Autor Wątek: Quentin Z obozu bandytow kim on jest?  (Przeczytany 8876 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« dnia: 24 Październik 2007, 20:33:09 »
No jest taki oboz bandytow nie daleko kanionu trolla i jak tam sie wchodzi to Bandzior zaczyna cie atakowac i potem w srodku obozu jest Quentin ma imie i to dziwne co on wogole robi w tej grze ?? Dlaczego nie mozna do niego zagadac czy to bedzie zwiazane z jakims zadaniem ?

Co o tym myslicie ?

rafalos890

  • Gość
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2007, 22:40:10 »
Z tego co wiem to nie dotyczy go żaden quest. Przeszedłem cała grę i nie znalazłem nikogo kto by mi dał questa na zabicie jego. Ale przydaje się przynajmniej do tego, że może byc z jego i jego bandy trochę expa i rzeczy.  

Pozdro. Rafalos890    
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2007, 22:40:43 wysłana przez rafalos890 »

Forum Tawerny Gothic

Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Październik 2007, 22:40:10 »

Offline jamie

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Październik 2007, 00:21:46 »
No ja tak samo się zastanawiałem co jest z nim. Ale nic nie było, tylko jak na trzecim rozdziale do nich idziesz i masz już wysoki poziom to wtedy uciekają przed tobą. Chciałem raz sprawdzić gdzie oni tak uciekają, a tu się okazało, że do starego obozu  heh. kolesie z NO uciekają do SO! :P
Poza tym dziwne to, bo gdy należysz do NO to oni i tak cię nie lubią i chcą cię zabić.

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Październik 2007, 13:43:01 »
Mnie też ta osoba zastanawiała, bo nie ma z nią żadnych zadań w G1, chociaż urozmaicenie jakieś jest- a tych jest dużo w G1. W modzie Mroczne Tajemnice jest z nim związane jakieś zadanie, nie pamiętam niestety jakie.

Offline albin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 36
  • Reputacja: 0
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #4 dnia: 25 Październik 2007, 14:06:55 »
Ja myślę że ten obóz dodali aby uzupełnić lukę w grze. A szefowi tej bandy dali imię może dla zmyłki, a może zostawili go dla moderatorów. A ja zauważyłam że zwykłe orki z miasta wyżej wymienionych też uciekają do Starego Obozu

Offline Reiss

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 24
  • Reputacja: 0
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Październik 2007, 15:18:40 »
Moim zdaniem jest to urozmaicenie gry. Twórcy po prostu dali pole do popisu ludziom, którzy modyfikują gothic 1. Obóz ten powiązany z kilkoma zadaniami w Mrocznych Tajemnicach. Głównym zadaniem jest Lewy Handel Rudą  . Rozmawiamy wtedy z Quentinem  .

Offline HuBerTo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 0
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Październik 2007, 16:03:46 »
Rozumiem myslalem ze to cos tam trzeba pujsc np po jakies ziele cczy cuÂŚ kiedy jest sie szkodnikiem :P bo nigdy nie gralem najemnikiem/szkodnik9iem

Offline fulkim

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Październik 2007, 12:32:51 »
Cytat: jamie
No ja tak samo się zastanawiałem co jest z nim. Ale nic nie było, tylko jak na trzecim rozdziale do nich idziesz i masz już wysoki poziom to wtedy uciekają przed tobą. Chciałem raz sprawdzić gdzie oni tak uciekają, a tu się okazało, że do starego obozu  heh. kolesie z NO uciekają do SO! :P
Poza tym dziwne to, bo gdy należysz do NO to oni i tak cię nie lubią i chcą cię zabić.

Oni nie są NO to są po prostu bandyci w strojach szkodników by nie latali nago.To że uciekają do starego obozu to pewnie przypadek,po prostu uciekają.


a Quentin to po prostu gość który dowodzi tymi bandytami.No bo ktoś musi rządzić ;]

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Październik 2007, 12:39:37 »
W sumie w G1 nie ma z obozem bandytów związanych żadnnych konkretnych zadań, można co najwyżej zdobyć troszkę expa:) jeżeli wgracie sobie dodatek MT wtedy z obozem tym będą związane zadania, które zlecają wam przemytnicy:)

Offline Thorug

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 22
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Grudzień 2007, 11:53:56 »
Szkoda, że do tego obozu nie można dołączyć. A przynajmniej mogliby zrobić jakiegoś questa z tym obozem w podstawce. Pozostało mi tylko ściągnąć moda i go odpalić :D.

Offline IceMan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 84
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudzień 2007, 12:15:26 »
To jest proste pb mieli zrobić wiele innych nowości które jednak nie dopracowali lub usuneli a dlaczego to mnie nie pytajcie bo nie wiem tego ale niestety wiele rzeczy skasowali przecież to można zobaczyć np na screenach na jakiejś stronie z g1 takich starych...

Forum Tawerny Gothic

Quentin Z obozu bandytow kim on jest?
« Odpowiedź #10 dnia: 31 Grudzień 2007, 12:15:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything