Autor Wątek: Ile czasu spędzacie na TG ?  (Przeczytany 17248 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #20 dnia: 15 Luty 2008, 23:39:57 »
Cytuj
Około 3 godzin

Czyżby? Jesteś tego pewien? Mi się wydaje że nie zawsze u Ciebie tak jest. Nastepnym razem oszczędz sobie i nam tego typu postów.

Offline Aeskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 0
Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Luty 2008, 07:25:49 »
Nie wiem jak co niektórzy mogą siedzieć i wpatrywać się w głowną strone przez godzine, aż ktoś odpowie na ich posta, bądź pojawi się nowy wątek..

Ja przychodze 1-3 razy dziennie, sprawdzam szybko co mam sprawdzić, jak nic nie ma ciekawego to wychodze. Obliczam to wszystko na 10, góra 20 minut dziennie.

Forum Tawerny Gothic

Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #21 dnia: 16 Luty 2008, 07:25:49 »

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #22 dnia: 16 Luty 2008, 09:00:13 »
Witam!

W zasadzie, to ja na samym Internecie dziennie dość sporo siedzę. Używam Firefox'a, toteż Tawernę Gothic mam cały czas zawartą w jednej karcie. Jednak nie naciskam "Zobacz nowe posty", co pięć minut, aby sprawdzić te nowe posty. Siedzę na innych stronach, przeglądam sobie internet, że się tak wyrażę. W ostatnich dniach, to cały czas jestem na youtube.pl i oglądam sobie Włatcy Móch. Na Tawernie, co jakieś 20-30 minut sprawdzam, czy nie ma może jakiegoś nowego posta, czy tematu, tak z ciekawości. W końcu może pojawić się coś ciekawego, nie?


Pozdrawiam, Medivth
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2008, 17:12:21 wysłana przez Medivth »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #23 dnia: 12 Wrzesień 2008, 12:55:19 »
Cóż. Odkąd zarejestrowałem się na TG 13 maja 2008 r (4 miesiące temu to już było - całkiem szybko mija ten czas), to nie było dnia, żebym tutaj nie wszedł. Wchodzę tu, żeby trochę popisać na różne tematy, pomóc, jeśli to możliwe, poczytać i dowiedzieć się czegoś nowego oraz wziąść udział w jakimś konkursie i poznać nowych ludzi :). Ja to tak od 1h-2h (czasem może więcej) teraz przesiaduję. Po prostu nie widzę sensu, żeby tu siedzieć po 6h dziennie (w końcu żadnym moderatorem nie jestem :P).
Owszem, na początku tyle czasu przesiadywałem, bo chciałem się lepiej zapoznać z forum i nabić sobie posty (bez spamowania - rzecz jasna 8)), ale teraz mam już udział w większości tematach, a postów też mam już wystarczająco dużo, więc teraz tylko piszę sobie od czasu do czasu.

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #24 dnia: 13 Wrzesień 2008, 21:29:13 »
Wypowiem się może drugi raz. Ostatnio wogóle nie mam czasu na rozrywki z powodu nawału prac domowych. Ma tylko godzinkęwieczorem, ale najczęściej poświęcam ją literaturze. Tak więc na TG wchodzę żadko, nie mówiąc już o grze w Marant.

Gyngysz

  • Gość
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Wrzesień 2008, 21:53:41 »
Ostatnio na TG siedzę po góra 30 minut. Raz na jakiś czas coś naskrobię... W wakacje 2007 przesiadywałem tu bardzo często, ale atmosfera dawnej Tawerny gdzieś wyparowała :p

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Wrzesień 2008, 22:31:55 »
Siedzę w zależności od tematów. Jeśli zostały odpisane wiadomości w tematach które mnie interesują to dłużej jeśli w tych co mnie nie interesuje to wychodzę. Proste.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Wrzesień 2008, 22:41:14 »
Tak samo jak mój poprzednik siedzę w zależności od tematów (oczywiście też nie siedzę cały dzień - góra 2 godzinki). Najczęściej na TG jestem jakieś 15 minut dziennie, ale zdarza się, że siedzę dłużej. To ile czasu tu spędzam zależy też od dnia (mam takie dni, że nawet klawiatury nie chce mi się wysunąć, ale mam też takie, że sam chętnie szukam tematu, w którym mogę coś naskrobać).

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Wrzesień 2008, 13:17:26 »
Ostatnio coraz mniej. Głównie z powodu braku czasu spowodowanego oczywiście szkołą. Zależy też od mojego czasu spędzanego na kompie, bo teraz bardziej "pracuję" niż bawię się. Niestety, zawód informatyka z czymś się jednak wiąże :P

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #29 dnia: 02 Styczeń 2009, 18:01:54 »
Ja zwykle z 10 minut, ale dzisiaj ze 2 godzinki.

Offline matysek676

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #30 dnia: 17 Luty 2009, 22:22:27 »
Ja wchodze na TG około godziny od 20 do 22 w nocy wchodze po tym jak otworze sklep w grze Metin2.Biore Metka na pasek i wchodze na TG jak zachce mi sie spać to wyłaczam  kompa i ide spać.Pozdro xD!!!!!!!!!!!!

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #31 dnia: 17 Luty 2009, 22:26:10 »
Zwykle ze 2 godzinki a jak mam wolne to 3.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #32 dnia: 08 Marzec 2009, 12:47:44 »
Na TG, spędzam zawsze dużo czasu i nigdy nie jest tu mi nudno. Ale zwykle siedzę 3, 5 lub 7 godzin. 7 godzin to może trochę przesadziłem ale zwłaszcza gdy nie mam w co grać to siedzę właśnie dłużej na forum, i jak mówiłem może to być i 7 lub 6. Zwykle nie mam nic do roboty, ale nie siedzę ''non stop'', tylko raz jakaś przerwa, potem znów i tak dalej.
« Ostatnia zmiana: 08 Marzec 2009, 12:57:29 wysłana przez Ainur »

Offline tomek007

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #33 dnia: 16 Marzec 2009, 13:04:48 »
Dziennie ok 2-3h,,,myślę że to jest bespieczna strefa czasowa spędzona przy PC,,,
Zależy od dnia i od ilości nowych pytań. Ale średnio ok. 2-3 godz. dziennie.

PS. Muszę się zapisać na jakąś kurację, zauważyłem, że nie jest normalne siedzenie przed kompem średnio 10 godz. 20 min   .

Oktawian August

  • Gość
Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Maj 2009, 18:35:07 »
Odkąd się zarejestrowałem na TG jestem tutaj codziennie tak 1,2 godziny.Wchodzę tutaj żeby popisać na różne tematy,pomóc jeżeli będę wiedział o co chodzi,dowiedzieć się czegoś nowego,brać udział w konkursach i poznać nowych ludzi.
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2009, 21:06:08 wysłana przez Proglan »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Ile czasu spędzacie na TG ?
« Odpowiedź #34 dnia: 19 Maj 2009, 18:35:07 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything