Autor Wątek: Szkice ołówkiem  (Przeczytany 142343 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #60 dnia: 13 Marzec 2008, 22:40:18 »
Powiem tak: mi działa tylko jeden link (pierwszy), pozostałe dwa nie chcą się wgrać (nie może znaleźć strony).

A co do samej pracy, jak dla mnie jest bardzo dobra. Ręce to jeden z trzech najtrudniejszych do narysowania elementów ciała człowieka, a Tobie wyszły nader ładnie i w dodatku w dosyć ciekawej pozie. Jedynie nie podobał mi się jeden z palców i kilka paznokci. Gdybyś je poprawił, efekt byłby lepszy, uwierz mi. ;) Powiem jeszcze, że gdybyś do każdej pracy przykładał się, jak do tych rąk, to byłby z Ciebie niezły malarz. Ocena: 9-/10

Ps Dziękuję za ocenę.
Ps 2 Niedługo zapodam jakąś nową pracę...

Edit.
Nie, nie działają dalej. =P
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2008, 11:39:53 wysłana przez Boba Fett »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #61 dnia: 15 Marzec 2008, 10:36:02 »
Piszę jeszcze raz ponieważ nie wiem czy ktoś zauważył, że edytowałem mój post, gdzie zmieniłem linki do dwóch pozostałych rysunków i mam nadzieję, że już działają (u mnie działają). także zapraszam do oceniania  

Chciałem jeszcze powiedzieć coś o XAR_DASIE. Otóż, bez obrazy ale twoje rysunki są beznadziejne i uważam, że nie ma to sensu abyś je tu zamieszczał. Ten temat jest dla tych osób, które umieją rysować, albo przynajmniej im to jako tako wychodzi, a ty nie zaliczasz się to żadnej z tych grup. Także jeśli lubisz i chcesz rysować to rysuj, bo przecież nikt ci tego nie zabroni, ale nie pokazuj ich tutaj bo to nie ma sensu. Przecież jeśli będziesz dalej rysował na tym poziomie na jakim rysujesz to i tak każdy cię będzie krytykować. A poco tylko denerwować niepotrzebnie osoby, które to oglądają i mówią ci żebyś tego tu nie pokazywał? Jak poduczysz się w rysowaniu to możesz tu coś zapodać, ale tak jak mówiłem teraz to nie ma sensu!

Forum Tawerny Gothic

Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #61 dnia: 15 Marzec 2008, 10:36:02 »

Offline Nobish

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #62 dnia: 11 Lipiec 2008, 15:51:32 »
Ja osobiście troche rysuje ale Skaner poszedł sie pie****** i Ewentualnie będe tu mógł dać ze 2 stare prace z przed roku:/
--------------------------------------------------------------------------
Może zaczne od tego że jestem nowym użytkownikiem Forum i że będzie to mój ulubiony dział:p

Na imie mam Damian mam 14 lat i w tym roku ide do Drugiej Klasy Gimnazjum:)

Jest to mój rysunek wykonany ołówkiem....
Zrobiłem go na prośbe koleżanki z klasy:pp
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f642778ce46a500a.html

Jest on jednak troche niewyraźny ale prosze o ocenianie mnie od 1 do 6:)

//Używaj opcji edytuj posty złączone - Tid
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2008, 16:12:02 wysłana przez Tidus »

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #63 dnia: 11 Lipiec 2008, 16:34:03 »
No nawet podoba mi się ta praca. Rysunek jest estetyczny, proporcjonalny i jak na 14 lat widać że potrafisz rysować. Co tu dużo mówić - masz talent ;)     ocena 6/6
« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2008, 16:47:22 wysłana przez Pawel_ADP »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Lipiec 2008, 19:08:25 »
Nobish- Widzę, że potrafisz rysować i masz talent. Twój rysunek jest całkiem ładny. Proporcjonalny i kreska też jest dobra. Po dłuższym namyśle oceniam twoją pracę na 4+/6 ;-).

Offline Nobish

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #65 dnia: 12 Lipiec 2008, 21:36:52 »
Dzięki Chłopaki
To jedyny rysunek jaki mam zeskanowany ale postaram sie coś zeskanować w tym tygodniu:)Ale nic nie obiecuje:pp

Może zaczne oceniać też prace innych użytkowników:pTo Tak:
-Xar Das No Coment:/
-Boba Fett- Not Bad:D do dwóch pierwszych rysunków nic niemam ale
do tego rycerza ze smokiem mam uwagi:p
Ogólnie myśle że rycerza troszke jakby to ująć...Niedopracowałeś:/
Za to Smok jest po prostu świetny!!I koń też niczego sobie:D
-Metzli-ciekawy ten wulkan^^ Naprawde mi sie podoba
-Trivet - Dość fajnie wychodzi ci tółw, ale z twarzami masz mały problem(a ja musze sie przyznać że twarze to ulubiona rzecz jaką lubie rysowaćxD)
Chociaż do pracy "Graffiti" niemam dużo zastrzeżeń:)
-Raflas - tak jak Triav masz małe problemy z twarzami:) Ale tak poza tym to Szacun:pp
-Dragosani - ładny smoczek, ładnie pocieniowany i w ogóle spoko:)
-Bela - Fajny podpis:p Ja mam strasznie koślawe pismo(dziwne nie?)A rysuneczki też zarąbistyczne:pp
-Marian - Fajnie ale widać że raczej tanim sprzętem tego nierobiłeś:pPrzynajmniej tak mnie sie wydaje:)
-Kirgo - widziałęm tylko te dłonie i naprawde jestem pod wrażeniem:O Grandięty super no poprostu rewelka.
Tych dwóch innych prac niewidziałem bo coś niechce mi sie pobrać:/ Ale wieże w to że są naprawde superowo zrobione jak te dłonie:))

Pozdro All!!!
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2008, 21:40:08 wysłana przez Boba Fett »

Offline Walentin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 322
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #66 dnia: 18 Lipiec 2008, 19:10:03 »
A ja też dodam parę moich prac. Dodam tylko, że nie posiadam skanera (po za tym moje prace są zbyt duże) dlatego zrobiłam zdjęcia. Acha i jeszcze jedno: na pracach nie ma moich podpisów. Nie narysowałam jakiś tam potworków czy ogólnie mówiąc postaci fantastycznych bo to nie w moim stylu.

Praca nr 1
http://img515.imageshack.us/img515/1984/krzesonq6.jpg

Praca nr 2
http://img525.imageshack.us/img525/155/papiertt1.jpg
 

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #67 dnia: 19 Lipiec 2008, 11:26:16 »
Ten Pierwsz bardzo ładny, ale drugi... Papier toaletowy? Boję się szukać aluzji w tym rysunku. Ale ocena za wszyskie dwa to 10/10, bo nie ma się do czego przyczepiać.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #68 dnia: 19 Lipiec 2008, 11:39:47 »
Ja powiem odwrotnie niż mój poprzednik. Pierwszy rysunek nie wyszedł Ci zbyt ciekawie. To krzesło wygląda trochę sztucznie - jakby było z plastiku. Cieniowanie nie jest złe, tylko mogłaś nad nim trochę dłużej posiedzieć i dokładniej wycieniować;-). Ocena 8-/10

Drugi rysunek wyszedł Ci już lepiej. Cieniowanie w porządku (ale też nie bardzo dokładne). Gdyby tylko jedna rolka papieru nie wyglądała jak trójkąt, to obrazek byłby naprawdę bardzo dobry. Ocena 8+/10.


PS. Niedługo postaram się wrzucić moje nowe prace.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #69 dnia: 19 Lipiec 2008, 13:27:19 »
No nie powiem, prace dość dobre. Jednak wole nie wnikać skąd czerpałaś inspirację. Pierwszy bym ocenił na 9/10, a drugi 10/10. Brawo, u mnie taka ocena jest niemal niemożliwa do zdobycia... Jest jednak jeden mały szkopuł... To Twoje prace?  Sugerowałbym wykonać kolejną z podpisem (najlepiej Twoim nickiem), wtedy zyskasz moje uznanie i względny szacunek.

Offline TomekLP

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #70 dnia: 22 Lipiec 2008, 00:51:50 »
Yankus przeslij wiecej swoich prac. :D

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #71 dnia: 31 Lipiec 2008, 14:58:01 »
Pozwolę sobie ocenić prace Walentin i Yankusa :D

Pierwsza praca Walentin jest dobra lecz to oparcie jest rzeczywiście za małe. Chyba że takie miało być. 9-/10

Druga praca jest znacznie lepsza. Lecz jedna rolka po prawej stronie, ta która jest pokazana z boku, jest chyba troszke za duża. Lecz ogólnie praca jest bardzo dobra 9+/10

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #72 dnia: 16 Sierpień 2008, 17:32:29 »
Temat całkiem fajny więc dam też swój rysunek, lecz ja nie mam wprawy w rysowaniu tak wiec sami wiecie. :)
"Wojownik Adanosa"
http://img373.imageshack.us/my.php?image=wojownikadanosafo6.jpg

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #73 dnia: 16 Sierpień 2008, 18:02:25 »
Rodney, nawet niezły rysunek. Ja tam nie jestem specem, ale zauważyłem kilka takich cosiów. Po pierwsze, głowa. Jest jakaś taka... dziwna. Taka płaska jakby albo coś. Raczej kiepsko Ci wyszła. Po drugie, to kostur. Sam jest ładny, ale na górze jakiś krzywy mi się wydaje. I jeszcze dłonie. Są płaskie, nie pasują. Kilka zagięć na palcach i dobrze by wyglądały. Ale mogę postawić Ci 8+/10.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #74 dnia: 19 Sierpień 2008, 21:38:29 »
Dodam kolejną pracę, wiąże się ona z najlepszą grą na świecie  :D.
"Agent 47"
http://img216.imageshack.us/img216/7944/agent47ob1.jpg

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #75 dnia: 19 Sierpień 2008, 21:57:55 »
Rysunek całkiem fajny. ÂŁadna głowa, ręce też udane. Ale te pistolety wyglądają na takie wygięte do góry. Trochę dziwnie, ale nie widać tego za bardzo.
Drugie, ważne. Nawet bardzo. Stanowczo za długi tułów. Gdyby był płaszczyk, to fajnie, ale ma spodnie, więc rzucza się w oczy. A tak to nawet fajna pracka.
9-/10.

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #76 dnia: 31 Sierpień 2008, 20:49:56 »
A teraz pracka ode mnie, nad którą pracowałem w czasie wolnym. (Zrobiłem więcej rysunków, jednakże są to concepty, dlatego nie mogę ich publikować bez zgody szefa grupy modderskiej.)

http://img136.imageshack.us/img136/9747/hitleroo5.jpg

Ach, i proszę mnie nie uświadamiać kim on był, co zrobił, co to nazizm, że to be itp. Ja to doskonale wszystko wiem. Wstawię od razu upomnienie, jeśli ktoś zacznie bawić się w nauczyciela etyki lub historii.

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #77 dnia: 31 Sierpień 2008, 20:54:31 »
A teraz pracka ode mnie, nad którą pracowałem w czasie wolnym. (Zrobiłem więcej rysunków, jednakże są to concepty, dlatego nie mogę ich publikować bez zgody szefa grupy modderskiej.)

http://img136.imageshack.us/img136/9747/hitleroo5.jpg

Ach, i proszę mnie nie uświadamiać kim on był, co zrobił, co to nazizm, że to be itp. Ja to doskonale wszystko wiem. Wstawię od razu upomnienie, jeśli ktoś zacznie bawić się w nauczyciela etyki lub historii.

Nogi. Nogi wyszły okropnie. Takie krzywawe,a uda zdecydowanie za grube. Cieniowanie twarzy takie sobie, jednak nie jest złe. Te wąs dziwnie wygląda, lecz zapewne to win skanera. Ubranie wyszlo ci bardzo ładnie, jednak nie wiem skąd pomysł by rysować akurat Hitlera...

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #78 dnia: 31 Sierpień 2008, 21:06:51 »
Ocienię parę ostatnich prac:

Temat całkiem fajny więc dam też swój rysunek, lecz ja nie mam wprawy w rysowaniu tak wiec sami wiecie. :)
"Wojownik Adanosa"
http://img373.imageshack.us/my.php?image=wojownikadanosafo6.jpg

Z całego obrazka wyszło Ci najlepiej to jego berło. Szata też niezła, jednak sam człowiek mi się nie podoba. A przynajmniej twarz. Rysunek bardziej przedstawia maga, niżby wojownika. Sama praca dobra, poza paroma drobnostkami. 6/10

Dodam kolejną pracę, wiąże się ona z najlepszą grą na świecie  :D.
"Agent 47"
http://img216.imageshack.us/img216/7944/agent47ob1.jpg

Praca bardzo dobra, zwłaszcza te pistolety. ÂŁysy facet z garniturze ze spluwami. Bardzo starannie zadbałeś, by te bronie były dobre. Sama praca podoba mi sie i ocena to 8/10.

A teraz pracka ode mnie, nad którą pracowałem w czasie wolnym. (Zrobiłem więcej rysunków, jednakże są to concepty, dlatego nie mogę ich publikować bez zgody szefa grupy modderskiej.)

http://img136.imageshack.us/img136/9747/hitleroo5.jpg

Ach, i proszę mnie nie uświadamiać kim on był, co zrobił, co to nazizm, że to be itp. Ja to doskonale wszystko wiem. Wstawię od razu upomnienie, jeśli ktoś zacznie bawić się w nauczyciela etyki lub historii.

Nie wiem skąd pomysł, żeby rysować Hitlera :P Nogi wyszły najgorzej. On ma takie dziwne spojrzenie, normalnie jak miałby płakać. Dobrze narysowałeś kołnierz, oraz kapelusz. 8/10 Następnym razem narysuj Józia Stalina :P
« Ostatnia zmiana: 02 Wrzesień 2008, 17:58:02 wysłana przez Eregrin »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Wrzesień 2008, 15:45:28 »
Bob jakby ten twój Hitler nie miał zjedzonych dolnych partii nóg to by było zaje*****e a tak masz 8/10

Forum Tawerny Gothic

Odp: Szkice ołówkiem
« Odpowiedź #79 dnia: 01 Wrzesień 2008, 15:45:28 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top