Autor Wątek: Oceń Poprzednika 4.  (Przeczytany 57215 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #140 dnia: 27 Sierpień 2008, 11:39:37 »
Devi(l)

Nick: Devristus, jak dla mnie za trudne, bo nigdy nie mogę zapamiętać, dlatego zwykłem mówić do niego Dev lub też Devi.
Avatar: Jakiś pan z futrem na plecach. A po środku miga napis "Alculus". Co to jest? Nie mam pojęcia, może jakieś mantry po łacinie, albo staro hebrajsku.
Sygnatura: Userbar z napisem "TG user", bardzo ładnie, bardzo ochwalam takie zachowanie. Niżej jest sygnatura (brzydka zresztą) z napisem Devristus, powiem że ten userbar ładniejszy.
User: Twórca naszego czatu, tak więc widać, że lubi portal YszenToła,  postów też ma trocha na karku, żeby tylko jeszcze ten nick zmienił.
Zalety: Czata zrobił.
Wady: ÂŚmieje się ze mnie jak słcuham hip-hopu i rapu i ma dziwny nick.
Co mi się z nim kojarzy: Brat Dragosaniego, nie wiem czemu.
Obrazek: [img=http://img521.imageshack.us/img521/5109/beztytuuix9.th.jpg]
Stosunek do innych: Bo ja wiem, friendly chyba. Mnie tam ciepło przywitał, tak więc innych chyba też.
Jaki jest poza forum: Szalony... jak inni.
Jego posty: Mogą być, chociaż moje są lepszejsze. Zaprzeczy ktoś?

Canis

  • Gość
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #141 dnia: 27 Sierpień 2008, 12:42:16 »
Wrzód- Mag Beliara

Nick: Wrzód to Wrzód Mag Beliara to Mag Beliara, Oczywiście trzeba rozumieć i podejrzewać, że jest to jakby, buncik, objaw buntu przeciwko osobom jak: Rychu, mag Beliara czy Pawełek najemnik z Farmy i inne tego typu stworzenia. porównanie takiego Ryśka do wrzoda, można również sądzić, ale to już chyba każdy sam sobie, wnioskuje. 10/10.
Avatar: ÂŚwiat według Bundych, Fajny serial komediowy, już troche starawy, ale wspaniały. A na Avatarze główna postać w tym serialu.
Sygnatura: Króliczek Draga no i obrazek tam chyba jakiegoś rycerzyka, ładnie, może ten króliczek tam zbędny, ale co tam... nie jest źle...
User: Modertorek nasz. co tu wiele o nim mówić, taki serailowy Serail, jest sporo czasu na TG, pełni swoje funkcje dobrze, ma poczucie humoru... większe - mniejsze... No nasz serail już sie trochę na pisał tutaj na forum... (Bardzo ładny Nick ma)
Zalety: Zmienia mi nick na czacie na niebieski jak powiem by zmienił o.
Wady: Ma zielony nick na forum, ja też kiedyś chciałem...
Co mi się z nim kojarzy: wiecie, akurat słuchałem pewnego wystąpienia kabaretowego i przy tym punkcie usłyszałem "Debil"... Ale to chyba czysty przypadek. no kojarzy mi on takiego... Nameczanina z humorem.
Obrazek:

Stosunek do innych: Przyjazny... wiele więcej mówić nie trzeba, jak zna kogoś to z pewnością przyjazny, do innych neutralny, albo i też przyjazny, raczej do nikogo nie podchodzi, nie podszedł niechętnie...
Jaki jest poza forum: Zabójczy... że tak powiem taki inny niż innsi inni
Jego posty: Posty dość dobre, z tego co wiem, ale wszystko zawsze może być lepsze... nic nie jest na tyle doskonale, by nie mogło być doskonalsze ;] .

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #141 dnia: 27 Sierpień 2008, 12:42:16 »

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #142 dnia: 28 Sierpień 2008, 14:30:05 »
Canis

Nick: Taki sobie, niezbyt ciekawy, ale przynajmniej prosty i łatwy do zapamiętania. (zmień na Kamis) 7/10
Avatar: Kiedy ma gazy to nauczył się je formować w taki dymek, sfotografował i wstawił jako avatar. Nawet mi się podoba 7/10
Sygnatura: Twarz Jokera ubrudzona majonezem. Podobno dobry film, będzie trzeba obejrzeć. I jeszcze napis "Why so serious?" Ogólnie całość ładnie się prezentuje 8/10
User: U większości budzi niepohamowaną falę złości. Czasami za bardzo się ważniaczy i gada od rzeczy. Da się z nim dogadać ale trzeba mieć mocne nerwy. Ogólnie jesty wmiarę znośny.
Zalety: Zapewne wie co mam na myśli
Wady: Ach, czasami chce się go zabić, za jego głupotę, ostatnio zdarza się to coraz częściej
Co mi się z nim kojarzy: Musztarda!!!
Obrazek:
Stosunek do innych: Zależy kim są ci "inni" Zazwyczaj jest miły (naprawdę zazwyczaj)
Jaki jest po za forum: Zbyt mada faka
Jego post: Ogólnie dobrze, lesz zdarzają się takie które sprawiają wrażenie że je napisał żeby napisać


Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #143 dnia: 28 Sierpień 2008, 14:43:09 »
Mantosek

Nick: Kojarzy się z Mentosami. Chyba wszystkim. Nick taki sobie, nie jest zły, ale specjalnością nie bije. ÂŁatwo zapamiętać - i to jest dobre. 7/10
Avek: Jakiś brudny elf, z kolczykami i umorusaną twarzą. Sama postać ujdzie, ale efekt psują te cztery kwadraciki w rogu. Jakby był jeszcze jakiś podpis, to by było fajnie. 7/10
Sygna: Gadający banner, prowadzący do jego miasta, w które klikam. Lekcja używania forum (fuuuj). Króliczek, co jest najpiękniejsze w jego sygnie i jakaś allahowa emotikonka. Oólnei dałbym 6/10, ale daje 10/10 za króliczka
User: Słitaśny Mantosek, z którym razem się koffusiamy.Często za mną tenski wienc pisze do mnie pewu. Ogólnie miła osóbka, da się z nim pogadać o wszystkim, ale Grisonka i Gucia w seksie nie przebije. Często słysze z jego ust "gópi hójó", ale zawsze mu wybaczam.
Zalety: Miły i dobrze się z nim gada. Słucha Radia Maryja
Wady: Nie je kotków. Za dużo przeklina (:D)
Co mi się z nim kojarzy: Mentosy
Obrazek:
Stosunek do innych: Jeżeli do słitaśnych ludzi - to miły, niekiedy tam powie "ty hójó", ale tak to przyjazny. Jeśli do Eregrina - to niemiły :D
Jaki jest poza forum: Fajny. Po prostu dobrze się z nim rozmawia. No... niekiedy pisze w nieodpowiednich momentach
Jego posty: Dobre. Na temat. Nie spamuje, nie pisze od rzeczy.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2008, 14:44:04 wysłana przez ..:KERTH:.. »

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #144 dnia: 01 Wrzesień 2008, 15:06:12 »
Kerthinio:

Nick: Zajebisty nick, taki słitt, sexy i w ogóle. Gdyby nie to, że w pokoju mam obrazek z bozią, to bym się onanizował patrząc na ten nick.
Avatar: Nie wiem co to tam jest. Jakiś gościu fajke pali, czy coś. Nie mam pojęcia co to tam jest.
Sygna: Obrazek ilustrujacy radość Respeva, kiedy mama kupiła mu na gwiazdkę obracane krzesło. Pod spodem kroolik, bardzo pochwalam.
User: Coś tam czasem napisze, nie jest źle, bo jak patrzę na jego posty to nie mam odruchu wymiotnego. A jak nie jest źle, to jest dobrze
Zalety: Na naShYm czAcie siedzi!
Wady: Nie lubię go, bo się nie myje i śmierdzą mu nogi, no i zostanie impotentem w wieku 17 lat, bo ciągle się masturbuje.
Obrazek: http://www.biblia.info.pl/pic/biblia_1000.jpg
Stosunek (tfu!) do innych: Jak mnie polubił i ze mną gada, to musi być bardzo tolerancyjny, więc dobry chłopak.
Poza forum: Mówię, ciągle gada o tych mongolskich amatorkach z Redtube, więc mam z nim mnóstwo współnych tematów.
Jego posty: Pisałem przeca już.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #145 dnia: 01 Wrzesień 2008, 15:30:03 »
Allah

Nick: Imię boga, czyli mojego konkurenta (choć mizernego) do władzy. Ten nick jest bee, poprzedni był bardziej słitaśny. Kojarzył mi się z moim ulubionym serialem "Analne rancho Dzikiego Boba". 7/10
Avatar: Ach... toż to Kaczorek. Nie jestem pewien, który, ale czy to ważne? Avek jest niemal kwintesencją paskudztwa i niesłitaśności. Choć śmiem podejrzewać że jego właściciel trenuje przy nim staroegipskie techniki onanizmu. 5/10
Sygnaturka: Jakiś tam obrazek z człowiekiem w zbroi. Ale to akurat nie jest ważne. Ważny jest Kroolik! 10/10
User: Co tu dużo gadać. Wydaje się być w porządku, ale to tylko pozory. Naprawdę jest mendą jakich mało.
Zalety: Jego największa zaletą jest to że zna mnie. Poza tym wspiera moja akcję zawładnięcia światem. Do tego uznaje mnie za bóstwo. Boi się mnie. Więc ma trochę zalet ;)
Wady: Wady oczywiście ma. Nikt, prócz mnie, nie jest doskonały. Np. jego główna wada to to ze ma brzydki, zielony nick a ja nie... Popraw się.
Obrazek:

Stosunek do innych: Jak dla mnie jest całkiem sympatczny i przyjacielski. A do innych to nie wiem :P
Poza forum: NA chacie i gg, jest jak reszta. Czyli kompletnie poje*any.
Jego posty: Noo... nie mam z reguły sie do czego przyczepić. A szkoda.

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #146 dnia: 01 Wrzesień 2008, 15:53:02 »
Dragosani
Nick: Nick całkiem fajny i łatwy do zapamiętania... no ale, mógłby być lepszy :P Kojarzy mi się, ze smokiem
Avatar: Jakiś koleś, co do mnie strzela z placów, a ja się muszę chować, bo jeszcze by trafił :/ Nie za bardzo mi się podoba :P
Sygnaturka: Ma tam największego wroga mych zajączków - kroolika. Namawia ludzi, by go wkleili, by był jeszcze bliżej swojego planu. Kroolikom mówie NIE! więc nie podoba mi się :P
User: Kiedy jeszcze jako tako go nie znałem, myślałem że jest jakimś wariatem i nie pomyliłem się ;D Ogólnie całkiem miły.
Zalety: Pisze całkiem ładne posty, których ma całkiem sporo, zwykle pisze na temat, słucha metalu.
Wady: Nie lubi zająców, jest przywódcom kroolików, myśli, że uda mu się wygrać wojnę ze słodziutkimi zajączkami :/
Obrazek: http://www.neva-ragdoll.pl/gfx/hodowla-kotow/koty-rasowe.jpg
Stosunek (ojej) do innych: tak mi się wydaje, że całkiem dobry... Jeśli robi komuś coś niedobrego, to robi to zwykle dla żartów, chodź nie zawsze :P
Poza forum: Bardziej humorystyczny niż na forum, jednak poza tym, taki jak na nim :P
Jego posty: Tak jak pisałem - całkiem ładne i na temat.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #147 dnia: 01 Wrzesień 2008, 16:09:58 »
Doman

Nick: Krótki i łatwy do zapamiętania. czytając go mam przed oczami grubego faceta ubranego w sadomasochistyczny strój i trzymającego bicz. 6/10
Avatar: Co to w ogóle ma być? Czyste paskudztwo i herezja. 0/10
Sygnaturka: Widzę tutaj marną podróbkę moich Krooliczków. Jakiś mizerny zajączek, pewnie made in China. Do tego coś co ma niby być zabitym Kroolkiem. Poza tym jakaś dziwaczna emotikonka. Ogólnie w sygnie ma burdel (nie taki jakby pewnie chciał). Poza tym widzicie? On wam grozi. Chyba sie wam to nie podoba? Więc przyłączcie się do mnie! Czeka was lepsza przyszłość. 0/10
User: Cholerny zdrajca, który myśli ze ma ze mną szanse w walce o władzę. No cóż... myśleć tak mu nie zabronię. Jeszcze nie. Podobnie jak większość ludzi z chata jest mendą jakich mało.
Zalety: Brak widocznych zalet. Jedyna dostrzegalna to to że mnie zna.
Wady: Wódź zajączków... to wystarczy.
Obrazek:

Stosunek do innych: Jak dla mnie jest podłym zdrajcą. I do tego grozi śmiercią, jeśli się do niego nie przyłączycie... Więc przyłączcie się do mnie! Razem stworzymy nowy świat!
Poza forum: Poza forum fanatycznie wierzy w powodzenie swojej poronionej akcji. Ale jeśli o tym nie bredzi, to jest całkiem w porządku.
Jego posty: Ujdą, są przynajmniej lepsze niż posty Rycha. Oczywiście wyłącznie pod wględem formy, bo Rychu rządzi treścią ;) . A tak serio to są całkiem przyzwoite...

Offline Julian

  • Redakcja
  • ***
  • Wiadomości: 5679
  • Reputacja: 6657
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie tykaj stopy!
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #148 dnia: 10 Wrzesień 2008, 14:28:13 »
Nick Fajny tylko z niczym mi się nie kojarzy.Nick nie jest głupi ani smieszny jest oryginalny a co oryginalne to dobre
Avatar:Aniołek :)
Sygnaturka Króliczek dead ok
User:Przyjazny nikogo się nie czepia pomaga innym userom
Zalety:Pomocny ma gg
Wady:Za bardzo "nakrzyczał" na Domana.a pozatym brak
Obrazek:http://www.obrazki.info/zoom_image.php?sort=id&id_phot=7739&start=20&limit=12&kategoria=22&fraza=&album=
Stosunek do innych Jest miły
Poza forum:Nie Wiem
Jego posty:Dobre nie pisze mini postów jak wiekszość userów



 W porównaniu do ocen poprzedników Twoja ocena jest czystą kpiną. Raz, że nie stosujesz się do zasad tematu, dwa, że to czyste nabijanie postów.

Offline andre12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #149 dnia: 15 Wrzesień 2008, 14:13:43 »
Nick - imię kojarzy mi się z filmem byle do przerwy.
Awatar - chyba jakieś pingwiny kung-fu.
Sygnaturka - jakieś opowiadanie całkiem niezłe.
User - nikogo się za bardzo nie czepia.
Zalety - dużo pisze
Obrazek - http://www.twoje-tapety.com/download/id/4363/size/1600x1200/
stosunek do innych - nie wypomina wszystkiego tak jak niektórzy.
poza forum - nie wiem
jego posty - nie pisze bardzo krótkich postów ani też za długich, czasem robi błędy

 Tak jak poprzednik - ocena nie spełnia wymogów tematu. Zresztą chyba nawet nie zwrócił uwagi na upomnienie poprzednika.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #150 dnia: 15 Wrzesień 2008, 15:27:07 »
andre12


Nick: Nick to nic innego jak imię jednego ze znajomych bezimiennego w sadze gothic - Andre, tylko, ze user dodał do tego 12. Bez sensu to ale chcąc nie chcąc ja też jako nick mam imię jednej postaci z G1 + 32. Ocena 5/10, mało ponieważ mógł wymyślić coś oryginalniejszego, ale tez dużo ponieważ mógł mieć bardziej beznadziejny nick.

Avatar: Bezimienny w ciężkiej zbroi strażnika w gothic 2 (mogę się mylić) trzymający dwuręczny miecz. nic specjalnego, zwłaszcza, że jest to avek z galerii. Ocena 3/10.

Sygnaturka: user zapomniał, że istnieje coś takiego.

User: Hmm....Stara się zawojować forum i poznać każdego człowieka z TG, przy czym pisze niechlujnie, nabija posty itd itp. (widać już to chociaż na forum jest od przedwczoraj). Na szczęście nie jest z nim aż tak źle jak z kilkoma innymi przypadkami....widać, że się stara, więc może się wykuruje.

Zalety: Ciężko mi jest tu cokolwiek na jego temat napisać....Stara się pisać poprawnie i porządnie co jest jedyną zaletą JAKÂĄ ZAUWAÂŻYÂŁEM.

Wady: Tak jak pisałem w punkcie user - stara się zawojować forum i być lubianym, ale pisze nieestetycznie i wygląda na to, że w taki sposób aby nabić sobie posty.

Obrazek: http://www.medibit.org/ssdb2/htm/debil_jo.gif

Stosunek do innych: Jest przesadnie miły i w czasie jego krótkiego pobytu nic więcej nie zdążyłem zauważyć.

Po za forum: Nie mam pojęcia...

Jego posty: Pisze dosyć mało, i raczej kiepsko. Ale tak jak mówiłem stara się i miejmy nadzieję, że to się zmieni.
« Ostatnia zmiana: 15 Wrzesień 2008, 15:27:39 wysłana przez Kirgo32 »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #151 dnia: 16 Wrzesień 2008, 15:34:57 »
Kirgo32

Nick: Nikt wzięty z Gothica 1 postaci sam osobiście za bardzo nie pamiętam więc nie będę zgadywać czy Kirgo wziął sobie jego nazwę gdyż się z nim utożsamia czy od tak bo mu się spodobał. W nicku również zastosował liczby 32 zapewne po to by być oryginalnym. Jeśli mam to ocenić to dam 3/5 mógł być gorszy, mógł być lepszy, oryginalniejszy.
Avatar: Avatar przedstawia hmm ninje bądź samuraja ale raczej to drugie bo ninja nie paradują za dnia. Ogólnie jest bardzo ładny dlatego dałbym mu 5/5 jednak jest wzięty z galerii forum dlatego daje 4/5.
Sygnatura: Brak sygnaturki, zatem nie będę jej komentować.
User: Gadałem sobie z owym użytkownikiem na czacie TG i muszę przyznać iż jest to przyzwoity człowiek. Mam o nim dobre zdanie, wydaje mi się być osobą sumienną i odpowiedzialną. Zna się na sztuce co widać w komentarzach o szkicach.
Największe Zalety: Krytyczny i uprzejmy
Największe Wady: Nie znalazłem u niego jeszcze żadnych wad... ooo brak sygnaturki tak to będzie wada w sam raz
Co mi się z nim kojarzy: Panda sędzia ._. <nie wiem czemu jak patrze na jego avatar kojarzy mi się z pandą sędzią>
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum: http://img385.imageshack.us/img385/641/honourlesspandabyjollyjro5.jpg
Stosunek do innych: Jak już mówiłem, nikogo nie poniża i nie nabija się. Jest uprzejmy i pomocny i bardzo krytyczny odnośnie sztuki.
Jaki jest poza forum: ÂŚmieszny i rozmowny
Co sądzisz o jego postach: Nie są spamem a to już dużo. Poza tym pisze treściwie i trochę wodę leje ale to dobrze wychodzi gdyż świadczy to o jego powadze odnośnie forum

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #152 dnia: 16 Wrzesień 2008, 21:04:49 »
Nick:   Kyras. Wydaje mi się jakiś taki znajomy. Jestem prawie pewien, że zapozyczony z Gothica, ale z którego, to już pojęcia nie mam. Dla mnie pasuje do klimaty fantasy, a zwłaszcza preista. Taki kapłański nick.
Avatar: Jakaś maszkara. To pewne, ale jaka? Ogień, kły i świecące ślepia.  Przypomina jaszczuroczłeka z aparatem na zębach, który dodatkowo najadł się chili i wtarł w oczy fosforyzujący krem Nivea.
Sygnatura: Wiecznie loadujący pasek jest dość niecodzienny, by w mych oczach wyglądać na oryginalny, lecz trochę kolorystyka nie przypadła moim oczom, po prosty zbytnio rzuca się w oczy, a powinno być szare, mętne i depresyjne... Dalej coś ala xfire, tyle, że (o ile się nie myle) na xboxa. Jakoś nigdy to mnie specjalnie nie rajcowało.
User: I tutaj zaczynają się schody. O ile łatwo lać wodę w powyższych podpunktach, to tutaj trza mieć jakieś specjalne wtyki, aby cokolwiek z sensem napisać Nie spamuje, więc szanuje siebie i innych. Dla o gramatykę i stylistykę, więc dba o nasze oczy, co dobrze o nim świadczy
Największe Zalety: Eee, brak offtopowania i dobra znajomość zasad ortografii.
Największe Wady: W mych oczach (narazie) takowych brak.
Co mi się z nim kojarzy: Kapłaństwo, posługa, tajne studiowanie zakazanych ksiąg, posłuszeństwo i najróżniejsze rytuały
Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:
Stosunek do innych: Nie jestem wstanie tego powiedzieć.
Jaki jest poza forum: Podejzewam, że taki sam.
Co sądzisz o jego postach: Tę rubrykę możńa zaliczyćpod 'User', więc poco operować tak wysłużónymi klawiszami jak Ctrl i C?

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #153 dnia: 01 Październik 2008, 22:15:12 »
Nick:
Rafeal. Normalny nick. Nie jakiś bezi9934. Prosty zwięzły, łatwy do odczytania, nie pląta języka. Możliwe że jest przeróbką od imienia Rafał, ależ któż to wie? Tylko twórca.

Avek
Soutpark czy jakoś tak. Jest to ludzik właśnie z tej "bajki". Powiem szczerze że nie podoba mi się, taka jakaś dziwna. Po prostu.

Sygnę sobie odpuścimy z przyczyn oczywistych...

User
Co by tu dożo opowiadać. 39 postów z czego ja sam widziałem jeden i to na dodatek taki, który odnosił się do mojej jakże skromnej osoby. Chciał bym walił głową w mur, czy jakoś tak. Wydaje mi się, że zrobił to by pokazać jaki z niego dobry użytkownik który chce świecić przykładem i zna regulamin na pamięć. :P

Największe zalety
Jego zaletą jest jego wporzo nick :D

Największe wady
Cham, pijak, nekrofil, woli psy od kotów, namawiał rodziców by głosowali na PiS (joke taki:D)

Co mi się z nim kojarzy
Mur, beton... robotnik budowlany :/

Obrazek, przedstawiający jego zachowania na forum:



Stosunek do innych:
Godny pożałowania :P (joke)

Co sądzisz o jego postach:
Nie mam co za bardzo sądzić...

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #154 dnia: 01 Październik 2008, 22:50:59 »
Nick: Elrond - Dla każdego kto czytał Silmare nie jest oryginalny :D. Ale jak dla mnie może być.
Avatar: Napis  "Bullete For My Valentine" i tło, to wszystko raczej mi się nie spodobał.
Sygna: Lol Armia królików, to ostatnio częste zjawisko. No ale trudno trzeba uszanować jego chęć podbicia świata.
User: Cóż co tu dużo mówić, stary wyjadacz z tawerny gothic posty umie pisać. Raczej dobry user przestrzega regulaminu.
Zalety: Na komunikatorze jest osobą spokojną, trochę marudną ale jest spoko, można się z nim bez problemu dogadać i porozmawiać o różnych sprawach.
Wady: Ja wiem, nie ma się raczej czego uczepić a nie będę pisal na siłę.
Obrazek przedstawiający jego zachowanie na forum:
Stosunek  do innych: Raczej miły, trochę niechętny do userów io niższym poziomie IQ co jest całkiem zrozumiałe.
Poza forum: Spokojny, wyluzowany.
Jego posty: Posty jak posty, pisze je jak każdy inny.
 Było proszone, by trochę bardziej oceniać poprzednika niż na zaledwie pół linijki w danej kategorii.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #155 dnia: 08 Październik 2008, 21:44:54 »
Nick: Elrond, muszę przyznać że mało oryginalny. W końcu to postać z lotr, któa niespecjalnie lubię. Jakiś jest taki ten no... dziwny.
Avek: Tam jest napisane `Bullet for my valentaine` o ile się nie mylę i jeszcze umiem czytać, tak? :D to mi się bardzo podoba, gdyż iż lubię ten zespół. No i ogólnie jest ładny, podobają mi się kolory i sam napis.
Sygna: W tych oczkach jest coś niepokojącego... są takie dziwne, zimne, puste. I bardzo mi się podobają. Sygna naprawdę oryginalna. No i krooliczek ;)
User: Pamiętam go jeszcze ze staaaaarych czasów gdy jeszcze byłam straszna i mroczna. Z tego co pamiętam noobem go nazwać nie można bo to by był błąd. Ale więcej o nim za bardzo napisać nie mogę bo nie zbyt go znam.
Zalety: Wygląda mi na osobe kompetentną i taką z którą można naprawdę pogadać, cóż może się mylę a może i nie ;)
Wady: Cóż, nie wiem...
Obrazek: Nie wiem czemu ;)

Stosunek do innych userów: Hmmm. Przeczytałam parę jego postów i wnioskuję, że jest raczej przyjazny wobec innych i tak jak większość normalnych ludzi nie lubi idiotów.
Pza forum: Nie jestem w stanie nic o tym napisać ;)
Jego posty: Przyznam że czyta się je przyjemne, żadnego rozwodzenia się o głupoty, raczje konkretne zwięzłe odpowiedzi. I do tego nie ma rażących błędów co się chwali^^

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #156 dnia: 08 Październik 2008, 22:06:09 »
Metztli


Nick
Jakiś aztecki bóg z tego co pamiętam. Oryginalny żeby nie powiedzieć rzadko spotykany. Wymowa trochę skłaniająca do wytężenia naszych umiejętności operowania językiem :D ale w sumie ładnie to brzmi.


Avatar
Emo kotuś, taki jakiś zbezguściały. Nie zabija się nawet nie chce się zabić oj niski poziom prezentuje.


Sygnaturka
Panoszący się po forum kroolik. Mało to już oryginalne. Ale twój tekst powiewa świeżością...


User
W sumie to nigdy nic złego nie robiła. Kiedyś jakieś tam ostrzeżenia były. Ale jak to mówią nie nauczysz się póki nie oberwiesz. Prezentuje się ciekawie zważywszy na to, że jest kobietą a mało tutaj takich na forum. Wróć, takich co to mają coś w głowie poza pustką.


Zalety
Ano ładne opowiadania pisze. Tak przeczytałem do końca ale na ocenę musisz sobie jeszcze zasłużyć.


Wady
Nie wiadomo czy to słodkie jest czy ostre.


Obrazek przedstawiający jej zachowanie na forum



Stosunek do innych userów
Przyjazna i nie ma nic przeciwko pokazywaniu swoich nagich fot poprzez Draga. :P


Poza forum
Nie wiem, jak już kiedyś zagadała to tylko po to abym podzielił się z nią mą wiedzą o Marancie.


Jej posty
Już na temat, przyjemnie się czyta, ładne stylistycznie.
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2008, 22:09:33 wysłana przez Isentor »

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #157 dnia: 08 Październik 2008, 22:21:53 »
Nick: Fajny, bo oryginalny i niepowtarzalny. Od razu kojarzy się z jedną postacią ;)
Avatar: Dopiero teraz to zauważyłam... toż to Ryyuk we własnej przerażającej postaci^^ I dlatego tak baaaaaardzo mi się podoba. I fajnie że jest czarno-biały.
Sygna: To wygląda jak zombie które się pali, straszne...
User: Ależ to nie jest user, tylko admin. Naprawdę^^ i to dobry admin, bo potrafi zapanować nad tym całą szarą masą nawiedzającą forum.
Zalety: No, powiedzmy że pomocny, nie no joke, pomocny, bardzo. Do tego jest zły i mroczny^^
Wady: Boje się go ;)
Obrazek:

Stosunek do userów: Co wy do mnie macie, małe nic nie znaczące robaczki.. nie, to się jego nie tyczy. Nie udaje wielkiego tylko dlatego że jest założycielem tegoż forum.
Po za forum: Z tego co mi Draguś mówił, to on bije księży, pali kościoły i je koty...
Jego posty: Ta... napiszę że złe to dostanę bana. Ale ja tak nie napiszę. Bo to by było kłamstwo, a ja nie kłamię ;) Ale serio pisze sensownie, nie ma błędów i zawsze na temat. I nie trzeba się domyślać co napisał.
« Ostatnia zmiana: 08 Październik 2008, 22:45:29 wysłana przez Metztli »

Canis

  • Gość
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #158 dnia: 08 Październik 2008, 22:51:40 »
Metztli

Nick: Do dziś nie wiedziałem co znaczy, wygląda dość ciekawie, a wymawia się wspaniale, może sprawić to przy pierwszym spotkaniu nieco trudności...

Avatar: Dość ładny czarno biały kotek, widzimy tutaj swego rodzaju akcenty pokazujące nutkę zUa, chociażby właśnie kolorystyka, tutaj rzuca się w oczy kokardka z czaszką, czy też cała reszta ubioru... ładnie...

Sygnaturka: No króliczek... niegdyś miałem go w sygnaturce ale... już nie, "Cuniculus victoria est!" (z łac. Królik zwycięzcą jest). no Wymagania widze sporę... wszystko za darmo w przyszłosci... no no...

Zalety: Dawno nie maiłem przyjemności widzieć tej osoby tu, na forum, to też wiele o niej powiedzieć nie mogę, niemniej jednak posty jakie widziałem dotąd niedawno, były dobre... to na pewno zaletą jest...

Wady: Nie mnie... nie o tym mówić...

Obrazek: ÂŁadnie w grafikach google wpisałem nick, i ładnie to rzuciło mi sie, na pierwszej stronie w oczy.


Stosunek do innych: Nie było dane mi jeszcze widzieć posta czy postów, w których to nienawiścią do kogoś pałała, niemniej jednak, kobiecy temperament...

Jej Posty: Jak powiedziałem w zaletach, widziałem niewiele jej postów, ale były napisane na dobrym... odpowiedni, poziomie...


Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #159 dnia: 09 Październik 2008, 00:52:36 »
                                                       Canis

Nick: pozbawiony żałosnych liczb, krótki, fajny i bezproblemowo się go wymawia. Nie wiem, skąd go wziąłeś, ale nick moim zdaniem bez zarzutu.
Avatar: taki jakiś bajkowy koleś z nie wiadomo skąd - z jakiejś kreskówki czy czegoś tam innego. Zły nie jest - fajna nawet postać, kolorki też ładne i ładnie się one wpasowują do szarego nicku. Avaterek więc bardzo dobry.
Sygnaturka: jakiś facio z poważną minką - z nikim za bardzo mi się nie kojarzy. Facjata wymalowana, a gościu całkiem żałosny, tyle mogę powiedzieć. Obok niego jakieś dwie czaszki widzę, więc pewnie są z nimi jakoś powiązane. Nie za bardzo mi się podoba, ale niech już będzie.
User: na poziomie chłopak, który jest w porządku do innych. Nie widziałem, żeby komukolwiek ubliżał. Postów ma ponad 2400, więc niezły wyczyn, ale to wszystko z marantu oczywiście. Od dłuższego czasu nie widziałem, żeby się udzielał w tematach poza marantem. Weterana nie dostał, choć jest na forum sporo czasu (widocznie nie spełnił jeszcze potrzebnych do tego wymogów). Skrybę dostał, ale ją szybko stracił, ciekawe czemu... (zresztą, co mnie to obchodzi). Na forum gościu przebywa sporo, a w sumie to najwięcej czasu.
Zalety: ja wiem... tak na moje oko wydaje mi się, że jest spoko kumplem, z którym można świetnie się dogadać. Potrafi pisać też świetne wiersze i to też jest jego zaleta. A posty jego są moim zdaniem bardzo dobrze napisane, choć nie idealnie.
Wady: mógłby pisać poprawniej swoje posty, bo czasem można się dopatrzeć kilku błędów i to w sumie tyle. O i wykasował miłego króliczka, co też można zaliczyć do jego wad.
Obrazek:

Stosunek do innych userów: traktuje ich jak należy. Z nikim się nie kłóci (przynajmniej ja nic nie zauważyłem) i można się z nim bez problemu dogadać. ÂŻyje w zgodzie z wszystkimi userami.
Poza forum: ale co ja mam powiedzieć? Na czacie z nim tylko gadałem, ale na żadnym komunikatorze jeszcze nie miałem okazji. Jednak na GG pewnie jest taki sam (mam nadzieję), jak na czacie, więc powiem, że jest miły, poważny i żartobliwy.
Jego posty: ponad 2400 postów. Wszystkich nie jestem wstanie przeczytać, bo by zeszło 100 lat, ale te, które czytałem są ładnie, długie, nieodbiegające od tematu i tylko z nielicznymi błędami napisane. Posty jego są więc good.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oceń Poprzednika 4.
« Odpowiedź #159 dnia: 09 Październik 2008, 00:52:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything