakteryzuje Boba Fetta, ale nie jest źle. Można odczuć mrok jaki bije z arta. Ocena 4/6

---------------------------------------------------
A teraz czas na troche mojej koślawej twórczości(btw. mam zamiar właśnie narysować rysunek do Post-Nuke. Taki mały szkic, by jeszcze lepiej oddać klimat opowiadania)

1. Elven Blademaster - zaraz po krasnoludach jest to moja ulubiona rasa fantasy. Szkic z mistrzynią ostrzy.

2. Paladin - No cóż moge powiedzieć...paladyn. Miałem mu jeszcze dorysować zdobienia na zbroji, ale z prostego powodu zwanego lenistwem nie wykonałem tego.

3. Dagor - Jeden z moich ulubionych szkiców(mimo tego, iż zdaje sobie sprawe z jego niedoskonałości).

4. Alyx - Mam wrażenie, że twarz nie dokońca mi wyszła, ale poza tym jest chyba w porządku.

5. Graffiti - kiepskie oczy...poza tym całkiem fajne.

6. Master Shinobi - powstały w kilka(naście) minut prosty szkic mający podkreślić mój poprzedni nick - Shinobi

7. Mercenary - jak zwykle w moim szkicu coś mi się nie podoba...mianowicie buty, które kompletnie mi nie wyszły.

Dobra...sporo tego...oceniajcie, piszcie co o nich sadzicie.
Pozdrawiam...Triv
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2006, 11:04:49 wysłana przez Thoro »

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Październik 2006, 09:42:10 »
Po primo doczepię się do posta Anacodny. Jeszcze wczoraj chciałem powiedzieć, że nia ma sprawy i mogę Ci pokazać ten drugi obrazek (na zwykłej kartce), ale czy to ma sens? Pozwolę sobie przytoczyć tu kilka wyjasnień.
Predator rysowany w szkicowniku (czyli na kratkach) był malowany jako pierwszy i nie dziwota, że wyszedł gorzej. Na białej kartce zupełnie inaczej się rysuje, a jak ktoś chce, to może go sobie po prostu odrysować (ale jest mniejsza satysfakcja ze skończonej pracy).
A co do skanowania... Cóż, próbowałem oba wkęcić na kompa, ale okazało się, że tego ze szkicownika się nie uda (  ), a tylko tego drugiego się da. A racji tego, że mojego kuzyna prawie ciągle nie ma, jak jestem u niego, to z bardzo rzadka mam okazję prosić go o skan obrazków (dlatego proszę o to Ciebie, Ana     ).
Dodam jeszcze, że tak, kiedyś były pewne przekręty, których się niestety wstydzę. Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzieki nim poznałem pewnego kolesia o nicku Lord Bezimienny a za jego sprawą wiele innych fajnych osobistości (bodajże $nake). Cóż, kiedyś to były noobowskie czasy (  )... Ale ponad półtora roku siedzenia na takich forach zrobiło ze mnie inną osobę.
Ten temat uważam za zamknięty.

A teraz do oceny rysunków.
1. Wulkan - bardzo ciekawa praca. Szczerze powiem, że bardzo trudno byłoby mi coś takiego przerysować, a co dopiero samemu zrobić. Tyle tych kresek... Powiem Ci, że jest to bardzo dobra praca. Ocena 7+/10

2. Upadły Anioł - przyznam Ci, że namalowanie człowieka (szczególnie jego twarzy) sprawia mi wiele kłopotów, dlatego częstu próbuję unikać tworzenia prac związanych z nim. Według mnie ten anioł wyszedł Ci gorzej niż ten wulkan i z mniejszą satysfakcją się na nieg patrzy.
Jeżeli chcesz się kształcić i dalej rysować, radziłbym Ci zacząć od prostszych rzeczy, niż jest nim postać człowieka.   Ocena 5-/10


Za przeproszeniem, Trivet. Z racji tego, że nie posiadam teraz czasu, Twoje prace ocenię później.

Z poważaniem

Boba Fett
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2006, 09:47:44 wysłana przez Boba Fett »

Offline RadGot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Październik 2006, 09:43:55 »
Triv, ta Elven to fajna laska  fajnie narysowane.

Paladin :/ ma za krótkie palce i nie równe piersiówki.

Zaśmiałem sie przy tym bo śmieszne jest i ładne jest

-------------------------

Tylko tyle oglądałem, fajne są i prosze nie kasować posta bo ja wstawie tu mój rysunek później.

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Październik 2006, 11:15:26 »
Najpierw riposta :P Taak, jeszcze wczoraj chciał mi pokazać, a dziś już nie? Teraz to dopiero widzę, że ostro kręcisz cos. A i pamiętam, że bardzo podobny (jak nie ten sam oczywiście) pokazywałeś mi na komputerze :P Też szkicowany tylko ołówkiem, a było to daaawno. Ale dobra skończmy tą dyskusje bo się jeszcze obrazisz (jak zawsze w takich sprawach) i stracę kumpla :P

Teraz ocenki:

Mała_Wampirzyca
Wulkan - szczególnie podobają mi się opary unoszące nad wulkanem ;) Gdyby nie wulkan który mi się średnio podoba dałbym 8/10 jako praca abstrakcyjna, tak tylko 6/10 sorki :)
Upadły Anioł - mhmmmm nie podoba mi się niestety ;( Z założenia scenka nie jest zła, gorzej z wykonaniem. Proponuje nie załamywać się i dalej pracować :) 2/10
Trivet
Nie będę oceniał wszystkich prac bo dałeś ich sporo ;) I nie mam tyle czasu. Powiem, że charakteryzują się mangowością co mi nie przeszkadza i błędami w anatomii (szczególnie dłonie) Wiem, że to trudne więc nie ganię bardzo. Myślę, że średnia ocen wyszła by w granicach 5/10 a 6/10 ;) Powodzenia w dalszym rozwijaniu się.
Boba Fett
Sarenka - bardzo mi sie podoba - choć widać kilka błędów :) Np. w uszach coś mi nie pasuje, lub na jej brzuchu jest dziwna gula. No i nogi, widać, że specjalnie ich nie malowałeś (z resztą mówiłeś mi o tym).
Czyli daję 7+/10 Trzymaj tak dalej...
Predator - wstrzymam się od oceny =] Ale jeśli twoje to 9/10 bo są rzeczy do poprawienia.

Ponieważ nie mam żadnych pracek do zeskanowania, musiałbym je najpierw zrobić. Możliwe, że pokażę jakąś później ;) PS. są one porównywalne jakością z sarną Boby :P




Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Październik 2006, 14:26:37 »
Po kolei:

Prace Małej_Wampirzycy
Wulkan - no cóż, nieco odmienna praca, bardzo ciekawie namalowana i z pewnością wyróżnia się unikalnością i jest nieco dziwna w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Upadły
Anioł - rysunek mógłby być trochę bardziej szczegółowy i mogłaś włożyć w niego więcej pracy i czasu, jednak udało ci się podtrzymać klimat pracy całkiem nieźle.


Prace Triveta
Elven Blademaster - dość ciekawy i ładny szkic, z daleka wygląda nieco krzywo i niektóre kształty są nieregularne i mogłyby być lepsze, ale ogólnie jest ok.
Paladin - przypomina mi to w dużym stopniu paladyna z Heroes V. Obie postacie są do siebie bardzo podobne, również wydaje mi się troszkę niekształtny, ale za to jest bogatszy w szczegóły.
Dagor - trochę dziwny szkic, niekształtny, niezbyt mi się podoba, szczególną uwagę zwrócę na dziwny topór, który Dagor trzyma, a także na jego kwadratowe ręce i nogi.
Alyx - z daleka, szkic wygląda bardzo dobrze i interesująco, z bliska również jest dokładny i bogaty w szczegóły, jedynie nad twarzą można było bardziej popracować.
Graffiti - niektóre elementy pracy przyciągają i są bardzo ładne, inne zaś są niekształtne i brzydkie, ogólnie rzecz biorąc jest w miarę dobrze.
Master Shinobi - ciekawa koncepcja, dość fajnie to wygląda, jednak jak każda praca, zawiera kilka błędów, niedokończeń itd.
Mercenary - szkic w niskim stopniu bogaty w szczegóły i mógłby być o niebo lepszy, jeśli chodzi o buty, to nie jest aż tak tragicznie.

Czekam na kolejne prace i życzę powodzenia przy ich tworzeniu.
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2006, 16:39:53 wysłana przez Arthas »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Październik 2006, 16:25:33 »
Oto mija praca. Niezbyt dobra ale co mi tam. Nosi ona tytuł Zeratul bowiam na tej postaci tajemniczego wojownika z gry StarCraft opierałem się rysując prace.

[img]http://img217.imageshack.us/img217/9835/zaearulqp3.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 01 Grudzień 2006, 21:46:52 wysłana przez Dragosani »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Listopad 2006, 21:47:48 »
Zeratul
Postać jako sama w sobie jest dobra, aczkolwiek widać, że nie starałeś się do końca, by Protoss wyglądał jak najlepiej. Krzywo pociągnięte linie, troche kiepskie cieniowanie, braki w wypełnieniu i pewne dysproporcje znatomiczne postaci. Obrazek oceniam na 6+/10.

A oto mój najnowszy szkic:
Saleth - Dark Lord
Mam nadzieje, że się spodoba. Komentujcie i oceniajcie.

Pozdrawiam...Trivet

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Listopad 2006, 21:55:43 »
Zeratul

Szczególnie rażące jak wspomniał przedmówca są braki w wypełnieniu. Na pierwszy rzuca sie cieniowanie a raczej jego brak. Postać przypomina mi takiego jakby androida "Bionycle" Niewiem czy ktoś pamięta zabawki tego rodzaju ;). Aczkolwiek reszta podoba mi się. Dam ci 7/10

Cytuj
Saleth - Dark Lord

Tutaj już o wiele lepsza praca. Doskonałe cieniowanie, brak jakichkolwiek przerw w wypełnieniu. Wszystko elegancko i jak dla mnie profesjonalne wykonanie. Jedynie, małe zastrzeżenie, to dziwnie powiewająca tak jakby suknia czy co to jest ;P Wygląda jak by ów Dark Lord miał na sobie fartuszek :P Dam ci 9/10.


Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Listopad 2006, 13:43:03 »
Cytuj
Saleth - Dark Lord

Pozwolę sobie ocenić teraz Twoją pracę, Trivet.

Przyznam, że budzi we mnie mieszane uczucia. Twój Lord jest zaraz ładny, a zarazem taki jakiś... niedopracowany (brak mi odpowiedniego słowa :/)
Zacznę może od cieniowania. Cieniowanie to rzecz, która bardzo przyozdabia pracę i nadaje jest bardziej określony kształt. Tak, w Twojej pracy widać, że próbowałeś, ale jak dla mnie trochę słabo to wyszło. :/ Jeśli chcesz uzyskać lepszy efekt, to zrób tak: zacznij od jednej strony płaszcza, tam ołówkiem musisz jak najciemniej pocieniować. I w czasie, gdy będziesz szkicował do prawej strony (w założeniu, że zacząłeś od lewej) zacznij polowi coraz słabiej dawać ten odcień, aż wreszcie będzie się scalał z białym. Spróbuj.  

Powiem jeszcze, co mi się tu nie podobało, choć jest tego mało.
Najsłabiej wyszedł Ci młot (??), który jakiś taki mały jest...
Nogi Czarnego Lorda także są takie dziwne... Rozumiem, że musiałeś mieć z tym problem. Cóż, ja także z nimi mam niemałe kłopoty przy rysowaniu.  
No i to cieniowanie... Jeżeli CI się chce, to spróbuj jakoś pocieniować jego pancerz, na pewno wyjdzie mu to na dobre (przynajmniej ja tak sądzę).
Tyle. Ocena: 7-/10

Pozdrawiam

Boba Fett

Offline michas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #13 dnia: 20 Listopad 2006, 18:16:06 »
Niestety nie posiadam skanera i musiałem zrobić zdjęcie mojego obrazka (lepiej nie pytajcie czym  )przez co nie wygląda aż tak dobrze  
A oto on - mój Sith:

http://img70.imageshack.us/img70/8991/sithlo0.jpg
« Ostatnia zmiana: 20 Listopad 2006, 18:17:09 wysłana przez michas »

Offline Raflas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Listopad 2006, 21:17:59 »
Hmmm ja też osobiście troche rysuję :PP wystawie tu kilka moich prac :)
Noto startujemy:

Rycerz z Herosów (zapamiętałem go z theme Heroes V) :
http://img126.imageshack.us/img126/2461/rycerzej6.jpg

Paladyn :
http://img89.imageshack.us/img89/9594/paladynkz7.jpg

Motor (troche źle go zeskanowałem :/)
http://img153.imageshack.us/img153/1841/motor9it.jpg

Amazonka (mój najnowszy rysunek, niewiem czy mogę to tu umieścić bo jak rysowałem amazonke to patrzyłem na oryginalny obrazek z internetu, ale dodałem kilka własnych pomysłów)
http://img292.imageshack.us/img292/2350/amazonkaea1.jpg

Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 25 Listopad 2006, 21:21:14 wysłana przez Raflas »

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #15 dnia: 25 Listopad 2006, 22:44:56 »
Witam. Ja także chciałabym ocenić kilka prac. Po pierwsze, chciałabym powiedzieć, że wszystkie prace są ładne i na pewno każdy włożył wiele wysiłku w to, żeby mu cos wyszło. Ja sama nie wstawię żadnych swoich prac (śmiać to sie w dziale Humor) bo nie mam aż tak dużego talentu, choć dostałam wyróżnienie w konkursie ogólnopolskim, co graniczyło z cudem.

Najbardziej podobały mi się chyba takowe prace, jak: Rysunki Boba Fetta (hehe, mam ich jeszcze kilka na kompie :)), Raflasa i nie pamiętam kogo, ale była taka ładna panienka. Zaraz... Triveta :) Wulkan powiedziałabym, że możnaby podpasować pod symbolizm. Jest ciekawa koncepcja, dobry pomysł, przedstawienie. Ten anioł... zgadzam się z opinią Boba Fetta (hehe, zawsze się zgadzamy xD) . Coś bym tam jeszcze pozmieniała, albo pododawała.  

Ja szczerze powiem, że bardziej wolę malarstwo od rysunku, a jeszcze bardziej historię sztuki. :) Pozdrawiam :)
« Ostatnia zmiana: 03 Grudzień 2006, 15:56:09 wysłana przez Dairin »

Offline Trivet

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 1
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Listopad 2006, 19:34:22 »
Cytuj
...i niepamiętam kogo, ale była taka ładna panienka. Zaraz... Triveta :)
Heh. Ciesze się, że się podobało.  

A teraz ja troche pokrytykuje.  

Sith - michas
Rzeczywiście zdało by się zeskanować ten obazek zamiast dawać foty(i to TAKIEJ jakości). Z tego co daje mi się dopatrzyć rysunek jest bogaty w szczególy i generalnie dobrze odrysowany. Brakuje mi troche jakiegoś cieniowania. Ocena 7/10

Rycerz z Herosów - Raflas
Szkoda, żę taki mały rozmiar, bo chciałbym się mu bliżej przyjrzeć z bliska. Widać dbałośc o szczegóły i wierność z pierwowzorem. Dobrze również zrobiłeś cieniowanie(naprawde mi się podoba). Nie podobają mi się natomiast nogi, kóe wyglądają troche jak...kopyta. Całość oceniam na 7+/10

Paladyn - Raflas
Z tego co widze jest to paladyn z Gothica. Wyszedł ci znacznie gorzej niż poprzednia praca. Widać niedbałość w pociągnięciach kreski ołówkiem, fatalne wypełnienia. Poza tym ma okropne nogi i twarz niczym człowiek chory na mongolizm(chyba, że tak miał wyglądać   ). Oceniam na 6/10

Motor - Raflas
Poprawnie przerysowany rysunek. to chyba jedyne co moge o tym powiedzieć. Widać, że nie spędziłeś przy tym dużej ilości czasu. Troche bardziej dbałeś o detale niż w poprzednim rysunku. Raża jednak w oczy troche krzywe koła(powypadkowy?). Ocena 7-/10

Amazonka - Raflas
Chyba najfajniejszy z tych wszytskich. Spoglądając od dołu w góre całośc prezentuje się bardzo estetycznie, aż dochodzi się do jednego mankamentu - twarzy. Podbródek jest dobry, ale oczy, nos i usta są po prostu fatalne. Gdyby nie to całośc przezntowała by się naprawde apetycznie. Tak wystawiam 8-/10.

Offline Anaconda

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 223
  • Reputacja: 0
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #17 dnia: 08 Grudzień 2006, 20:12:48 »
Ostatnio szukając papieru (notabene do rysowania potrzebnego) odnalazłem stareńką prackę (ma ponad rok) i myślę, że nadaję się do pokazania. Przypadła mi ona tak do gustu, że jej nie wyrzucam =) Po prostu lubię Gacki wielkouche xD Oto on:
Gacek Wielkouchy
Hmm no i oczywiście ten obrazek nie do końca obrazuje moją teraźniejszą technikę :)
EDIT: Jak się tak przypatrzę to na kartce papieru i rozmiar, i kolory wyglądają dużo lepiej ;) Mówcie co chcecie, on jest "sweet" =)
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 20:15:38 wysłana przez Anaconda »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #18 dnia: 08 Grudzień 2006, 22:01:38 »
Przyszłam tu tylko ocenić... Anaconda twója gacek jest uroczy, bardzo mi się podoba. Takie skrzywienie, po prostu lubię nietoperze, a ten jest piękny  Podoba mi się wykonanie, jest dokładny i ciekawie przedstawiony. Musiałeś się sporo napracować.


A może warto się bardziej wysilić i rozbudować swoją wypowiedź? [Arthas]

« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 22:09:48 wysłana przez Metztli »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Grudzień 2006, 13:48:52 »
Oto moja następna praca. Tym razem lepsza (chyba) ale z powodu braku skanera użyłem sprawdzonej juz techniki sfotografowania, co wpłyneło na jakość. Oceniajcie.

Wampirzyca
[img]http://img182.imageshack.us/img182/2222/dsc00002pl7.th.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]


PS: Troche mi ręce nie wyszły.

Forum Tawerny Gothic

Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #19 dnia: 09 Grudzień 2006, 13:48:52 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything