Autor Wątek: Gothic - Mroczne Tajemnice  (Przeczytany 23429 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DeadFish

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 324
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #20 dnia: 04 Listopad 2006, 12:33:49 »
Cytat: Arthas
Nie spamuj!

Z tego, co mi wiadomo, modyfikacja jest teraz w fazie beta testów, do których zostali zaproszeni modderzy z forum "The Modders". Wyłapują oni błędy zawarte w dialogach i tekstach, błędy skryptów, w grafice itp. Jako iż obecnie trwają owe beta testy, "Mroczne Tajemnice" już niedługo zostaną wydane oficjalnie, pozostaje tylko czekać.

Spam? To, ze pytanie jest krotkie, oznacza ze jest spamem? Gdybym sie rozpisal na 10 linijek, pytanie ciagle byloby takie same. Jezeli az tak wam zalezy to bede pisal dlusze posty, tylko w takim przypadku, nie wiem po co.


Przecież można zapytać prywatnie np. przez PW, poza tym wyżej, w któtymś z postów jest napisane, że mod już by wyszedł, jednak trwają kosmetyczne poprawki i udoskonalenia, by był on jak najlepszy, więc premiera już niebawem. [Arthas]
« Ostatnia zmiana: 04 Listopad 2006, 13:22:05 wysłana przez Arthas »

Offline NEFARAIN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad 2006, 22:38:07 »
Drodzy tu zebrani mam pytanie:

Kiedy mod się ukaże ? bo jestem zaciekawiony modem i jego fabułą zwłaszcza fabułą.

Forum Tawerny Gothic

Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #21 dnia: 07 Listopad 2006, 22:38:07 »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #22 dnia: 07 Listopad 2006, 22:49:14 »
Gdybyś przeczytał posta wyżej, wiedziałbyś, że mod jest gotowy, a obecnie jest w fazie beta testów. Rozpoczęły się one dokładnie 30 października i zgodnie z informacją na stronie Poziomek, beta testy potrwają od 2 tygodni do 2 miesięcy. Widać, chcą oddać w nasze ręce jak najlepszą wersję, która będzie szczycić polską scenę modderską. Ja również z niecierpliwością czekam na ów modyfikację, jednak wolę poczekać i mieć pewność, że będzie to hit na miarę Diccurica.
« Ostatnia zmiana: 08 Listopad 2006, 15:30:21 wysłana przez Arthas »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #23 dnia: 07 Listopad 2006, 23:07:25 »
Ciekawi mnie to jak sami tworcy "mrocznych tajemnic" oceniaja swoja prace w porownaniu do diccurica.Dla mnie niemiecki mod byl lekko powiedziane dziwny, zobaczymy jak spisza sie nasi rodacy. pozdrawiam

Offline Siekacz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Grudzień 2006, 23:27:41 »
No cóż. Chciałem tylko powiedziec że premiera moda (zaplanowana na dziś  ) zostaje opóźniona.
Niestety poprawa błędów trwa dłużej niż przypuszczaliśmy, a to dlatego że w modzie jest sporo nowych rzeczy. Pozatym w święta nie bardzo jest czas na poprawianie błędów...
Tym razem nie podaje dokładnej daty premiery bo bardzo trudno to ustalić. Moge jednak powiedzieć że mod wyjdzie zapewne w ciągu dwóch tygodni.
A teraz w prezencie na święta możecie nas wybluzgać za niedotrzymanie terminu :D

Ps. Prosze adminów o wyłączenie licznika pozostałych godzin do ukończenia moda...

Thoro

  • Gość
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Grudzień 2006, 23:52:23 »
No cóż, szkoda czekałem (i czekam dalej) na modyfikację. News już jest: http://gothic.gram.pl/news.php?id=112


Thoro

  • Gość
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #27 dnia: 04 Styczeń 2007, 15:45:41 »
No, dzięki za info. News na str. głównej już jest a dziesięć najciekawszych screenów pozwoliłem sobie dodać do galerii...

Ps: Siekacz, zajrzyj na pw
« Ostatnia zmiana: 04 Styczeń 2007, 17:18:25 wysłana przez Thoro »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #28 dnia: 04 Styczeń 2007, 15:59:48 »
Od dawna czekałem na screeny bądź jakiekolwiek informacje na temat Mrocznych Tajemnic. Bardzo wiele obiecuję sobie po tej modyfikacji i już teraz, po nowych screenach, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, iż powinien z tego być hit. Odnośnie samych zdjęć - nie jest ich może dużo, ale dzięki nim możemy poznać nieco bardziej postacie i lokacje, które spotkamy w samej modyfikacji. Większość z nich wygląda dość mrocznie i tajemniczo, przez to są jeszcze bardziej interesujące i ciekawe. Cóż więcej dodać, czekam ze zniecierpliwieniem na moda.

Thoro

  • Gość
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Styczeń 2007, 19:20:20 »
Na stronie pojawił się wywiad z Siekaczem. Tematyka jest oczywista - Mroczne Tajemnice, oraz kilka ogólnych pytań.

Offline Vuncher

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #30 dnia: 09 Luty 2007, 12:37:37 »
Już nie moge się poczekac...
Zacieram ręce.xD.
Czekamy...
Musze pochwalić PoziomkaZ.Ze wam się chce poprawić błędy i robić tak długiego moda.rozumiem przesuwanie terminu,ponieważ chcecie zrobić wspaniałego moda bez bugów.Więc życze powodzenia, cierpliwości...i obyście jak najszybciej skończyli robić moda i go wydali w Polsce :P

W każdym temacie o modyfikacjach piszesz to samo (pierwsze zdania). Kolejne takie posty będą karane. - [Boba Fett]
« Ostatnia zmiana: 09 Luty 2007, 16:53:23 wysłana przez Boba Fett »

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #31 dnia: 09 Luty 2007, 16:35:54 »
Wszystko bardzo dobrze idzie i mod jest fantastyczny. Jednak coraz bliżej nam do 50 dni opóźnienia z 14 zapowiadanych  ,  a potem już będziemy czekać na świętowanie 100 dnia przełożenia premiery modyfikacji  .   Trzymajcie się chłopaki - jesteśmy z wami...

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Luty 2007, 19:06:56 »
Cytat: Sir_William
 Trzymajcie się chłopaki - jesteśmy z wami...
my z wami też ;) a tak serio to moda ciągle testujemy, nie przewidzieliśmy że mod jest aż tak duży i czasochłonne jest jego testowanie ;) właśnie ściągam następną wersje testową pozbawioną  większośći bugów ale na pewno coś sie znajdzie, jakieś bugi błędy czy nieścisłości
ale zapewniam was nie zawiedziecie sie

Offline LONYSARD

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #33 dnia: 02 Marzec 2007, 12:36:51 »
Mam pytanko czy w Marcu mozemy się spodziewać premiery Mrocznej Tajemnicy ??
jeśli nie to kiedy sie można sie tej premiery spodziewać ???

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #34 dnia: 02 Marzec 2007, 14:59:54 »
na 100% będzie premiera w marcu ale nie wiadomo jeszcze kiedy ...

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Marzec 2007, 15:39:12 »
sorry ze post pod postem ale czasem trzeba :P

Premiera moda odbędzie się 23 marca czyli w piatek za tydzień.
Co by tu dodać jeszcze :)

Dam na zachęte wstepną wersje intra  bez dźwięku i z kilkoma niedociągnięcami(które dzisiaj poprawię)
http://www.youtube.com/watch?v=TDBvLhBgBb4

I zapraszam na strone poziomek www.poziomkaz.go.pl możecie komentować screeny i intro i także zadawać pytania odnosnie moda w shoutboxie ;)

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #36 dnia: 16 Marzec 2007, 21:59:21 »
No ja dodam jeszcze, że szefostwo w osobach Thoro i Isentor dostaną wersję exclusive kilka dni przed premierą ;)

Myślę, że może w Niedzielę mod będzie już gotowy. Te kilka dni to margines, który umożliwi nam promocję moda a także dopieszczenie kilku pierdół :D

Pozdrawiam,
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2007, 19:34:20 wysłana przez shergar »

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #37 dnia: 17 Marzec 2007, 10:06:33 »
Bardzo pozytywne zaskoczenie, ale prędzej czy później należało się tego spodziewać. Mam nadzieję, że mod będzie niemal bezbłędny, a wszyscy beta - testerzy dobrze wywiązali się ze swojej pracy, gdyż wolałbym dostać modyfikację w wersji finalnej, bez żadnych niedoróbek, które później niwelowałyby ewentualne patche i uaktualnienia. Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko pogratulować wspaniałej roboty, już nie mogę się doczekać...

Offline Vengard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 18
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #38 dnia: 17 Marzec 2007, 10:49:10 »
Szczerze mówiąc kiedyś słyszałem o tym modzie, ale myślałem, że będzie on tylko
niewielką modyfikacją. Jednak kiedy zapoznałem się ze szczegółami również dołączam
się grona wyczekujących. Mam nadzieję, że mod będzie dobrym powodem żeby znowu
zainstalować GI, który został zapomniany przez zemnie.

Offline shergar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 48
  • Reputacja: 0
Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Marzec 2007, 19:36:11 »
Nie chwalcie dnia... :D

Fakt, testerzy dali rady i chwała im za to ;) Sam jestem ciekaw ile błędów nam umknęło, ale myślę, że raczej niewiele - niestety ciężko sprawdzić wszystkie zależności a implikacji jest naprawdę sporo...

Dobrze, że sporo ludzi pogra bo zapewne gracze znajdą coś co przeoczyliśmy.


Forum Tawerny Gothic

Gothic - Mroczne Tajemnice
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Marzec 2007, 19:36:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything