Ankieta

??

W
63 (56.8%)
South Park rulez
48 (43.2%)

Głosów w sumie: 110

Autor Wątek: Włatcy Móch czy South Park  (Przeczytany 18358 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vessen

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #20 dnia: 29 Styczeń 2008, 11:25:46 »
Orcrist nie chodzi mi o to. Polacy po prostu nie potrafią już zrobić nic samemu to robić coś prawie identycznego tylko z innymi bohaterami i fabułą.
« Ostatnia zmiana: 29 Styczeń 2008, 11:26:59 wysłana przez Vessen »

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:46:15 »
Ja tam wole South Park ponieważ mają fajne teksty (przeklinają często). Albo też jak żyje Kenny w odcinku to zawsze umiera w jakiś sposób. Może też dojść do pożądania płciowego :D. I inne

Forum Tawerny Gothic

Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #21 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:46:15 »

Offline Nakiel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 125
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Naleśnik
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #22 dnia: 29 Styczeń 2008, 20:11:29 »
Wolę "Włatców Móch, bo:
- uznaję zasadę "Dobre, bo polskie";
- są realisyczniejsi;
- pokazuje dziecinstwo z tej złej strony   ;

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #23 dnia: 03 Luty 2008, 10:24:59 »
South Park rządzi. Włatcy móch to nieudana przeróbka SP. A oto historia Włatców móch:.... Dawno temu było potężne miasto South Park. Władca tego miasta urządził grilla dla poddanych.  Kucharz przez przypadek zamiast przyprawy do grilla posypał kiełbaski środkami na przeczyszczenie. Po zjedzeniu tych kiełbasek poddanym zachciało się srać. Okazało się że wszystkie kible są zapchane. Władca miasta kazał się wypróżnić za miastem na łące.  Poddani usrali wielką górę. Górę kupy obsiadły muchy.  Czesio wielki nadworny szambiarz, wybudował na tej górze domek i został władcą much. Później doszło tych trzech głupoli i powstali Włatcy móch.

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #24 dnia: 03 Luty 2008, 10:56:50 »
Władcy much rządzą

Offline ÂŁowca dusz

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #25 dnia: 03 Luty 2008, 11:17:46 »
Włatcy móch rządzą ale tylko muchami, a South Park rządzi Włatcami móch.

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #26 dnia: 03 Luty 2008, 12:55:42 »
south park stoi w cienu władców much

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #27 dnia: 03 Luty 2008, 16:29:28 »
mi się podobają władcy much śledze kazdy odcinek przez neta a dokładnie oglądam na milanosie

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Luty 2008, 01:07:17 »
Ja wolę zdecydowanie Władców bo co dobre to polskie nareszcie coś śmiesznego powstało przez polaków no i jest bardzo słynna podobno na całym świecie .  

Offline Kamilzot

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #29 dnia: 19 Luty 2008, 07:43:44 »
Cytuj
przepraszam, ale ja wolę telewizor wyrzucić za okno niż oglądać którykolwiek z tych " arcydzieł ".Oba ogłupiają, są dziwne i żałosne w swoim wykonaniu i założeniach.
Ma prawo to ci się nie podobać, ale weź zobacz sobie kartony na 4fun TV. Włatcy móch South Park są świetnymi bajkami w porównaniu z tym czymś. Oczywiście ty masz swoje zdanie, a ktoś inny może mieć inne zdanie.

Ja osobiście wolę Włatców móch. Fajny serial. Jeśli chodzi o South Park to może to być, ale ja jednak pozostanę przy polskich bajkach.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #30 dnia: 18 Luty 2009, 18:25:54 »
Wole wlatcow móch w koncu wykonane przez polakow wiec ma swoj klimat.

Offline Grimm

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 69
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszystko, co mądre, powiedział już ktoś inny.
Odp: Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #31 dnia: 18 Luty 2009, 19:25:26 »
Teraz to zdecydowanie South Park. Czemu piszę teraz? Ano dlatego, że przez pierwsze 4 sezony Włatców Móch byłem ich zagorzałym fanem i nie faworyzowałem SP. wszystko zmieniło się z 5 sezonem, czar prysł i włatcy stali się nudni a oglądając odcinki czekałem tylko aż się skończą, a teraz nie oglądam ich już wcale. Niedawno czytałem w TeleTygodniu o pełnometrażowym filmie o Włatcach i było tam stwierdzenie, że czesław i spółka mogą spokojnie konkurować z SouthParkiem i FamilyGuyem. Dla mnie to są tylko puste słowa dziennikarza, ponieważ nasza polska 'perełka' nie ma prawa nawet myśleć o konkurowaniu z takimi gigantami jak w/w. South Park jest ironiczny, sarkastyczny i podaje mi w kazdym odcinku dużo tego, co tygryski lubią najbardziej, czyli czarnego humoru. Absurdalne sytuacje czy chociażby sam Cartman sprawiają, że chce się oglądać ten serial.
Ps. warto zaznaczyć, że na końcu prawie każdego odcinka bohaterowie (w głównej mierze Stan i Kyle) mówią, że się czegoś dzisiaj nauczyli i podają puentę całego odcinka, więc serial ma też walory edukacyjne, choć nie polecałbym go puszczać młodszemu rodzeństwu.

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #32 dnia: 18 Luty 2009, 20:14:16 »
Zdecydowanie South Park, jedzie po wszystkim i po wszystkich. Włatcy much jakoś mi nie przypadają do Gustu sam pomysł z Czesiem.. sory ale dla mnie debilizm nie jest śmieszny. Co kolejny sezon to miałem wrażenie że Włatcy coraz bardziej ale to bardziej się staczają. Podczas każdego odcinku South Parku się śmieję, kiedy oglądam Czesia i spółkę( Domyślam się że z.o.o) to zdarza się to sporadycznie wręcz nigdy. Dlatego stawiam na Cartmana i resztę.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #33 dnia: 18 Luty 2009, 21:04:36 »
South Park rzecz jasna. Jest to genialna bajka (choć amerykańska) w której w komiczny sposób wyolbrzymiają niektóre problemy życia codziennego i nie tylko. Graficznie nie kuleje a nawet muszę przyznać, że bardzo mi się podobają te małe postacie z wielkimi głowami. Poza tym humor jest na poziomie a jeśli się odpowiednio zagłębić w fabułę jaką prezentują odcinki można się nawet czegoś mądrego dowiedzieć.
Co do Włatcuw Móch (tak się pisze?), uważam ją za irytującą, pozbawioną sensu drętwą podróbkę wyżej wymienionego SP. Dowcipy są na bardzo niski i żenującym poziomie. Sposób w jaki zachowują się postacie tej bajki jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu, składu i ogólnie są odpychające. A co do strony wizualnej tu też nie jest lepiej, wszystko jest szpetne i pozbawione gustu. Może i South Park jest ukazany w drugim wymiarze ale jest to dobrze zrobione, we Włatcach natomiast jak już wspomniałem jest to szpetne i odpychające. Jak mam oglądać jakieś ohydne rzeczy już wolę MTV i My Sweet 16.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Maj 2009, 13:37:58 »
Musze przyznać że nie oglądam obydwóch seriali ,ale zagłosowałem na Władcy Much ponieważ nie raz słyszałem jak ktoś mówił co tam się dzieje ,ale też opowiadali że South Park jest niezłe.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Włatcy Móch czy South Park
« Odpowiedź #34 dnia: 24 Maj 2009, 13:37:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything